j£ SHOW 'rijs* 'rimeur Eenmalige uitkering voor mensen met de laagste inkomens. Kreymborg0 warme bont-allure 575.- 735.- Iw nog t/m donderdag 8 oktober iSPtWAPJtSl gehAKT DE KRANT. OMDAT U NIET IEDERE DAG 0PHET BINNENHOF KUNT ZIJN. Voor wie is deze uitkering? Deze uitkering is bedoeld te. ondersteuning van de koopkracht. En bestemd voor mensen die niet meer dan cén minimuminkomen (loon, uitkering) hebben. (Zelfstandigen die een gedeeltelijke of gehele uitkering krijgen of gebruik maken van bcdrijfsbecindigingshulp kunnen de eenmalige uitkering ook aanvragen). Tol 1 november kunnen gezinnen van twee of meer personen hun aanvraag indienen. Daarna zal er voor alleenstaanden met een eigen huishouding gelegenheid zijn de uitkering aan te vragen.U zult dat later in de krant kunnen lezen. Wie kunnen er nu aanvragen? U kunt nu gaan aanvragen, indien u op I januari en op dit moment: 1getrouwd bent, met of zonder kinderen; 2. ongetrouwd samenwoont en een bijstandsuitkering ontvangt: 5. ongetrouwd bent met één of meer kinderen. Is dit niet op u van toepassing dan kunt u wellicht na 1 november aanvragen. U hebt als gehuwde recht op de volle uitkering als uw gezins inkomen niet hoger is dan ca. f 325.- per week of ca. f 1.405.- per maand (voor WWV-uitkcringen: f 343.- of f 1.487.-). Voor alleenstaanden met één of meer kinderen zijn deze bedragen ca. f 295.- per week of ca. f 1.270.- per maand (voor WWV-uitkcringen: f 309 - of f 1.559.-). Tot uw gezinsinkomen wordt gerekend: loon. uitkering, pensioen, rente, alimentatie, bijverdiensten e.d. maar niet kinderoijslag en vakantie uitkering. Premie voor bijv. het bejaardenziekenfonds wordt afgetrokken. Hoeveel bedraagt de uitkering? De uitkering bedraagt maximaal: - voor gezinnen van twee personen f 250,- - voor gezinnen van drie personen f 350.- - voor gezinnen van vier of meer personen f 450.- Voor alleenstaanden zonder kinderen zal te zijner tijd een bedrag van f 150.— gelden. Is uw inkomen iets hoger dan de hierboven vermelde bedragen dan ontvangt u een deel van de uitkering. De bedoeling is dat u het geld nog dit jaar krijgt. Hoe moet u de uitkering aanvragen? Op het postkantoor kunt u een folder en een aanvraagformulier halen. Lees eerst de folder door. Vul dan het formulier in. En stuur het met uw loonstrookje. specificatie van uw uitkering of ander bewijs van uw inkomsten in de bijbehorende enveloppe naar de Gemeente waar u woont. Zorg er wel voor dat u uw aanvraag uiterlijk 31 oktober 1981 indient. Anders vervalt uw aanspraak op de uitkering. Wilt u meer weten? Haal dan een folder op het postkantoor. Op het postkantoor kunnen ze ook vertellen waar u in uw woonplaats verdere informatie kunt krijgen. Bent u niet in staat om naar het post kantoor te gaan. bel dan 0017, de Klantenservice van de P.T.T. Buitenlanders kunnen voor hulp en informatie terecht bij de "Stichting Welzijn Buitenlanders". Dit is een publikatie van het i Sociale Zaken en Werkgelegenheid. Vil je 3 weken werken van 17.00 tot 22.00 uur. Voor een relatie in Leiden zoeken wij met ingang van 1 oktober 10 meisjes die in de avonduren (van 17.00 t 22.00 uur) lioht inpakwerk willen doen. Leeftijd 18 1 jaar. Bel voor informatie. Steenstraat «3, Leiden, tel. 071-140845. Multiplan Uitzendorganisatie 2 Lekkere jacquard pullover met ronde hals. 100% Shetland wool. Fond grijs, bordeaux en marine. Normale prijs 55 - t/m a.s. zaterdag 4b." Sportieve panta-wool broek met handig ticketzakje Grijs, bleuw, bruin, roest en groen Normale prijs 95 - t/m a.s. zaterdag OOr Kidskin jasje Fraai model bontjasje gemaakt van geselecteerde vellen. 2-Rijsluiting met rug ceintuur. In de kleur grijs verkrijgbaar. Maten 40 - 48. Niet afgebeeld: Gae-wolfjasje Sportief model. Maten 36-44. VROOM DREESMANN AL GEWEEST? voor „europese" amerikanen komfortabel, zuinig, degelijk. valkenburg, voorschoterweg 17, tel. 01718-13900 .-A halt om halt 500 grain van A A5 voor (jQQ gramvan4,95voot DE Leiden, 5 Meiplein, Korevaerstraat, ge Mare, Codi Levendaal. Voorschoti Schoolstraat. Katwijk, Hoornespiein. logeweg 33, Industrieterrein 't Heen, Katwijk, Tel. 01713-23006 Volledige afwikkeling met de verzekering. Snel en veilig herstel van alle merken personenauto's. Vervangende auto beschikbaar. Een vol jaar garantie op elke reparatie.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 8