Gewone kleurenfoto's krijgt u overal. Kodak Selekt Prints alleen bij ons. de kracht van Miinders S3IBHI programmeur kwahteits- x KQciak Zeker is zeker Dit is werkelijk het beste dat u voor uw geld kunt krijgen. ft Een en al kwaliteit waar wij volledig voor instaan, f gemêleerd eiken C prijsgarantie Menken Landbouw Holding B.V. te Wassenaar omvat een aantal produktiebedrijven waar een breed assortiment consumptiemelkprodukten, kaasprodukten, frisdranken en vruchtesappen wordt vervaardigd. Voor de komputerafdeling van onze vestiging te Wassenaar zoeken wij een Onze gedachten gaan uit naar kandidaten met: - ervaring in het I.B.M.-systeem 3 of 34; - kennis van de programmeertaal R.P.G.-II; - leeftijd tot 35 jaar. Voor deze afwisselende funktie bieden wij u o.a.: - zelfstandig werk in een klein team; - een salariëring in overeenstemming met het niveau van de funktie; - goede sekundaire arbeidsvoorwaarden waaronder een eindejaarsgratifikatie en vergoeding van studie- en reiskosten. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de heer G.van Dijk, Hoofd Personeel en Organisatie, Menken Landbouw Holding B.V., Postbus 70, 2240 AB Wassenaar. MENKEN - LANDBOUW Menken Lan.dbouw B.V. Rijksstraatweg 500, 2243 CH Wassenaar Telefoon 01751 -19325. tooooooosooooooccxsoosoooooosoaooosoosoooeoosssoosssossooeoossoosoeeoooosooec VCfeet u wat wij, fotovakmensen, met onze volle (vakantie)fotorolletjes doen? Die laten we ontwikkelen en afdrukken door Kodak zélf, die vertrouwen we aan niemand andets toe. En üw volle fotorolletjes? Ook die laten we bij Kodak zelf afdrukken op het bekende Kodak papier. Dan krijgt Uw (vakantie)foto's zijn een kostbare herinnering. Neem er geen risico mee, ook niet met vergrotingen of fotoafdtukken van dia's; de beste garantie voor prima kwaliteit De mooie kleurenfoto's heten Kodak Selekt Prints. En om het verschil te zien hoefje beslist geen vakman te zijn. u echte Kodak Selekt Prints. U herkent ze aan de kwaliteit en aan het speciale stempel achterop. Zo kunnen wij u 3 betrouwbare zekerheden geven; 1De zekerheid dat uw Kodak kleurenrolletje van konstante kwaliteit is, 2. De zekerheid dat wij, Selekt Fotovakhandelaren, u altijd het juiste advies zullen geven, afdrukken: Kodak Selekt Prints. LEIDEN: Foto v.d. Horst Doezastraat 22-24, Foto v.d. Horst Diamantplein 5, Foto v.d. Horst 5-Mei plein 9, Foto Lindhout Haarlemmerstraat 102. daarom niet om gewone kleurenfoto's, maar Selekt Prints. Met het stempel van Kodak's laboratorium achterop. eigen Stijlvolle slaapkamer. Royaal 2-persoons ledikant, fraaie hoofdombouw en 2 nachtkastjes. Uitgevoerd in gemêleerd eiken. pracht wandkast Het front is van puur massief eiken. Een unicum in kwaliteit en prijs. Sfeervol terugspringend middendeel. 3Deurs linnenkast 795. 4-Deurs 995.- 'n beste eethoek Fraai gedraaide rugspijlen en stoelpoten, zadelzit zitting. Eiken stoel p. stuk I Rjij'-w' De bijpassende Massief eiken ronde tafel 0106 cm. kost slechts 795.- massief eiken bankstel De kussens zijn bekleed met een warme gedessineerde bioemstof. van deze 3-1-1-zits kombinatie heeft u veel plezier. In Leiden vindt u 1000 parkeerplaatsen bij molen 'De Valk" 200 meier goed en voordelig vnnr nog geen 6400,- heeft u hier een komplete inrirhfim miinders Leiden Lisse I^^Beverwijk Sliedrecht MEUBELEN Ziet u binnen drie weken na aankoop hetzelfde meubel ergens anders nóg voordeliger staan, onder dezelfde voorwaarden, dan betalen wij u net verschil terug. Beter en goedkoper kunt u dus niet slagen.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 10