GRANDORAMA gaat door met keiharde feestaanbiedingen BRIL 58 3295,- 2995,- 4998,- 'n kwestie van bekijken. TAVEB GRANDORAMA Aanbouwkeuken uitgevoerd in eiken. 230 x 210 cm. Kompleet met een weelde aan moderne inbouw-apparatuur. zoals: Philips Koelkast en wasemkap; Pelgrim gaskookplaat en oven. Cl", geëmailleerde mokka-kleurige spoelbak en werkblad. Normaal 5995,— nu Alléén tijdens de openingsweek en uitsluitend bij Grandorama. Aanbouwkeuken. al naar wens en behoefte uit te breiden, in prachtig massief eiken en echt eiken fineer. Kompleet met ingebouwde 165 liter geintegreerde Philips j|koelkast en hypermoderne elektronische oven, 4-pits gaskookplaat. Philips afzuigkap en een kunststof werkblad met ronde ^mokka bruine spoelbak. 7 Een buitenkansje van jewelste. Normaal 6950,— kranslijst tegen meerprijs leverbaar Grandorama heeft sukses en gaat daarom door met keiharde feestaanbiedingen. Een groot gebeuren van deze grootse keuken- en badkamerspecialist. De deur van de showroom vol kwaliteitskeukens en badkamermeubelen staat voor u open. kijkt uw ogen uit bij het zien van deze keukenaanbiedingen. Door Grandorama rechtstreeks bij de fabrikant ingekocht, om voor werkelijk zeer lage prijzen aan u te kunnen leveren. Bovendien nog met unieke Grandorama prijsgarantie, de grote kracht van Grandorama. Een kans die u niet mag missen. Als u vlug bent is er misschien ook nog wel een kadootje van meneer Grandorama voor u. Lamellen keuken in echt eiken gefineerd. Wengé kleur. Kompleet met Philips koelkast, wasemkap en Pelgrim gas- en elektro-kombinatie. werkblad en mokka spoelbak. Normaal minstens 4998,— Nu Van deze aanbieding hebben wij nog beslag kunnen leggen op een beperkt aantal. Kunststof keuken, kompleet met Philips koelkast, wasemkap. 4-pits gaskookplaat. grote oven en emaille spoelbak (230 x210 cm) Normaal minstens 5895,— nu Zeer luxueuze massief eiken hoekopstelling (230x210 cm). Kompleet met volledige apparatuur: Koelkast, afzuigkap, gas- en elektro-kombinatie van de bekende merken Philips en Pelgrim. Geëmailleerde mokka- kleurige ronde spoelbak en werkblad. De afgebeelde kranslijst is tegen geringe meerprijs leverbaar. Normaal minstens 10.000,— nu Bijzondere tegel kado! Een exclusieve tegel met origineel Oudhollands motief. Gratis voor u (zolang de voorraad strekt) bij uw bezoek aan onze nieuwe showroom tijdens de openingsweek. Met de kompllmenten van GRANDORAMA. Geopend van: dinsdag t/m vrijdag van 9.30 tot 17.30 uur, zaterdag van 9.30 tot 17.30 uur. Oude Nieuwveenseweg 111/113, Nieuwveen, tel. 01723-9541. <vu|d«g koopavond) i Oude Haagweg 575, hoek Thorbeckelaan 1Den Haag, tel. 070- 23 06 80. (donderdag koopavond) Grandorama vestigingen in: Amsterdam Apeldoorn Arnhem Den Haag Doetinchem Drachten Etten Leur Groningen Haarlem Hilversum Leeuwarden Lochem Nieuwveen Nijmegen Utrecht Veenendaal Zwolle* 'n Leesbril. Haarlemmerstraat 58, Leiden, 071-140148. Voorstraat 80, Katwijk, 01718-12765. Hoofdstraat 253, Sassenheim, 02522-11254. leder 't zijne of hare. Dat geldt trouwens net zo voor een bril. leder heeft daar zo z'n ideeën over. Bril 58 biedt u alle ruimte... funktionele, modieuze, vlotte, sportieve en serieuze monturen te kust en-te keur. De glazen die erin gaan bepalen wat voor bril het wordt: een leesbril, een gewone bril met enkelvou dige, bifocale of multifocale glazen. Op dat vlak kunt u vertrouwen op ons vakmanschap. De keuze van het montuur zal misschien wat moeilijker zijn, maar wij helpen graag --«ill Verwoede lezers besteden liever geld aan boeken dan aan een bril. Daarom is Bril 58 niet duur. En waar u ook van houdt, van het prijsverschil kunt u zeker wat leesvoer kopen om d'r dubbel van te genieten. Er zijn duizenden goede redenen om 'ns bij Bril 58 naar een leesbril te kijken: de krant, de studieboeken, de brief van je vriend, het telefoonboek, de nieuwe Jan Wolkers, Asterix en Obelix, lieve Lita, het spoor boekje, de korrespondentie, Harold Robbins, Godfried Bomans, Henk van der Meyden, de sportkrant, de beursberichten, Avenue, ket kookboek, Komrij, Konsalik, Shakespeare, Solzjenitsjin... Drie dagen Prijsvoordeel Drie dagen Prijsvoordeel 3-delig pakje, kleuren marine en bordo, maten 36-42 Nu 89,- Prijsvoordeel 40 gulden Donkersteeg 16. Leiden v. Mandersloostraat 51, Alphen a.d. Rijn Spuistraat 12. Den Haag Kleiweg 5-7, Gouda

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 13