Dat scheelt tankenvol benzine. Zie alles in één keer. Bij Van der Meer Utrecht. Makkelijke rit. Beter slapen. Meeneem-meubelen. Meer garantie. Passen Meten. Compleet wonen. Reiskosten retour. Meer service. Extra comfort. Er zijn veel manieren om 'n dagje meubelen te gaan kijken. Een dure manier is: het hele land door, langs geschikte adressen. Een voor deliger manier is: alles in één keer gaan zien bij Van der Meer in Utrecht. Met 12.000 m! het grootste meubelcentrum in hartje Nederland. Van der Meer in Utrecht: AO km snelweg vanaf Amsterdam, 50 km vanaf Rotterdam. Op verkeersplein Oudenrijn volgt u de borden Utrecht. Vervolgens de oranje Van der Meer borden aan de lichtmasten. Het kan niet missen. Slaapkamers in alle stijlen bij elkaar, in alle uitvoeringen, ook voor kinderen. Bijbehoren de matrissen, latten bodems, dekbedden en overtrekken. En vooral: goede raad van specialisten over 't beste bed voor üw mg, voor üw nachtrust. EDa'; Wilt u zelf meenemen, zelf monteren, zelf verdienen? Van der Meer heeft een mooi gevarieerde meeneem - afdeling van 1100 m'. Chique zitcombi natie, 2- en }-zits. .ils afgebeeld 2.595," Waar u alle meubclstijlen onder één dak vindt. Modern en eigentijds, maar ook rustiek eiken. Grenen en Country Pine, maar ook klassiek en Colonial Style. Een fantastisch overzicht. Heel scherpe prijzen. En u verspilt geen kilometer. 'SthimniHk N inkt sli.ipk.imtt, uMipkii 850,' Ziet u binnen I I dagen na aankoop hetzelfde meubel (onder gelijke voorwaarden) voor een lagere prijs, dan betaalt Van der Meer u het verschil terug. Op matenaal en constructie krijgt u 3 jaar garantie; op stoffen 1 jaar. Niet iedereen woont in een kasteel. Daar heelt Van der Meer iets op gevonden: ruimte- besparend en creatief wonen op kamers, in appartementen en kleine flats, 'n Speciaal programma slimme kasten, uitklaptafcls, zit- en slaapbankjcs. Even kijken! Zitten, slapen, eten, ontspannen. Bij Van der Meer kunt u alles met alles combineren in elke woonstijl. Compleet met woonaccenten en accessoires die van een huis een thuis .■'"""l'iÜiiÉh maken. .j|i|||||||j)|t Alles makkelijk te vinden, makkelijk verpak In blank grenen, maar ook blauw of wit. Gelakt ofgestoffeerd. Jonge lijnen in slapen en zitten, studeren en opbergen. Bij aankoop van f 2.000,- vergoedt Van der Meer u 15 cent per kilometer. Of u nu met de auto of met de trein naar Utrecht komt. Of u nu in Roermond woont of in Roodeschool. Zo zijn de manieren van gastheer Van der Meer. Van der Meer bezorgt gratis door heel Nederland. Meubelen worden zonder extra kosten keung bij u thuis geplaatst en (indier nodig) gemonteerd, klaar en schoon voor gebruik. Er is een speciale afdeling Senior-meubelen. Met een royale keuze in extra doordacht zit - en slaapcomfort op diverse interieurs afgestemd. :ombinatie, lis afgebeeld lak In onderdelen verknig- 0x210cm 2.495,- Utrecht, Van Rensselaerlaan 13-19, Kanaleneiland. Aan de Rijksweg Oudenrijn-Arnhem, afrit Utrecht.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 15