Nieuw plan voor Aldi-supermarkt CDA en WD in Voorschoten: "Woonwagens op tracé rijksweg l^eidse agenda Huur Muzenhof in begin extra laag In Schoolstraat Voorschoten: Toverlei' vertolkt Hugo Claus redelijk Rondje door oude centrum Warmond STAD EN RAND VRIJDAG 9 OKTOBER 1981 VOORSCHOTEN Het CDA en de VVD in Voor schoten vinden het tracé Rijksweg 11 een redelijk alternatief voor de stand plaats van drie woonwa gens die eerder gepland was aan de Veurseweg, zo bleek gisteravond in de raadscommissie voor openbare werken. Beide partijen denken voor deze plek geen bezwaren van uit de bevolking, terwijl ze juist wel verwachten dat de mensen die bezwaar maken tegen de lokatie Veurseweg, door zullen gaan tot de Kroon. Boven dien zou volgens CDA-er Franken met dit alterna tief tijd gewonnen kunnen worden. PvdA-er De Vries wilde dan wel dat het CDA en de VVD ver klaarden dat ze met de uiteinde lijke kosten voor deze nieuwe plek akkoord zouden gaan. Hij doelde daarmee op de hoge kos ten die een realisatie op het tracé RW 11 met zich meebrengt. Het ministerie subsidieert namelijk maar gedeeltelijk voor tijdelijke standplaatsen. Zoals gisteren in deze krant ge meld heeft het college van burge meester een opmerkelijke om mezwaai gemaakt rond de loka tie voor de woonwagens. Vonden zij eerder de bezwaren tegen de lokatie Veurseweg ongegrond, nu ineens konden B en W zich vinden in de protesten van Voor schotenaren, die eerder al onder steund werden door VVD. CDA PvdA stelt vragen rond verkoop flats Beethovenlaan VOORSCHOTEN - De PvdA in Voorschoten heeft aan het colle ge van burgemeester en wethou ders vragen gesteld omtrent de verkoop van flatwoningen aan de Chopinlaan en de Van Beet hovenlaan. De partij vraagt of het college van B en W op de hoogte is van de verkoop van deze flats en of alle bewoners een aanbod tot koop hebben gehad. Verder wil de par tij weten of er een overeenkomst tussen de gemeente en de eige naar-verkoper is. In dat geval zou de gemeente namelijk een aantal van deze woningen aan woningzoekenden mogen aan wijzen. Als inderdaad dit het ge val zou zijn, dan vraagt de PvdA zich af of dan niet een aantal wo ningen aan de Voorschotense woningvoorraad onttrokken worden. Tevens wil de partij van het college weten of de hier bedoelde wonin gen een rol kunnen spelen bij de bestrijding van de huidige wo ningnood. Zou dit zo zijn dan vraagt de PvdA of het college in staat en bereid is om deze ver koop tegen te gaan. Verder wil de partij weten of elders in Voor schoten nog meer flats in verge lijkbare huurklasse aan perso nen te koop zijn aangeboden. Eenakters In Zoeterwoude wordt vanavond voor de allereerste keer een één- akterfestival gehouden. Het fes tival is tot stand gekomen op initiatief van de toneelafdeling van de KPJ. De opbrengst van de avond is bestemd voor de Zoeterwoudse missionarissen, die zich over de hele wereld ver spreid, inzetten voor de minder bedeelde medemens. Naast de toneelgroep van de KPJ komen in gebouw "Ons Huis" aan het Kosterspad in actie "Anabasis" van de Hoge Rijndijk en "Aktief '70" uit Woerden. Vanavond be gint de voorstelling om acht uur terwijl morgen om half negen .begonnen wordt. De drie groe pen brengen ieder een stuk van drie kwartier. Basketbal In Leiderdorp wordt morgen voor de derde maal een 'pleintjes— basketbaltoernooi' gehouden. Op de pleintjes bij de Denne- schans en