3T onroer z Ervaren SPD-er of HEAO-eralschef orderadministratie TE HUUR "son BUNGALOW soneel PEï ■PERSONEEU personeeh^^. r .PERSONEEL"1 st*bernardus afdelingshoofd PHILIPS leraar computerkunde leraar wiskunde 2e concierge De Leidse school voor m.e.a.o. MONTEURS verpleegkundige A of A en B stichting centrum st.bavo noordwijkerhout onroerendgoed ONROEf OEGSTGEEST menno smitsloo bedrijfsmakelaardij bv BEDRIJFSPANDEN HYPOTHEKEN MAGAZIJN-/ OPSLAGRUIMTE iNd jlPtrsonaal ptnetmlpmrtrn Katholieke Stichting Huize verpleeghuis reactiveringscentrum bejaardenverzorgingstehuis hoofdstraat 82, 2171 AV Sassenheim, tel. (02522) 19004 In verband met het vertrek van onze huidige funktionaris zoekt de direktie van bovengenoemde Stichting, voor een van haar afdelingen van het verpleeghuis, een Het verpleeghuis is verdeeld in 3 afdelingen met elK 38 bedden. Gedacht wordt aan iemand met de volgende kwaliteiten: het kunnen koördineren en organiseren van de totale patiëntenzorg op de afdeling, het extern kunnen vertegenwoordigen van de afdeling; het kunnen begeleiden en mede-opleiden van de leerling-ziekenverzorgenden; gevoel voor samenwerking. Wij verwachten van de kandidaat: een verpleegkundige opleiding A of A/B; een positief Katholieke of Protestants Christelijke levensovertuiging; bij voorkeur verpleeghuiservaring. De CAO ziekenhuiswezen is van toepassing. Salariëring naar opleiding en ervaring. Inlichtingen over deze funktie kunnen worden ingewonnen bij het koördinerend hoofd verplegingsdienst, de heer P. ter Linde. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie Sikkens ontwikkelt, vervaardigt en ver koopt lakken en verven voor de professio nele en de doe-het-zelf markt. De fabricage van deze gespecialiseerde produkten vindt plaats in een zestal vestigingen. In onze vestiging Sassenheim worden o.a. bouwverven, autoreparatielakken en indus triële lakken gemaakt. Tevens zijn daar gevestigd het Centraal Researchlaboratorium, commerciële en administratieve afdelingen en de stafafdelingen. In totaal werken er zo'n 1250 mensen. Wij zoeken een hoofd Projectendienst die leiding geeft aan de Projectendienst en haar activiteiten en haar vertegenwoordigt in diverse werkgroepen. Hij/zij adviseert de tot de Sikkens-groep be horende produktiebedrijven, distributie centra etc. bij het opstellen van project omschrijvingen, begrotingen, investerings- aanvragen inzake technische aangelegen heden en ontwikkelingen op dit gebied. Hij/zij coördineert projecten of neemt, als specialist en als hoofd Projectendienst, deel aan projectteams of permanente werkgroepen, c.q. geeft leiding aan deze team. Hij/zij rapporteert aan de manager Produktie en geeft leiding aan drie specia listische groepsleiders. De afdeling totaal telt ca. 10 medewerkers. Funktie-eisen: ingenieur werktuigbouw (ir./ing.) met aanvullende cursussen op het gebied van elektrotechniek, elektronica, meet- en regeltechniek, economie en intern transport; minstens vijf jaar ervaring in ontwer pen en uitvoeren van werktuigbouw kundige installaties, bij voorkeur in de verf- of aanverwante industrie; mondelinge en schriftelijke vaardigheden in de moderne talen, leeftijd ca. 35 jaar Behalve promotiemogelijkheden binnen Sikkens b.v. kunnen kandidaten o.a. reke nen op een goed salaris, een 13e maand, tegemoetkoming in de reiskosten en een gunstige pensioenregeling. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, t.a.v. de heer F.J.M. Bus Rijksstraatweg 31, 2171 AJ Sassenheim. Philips Telecommunicatie in Den Haag fabriceert moderne computergestuurde telefoon centrales voor installatie over de hele wereld. In de administratie is een vacature voor een chef order administratie. Hij of zij gaat een klein groepje leiden dat de order administratie voert voor twee productie-eenheden. Daarbij komen nog de volgende taken - samenstellen en analyseren van productiecijfers; - budgetteren van uurtarieven. Het is de bedoeling dat u t.z.t doorgroeit naar functies met zwaardere verantwoordelijkheden in de administratieve sector van Philips. In een uitvoerig gesprek willen we dat graag toelichten Uw sollicitatie kunt u richten aan G. Klaassen, Personeeldienst Philips Telecommunicatie, Televisiestraat 16/18, 2525 KD Den Haag, telefoon 070-88 95 60, toestel 428 Het bestuur van de Leidse School voor MEAO vraagt met onmiddel lijke ingang een (enkele uren) (enkele uren) De school beschikt over moderne computerapparatuur waarmee de leerling moet leren omgaan. De uren computerkunde en wiskunde kunnen gekoppeld worden. Een bevoegdheid is niet vereist. Studerend voor één van beide vakken is noodzakelijk. Daarnaast zoeken wij een De werkzaamheden van deze medewerker zullen bestaan uit ver schillende taken waaronder licht administratieve en toezichthouden de. