enkele medewerkers (m/v) WEEL ADVERTEERT IN DIT BLAD De\fereniging van Nederlandse Gemeenten PERSONEEU perst a ™»rsoni "EL f^L> Reyn,deBlaeyenCo accountants 1 Typiste Hoogheemraadschap van Rijnland EE? begeleider teaminteraktie m/v KOOKSTER (part-time) 1 Energiebedrijf Rijnland ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER EEN JURIDISCH MEDEWERKER (M/V) EUROPA INTERNATIONAAL BALIE-EMPLOYE(E) NOORDWIJK een enthousiaste kleuterleidster ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN (VNG) De\fereniging van Nederlandse Gemeenten paaDNEEiP*"»^ ,P£RSCr£££mcw f DCrSOOMl DCQCPf^rP P^^ö^PERSOta personeel Wij behoren tot de middelgrote accountantsmaat schappijen in Nederland. Voor ons kantoor te 's-Gravenhage vragen wij assistent-accountants (m/v) met enige ervaring. Verlangd wordt: MBA/SPD, gevorderde NIVRA- opleiding, contróle-ervaring. Geboden wordt: een functie met afwisselende werkzaamheden, waarbij zelfstandigheid en kritisch vermogen verlangd worden. De functie wordt goed gehonoreerd, waarbij tevens goede secundaire arbeidsvoorwaarden gelden. beginnende assistent-accountants (m/v) De afgestudeerden HEAO/VWO/MEAO, die na hun eindexamen een carrière in accountancy ambiëren, zullen wij gaarne inlichten over de mogelijkheden bij onze maatschap, waar door afwisselende werkzaam heden de goede combinatie met de noodzakelijke studie gevonden kan worden. Belangstelling? Neem dan telefonisch of schriftelijk contact op met de heer drs. V.M. Wijnands, R.A., Reyn, de Blaey en Co Accountants, Jacob Mosselsstraat 2,2595 RH 's-Gravenhage, (olofn/^n n771_07 Q0*5 Op de typekamer van de technische dienst is plaats voor een Vereist: een goede typevaardigheid. Er wordt o.a. gewerkt met elek tronische tekstverwerkende apparatuur; ervaring hiermee strekt tot aanbeveling. Salaris: afhankeli|k van leeftijd en ervaring minimaal f 1.769,- en maximaal f 2,291,- bruto per maand, (exclusief jeugdaftrek bij een 40-urige werkweek) De bij de overheid gebruikelijke secundaire arbeids voorwaarden zijn van toepassing. Sollicitaties binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad richten aan de ingenieur-directeur van de technische dienst van Rijnland, Postbus 156.2300 AD Leiden, met vermelding van vacature-nummer 81-11. De bewoners van Beschut Wonen verblijven vanwege hun chronische psychiatrische problematiek al lang tot zeer lang in St.BciX). Voor het merendeel wonen zij nu nog in grote paviljoens. Inmiddels is met de bouw gestart van een wijk met 36 woningen en 6 trefpunten. 180 bewoners krijgen definitieve huisvesting in deze wijk. waar gestreefd zal worden naar een prettig en sociaal leefklimaat. Het Crisisinterventiecentrum (C.I.C.) van Beschut Wonen biedt opvangmogelijk heden aan de bewoners van deze sektor. die in een crisis zijn geraakt of op andere wijze zijn vastgelopen op hun woonafdeling. Tevens funktioneert het C.I.C. als permanent woonmilieu voor enkele bewoners. Het aantal bewoners van het C.I.C. bedraagt 15. Er zijn 15 begeleiders en 2 huishoudelijke assistenten werkzaam. Daarnaast wordt aan een beperkt aantal leerling B-verpleegkundigen een stage- mogelijkheid geboden. Eén van de begeleiders vervult de funktie van koördinator. Voor deze afdeling vragen wij een voor 2 uur per week. De teaminteraktie heeft tot doel de samenwerking binnen het team te bevorderen, c.q. te verbeteren, hetgeen dient te resulteren in een betere begeleiding van de bewoners. Dit kan gebeuren aan de hand van thema's die betrekking hebben op agressie, dwang, sexualiteit, enz. Deze kunnen zowel door het team, teamlid als team begeleider zelf worden ingebracht. Van de aan te trekken funktionaris verwachten wij dat hij: werkzaam is (geweest) binnen de psychiatrie of andere hulpverleningsvormen ervaring heeft in het leiden van dit soort processen met deelnemers op MBO- en HBO-niveau geen beroepsmatige binding heeft met St. Bavo. Informatie bij de koördinator, mevr. H.van Gerwen, toestel 2080. Schriftelijke sollicitaties kunt u sturen naar de afdeling Personeelszaken, met vermelding van vakaturenummer 81.26.36. stichting centrum stbavo noordwijkerhout Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel. 