de Hoogmadcsewcg zullen elf teams elkaar gaan be strijden. De teams zijn allemaal samengesteld uit buurten of straten. Het toernooi begint om 12 uur. Om half vier moeten de partijen gespeeld zijn, zodat om vier uur begonnen kan worden met de fi nalepartij op het pleintje van de Hoogmadescweg. Iu de rust van deze finale, zullen een aantal Leiderdorpse prominenten vrije worpen in de basket gooi en. Welke prominenten daaraan meedoen is op dit moment nog niet bekend. Na afloop van de finale zal er ter afsluiting een 'dunkfestival' worden gehou den. De winnaar van vorig jaar, Pieter v.d. Vliet, zal wederom meedoen. De opbrengst van dit toernooi (al le deelnemers betalen een klei ne bijdrage), zal ten goede ko men van de tuin van Buiten zorg. Antiek In het Culturee! Centrum aan de Prinses Marijkelaan in Voor schoten houdt de Maatschappij tot Nut van 't Algemeen haar tiende antiekbeurs. De beurs duurt tot en met zondag. Van avond is de beurs open van ze ven uur tot hall elf. morgen van zondag VOORSCHOTEN - Het Albrecht- concern wil nog altijd zo spoedig mogelijk een Aldi-markt bouwen in de Schoolstraat in Voorscho ten. Inmiddels is een nieuw bouwplan ingediend, maar er wordt ook nog probeert het oude plan goedgekeurd te krijgen. Het gemeentebestuur heeft tot nu toe de aanvraag voor een bouw vergunning voor het eerste plan niet ingewilligd. Mevrouw Veijl- brief, advocate van het Albrecht- concern in Culemborg probeer de gistermiddag de raadscom missie voor beroep en bezwaar schriften te overtuigen van de goede wil van het concern en vocht het niet-afgeven van een bouwvergunning aan. Volgens Albrecht wil Voorschoten geen vestiging, omdat B en W terugge komen zijn op eerdere toezeggin gen die gedaan zijn voor de be bouwing van het achtererf. Eergisteren werd een nieuw bouw plan ingediend, dat volgens de architect geheel is afgestemd op de wensen van de welstands commissie en voldoet aan het geldende bestemmingsplan. De eerste plannen voldeden niet aan het bestemmingsplan en de wel standscommissie had daar be zwaar tegen. Omdat niemand het bouwplan nog gezien heeft, vroeg Aikens (D'66) zich af of het nog wel zin heeft voor Albrecht bezwaar aan te te kenen tegen de weigering van het eerste bouwplan, terwijl thans een nieuw bouwplan wordt ingediend. Mevrouw Veijlbrief wenste echter gistermiddag duidelijk twee potjes op het vuur te houden en verzocht de commissie na te gaan of inderdaad het niet goed keuren van een bouwplan een juiste zaak is. Zij wees er op dat B en W in diezelfde Schoolstraat aan andere bedrijven wel onthef fing verleend hebben voor de be bouwing tot honderd procent van het achtererf en de Aldi- markt kreeg deze toestemming niet. Voorzitter Aikens van de raads commissie wees nog eens op het gegeven dat het ingediende plan duidelijk strijdig is met het be stemmingsplan. Het winkelop pervlak zou te groot zijn. De ad vocate kon meedelen dat het nieuwe bouwplan minder win keloppervlak heeft, maar ook slechts één woning boven de winkel. In het oude plan zijn acht woningen geprojecteerd. LEIDERDORP - De huren van de verschillende ruimten in de Mu zenhof worden voorlopig laag ge houden. Het nieuwe multifunc tionele gebouw (waarin meerde re activiteiten mogelijk zijn) in de Leiderdorpse wijk Buitenhof Oost, dat vanmiddag werd ge opend, biedt onderdak aan de streekmuziekschool en biblio theek. Daarnaast zijn er