(V) medewerkend voorman tekstvervaardiging m/v adjunct- controller vergeet t maar... leerling- (jongens en meisjes) verpleegkundigen (ploegendienst) V westeinde ziekenhuis AL VERANDERT DEMODE NOG ZO SNEL. DE KRANT, DIE ACHTERHAALT HMR WEL. direktie-sekretaresse overduin koördinator praktijkbegeleiding (v/m) X samsom-sijthoff y verpleging een taak voor idealisten Onze groep ABEMIJ B.V. importeert en distribueert met succes via haar werkmaatschappijen Mitsubishi personen- en bedrijfswa gens, Hyundai personenauto's, BMW-motorfietsen, David Brown en Shibaura-tractoren. Voor de controllersafdeling willen wij op korte termijn in contact komen met candidaten voor de functie van Tot de afwisselende taak van de adjunct-controller behoort o.m.: - het analyseren en opstellen van managementinformatie. - het op een hoog niveau houden van de administratieve organisatie. - meewerken aan de maandelijkse rapportage en het jaarverslag. - het uitvoeren van bijzondere projecten op financieel ter rein. Aan de candidaten worden de volgende voorwaarden ge steld: - opleiding MBA/SPD niveau of HEAO-BE. - leeftijd tussen 23 en 28 jaar - teamgeest en goede contactuele eigenschappen. Een goede kans voor hen die energiek en vooral practisch inge steld zijn, bereid om ergens in te duiken en mee willen groeien met een gezond bedrijf. Ervaring opgedaan in een handelsonder neming of accountantskantoor strekt tot aanbeveling. Een medisch- en psychotechnisch onderzoek kunnen deel uitma ken van de selectieprocedure. Wij nodigen u gaarne uit uw schriftelijke sollicitatie te richten aan ABEMIJ B.V., Warmonderweg 12, 2171 AH Sassenhelm, t.a.v. de heer A. C. Juffermans. Voor nadere informatie kunt u zich ook telefonisch tot hem wen den onder nummer 02522-19000 of 01718-22920 (na 19.00 uur). loaoooooooooooooooo 0 0 0 0 0 0 0 0 0 Q Q P 0 0 Q 0 0 0 I Munters Nederland BV is onderdeel van de Zweedse Incentive Group Met ca 10 000 werknemers behaalt deze een omzet van t Hfl 1 milord AB Carl Munters Stockholm is het moederbedrijf van de Munters Groep, ihgingen in de VS, Engeland, Wesl-Duitsland. Denemarken Nederland De belangrijkste aktiviteiten uit ontwikkeling, labrikage reld- Tot mg van produkten en systemen op het gebied van geavanceerde milieu- en energte- heeft Munters Nederland bewogen op het gebied van igingstechnologie Geleideli|k zal de komplete lijn in Munters-processen aan i worden toegevoegd Deze omvatten tiging voor droogpi mge verdampingskoelmg voor I; energiekoeling :rubbers voor lucht- en gasw Munters Nederland BV zoekt voor haar direkteur een Onze nieuwe medewerkster krijgt een spil-funktie binnen een klein, gemotiveerd team. Haar werkzaamheden zullen bestaan uit het verrichten van de gebruikelijke sekre- tariaatswerkzaamheden. Daarnaast onderhoudt zij zowel mondeling als schriftelijk zelfstandig kontakt met onze relaties. Zij vervangt de direkteur bij diens afwezigheid en heeft de supervisie over de sekretaresse-marketing. Voor het goed kunnen vervullen van deze funktie gaan onze gedachten uit naar kandidaten vanaf 25 jaar, met ervaring als sekretaresse in de industriële sektor. De opleiding ligt op HAVO-nivo en is aangevuld met een gerichte studie zoals Schoevers. Vanwege het internationale karakter wordt beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift gewenst. Belangstellenden voor deze goed gehonoreerde funktie worden verzocht schriftelijk te reflekteren aan onder staand adres, onder vermelding van DS in de linkerbovenhoek. MUNTERS NEDERLAND B.V. THE INCENTIVE GROUP Pr. Marijkestraat 20, Postbus 229, 2400 AE ALPHEN a/d RIJN. Tel. 01720-73355. in Katwijk aan Zee staat het psychiatrisch centrum voor bejaarden OVERDUIN, dat plaats biedt aan 230 psychogeriatrische bewoners en dar daar naast een dagbehande lingscentrum heeft Tezamen met enkele andere verpleeghuizen in de omgeving vervult OVERDUIN een regionale funktie ten aanzien van verplegings-, verzorgings-, en begeleidings- behoevende bewoners. in ons huis ontstaat binnenkort een vakature voor de funktie van psychiatrisch centrum voor bejaarden, deel uitmakend van "de Open Ankh", stichting dienstverlening geestelijke gezondheidszorg Deze funktlonaris is verantwoordelijk voor alle zaken betreffende de opleiding van leerling ziekenverzorgenden, gedurende de praktijkleerperiode in het verpleeghuis. Momenteel zijn er 76 leerlingen in opleiding. Tot de taak behoort onder meer het bevorderen van integratie van theorie en praktijk, het onderhouden van de kontakten met de regionale school De Zevensprong" te Leiden, waar de leerlingen de theorie lessen volgen, net bewaken van de vorderingen van de leerlingen, het geven van praktijklessen in de school en In het verpleeghuis, net