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout Het Jeugdcentrum "KORTE VLIET" vraagt met spoed een die samen in overleg met de beheerder van het centrum de warme maaltijd verzorgt. Er wordt gekookt voor groepen die bestaan uit 20 tot 75 personen. Ervaring strekt tot aanbeveling. De werktijden zijn onregelmatig en liggen meestal tussen 11.00 en 14.30 uur of tussen 16.00 en 19.30 uur, zowel in de week als in het weekend. Het bruto uurloon bedraag f 12,05 Voor verdere informatie kunt u contact opnemen met mevrouw N. Verschagen, tel. 071-766940 Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad gericht worden aan Directie Personeelszaken, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer 81.078. Het Energiebedrijf Rijnland te Leiden, verzorgt de distributie van gas en elektriciteit in 22 Zuidhollandse gemeenten Bij de Stafafdeling Personeel en Organisatie van het Energiebe drijf Rijnland is plaats voor (vacaturenummer ER/81013/) 01 Taak: Het verrichten van administratieve werkzaamheden zoals typen, bijhouden afdelingsarchief, verwerken van eenvoudige statistische gegevens en incidenteel notuleren van vergaderingen. Eisen. - Tenminste M.A.V.O.-diploma, bij voorkeur met wiskundepak- ket; - Typediploma; - Nauwkeurigheid; - Goede contactuele eigenschappen; - Kantoorervaring en/of diploma stenografie strekt tot aanbeveling. Salaris: Het salaris dat uiteindelijk te bereiken is bedraagt thans f 2.642, per maand. Onder de leeftijd van 21 jaar gelden jeugdsalarissen. De gebruikelijke rechtspositieregelingen bij de overheid zijn van toepassing. Bij het directiesecretariaat, mede belast met juridische en beleids- voorbereidende werkzaamheden, is plaats voor op H.E.A.O.-niveau (vacaturenummer ER/81012/) 01 Die naast secretariaatswerkzaamheden, een aantal juridische aan gelegenheden te behandelen zal krijgen zoals - Het bewaken van de belangen van het bedrijf bij bestemmings plannen; - Regelen van onroerend goed transacties; - Behandelen aanslagen onroerend goed belasting; - Beheer archief juridische zaken. Kandiaten voor deze functie dienen te beschikken over: - Tenminste een diploma H.E.A.O. bij voorkeur economisch/juri dische richting, dan wel het diploma Hoger Bestuursambtenaar of gelijkwaardige opleiding; - Goede contactuele eigenschappen; - Goede redactionele kwaliteiten; - Zo mogelijk ervaring op de genoemde gebieden. Inlichtingen over genoemde functie kunnen telefonisch worden ingewonnen bij Mr. J.A.F. Sandbergen, telefoon 071-252206 (tij dens kantooruren). Het aanvangssalaris dat zal worden vastgesteld op grond van leef tijd en ervaring, bedraagt tenminste f 3.290, per maand. De gebruikelijké overheids-rechtspositieregeling is van toepassing. Een medisch en psychologisch onderzoek behoren tot de selectie procedure. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 10 dagen na het verschij nen van dit blad gericht worden aan de afdeling Personeelszaken van het Energiebedrijf Rijnland, Langegracht 70, 2312 NV Leiden onder vermelding van vacaturenummer. REIS- EN PASSAGEBUREAUS B.V. 2400 AA ALPHEN AAN DEN RIJN bij voorkeur met (Corda)ervaring. 'iitÏÏh Tel. soil, onder no. 01720-73369 UATV Het bestuur van de Vereniging voor Chr. Onderwijs te Noordwijk-Binnen vraagt met ingang van 15 november voor haar kleuterschool "Het Vuurvliegje" De benoeming is tijdelijk in verband met zwanger schapsverlof, met later kans op een vaste aanstelling. Wij zoeken Iemand die uit overtuiging kiest voor een christelijke school zich 100% wil inzetten voor de kleuters mee wil werken aan de integratie zich ook buiten de schooltijden wil inzetten voor de school. Verdere inlichtingen bij IDA V D. NAGEL van 12.00- 13 00 uur en 15.15-16.00 uur. Tel 01719-12031 (school). Sollicitaties binnen 14 dagen, te