ruimten die eveneens door anderen ge bruikt kunnen worden. Wethouder Gehner legde gister avond de voorlopige huurtarie- ven voor aan de commissie cul tuur. Zij constateerde daar ech ter bij dat de concurrentie van Winkelhof nadelig is voor de ver huur van de Muzenhof. "In Win kelhof", zo zei ze, "wordt ruimte aangeboden aan commerciéle in stellingen. Gratis notabcne. Zo doende is de laatst gehouden an tiekmarkt in plaats van in h wijk centrum Zijlkwartier in Winkel hof gehouden. We zullen uitein delijk de ruimten in Muzenhof tegen hogere prijzen moeten ver huren dan de prijzen die we nu vragen. We willen de zaak zoveel mogelijk vullen. Daarom begin nen we laag". Op dit moment moeten huurders voor bijvoorbeeld de grote verga derzaal en de theaterzaal respec tievelijk veertig en 175 gulden betalen. Voor commerciéle huur ders liggen de bedragen hoger: vijftig en tweehonderdvijftig gul den. De gemeente Leiderdorp heeft op nieuw een post gevonden waar op bezuinigd kan worden. Dit keer zijn de notulen van gemeen telijke vergaderingen aan de beurt. Na iedere vergadering komt in plaats van een uitge breid verslag nu een korte be sluitenlijst. Al jaren krijgt ieder commissielid de verslagen toege stuurd. Welk gering belang de le den aan deze verslagen hechten, bleek gisteravond tijdens de commissievergadering. Zonder enig commentaar kon wethou der Gehner deze maatregel aan kondigen. "Blijkbaar is men in Leiderdorp murw geworden voor alle bezuinigingsmaatrege len. Daarom reageert men mis schien niet meer", zo dacht de wethouder. elft tot a LEIDEN - De Leiderdorpse amateurtoneelvereniging Toverlei heeft zich gisteravond in een goed bezet LAK aan een interpretatie van Hugo Claus 'Een bruid in de morgen' gewaagd. Een waagstuk was dat wel. omdat het stuk met zijn tragiek niet eenvou dig te spelen is. Het gevaar dreigt, dat men de tragische ondertoon niet consequent kan vasthouden: de sfeer slaat dan in het kluchtige om. Gelukkig heeft Theater Toverlei onder regie van Jan Verplancke dit weten te vermijden. Dat is op zich al een behoorlijke prestatie. Men bracht een zeer redelijke voorstelling, die het grotendeels eigen pu bliek tot merkbare tevredenheid stemde. Henri Pattini, een mislukt musicus en componist, en zijn vrouw zitten door gebrek aan erkenning in een maatschappelijk isolement en financiële armoede. Hun zoon Thomas is een psychisch niet volwaardige, wat naïeve jongen, die een latent-incestueuze relatie tot zijn zusje Andrea lijkt te hebben. Moeder Pattini wil haar zoon aan de ongehuwde nicht Hilda koppelen; Hilda beschikt over het geld. dat moeder Pattinis burgendealen zou kunnen lealiscren. Omdat Andrea deze motieven doorziet, probeert ze Thomas - ook gezien haar relatie tot hem - van dit huwelijk af te houden. De dramatechnisch klassieke komst van de buitenstaander, in dit geval van nicht Hilda, brengt het dramatische conflict tot een hoogtepunt. Uiteindelijk pleegt Andrea zelfmoord. Ati Laman (als Hilda) dreigt aan vankelijk haar rol van de tuttige oude vrijster iets te karikaturaal te willen opvatten. Gelukkig herstelt ze zich snel en val dit aspect weg. Ed Meyvogel blijft zijn rolopvatting van Thpmas op constante wijze vol houden. Els Kikkert (als de moeder) en Henriëtte Schimmel (als And rea) komen overtuigend over. Hun rol biedt hen daartoe ook meer mo gelijkheden. Cor Slcgtenhorst (als de vader) laat zijn berustende houding iets te veel in een sullige onderworpenheid uitmonden. Helaas liet de tekstvastheid van de spelers hier en daar wat te wensen over; dramatisch belangrijke scène s verloren daardoor aan zeggings kracht. WT.TNANn 7.F.