fSW^sssMmHïli PfïPCH nrpmONROERE A\ bouw verbouw reparatie 'n eigen huis in of om Leiden... VERHOEVEN WEET VAN WONEN Voor de suksesvolle verkoop van uw huis en 071-890387 weet van wonen onroerend goed ONROERENDGOED onroerendgoed 0 I llwLllt 1 uUUlIJC—D NRC onroerendgoed 4 BEDRIJFS RUIMTEN van der meer onroerend goed pieterse bv TON M m\ HIMU/H T 01718-13244 f Van Houdringenlaan in de voskuil te Oegstgeest VERHOEVEN onroerendgoed Binnenkort starten wij in Rijnsburg (aan door gaande weg) met de bouw van (ad. 45 m2) Gedacht wordt aan kantoren, winkels, prak tijkruimten etc. Er zijn nog 2 units vrij W.I.R premie, kleinschaligheidstoeslag en B.T.W aftrekposten zijn van toepassing. Koopsom per 45 m2 115.000,- v.o.n. Inl. tel. 01713-2000, b.g.g. mw. Meijer, tel. 01713-4027. Middenjoght-Valkenburg Fraai gelegen eengezinswoning met vrijst. stenen schuur! De indeling van dit c.v.-gas verwarmde pand is als volgt: part.: entree, toilet, kelderkast, keuken, door zonkamer. 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met dou che en wastafel. 2e verd.: zolderberging met slaapka- Vrije vestiging. Alle informaties via Vraagprijs 165.000,- k.k. Makelaardij o/g 3lttCÖt# 1 lid MDC Dir. O. DE JAGER Voorstraat 29 2225 EK Katwijk Z.H. Tel. 01718-16545* - 14315 inlichtingen en adviezen: AANNEMERSBEDRIJF Produktieweg32-2382PCZoeterwoude makelaar-taxateur HUIS VERKOPEN? In Katwijk, Rijhsburg of Valkenburg. Wij zijn een klein make laarskantoor, beëdigd ta xateur, gespecialiseerd in deze regio. Met persoon lijke aandacht voor uw zaken; deskundig en be trouwbaar. Wij zijn u graag van dienst! cleyn duinplein 20 2224 ax katwijk zh Halfvrijstaand woonhuis met c.v., voor- en rui me achtertuin tof. 320 m2. Ind.: b.g.: entree, toilet en bergkast, zeer ruime Z-woonkamer, open keuken met inbouwapp., 1e et.: 3 slaap kamers, badkamer met ligbad, 2 vaste wasta fels, 2e toilet, 2e et.met dakkapel, ruimte voor 2 kamers, 2e badkamer, bergruimte, garage met c.v., over de geh. lengte vliering. Het geh. pand is geïsoleerd en ged. thermopane beglaasd. PPijs op aanvraag. Inl. Damhage Makelaardij BV Wolphartbocht 276a 3001 KR - Rotterdam. Tel. 010-848530 of 848604. Bachstraat 138 Voor circa 550,- per maand (na aftrek van het belastingvoordeel) koopt u een eigen appartement met keuken, douche, toilet en bal kon op het westen. In dit bedrag zijn de stookkosten en onder houdskosten begrepen. Prachtig uitzicht over Leiden en omgeving Aanvaarding eventueel direkt. Vraagprijs 57.000.- k.k. Haagplein 32 In het centrum, vlakbij het station gesitueerd 2-kamerappartement op de 2e etage met balkon op het Westen. Voorzien van lift en c.v Toegang tot de flat vanuit inpandi ge gang. Eigen parkeerterrein. Aparte lietsenberging. Terras met vis-/bootsteiger aan het water In deling: woonkamer, open keuken, slaapkamer en hal geheel voorzien van een parketvloer. Ruime dou che met toilet. Service- en verwar- mingskosten 145,- p.m. Aanvaar ding in overleg Vraagprijs 82.000,- k.k. Groenoordstraat 9 Goed onderhouden tussenwoning voorzien van gevelkachels en plaatsje op het Zuiden. Royale woonkamer. Dichtbij centrum. Aan gebouwde berging Ideaal voor één- ot twee-persoons huishou dens Indeling begr gr woonka mer (9.00x3.00 m), keuken, dou che, toilet en gang Etage 2 slaap kamers Aanvaarding in overleg. Vraagprijs: 95.000 - k.k. Diamantplein 47 Gezellig boven winkels gelegen 4- kamer-maisonnette. Gesitueerd in de laagbouw (twee etages) op de 2e etage Lift aanwezig Berging onder in het gebouw. Voorzien van centrale verwarming en balkon op hel zuidwesten. Service- en ver- warmingskosten 250.