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie te rich ten aan de direkteur van de Leidse School voor MEAO, Lammen- schanspark 4, 2321 JK Leiden. U kunt erop rekenen dat u zo snel mogelijk bericht van ons ontvangt. Bij de afdeling projecten van de technische dienst is plaats voor een Tekenaar Het vervaardigen en bijhouden van kaartmateriaal, hetverrichten van metingen en het verrichten van algemeen tekenwerk. Vereist: Het bezit van of vergevorderde studie voor een vakdiploma N.L.F.. C.T.O. of P.B.N.A. (richting landmeten, stedebouwkunde of kartografie), alsmede enige jaren tekenervaring. Aanstelling: In de rang van waterschapsambtenaar III of IV, bruto maand salaris minimaal f 1.853,- en maximaal f 2.642,-, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. De bij de overheid gebruikelijke secundaire arbeids voorwaarden zijn van toepassing. Sollicitaties binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad richten aan de ingenieur-directeur van de technische dienst van Rijnland, Postbus 156,2300 AD Leiden, met vermelding van vacaturenummer 81-8. Hoogheemraadschap van Rijnland EB Binnen de Vmf-Stork Divisie Goederenverzet en Industriële Werktuigen is de werkmaatschappij Stork-Services B.V. belast met de serviceverlening (reparatie, onderhoud en nalevering van onderdelen) voor een groot aantal door Vmf-Stork geleverde installaties. Daarnaast produceert deze werkmaatschappij een aantal eigen produkten. De werkmaatschappij is gevestigd in Hengelo (O) met steunpunten te Amsterdam, Rotterdam en Kerkrade. In de afdeling Landinstallaties van deze werkmaatschappij zijn momenteel plaatsingsmogelijkheden voor Zij zullen worden ingezet voor de montage en revisies van turbines, dieselmotoren, pom pen en compressoren, vanuit het steunpunt Kerkrade, of indien noodzakelijk elders in Nederland of buitenland. Functie-eisen: opleiding bankwerken of machinebankwerken (Bemetel) ervaring in één of meer dere van bovengenoemde produktgroepen bereidheid tot ploegen dienst en karweiwerk woonachtig in Leiden of omgeving leeftijd tot 40 jaar mmha Sollicitaties kunt u richten CTn P? aan: Stork Services B.V., t.a.v «J I wJ 1 11 I de heer H.J. Keizer, Postbus Stork Services B.V. felefoon5O74-454H32190 De afdeling Interne Geneeskunde van de Stichting Centrum St. Bavo te Noordwijkerhout heeft een vakature voor een Op deze afdeling worden bewoners vanuit het Centrum opgenomen voor observatie, screening en behandeling op somatisch gebied. Kandidaten dienen rekening te houden met een onregelmatig dienstrooster. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, met vermelding van vakaturenummer 81.31.66. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 tel. 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout ONROERENDGOED onro REGENTESSELAAN 19 f 185.000- Halfvrijstaand landhuisje met voor-, zij- en grote achter tuin en vrijstaande garage. Indeling: entree, woonkamer met zijkamertje, keuken, toilet, 1e etage: 3 slaapkamers. Romantisch huis op 370 m2 grond. Economisch gebondenen/ingezetenen van Oegstgeest KOOPRUIL: HOEK (SEMI-) MAISONNETTE in nieuwbouwwijk te Hellevoetsluis. Ind.ben.: hal, grote woonkamer. oDen keuken, toilet. folavuizenvl.) inoandiae schuur. Tuin 15 m. op Z-W. boven: 3 sip kmrs, grote douche (evt. pl.v. ligbad) grote bergkast. GEVRAAGD: soortgelijke woning in Katwijk a/d Rijn of omg. Tel: 01883-19752 b.g.g. 01718-72971 Wij zijn GESPECIALISEERD in en kunnen deze adequaat verzorgen. U bent welkom voor vrijblijvende informatie. breestraal 106 2311 cw lelden telex 39302 ma|sb-nl tel.071-12504) Nog 2 appartementen, geheel gestoffeerd in centrum Leiden. Prijs 860.- incl. Tel. 01751-15091. TE KOOP Molenpad 6 te Rijnsaterwoude (evt. in ruil voorhuis Leiderdorp). Gelegen aan de Leidsevaart. Woon-eetkamer, open keuken, hal, slaapkamer, badka mer, grote garage met zolderruimte. Boven 2 slaapka mers. C.V. grote tuin. Bouwjaar 1977. Tei. 01721-9491. TE HUUR 30 tot 125 m2 Water-licht-krachtstroom, 2 deuren, waarvan één 4x5m., gemakkelijk bereikbaar op 't Industrieterrein "De Grote Polder" te Zoeterwoude-Rijndijk. Te bevragen: tel. 071-897383. KATWIJK Te koop: GOLFSTROOM 17 Luxe woning, gelegen aan plantsoen met vijver, voor en mooie achtertuin. Flinke woonk. en luxe Franse keuken, 4 slpkms. en mooie badkamer. C.V. en GEHEEL GEÏSOLEERD. Prijs n.o.t.k. WILLY SLUITERSTRAAT 115 Fraaie maisonnette-woning in centrum van Katwijk. Woonka mer met royaal balkon, 3 slaapkamers, douche, C.V. Vr.pr. 148.000,- k.k. HORECAPAND: SLUISWEG 2 EN 2a HOEKPAND MET BOVENWONING, gunstig gelegen tegen over bioscopen en bowling in 't centrum van Katwijk en op enkele tientallen meters van 't strand. Vraagprijs 450.000,- k.k. Makelaardij o.g. fi van der Plas B.V.lï 2220 AM Katwijk aan Zee Princestraat 31 - Postbus 513 Telefoon 73641 (01718)

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 20