ÏLSTRA en D'66. Hun ommezwaai bete kende concreet dat B en W nu ook de Veurseweg liet vallen. In plaats daarvan kwam men met een tijdelijke oplossing op het tracé RW 11 aanzetten. Uiteinde lijk zouden de drie woonwagens definitief in het plan Starrenburg terecht komen. De realisatie van dit plan is echter nog helemaal niet zeker. PvdA-er De Vries was de enige die dit beleid van het college gister avond aanviel: "Op onthutsende wijze is in de krant aangetoond dat de bezwaren tegen de Veur seweg met een simpele penne- streek kunnen worden omge draaid. De geloofwaardigheid van het gemeentebestuur is daar mee in diskrediet gebracht. "Het alternatief Rijksweg 11 vond de PvdA-er, die steeds vóór de loka tie Veurseweg geweest is, een vertragende factor die niet ac ceptabel is. Een oude foto van de Warmondse Dorpsstraat met het Raadhuis op de achtergrond. Opmerkelijk op deze foto is de 'vertekening' die is ontstaan door het gebruik van bepaalde lenzen vroeger. Op de foto die nu is gemakt ziet men een heel andere verhouding van de grootte van de huizen. Foto-expositie WARMOND - De tentoonstelling "Het oude dorp in het oude Raadhuis van Warmond" wordt vanavond om acht uur geopend door gemeentesecretaris Zoetemelk. Het is de eerste expositie die georganiseerd wordt door de Vereniging Het Oude Raadhuis van Warmond. Om zeven uur vanavond wordt de vereniging een feit en is de werkgroep Het Oude Raadhuis opgeheven De tentoonstelling kan omschreven worden als een rondje door het oude centrumvan Warmond lopen. Met behulp van foto's en kaarten wordt het centrum zichtbaar gemaakt. Uit oude boeken en van prenten zijn foto's gehaald. Op dezelfde plaats waar jaren en jaren geleden die foto's zijn gemaakt is nu opnieuw een foto gemaakt. Op deze manier krijgen de bezoekers een prachtig beeld hoe het centrum van Warmond vroeger was en nu. Boekdelen spreekt de foto uit 1903 van het station van Warmond. De 1981-foto laat alleen maar stoplichten en asfalt zien. Een klein betonhoekfundament is het enige wat nog over is van het oude station. Ook het huis De Narcis kan alleen nog maar op foto's bekeken worden. Voor het oude statige herenhuis is nu een bushalte in de plaats gekomen. Er zijn maar weinig plekken in Warmond die in de loop der tijd hetzelfde zijn gebleven. Een voorbeeld daarvan is op de tentoonstelling te zien van de Raad huisstraat. Het enige wat veranderd is, is de straatnaam die nu Burgemeester Scholvinckstraat heet. Hond De fotograaf heeft ook oog gehad voor details op de foto. Zo is een historische foto van 't Oude Regthuis met op de voorgrond een onbekende hond. Op de foto die nu gemaakt is staat op dezelfde plaats weer een hond. De oudste foto die tentoongesteld wordt, is een foto uit 1863 van de Heercnweg. Een drietal andere foto's van de Heerenweg geven aan dat deze straat van een rustiek laantje is veranderd in een drukke doorgaande weg. Daarnaast is op de expositie ook een montage foto van Warmond te zien. Als uitgangspunt werd de prent 'gezicht op Warmond' van 1756 gebruikt. Bekeken is eerst hoe het perspectief gete kend is op deze prent, om op deze manier er achter te komen waar