van der WIEL Prijstreffer met zorg voor uw ogen en oog voor uw uiterlijk. met zorg voor uw ogen en oog voor uw uiterlijk. ALLES VOOR UW FIETS AUTO Waterschap "De Ommedijck" Een sleuteltje helpt. KOFFIECONCERT Of je nu een,,fonds- brilletje"oT een model uit de nieuwe Cazal-kollektie draagt, je bril bepaalt je gezicht. Bepaalt je persoon lijkheid. Een bril van funktio- neel hulpje tot modieus accessoire. Een kwestie van persoonlijke keuze omdat je niet ieder ander^ bent. Omdat je jezelf bent. Wij hebben een uitgelezen kollektie monturen, niet zelden van de hand van voor aanstaande ontwerpers. Vormen, stijlen, kleuren en materialen in overvloed. Een moeilijke keuze dus? Nee, het gaat je immers om die éne bril. Je vindt 'm! De juiste glazen (getint, foto- chromatisch of ontspiegeld) dat is helemaal onze zorg en dus in bekwame handen. Kom eens bij ons kijken en verbaas je erover hoe persoonlijk een bril kan zijn. Als je om praktische redenen liever geen bril draagt, zijn er natuurlijk kontaktlenzen. Ook over de mogelijkheden daarvan, de vóórs en tegens praten we graag. Nieuwe Rijn 62 Leiden 071 - 124108 luidsprekers 2x 10 V Mel hard permalloy kop e 60-14.000 H 'Aanbiedingen geldig t/m 24oktober 1981. Zolang de voorraad strekt. Dijkgraaf en heemraden van het waterschap ma ken bekend, dat met ingang van 8 oktober 1981 tot en met 21 oktober 1981 van 9.00 uur tot 16.00 uur voor iedereen in het kantoor van het waterschap "De Ommedijck", Van Leeuwenhoek laan 67a (op het parkeerterrein bij het winkelcen trum "Soeterweyde) te Zoetermeer ter inzage ligt: de ontwerp-begroting 1982 met de daarbij behorende toelichting. Gedurende de hiervoor genoemde termijn kunnen belanghebbenden tegen deze begroting schrifte lijk bezwaren indienen bij de verenigde vergade ring van het waterschap, postbus 90, 2700 AB Zoetermeer. Wie een exemplaar van de begroting wenst, kan deze 5,- per stuk (exclusief portikosten) be stellen bij het waterschap, telefoon 079-165085. Deze begroting wordt vastgesteld door de ver enigde vergadering in een openbare vergade ring op woensdag, 28 oktober 1981 om 20.00 uur in "Ons Huis", Kosterspad 3 te Zoeterwoude. Na afloop van de vergadering is er gedurende een half uur voor belangstellenden gelegenheid om vragen te stellen over waterschapszaken van "De Ommedijck". Zoetermeer, 7 oktober 1981. L. G. M. Barten, secretaris A. Bos, dijkgraaf Gemeente Warmond bouwplannen Burgemeester en Wethouders van Warmond maken be kend, dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 8, der Woningwet bouwvergunning te verlenen 1. de heer M. C. van der Lans, Herenweg 67 te War mond, voor het gedeeltelijk veranderen van de slage rij, staande op het perceel, kadastraal bekend ge meente Warmond, sectie D nr. 2143, plaatselijk ge merkt Herenweg 67; 2. de heer H. Glasbergen, Teylingerkade 5 te War mond, voor het gedeeltelijk veranderen van de voor gevel van de woning, staande op het perceel, kada straal bekend gemeente Warmond, sectie D nr. 3506, plaatselijk gemerkt Teylingerkade 5; 3. aannemingsbedrijf F. H. Kool B.V., Van Wassenaar straat 4 te Warmond, voor het oprichten van een erf- scheidingsmuur op het perceel, kadastraal bekend gemeente Warmond, sectie D nr. 2398, plaatselijk gemerkt Herenweg 43a; 4. de heer N. H. van Lingen, Herengracht 15 te War mond, voor het oprichten van een garage op het per ceel, kadastraal bekend gemeente Warmond, sectie D nr. 2278, plaatselijk gemerkt Herengracht 15. De desbetreffende stukken liggen met ingang van 8 ok tober 1981 gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage op de afdeling algemene zaken van de gemeen tesecretarie. Gedurende deze termijn kan een ieder schriftelijk bij hun college tegen de voorgenomen verlening der bouwver gunningen bezwaren indienen. Warmond, 7 oktober 1981 Burgemeester en Wethouders voornoemd, de secretaris, de burgemeester, C. Zoetemelk. G.H.M. Hendrickx-Vlaar. GEBOORTEKAARTJES. Voor elke baby hebben wij het mooiste kaartje U kunt kiezen uit 10 verschillende boeken leuke teksten en lettersoorten. Gratis monsterboeken op zicht. Gratis felicitatiepakket Haarlemmerstraat 64 - Lelden - Telefoon 071-124185 Zaterdag tot 5 uur geopend Donderdag koopavond. Piekfijn Pilot-jack met beste bontkraag en borg gevoerd. Goed geritst en veel zakken. In marine, armygreen en bordeaux. maten 59.- Mt 116-176. Alleen deze week. Haarlemmerstraat 115-117, Leiden Houdt u grote opruiming? Bel 071-143545 ZONDAG 11 OKTOBER A.S. aanvang 13.00 uur Rondom de vijver van Nederlands meest unieke overdekte tuin HOLIDOME Entree: 5,75 p.p. incl. 1 kopje koffie. Programma- Operette en Italiaanse Romances van o.a. Stolz, Léhar, Millöcker, Tosti en Pa- ganini. Uitgevoerd door o.a. Els Zorn - sopraan en Riccardo Mandera - tenor. Inlichtingen alsmede reserveringen: Mar ja van Rijssel 071-769310 ÖVUA

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 18