- per maand. Indeling woonkamer 5.00- x4.00 m, keuken 3.00x2.60 m. toi let, entree en hal. Etage 3 ruime slaapkamers en douche Vraagprijs 97.500.- k.k. Corantljnstraat 60 Aan de rand van Leiden gelegen 4-kamerappartement op de 3e eta- S9. Voorzien van balkon op het uiden en centrale verwarming. Watersportmogelijkheden in direk- te omgeving. Servicekosten 80,- per maand Berging op de begane grond Indeling Woonkamer. 3 slaapkamers, keuken met aansl. wasmbadkamer met ligbad, toi let. Aanvaarding in overleg Vraagprijs 98.000,-. k.k. Brahmslaan 279, 295 Jot. Heydnlaan 37 tnige 3 en 4 kamer-appartemen ten in Zuid-West (Componisten- buurt) met centrale verwarming op verschillende etages Balkon, zo wel aan voor- als achterzijde, dus ruime zonmogelijkheden. Service- en verwarmingskosten f 200- p' mnd Ind woonkamer, 2/3 slaap kamers, keuken, douche, toilet en hal Richtprijs 98.000 - k.k. Wagnerplein 26 Op 5e etage gelegen 3/4-kamerap- partement met cv. In goede staat van onderhoud. Het complex telt 8 verdiepingen en heeft 4 liften. Rui me parkeergelegenheid. Berging onder in het gebouw Scholen en winkels in direkte nabijheid. Servi ce- en verwarmingskosten 240,- p.m. Indeling: woonkamer met zij kamer, 2 slaapkamers, badkamer met ligbad, keuken, hal en toilet. Gedeeltelijk belegd met parket. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 98.000.- k.k. Morssingel 285 Modern, direkt bij centrum en sta tion gelegen 2-kamerappartemenl met c.v. en lilt Aan sinqelzijde ge situeerd op de hoogste (7e) etage. Ruim balkon op het zuiden Voor zien van 2 bergingen (verdieping hal en onder in het gebouw) Servi cekosten 95 - per maand. Erf pachtscanon 1.382- p. jaar In deling. royale woonkamer (6 75- x3 70 m). slaapkamer (4.60- x2.80m), keuken, badkamer rnet ligbad (nog in te tegelen) en aansl wasm.. hal en toilet. Aanvaarding in overleq Vraagprijs 105.000,- k.k. Rosmolen 108 Op de 2e etage gelegen royaal 2- kamerappartement met c.v. en groot terras op het zuiden. Voor zien van dubbele beglazing. Moge lijkheid tot aankoop van een par keerplaats in het gebouw Service- en verwarmingskosten f 170,- p.m. Dive'se laciliteiten in het gebouw zoals: lift. wasserette, sauna, sola rium en trimzaal. Indeling, woonka mer (7.00x5.80 2.90 m), open keu ken met inb. kookplaat en afzuig kap, slaapkamer (4 30x2.80 m), badkamer met ligbad, hal en toiler Berging. Aanvaarding in overlea Vaste prijs 110.000,- k.k. Marnlxstraat 1 Goed onderhouden woning met centrale verwarming en tuin in om geving die volledig wordt gereno veerd Na voltooiing aantrekkelijk woongebied Ideaal voor één- ol tweepersoons huishoudens. Inde ling: beg. gr woonkamer met openslaande deuren naar de tuin, keuken, bijkeuken, gang en toilet. Etage. 2 slaapkamers, eenvoudig te wijzigen in 3. douche-cabine Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 135.000,- k.k. Leuk gelegen woning met tuin op het z.-o. Voorzien van c.v.-gas en eigen parkeergelegenheid. Een ideale gelegenheid voor degenen, die de door hun bewoonde huur- i overdoen. Indeling; beq. woonkamer, keuken, hal, toilet en berging. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet 2e etage: ruime zolderkamer met .dakkapel, voorzolder. Aanvaarding in overleg Vraagprijs 158.000,- k.k. Damloperwerf 29 Goed onderhouden woning in 1975 gerealiseerd door het Bouwfonds Nederlandse Gemeenten. Voor zien van centrale verwarming. Ge situeerd in moderne wijk met vele faciliteiten naast de deur zoals: winkelcentrum, tennisbanen, sport hal. scholen en watersportmoge lijkheden Indeling; Beg. grBrede woonkamer, halfopen keuken, hal en toilet. