U en Rhöne-Poulenc kunnen een succesvolle combinatie vormen. u u assistent(e) trsoneeli DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: MEDEWERKERS V soneel PI .PERSONEEL**30** fl perst HflClfe Wij een ervaren en artsenbezoeker Rhöne-Poulenc jonge kommerciële goederen administratie oliwetti docent(e) scheikunde den haag 1 ziekenverzorgende m/v stichting centrum st.bavo noordwijkerhout personeel*"^ I ir P^raon^'PERSÜfta Pereorael rërsmi Gorlaeus Laboratoria medewerker instrumentele sen/ice afdeling (m/vj vacaturenummer 1-185/1158 Taak- De werkzaamheden omvatten o.a onderhoud en reparatie aan voornamelijk electronische/electrotechnische delen van wetenschappelijke apparatuur; ontwerpen en vervaardigen van Laboratorium hulp-apparatuu r v.w.b. electronische/electrotechnische delen. Vereist M T S. E of gelijkwaardig Salaris Maximaal 2642. bruto per maand. Beheer en Administratie VGG-IG van de Hoofdafdeling Inwendige Geneeskunde administratief medewerker (m/v) 1-229/1158 psychologisch assistent (m/v) (33 uur per week) vacaturenummer 1-205/1158 Taak: het afnemen en uitwerken van psychologische tests: lichte administratieve werkzaamheden waaronder typewerkzaamheden; - assisteren bij projectvoorbereiding (literatuurstudie) en bij de uitvoering van research-projecten. Vereist: bij voorkeur in het bezit zijn van een N.I.P - diploma. Salaris: Maximaal 2642, bruto per maand (bij een volledige dagtaak). Taak Hij/zij zal in team-verband de taken van de sektie Boekhouding, die o.a. bestaan uit het plaatsen van bestellingen; ter betaling indienen van fakturen; bewaking van kredieten enz. gaan verrichten. (Mogelijk op korte termijn via een terminal.) Vereist: Gezien de aard van de werkzaamheden zijn een goede accuratesse en kennis van het boekhouden vereist. Salaris: Maximaal 2642, - bruto per maand. Inlichtingen worden verstrekt door Sektie Boekhouding HAIG. Tel. 071 -147222 toestel 2252. Afdeling Infectieziekten (Lab. voor Cellulaire Immunologie) van de Faculteit der Geneeskunde analist (m/v) vacaturenummer 1-254/1158 Taak Meewerken aan onderzoek over de fagocyterende cellen. Salaris: Maximaal 2573,- bruto per maand. De Leidse Universiteit streeft naar een vergroting van het aantal vrouwen in hogere functies. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. hRU KI Noordwijk aan Zee Het bestuur van de Vereniging voor Protestants Christe lijk Onderwijs te Noordwijk aan Zee vraagt zo spoedig mogelijk voor de lagere school Wakersduin, Hoogwa- kersbosstraat 22 een SCHOOLLEIDER (M/V) Wij bieden: - school met 8 leerkrachten; - vakleerkrachten lichamelijke lichamelijke opvoeding en handvaardigheid; - samenwerking met inpandige kleuterschool; - remedial teaching in samenwerking met OBD Van de sollicitant wordt verwacht, dat deze een positief christelijke levensovertuiging heeft en kerkelijk meele vend is. Inlichtingen bij de waarnemend schoolleider, de heer C. Bos, telefoon 01719-11314 (school) en bij het secreta riaat van de vereniging 01719-12384. Sollicitaties vóór 15 september a.s. te richten aan de secretaris, T.C. Binnendijk-Van der Leun, Pieter Bedijn- straat 50, 2202 VK Noordwijk aan Zee. PRO SENECTUTE (Voor de Ouderdom) vraagt voor FORESCHATE te Voorschoten een VERPLEEGKUNDIGE (A) in de functie van HOOFD VERZORGING Voorschoten is een vriendelijke plaats nabij Den Haag Leiden. In het in 1973 gebouwde tehuis wonen 65 bejaarde dames en heren. Ervaring in een vergelijkbare functie is gewenst. Interne huisvesting is mogelijk, waarvoor een zeer royale flat ter beschikking is. Leeftijd: vanaf 30 jaar. Eigenhandig geschreven sollicitaties te richten aan de Directrice: mevrouw A. Isarln-Moolenaar, Pro Se- nectute, Vondelstraat 58, 1054 GG Amsterdam. Rhóne-Poulenc is de grootste chemisch-farmaceutische industrie in Frankrijk. Op de wereldranglijst staan wij op de 9e plaats. Er werken ruim 100.000 mensen. In Nederland behoren wij tot de snelst groeiende farma ceutische concerns. Onder de naam Rhöne-Poulenc zijn tal van bekende farmaceutische industrieën gebundeld, zoals Roger Bellon, Théraplix, Institut Mérieux en Specia. Vooral Specia heeft haar sporen in Nederland ver diend als producent van een revolutionair programma antibiotica, psychofarmaca en anti-histaminica. Recentelijk heeft Rhöne-Poulenc het produktenpak- ket uitgebreid met cardiovasculaire preparaten, anti biotica, sera en vaccins, bloedderivaten en cytostatica. die met onze naam en met onze produkten op