medewerkend voorman montage (ploegendienst) JS& assistent(e) Rabobank kantoorbeheerder (m/v) soneel PERSONEEL! PERSONEEL pKwetP*"®"** JFFIF J ..J ti"'""-"® LI IL7L/I mrsonf Ipppcrarn personeel \persi A samsom-sijthoff V 'T RAPENBURG/'T STEENEVELT een leerkracht a.v.o. rekencentrum Leiden ervaren programmeur (m/v) M Ai Nederland Computers bv. M Ai Nederland Computers bv. administratief medewerk(st)er goederen administratie Olivetti praktijkcoördinator m/v j pensgneel^g^ PFRsnruFFj ptnorml iron Samsom-Sijthoff grafische bedrijven is een modern geoutilleerde onderneming waar o.a. tijdschriften, reclamedrukwerk en boeken worden vervaardigd. Voor dit pakket zoeken wij een meewerkend voorman in de montage afdeling. Wij denken aan een grafisch vakman, die bereid is in twee-ploegendienst te werken en leiding te geven aan ca. 25 medewerkers, waarvan 17 in dagdienst. Functie-inhoud - In samenwerking met de afdelingschef, bewaakt hij de produktievoortgang aan de hand van de dagplanning. - Hij treedt op als technisch begeleider voor de leerlingen in deze afdeling - Hij instrueert medewerkers bij verandering en verbetering van werkmethoden. Gevraagd - Gedegen vakkennis met specialisatie op het gebied van montage-doka. - Een voltooide staf- en kadercursus. - Kennis van computergestuurde zetsystemen strekt tot aanbeveling. - Leeftijd 30-45 jaar. Geboden - Een functie met grote mogelijkheden tot eigen inbreng bij de werkverdeling, opleiding en planning. - Beloning in overeenstemming met de functie. Nader contact Bent u geïnteresseerd? Neem dan telefonisch of schriftelijk contact op met de heer G. Eikerbout, afd. P&O van Samsom-Sijthoff grafische bedrijven bv. Postbus 111. 2400 AC Alphen aan den Rijn, tel. (01720) 6 23 03. Samsom-Sijthoff gratis i werkmaatschappij planningmiddelen, formulieren, automatiseringsdiensten e grafische activiteiten. In totaal telt de nv ICU ruim 2500 medewerkers, waarvan ongeveer 700 werkzaam zijn in het buitenland. ICU Informatie en Communicatie Unie y 7 middelbaar beroepsen ander voortgezet onder 20 spoedig mogelijk - voor 20 lestijden per week Van de sollicitant wordt verwacht dat zij/hij d.m.v. extra aandacht en begeleiding onze leerlingen kan motiveren, zodat de leerlingen de schoolperiode als prettig en nuttig zullen ervaren. Het bezit van applicatie i.b.o. strekt tot aanbeveling. Sollicitaties zo spoedig mogelijk, beslist binnen 10 dagen na plaatsing te richten aan de secretaresse van het bestuur Mevr. M. Sillem-v.d. Honert. Rapenburg 23.2311 GE Leiden 7 samenwerking met de sollicitatie- Het Rekencentrum van de gemeente Leiden verzorgt automatiserings werkzaamheden voor diverse gemeentelijke instellingen. Het Rekencentrum maakt gebruik van een IBM 4341, DL/I, CICS. De programmering vindt plaats met behulp van beeldschermen. Bij de afdeling systeemontwikkeling is door Interne promotie op korte termijn plaats voor een De taak bestaat uit programmeringswerk voor bestaande en in ont wikkeling zijnde systemen. Bij gebleken geschiktheid is binnen 1 a 2 jaar doorgroei naar de func tie systeemanalist/programmeur mogelijk. Wij zoeken een programmeur met enige jaren ervaring in COBOL en/of RPG II en een opleiding op middelbaar of hbo-niveau. Het salaris bij aanstelling is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt maximaal 3.733,- bruto per maand. Verdere uitloop is mogelijk, voortgezette studie in het vakgebied wordt gestimuleerd. Nadere informatie over deze functie kan worden ingewonnen bij de heer R.E. van Gelder, directeur van het Rekencentrum, telefoon 071-769255of s avonds02155-15996. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad worden verzonden aan de Directie Personeelszaken, Postbus 9100,2300 PC Leiden, met vermelding van vacaturenummer 81.083 Wij zijn leverancier van o.a. Cromemco en APPLE computers met daarbij de benodigde programmatuur voor midden- en kleinbedrijf. Wij ZOEKEN OP KORTE TERMIJN EEN -PROGRAMMEUR (m/v) MET ADMINISTRATIEVE ERVARING OP MINI COMPUTERS - ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER Uw,curriculum vitae zien wij gaarne tegemoet op Postbus 2322, 2301 CH Leiden t.a.v. Chr. Brandt. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer H.W.J.M. Fialka 010- 214923 na 19.00 uur. TANDARTS ASSISTENTE Net meisje, leeftijd om streeks 19 jaar, min. Mavo. T. G. Tan, Const. Huy- genslaan SS, Lelden. De Hollandsche Beton Groep nv te Rijswijk is een grote internationale bouwonderneming (ca. 20.000 medewerkers) met werkmaat schappijen op het gebied van utiliteits- en woningbouw, weg- en waterbouw, metaalindustrie, baggerwerkzaamheden, offshore-activiteiten, betonprefabricage, projectontwikkeling, installatie techniek en adviserend ingenieursschap. Onze controllersafdeling beheert het bedrijfs economisch, administratief en fiscaal terrein van de Hollandsche Beton Groep nv. Voor deze afdeling waar 16 mensen werken, zoeken wij een voor 20 uur per week Hij/zij zal worden belast met afwisselende admini stratieve werkzaamheden ten behoeve van de administratie van de Holding. De werktijden zijn in principe van maandag t/m vrijdag van 08.30 tot 12.30 uur. Voor deze funktie gaan onze gedachten uit naar iemand met een opleiding op MAVO, HAVO of MEAO-niveau, aangevuld met het PD-Boek- houden en/of het diploma M B A. en enige jaren ervaring. Tevens wordt een zekere typevaardig heid wenselijk geacht. U kunt uw sollicitatie richten aan de afdeling Sociale Zaken van HBG nv, Generaal Spoorlaan 489, 2285 TA Rijswijk; telefoon 070 -15 20 81 Olivetti Nederland, dochteronderneming van Europa's grootste producent van systeemapparatuur, zoekt op korte termijn voor haar hoofdkantoor in 's-Gravenhage een De afdeling Goederen Administratie beheert, administreert en distribueert onze goederenvoorraad. Onze nieuwe assistentie) heeft een opleiding op HAVO/MAVO-niveau en beschikt over goede contactuele eigenschappen. Leeftijd minimaal 25 jaar. Naast administratieve ervaring wordt kennis van in-/uitklaring van goederen en bekendheid met kostprijscalculaties op prijs gesteld. Als u wat voelt voor deze functie met interessante toekomstmogelijkheden, bel dan snel voor een afspraak. Olivetti nederland b.v. afdeling Personeelszaken, Lange Voorhout 86, 2514 EJ 's-Gravenhage. Telefoon (070)614361 Interkerkelijk verpleeghuis en reaktlverlngscentrum 'LEYTHENRODE' "Leythenrode" een verpleeghuis voor somatisch zieken zoekt in verband met het vertrek naar het buitenland van onze huidige funktionaris per 1 december 1981 een voor de opleiding tot ziekenverzorgende (50 leerlingen) Sinds 1 september 1981 wordl het theoretische deel van de opleiding ziekenverzor genden verzorgd door de Centrale School "De -Zevensprong" aan de Hooglandse Kerkgracht 20a, te Leiden. De taak van de praktijkcoördinator omvat o.a. - het onderhouden van kontakten met de Centrale School - planning en begeleiding van de praktijkstages - het coördineren van de praktijkbegeleiding - het organiseren van en deelnemen aan de selectieprocedure van nieuw aan te stellen leerlingen - het afsluiten van de cursussen, die gestart zijn vóór 1 sept. 1981 - bijdragen aan de ontwikkeling van de opleiding tot ziekenverzorgende. Voor deze funktie gaan onze gedachten uit naar: een verpleegkundige A, die in het bezit is van het diploma docentenopleiding en bij voorkeur ervaring heeft opgedaan in de opleiding tot ziekenverzorgende. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de C.A.O. voor het Zieken huiswezen. Voor nadere informatie kunt u kontakt opnemen met de huidige praktijkcoördinator Mevrouw Y. C. Lok (toestel 112). Leiderdorp is een woongemeente met ca. 20.000 inwoners, dichtbij Leiden gelegen en heeft een groot eigen winkelcentrum. Voor tijdelijke huisvesting kunnen we een ruime flat in de Personeelsaccommodatie aanbieden. Kandidaten die belangstelling hebben en menen aan de gestelde eisen te voldoen, nodigen wij uit binnen 15 dagen hun sollicitatie te richten aan: Verpleeghuis "Leythen rode" t.a.v. de heer A. Paats, verpleegkundig adjunkt direkteur, Hoogmadeseweg 55, 2350 CB Leiderdorp. Rabobank Noordwijk verleent op persoonlijke wijze uiteen lopende bankdiensten aan bedrijven, particulieren en instellingen. Wij maken, als zelfstandige bank, deel uit van de landelijke Rabobank- organisatie met ruim 3.000 vestigingen. Wij zoeken een De gevraagde fur* dagelijkse leiding over ons grootste bijkantoor gelegen aan de Prins Bernhardstraat. Hij of zij zal een actieve bijdrage leveren aan de uitbouw van de activiteiten van dit bijkantoor, zodat het totale pakket van bankdiensten verleend zal kunnen worden zoals de geldhande lingen. de verkoop van reizen en verzekeringen en de verschillende vormen van financieringen. Wij denken aan kandidaten vanaf 25 jaar met een opleiding op middelbaar niveau. Wij zien dat graag aangevuld met enige vakstudies. Uiteraard is een servicebewuste instelling van t>elang, evenals het vermogen om vlot. maar zakelijk met cliënten om te gaan. Leidinggevende kwaliteiten zijn onmisbaar evenals een aantal jaren bankervaring. De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende secundaire voorwaarden, waaronder een dertiende maandsalaris en een premievrije pensioenregeling. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze functie, dan kunt u bellen met de heer N. Bosboom, telefoon 01719 Clw schriftelijke sollicitatie wordt belangstelling verwacht door de van de Rabobank, Postbus 18. 2200 AA Noordwijk. 719-19312. dt met ie directie

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 12