richten aan: Mej J. v.d. Nagel Chr. Kleuterschool "Het Vuurvliegje" Stakman Bossestraat 79 2203 GH Noordwijk. Afdeling Infectieziekten Op deze afdeling kan geplaatst worden per 1 oktober a.s. een secretaresse vac.nr, 390.A. 10.35.LD Taak: in samenwerking met de reeds aanwezige secretaresse zal zij de hoog leraar in de Infectieziekten, de chef de clinique en de staf van de afdeling bij de uitoefening van hun taken organisato risch en adminstratief ter zijde staan. Vereist: middelbare schoolopleiding, secretaresse opleiding, uitstekende typevaardigheid, bekendheid met het werken vanaf een dictafoon, goede be heersing van de Engelse taal en kennis van de medische terminologie. Salaris: afhankelijk van opleiding, leef tijd en ervaring overeenkomstig rijks regeling. Max 2432 per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden verstrekt door Prof. dr. R. van Furth. af deling Infectieziekten, (071-147222, toestel 2613). Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgeno men in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. M /Academisch ziekenhuis leiden staat de individuele en collectieve belangen van alle gemeenten voor. zij vraagt op korte termijn op het terrein van DOCUMENTATIE EN REGISTRATUUR Afdelingsinformatie Binnen het Bureau Bestuurszaken van de Vereniging (plm. 275 medewerk- (st)ers) tracht de afdeling Bibliotheek, Documentatie en Registratuur door middel van het verzamelen, documen teren en beschikbaar stellen van ge gevens over alle gemeentelijke beleids terreinen, de leden en andere belang stellenden zo goed en zo snel mogelijk van de door hen gewenste informatie te voorzien. Bj Documentatie houden de acht medewerk(st)ers zich bezig met het toegankelijk maken van de collectie overheidsdocumenten en met het ver strekken van inlichtingen daarover. De Registratuur, waar ook acht mede werk (st)ers werkzaam zijn, beheert naast de correspondentie ook vergader stukken van de diverse commissies. De basis-archiefcode VNG is op beide onderdelen een belangnjk hulpmiddel. Functie-eisen: In verband met o.a. komende pensione ring zoeken wij nieuwe medewerk(st)ers op beide, genoemde vakgebieden. Wij Vacaturenummer 5.129 nodigen zowel jongere als wat oudere kandidaten uit om te solliciteren, indien zij naast een opleiding op minimaal MAVO-niveau in het bezit zijn van, dan- wel studeren voor één of meerdere van de diploma's SOD I, administratief ambtenaar, bestuursambtenaar en GAT. Naast deze opleidingsachtergrond is voor een organisatie als de VNG ge meentelijke ervaring op betreffende vakgebieden uiteraard van belang. Voorts geldt voor alle vacatures, dat interesse voor of kennis van moderne vormen van informatieverwerking tot aanbeveling strekt, in verband met mogelijke, toekomstige toepassing hier van. Salariëring en secundaire arbeids voorwaarden: De aan deze vacatures verbonden sala rismaxima lopen uiteen vanaf f 2.993,- tot en met f 3.255,- bruto per maand. Het aanstellingssalaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn nagenoeg gelijk aan die bij de overheid. Selectie Procedure: De procedure zal in eerste instantie be staan uit een algemeen en informatief onderhoud met het hoofd van de afde ling Bbliotheek, Documentatie en Registratuur, waarna de sollicitanten af hankelijk van de resultaten van ge noemd onderhoud en hun interesse voor een tweede, meer op de functie gericht gesprek kunnen worden uitge nodigd. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht (met vermelding van het vacatu renummer) aan het hoofd van de afde ling Personeelszaken, Postbus 30435, 2500 GK 's-Gravenhage. Men gelieve personalia en gegevens over opleiding en eventuele werkkringen bij te sluiten. De inzendtermijn sluit 14 dagen na verschijnen van de oproep in dit blad. Telefonische informatie kan worden ingewonnen bij de afdeling Personeels zaken (toestel 560). Nassaulaan 12,2514 JS 's-Gravenhage, telefoon 070 62.47.21

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 14