de schilder Van Briemen toen de prent gemaakt heeft. Vanaf dat punt zijn een groot aantal foto's gemomen die het zelfde panorama van Warmond laat zien. Het is de bedoeling dat deze fotomontage in de herfst opnieuw wordt gemaakt, aange zien bomen op dit moment een groot deel van het zicht wegne- De tentoonstelling duurt maar tot vijftien oktober. Ruim een jaar heeft de werkgroep Het Oude Raadhuis (nu een vereniging) met veel succes een deel van het Oude Raadhuis gebruikt om cultu rele activiteiten in te houden. Nu de werkgroep bstaansrecht heeft gekregen in Warmond, hebben de oprichters van het eer ste uur besloten om er een vereniging van te maken. Er wordt gehoopt dat veel Warmonders lid zullen worden van deze ver eniging, zodat de culturele activiteiten in het Oude Raadhuis door kunnen blijven gaan. Naast de tentoonstelling heeft de vereniging voor morgen een groot 'buitengebeuren' georganiseerd Vanaf elf uur tot vier uur 's middags is een gevarieerd optreden in het centrum van War mond. Onder meer treden morgen op de Warmondse Stoorzen ders, het poppentheater en circus Atleta. De Vries herinnerde er nog eens aan dat het oude uitgangspunt van drie lokaties (met elk drie woonwagens) in één keer te reali seren. nu geweld worden aange daan. Aikens (D'66). die zei het hele woonwagenbeleid in Voorscho ten erg beschamend te vinden, pleitte nogmaals voor realisering van een lokatie voor alle negen standplaatsen op het tracé Rijks weg 11De weg komt er toch de eerste tien jaar niet. De D'66-er lanceerde dit plan al eerder in mei van dit jaar, zonder dat daar reacties op kwamen. Wethouder Van Leeuwen wees gis teren op de haast die geboden is om tot realisatie te komen. Bang zijn voor bezwaarschriften noemde hij een slechte zaak. De raad zal uiteindelijk een keuze moeten maken. Warmond maakt ZOETERWOUDE - Twee perso nenauto's zijn gisteren betrok ken geweest bij een botsing bij de Miening in Zoeterwoude. De Miening gaat met een vrij haakse bocht over in de Noordbuurtse- weg. Een van de bestuurders bleef bij het nemen van deze bocht niet genoeg rechts en kwam zo in botsing met een te genligger. De auto's werden alle flink beschadigd. De bestuur ders. een 35-jarige vrouw uit Zoeterwoude en een 22—jarige man uit Stompwijk, bleven on gedeerd. lijstje van bezuinigings- mogelijkheden WARMOND - Burgemeester en wethouders van Warmond heb ben een lijstje opgesteld van pos ten, waarop kan worden bezui nigd. Zeventien mogelijke bezui nigingsposten waarover volgen de week donderdag in een extra raadsvergadering wordt gespro ken. Eén bezuiniging van het lijstje staat al vast. In 1982 zal worden gekort op de subsidie die de ge meente geeft voor het zwemon- derricht. Daar is de beslissing al over gevallen. Maar het zal zeker niet bij die ene bezuiniging blij ven. "Bij de huidige stand van zaken gaat het niet meer alleen om de vraag of bestaande voor zieningen kunnen worden ge handhaafd danwel uitgebreid, maar ook of de tijd niet is aange broken dat bestaande voorzie ningen worden afgebroken. De omstandigheden dwingen daar toe", zo schrijven B en W in het discussiestuk aan de gemeente raad. Mogelijke bezuinigingen ziet War mond onder andere op de kosten van de schooltandartsendienst, de vergoedingen aan de raadsle den. de voorlichting, de Kaag- week en door het achterwege la ten van het plaatsen van bloem bakken. Onderzocht moet