Soms net zogoedkoop! Meestal goedkoper: Bespaar 2,3 tientjes op uw wekeBjkse boodschappen. Pak ze! 230 1185 149 119 512 59 77 59 97 99 127 95 Blue Band margarine CQ Calvé pindakaas Heineken bier Lassie toverrijst Unox soepen 11Q Seven Up Omo Is Edah goedkoper dan andere kruideniers? Laten we voorop stellen, dat we er helemaal niet gelukkig mee zijn. Maar we worden door een aantal fabrikanten van bekende merkartikelen gedwongen om hun produkten niet lager te verkopen dan de prijs die zij willen. Bodemprijzen noemen kruideniers dat. Hieronder ziet u daar een paar voorbeelden van. Niemand mag onder die prijs door, ook al zou een kruidenier zoals wij dat willen. Helaas kunnen we dat niet, want dan mogen we die artikelen niet meer verkopen. Dat zou voor u betekenen dat u niet meer voor alles wat op uw boodschappenlijstje staat naar Edah kunt. Maar vergis u niet. Het gaat maar om enkele tientallen van zulke artikelen. En dat zijn heus niet allemaal artikelen die iedere week opnieuw op uw boodschappenlijstje staan. pakje 250 gram pot 350 gram krat 24 flesjes a 30 cl. pak 400 gram kippe/groenten/tomaten, blik 46 cl. XXv fles 1 liter koffer 2000 gram Bij Edah vindt u zo'n twaalfhonderd verschillende artikelen. Hieronder vindt u daarvan een handvol voorbeelden. Al die twaalfhonderd artikelen zijn stuk voor stuk net zo laag geprijsd als wij dat willen. Gelukkig maar voor u, want zo bespaart u nog steeds twee tot drie tientjes op uw wekelijkse boodschappen. Enne.... mocht u nog twijfels hebben, gewoon een keertje proberen. Dan zult u versteld staan, hoeveel mensen het voordeel van Edah al veel eerder ontdekt hebben. Korreloploskoffie AQQ roodmerk, pot 200 gram Theezakjes doos 20 x 4 gram Chocodrank houdbaar, fles I liter d'Oude Waag margarine OQ pakje 250 gram mm v Magere melk houdbaar, fles I liter Gebroken rijst zak I kilo Menuet snelkookrijst pak 400 gram Honig macaroni vlugkokend, pak 500 gram Patent bloem zak I kilo Gebroken sperziebonen QQ l/l blik 0%J

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 32