Eerlijk massief eiken met 12 jaar garantie. Meubelfabriek Oisterwijk Berkel (ZH) Beverwijk Vakwerk van de Meubelmakers van Oisterwijk betekent: Louter Europees eiken. Geloogd volgens oud recept. 12 Jaar garantie. 13 Eigen toonzalen in Nederland. lbonaangevend in eiken. Toonzalen in: Amsterdam, Berkel (ZH), Beverwijk, Ede, Heerenveen, Hengelo (O), Hulst, Oisterwijk, Roosendaal, Utrecht, Valkenburg (L), Zuidlaren, Zwolle. 12 Jaar garantie Massief Europees eiken Geloogd volgens oud recept Ongekende service, ook najaren Voorzien van eigen brandmerk Verkoop uitsluitend in eigen toonzalen De meubelmakers van Oisterwijk -•reizen heel Europa af op zoek naar het beste hout: eersteklas Europees eiken. Het wordt jarenlang gelagerd, daarna gaat het nog de eigen droogkamers in. De klassieke manier om eikehout te bewerken is logen. Want door het logen komt de prachtige tekening van het hout tot leven. Dat is uitsluitend mogelijk bij het beste hout van de Europese eik. Omdat de Meubelmakers van Oisterwijk met veel zorg hun meubels maken en daarbij op de kleinste details letten, kunnen ze U zwart op wit 12 jaar garantie geven. Op de kwaliteit van het eiken en de konstruktie van het meubel. U moet maar eens komen kijken. Dan ontdekt U ook dat eerlijk eiken beslist niet duur hoeft te zijn. U bent van harte welkom. De koffie is vers en het prachtige eikewoonboek ligt voor U klaar. Gratis. suRCiunrwtBCK Noordeindseweg 116, tel. 01891-4670, (koopavond vrijdag) Parallelweg 100, Meubelboulevard, tel. 02510-26923, (koopavond donderdag) 4 Alle toonzalen zijn geopend van maandag t/m zaterdag. Toonzalen Hulst en Valkenburg bovendien op zondag van 14.00-18.00.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 20