worden of de subsidies aan verenigingen en instellingen nog juist zijn. Ver der moet bekeken worden of er een herverdeling kan komen van subsidiegelden en of de subsi dies omlaag kunnen door de ver groting van de eigen activiteiten van degenen die subsidie krij gen. In dat onderzoek moeten ook de zogenaamde indirecte subsidies (aangepaste huur van bijvoorbeeld sportaccommoda ties) worden betrokken. Het is de bedoeling dat de gemeen teraad volgende week beslissin gen gaat nemen. Vastgesteld moet worden welke posten het eerst voor bezuingingen in aan merking komen. De politieke partijen komen overigens zelf ook met een lijstje van bezuini gingsmogelijkheden. Die zijn nu nog niet bekend. Gang van gemeenteflat wordt kaal VOORSCHOTEN - Het ziet er naar uit dat de muren in de gangen van de gemeenteflat in Voor schoten binnenkort kaal worden. Mevrouw Schrofer-Bal gaat bin nenkort namelijk verhuizen. Dat betekent dat zij de schilderijen van haar man Willem Schrofer, die in bruikleen aan de gemeente zijn afgestaan, zal meenemen. De schilderijen sieren momenteel de gang van de flat, tegenover het gemeentehuis in Voorscho ten. waar verschillende gemeen telijke diensten in zitten. Omdat er door het verdwijnen van de schilderijen een grote leegte aan de wanden van de gemeenteflat dreigt te ontstaan wil de gemeen te dat er nu in ieder geval een po ging doen om tenminste één van de schilderijen van de vroegere plaatsgenoot Schrofer aan te ko pen. VRIJDAG - Groenoordhallen. antiekbeurs en ten toonstelling oude phonografen en gram mofoons. tot 21 uur; za en zo van 10-17 Ton Menkenhal - start Hutspot wandel tocht. za van 9-15 uur. Peuterspeelzaal De Glijbaan - Burggra- venlaan 17a. open huis. za van 12-16 uur. Buurthuis Groenoord - Pasteurstraat 23, diverse festiviteiten, za 14.30 uur. Speurtocht voor Kinderen van 7 tot 11 ja en hun ouders, start vanaf de Potgier- laan zaterdag tussen 10-11.30 uur Speeltuin Morschkwartier - officiële opening clubhuis, receptie za van 11.30- 13.30 uur. Leids Vrijetijdscentrum Breestraat. optreden Haagse betongroep Bodine, 21 Maranthakerk - rommelmarkt. 19-22 uur en za van 10-16 uur. Lokhorstkerk - Pieterskerkstraat 1, Ge loof is het antwoord, lezing Het Schep- pingsvraagstuk door J. Ph. Fijnvand- raat uit Sneek, 20 uur. Filmhuis LVC - Breestraat 66. film Straydog-Kurosawa. 23 uur. 't Parlement - Nieuwe Rijn 52. club v. alleenstaanden. 20 uur. Rapenburg 48 - NVSH-trefcentrum, open soos. 22 uur. tel. 149987. Dierenbescherming Leiden, melding L.V.L.. 21 uur. tel. 764236. Zoeterwoude - Ons Huis. eenakterfesti val. 20 uur. Leiderdorp - Open huis Muzenhof, za terdag. ZATERDAG Leiden - Stadsgehoorzaal, slotmanifes tatie 'Leiden tegen onderdrukking in Latijs-Amerika', 20 uur. Filmhuis LVC - Breestraat 66, film Straydog-Kurosawa. 23 uur. Leids Vrijetijdscentrum - Breestraat, optreden bluesgroep Flavium, 21 uur. Jazzzolder Hot House - optreden Ron vanden Bergen Kwartet, 22 uur. Nieuwe Mare/hoek Oude Singel - antiek en curiosamarkt, 9.30-17 uur. Leidse Werkgroep Homoseksualteit - Caeciliastraat 18. disco vanaf 22 uur. Vrouwenhuis - Hooigracht 79, café avond, 21-1 uur. Zoeterwoude - Ons Huis, eenakterfesti val, 20.30 uur. ZONDAG Leiden - Middelweg 19c. kindervoor- steling Leids Poppentheater, 14.30 uur, tel. 125802. Werklozen Advies Centrum - Breestraat 19. ma t/m vr van 10-12 uur. tel. 122000. Wassenaarse