pad wil gaan. Niet als verkoper met het orderboek in de hand. Maar wel als voorlichter, gesprekspartner op ni veau, informant over nieuwe ontwikkelingen en nieuwe produkten. Uw niveau is: HBO of VWO enkele jaren universitaire studie. Leeftijd: tussen de 24 en 35 jaar. hebben elkaar veel te bieden. Neem voor meer informatie kontakt op met de heer M. Dwinger, sales manager, telefoon (020) 45 71 51, toestel 34. Uw schriftelijke sollicitatie wordt graag tege moet gezien door Rhöne-Poulenc Nederland f Draaistroom 1, Postbus 10, 1180 AA Amstelveen. (ft^RHDNEPOULENC Advice and Training Centre garandeert kandidaten voor onder- vermelde funktie een strikt vertrouwelijke, objektieve en profes sionele selektieprocedure. gebaseerd op |arenlange ervaring en ri talloze belangrijke opdrachtgevers in binnen- en buitenland Eén onzer relaties, een kapitaalkrachtig bedrijf met het hoofdkantoor in Amsterdam, deel uitmakend van een zeer gezond internationaal opererend koncem, zoekt ter versterking van zijn reeds bestaande verkoopteam, een aantal GEVRAAGD: kontaktuele mensen tussen 23 en 35 jaar oud, met minimaal een Mavo-diplo ma, die de acquisitie niet schuwen en zoveel vertrouwen in eigen verkoopkapaciteiten of -aanleg hebben, dat ze resultaatgericht kunnen verkopen. Kandidaten met kommerciöle erva ring kunnen reflekteren maar ook zij die nog geen ervaring hebben omdat in een degelijke opleiding is voorzien. Bovendien goede sekundaire voorwaarden als premievrij pensioen, onkostenregeling en au tovergoeding of auto van het bedrijf. Voor kommerciöle mensen die zich zelfstandig een goed inkomen willen verwerven ligt hier een uitstekende mogelijkheid. Brieven met c.v en tel.nr. kunnen worden gezonden aan de heer A.M. NIJSSEN, direkteur van Fadvice and training centre 's Hertogenlaan 66 3000 Leuven - België Olivetti Nederland, dochteronderneming van Europa's grootste producent van systeemapparatuur, zoekt op korte termijn voor haar hoofdkantoor in 's-Gravenhage een De afdeling Goederen Administratie beheert, administreert en distribueert onze goederenvoorraad. Onze nieuwe assistent(e) heeft een opleiding op HAVO/MAVO-niveau en beschikt over goede contactuele eigenschappen. Leeftijd minimaal 25 jaar. Naast administratieve ervaring wprdt kennis van in-/uitklaring van goederen en bekendheid met kostprijscalculaties op prijs gesteld. Als u wat voelt voor deze functie met interessante toekomstmogelijkheden, bel dan snel voor een afspraak. Olivetti nederland b.v. afdeling Personeelszaken, Lange Voorhout 86, 2514 EJ 's-Gravenhage. Telefoon (070)614361 Bloemendaal is een modern christelijk psychiatrisch centrum met 620 bedden, een ver pleeghuis met 128 bedden, een dagziekenhuis en een uitgebreide polikliniek. Er zijn 850 personeelsleden werkzaam. Wij vragen zo spoedig mogelijk een voor 28 uur op jaarbasis. De docent zal worden betaald op uurloonbasis. Het betreft voornamelijk het les geven aan enkele groepen leerlingen die de B-opleiding volgen. De arbeidsvoorwaarden zijn konform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Een christelijke levensovertuiging wordt op prijs gesteld. Voor nader kontakt en uoor toezending uan de leerstofomschrijuing kunt u vragen naar de heer H. Stevens, tel. 070-254125, toestel 2367. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken van ons centrum, Monsterseweg 93, Postbus 53002, 2505 AA Den Haag. 8 christelijk psychiatrisch centrum. Afdeling Sproklenburg is een vervolg afdeling psychogeriatrie van de sektor Geriatrie van de Stichting Centrum St. Bavo te Noordwijkerhout. Op Sproklenburg wanen 19 mannelijke en vrouwelijke bejaarden met een hoge mate van zelfstandigheid. Voor sommige bewoners vormt Sproklenburg een blijvende leefsituatie. Voor de anderen is het verblijf tijdelijk. Zij werken, met ons, naar een plaatsing buiten ons centrum. Op korte termijn vragen wij een Van de toekomstige collega verwachten wij dat hij/zij o.a. enkele bewoners individueel begeleidt bewoners stimuleert in zelfstandig handelen zorg draagt voor het behoud of het weer aanleren van levensfunkties van de bewoners kan werken in teamverband de afdeling verder mee helpt ontwikkelen kritisch is t.o.v. werk, kollega's en zichzelf. Nadere informaties worden gegeven door het team, toestel 2030 of 2031. Schriftelijke sollicitaties kunt u sturen naar de afdeling Personeelszaken, met vermelding van vakaturenummer 81.36.70. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 14