onderhouden van kontakt met de hoofden van de verpleegafdelingen, het organiseren van klinische lessen en bijschollngsaktlvitelten. Sollicitatiebrieven te richten aan de verpleegkundig adjunkt- dlrekteur, de heer A lengton, Nachtegaal- Hij of zij wordt geassisteerd door een team van praktijkbegeleidsters. Vereisten voor deze funktie zijn diploma Verpleegkunde A en/of B, diploma docent verpleegkunde of hiervoor studerend Ervaring in net omgaan met psycho geriatrische patiënten en in het begeleiden van leerlingen strekt tot aanbeveling. De aanstelllngsrang is afhankelijk van opleiding en ervaring. in overeenstemming met het karakter van het huis wordt van belangstellenden een positief-christelijke levensovertuiging verwacht Nadere inlichtingen over de funktie worden graag verstrekt door de hoofddocente, mevrouw A C Bergen, telefoon (017181 1 54 41toestel 113, oproeper 618 laan 5, 2225 SX Katwijk IZ H i Samsom-Sijthoff grafische bedrijven is een modern geoutilleerde onderneming waar o.a. tijdschriften, reclamedrukwerk en boeken worden vervaardigd. Voor dit pakket zoeken wij een meewerkend voorman tekstvervaardiging. Wij denken aan een man of vrouw, die bereid is in twee ploegendienst te werken en direct leiding te geven aan een 15-tal typistes/ beeldschermcorrectrices. Functie-inhoud - In samenwerking met de afdelingschef, bewaakt hij/zij de produktievoortgang aan de hand van de dagplanning. - Hij/zij instrueert typistes bij de bediening van toetsenborden, beeldschermen en het gebruik van coderingen. - Hij/zij treedt op als schakel tussen kopij voorbereidingen en typistes. Gevraagd - Kennis van de grafische zettechnieken met specialisatie voor computergestuurde zetsystemen. - Een voltooide staf- en kadercursus. - Kennis van de groot- en kleinmontage strekt tot aanbeveling. - Leeftijd 30-45 jaar. Geboden - Een functie met grote mogelijkheden tot eigen inbreng in werkverdeling en opleiding. - Beloning in overeenstemming met de functie. Nader contact Bent u geïnteresseerd? Neem dan telefonisch of schriftelijk contact op met de heer G. Eikerbout, Afd. P&O van Samsom-Sijthoff grafische bedrijven bv. Postbus 111, 2400 AC Alphen aan den Rijn, tel. (01720) 6 23 03. Samsom-Sijthoff grafische bedrijven is een werkmaatschappij van de nv ICU, Informatie en Communicatie Unie, waarin zijn opgenomen de activiteiten van Samsom-Sijthoff, Wolters- Noordhoff en aanverwante bedrijven. In het buitenland is de nv ICU actief in België, Groot-Brittannië en de Verenigde Staten. De produkten en diensten van de bedrijven zijn o.a. leerpakketten, opleidingen, informatieve boeken, tijdschriften, n. formulieren, automatiseringsdiensten iv ICU ruim 2500 medewerkers, waarvan i ICU Informatie en Communicatie Unie Zo nu en dan hoor je die geluiden nog wel: je moet ervoor in de wieg gelegd zijneen typisch vrouwenberoepliefdewerk Opmerkingen uit de tijd van toen. Mensen die zo praten, snappen er niets van. Want verpleging dat is een beroep; geen roeping. Het is een vak datje met liefde moet uitoefenen; geen liefdewerk. Je moet er keihard voor studeren, op z'n minst ZVz jaar; dus je wordt er beslist niet voor in de wieg gelegd. Jonge mensen weten het doorgaans wel: verpleegkundige zijn betekent niet altijd "op rozen zitten", hoewel je ze vaak aangeboden krijgt. Voor de hulp dieje de patiënten hebt gegeven. Want dat is dan weer de charme van het vak je patiënten zijnje meestal erg dankbaar. Terwijlje toch gewoon je werk hebt gedaan. Als je 't ook van die kant bekjjkt, is het een fyn beroep. Misschien ook jouw toekomst? Denk er dan niet te lang over net, maar meld je nü aan voor de opleiding voor die in augustus 1982 begint. Je kunt je aanmelden als je in het bezit bent van een diploma MAVO-4 met by voorkeur exacte vakken, HAVO of een vergelijkbare opleiding (en er zijn nogal wat mogelijkheden, informeer maar eens bij de einde Ziekenhuis is een zeer modern, algemeen ziekenhuis met 600 bedden. Daar komt nog bij dat er in het Westeinde Ziekenhuis veel mogelijkheden zijn om nog verder te leren: bijna alle specialismen zijn er te vinden. Naje A-opleiding kunje dan ook in het Westeinde Ziekenhuis blijven werken en studeren. Leerling-verpleeg kundigen verdienen na de eerste 3 maanden een aantrek kelijk salaris. Er is een mogelijkheid om voor maximaal een jaar intern te wonen. Je sollicitatie kunje richten aan de afdeling Personeelszaken, telefoon 070-889393, Lijnbaan 32, 2512 VA Den Haag. afdeling Personeelszaken) Het Westeinde Ziekenhuis biedt je een in-service opleiding, dat wil zeggen, datje zowel voor de theorie als voor de praktijk in het ziekenhuis blijft. Da's wel zo prettig. Het West-

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 10