Slag - strandloop, A.V. Muziekkamer Café Aniba - Herenstraat, optreden de groep 'Ouwejan en mak- Ontmoetingscentrum - hoek Boshuizer- laan, bejaardensoos Zuid-West, 14.30 Rijksmuseum voor Volkenkunde - film voorstelling, 15 uur. Leiderdorp - Muzenhof, koffieconcert, 13 uur streekmuziek- ARTSEN Leiden - De Weekenddienst begint za terdag om 0 uur en eindigt zondag om 24 uur. Wijk 1 - Boerhaavedistrict, Binnenstad- Noord, Groenoord, Kooi, Merenwijk: za, J. Crul-Kelderhuis, Noordeindsplein 8a, tel. 142888; zo, J. Stolk, Burggravenlaan 16. tel. 125820. Wijk 2 - Binnenstad-Zuid, Tuinstadwijk, Professorenwijk. de Waard: za, E.K. Fo- gelberg, de Sitterlaan 18, tel. 132877; zo, H.C. Jasperse, Witte Singel 72, tel. 124961. Wijk 3 - Mors. Haagwegkwartier. Zuid west: za. B. Roos. Zocherstraat 1, tel. 766123; zo, W. Schellekens. Paganini- straat 24. tel. 764035. Voor de praktijk van Groeneveld, R. v. Leeuwen. Meijer. Reinders, Tarf, Van Tol, Zwijenburg, Verhage: J. Reinders, Gerard Brandtstraat 29, tel. 760947, spreekuur van 11-11.30 uur aan huis. Leiderdorp - za, H. van Wijk, v.d. Valk- boumanweg 198, tel. 890529, spreekuur van 12.30 tot 13 uur in Gezondheidscen trum, Florijn 10, Leiderdorp, tel. 891000; zo, J. van der Leden. Hoofdstraat 8, tel. 894539. spreekuur van 12.30 tot 13 uur aan hetzelfde adres. Oegstgeest - E.J. Roelants, Frans Hals laan 10. tel. 153747. Voorschoten - za. SM Platteel-de Jongh. Diepenbrocklaan 6. tel. 5417; zo, F. Koopmans, R. Wagnerlaan 69, tel. 6352. Wassenaar - noord: za. E. Op 't Landt. Middelweg 21. tel. 13056; zo. J Huls. He renweg 19. tel. 13027; Zuid: K T. de Wit, Kerkstraat 42, tel. 12460. dienst van de apotheken in de regio Lei den. wordt waargenomen van: vr 9 okt ot 16 okt door: Doeza Apotheek, Doeza- straat 31, tel. 121313; Apotheek v. Breest Smallenburg. Loevestem 6. tel. 890000. Helder, Roest: F. Muurling, Plantsoen 23.tel 125057. H. Vesjens/M. Vestjens-Raadsveld, Rijn en Schiekade 23. tel. 144323. Oegstgeest - IJ. Krol, Pres. Kennedy- 560, tel. 768616. noorden van de Rijn: 134604, tel. t zuiden van de Rijn: 121753. Leiderdorp, Zoeterwoude Rd. gezond heidscentrum. Berkenkade, Leider dorp. tel. 410131. spreekuur ma t/m vr van 14-15 uur. Oegstgeest - Interkruis, Lijtweg 7, tel. 154500 Voorschoten - gezondheidscentrum, v.d. Waalslaan. tel. 4641. lEIDSCK DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave: Uitgeversmaatschappij Leldsch Dagblad B.V. Hoofdkantoor. Witte Singel 1. 2311 BG LEIDEN Poetbua 54. 2300 AB LEIDEN Telefoon: 071-144941 Geen krant ontvangen: tel 071-123143 tueeen 18.00-19.30 uur (nabezor- glng na 19.30 uur); zater- Abor.nementagelden bij vooruitbetaling te vol- Bl| automatische overschrijving geen administratie- en Incassokosten. Voor betaling van abonnementsgelden uitsluitend giro 3203571 tn.v. Cam late Holding BV ti Kwartaalabonnement I 53,45 per post f 75,80 per post f 291,70 0,75 Dlrectler G. Koopman Hoofdredacteur: A.A.M. Schuurmans Adjunct-hoofdredacteur: J.P.M. van der Meer (re gio) W. Wlrtz (binnenland) J. Ruygrok-Hoogeveen (buitenland) A A. van Brussel (sociale economie) P.J. Tombe (aport) P.C. Rosier (radio en tele- vlsle, kunst) Bonn, Brussel, Londen, Parijs, Washington, Cai ro, Rome, Madrid, Stock holm en Djakarta. - Redactie stad en randgemeenten Tel 071-125260 of 071-144941 tst. 222

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 2