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. bouw. Op diverse punten gemo derniseerd. Tuinligging op net zuiden. In redelijke staat van on derhoud. Indeling: beg. gr.: ruime woonkamer met open haard, halto pen keuken, toilet en entree, 1e etage: 4 slaapkamers, badkamer met zitbad, balkon. 2e etage: 2 hobby-ruimtes met totaal 3 dakka pellen. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 190.000,-k.k. Brahmslaan 325 In de componistenbuurt gesitueerd royaal herenhuis met garage. Voorzien van centrale verwarming. Aparte berging achter in de tuin. Ruime 2e etage. Tuinligging uitste kend: Zuidwest. Indeling: Beg.gr Woonkamer, keuken, hal en toilet. 1e etage 3 slaapkamers, badka mer met ligbad en aansl. wasm. ?e Staversejolwerf 1 Goed onderhouden hoekwoning aan de rand van de Merenwijk voorzien van centrale verwarming. Zeer ruime zonnige tuin. Grond- opp. 252 m2. royale woonkamer d.m.v. uitgebouwde zijkant. Inde ling: beg. gr.: woonkamer met par ketvloer en open haard, keuken, hal, toilet, inpandige berging en fietsenberging. 1e etage: 3 slaap kamers, badkamer met ligbad, 2e toilet en aansl. wasm. 2e etage: 1 kamer en zolderberging. Aanvaar- Rosmolen 12 Op de parterre gesitueerd ruim 3- kamerappartement met prachtig onderhoud. Royaal zonneterras met tuin grenzend aan een singel. Diverse faciliteiten in het gebouw zoals: wasserette, sauna, solarium en trimzaal. Inde ling: L-vormige woonkamer met parketvloer en schoonmetselwerk- wand, luxe keuken met div. in- b.app., parketvloer en ontbijtbar, ruime badkamer met ligbad, ber ging met aansl. wasm., hal en toi let. 2 parkeerplaatsen in het ge- 2e etage: 1 kamer Aanvaarding in overleg. VRIJE VESTIGING Vraagprijs f 167.000,- k.k. Tl boel Slegenbeekstraat 19 Stijlvol herenhuis op een van de mooiste locaties van Leiden (Bur- gemeesterswijk) Op rustige stand. Degelijke vooroorlogse bouw In deling beg. grkamer en suite (9.50x3.50 m). keuken, vestibule, gang en toilet. 1e etage: 3 slaapka mers, badkamer met ligbad. 2e toi let op de overloop. 2e etage 2 slaapkamers, zeer ruime zolder berging. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 186 000,- k.k Haagweg 192 Royaal hoekherenhuis met garage en zowel voor als achter zeer vrij gelegen. Degelijke vooroorlogse etage: 2 kamers, beiden met kapel, bergkamer. Aanvaarding overleg Vraagprijs 190.000,- k.k. staat van onderhoud. Een prima start voor een jong gezin. Indeling: Beg grWoonkamer (over de ge- ning) r naar de tuin, keuken, hal en toilet. Ie eta ge 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, aparte douche en 2e toilet. 2e etage 1 grote kamer met dak kapel en zolderberging met wasm aansl. Aanvaarding in overleg. Witte Singel 73/73a Op goede stand gelegen zeer royale bovenwoning met prachtig uitzicht over singel. Ook zeer ge schikt voor bewoning door meerde re alleenwonenden. Benedenwo ning verhuurd voor 235,- per maand. Indeling: 1e etage: kamer en suite (12.00 x 4.80/3.60 m). 2 kamers, keuken, douche, toilet en balkon. 2e etage: 2 zeer ruime sfeervolle zit/slaapkamers (opp. 40 m2 per kamer). Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 225.000,- k.k. Bijenveld 4 Paliobungalow met Garage en be sloten tuin op het Zuiden. Voorzien van c v.-gas, dubbele beglazing in de woonkamer en keuken en spouwmuurisolatie. Gesitueerd in een moderne wijk met vele facilitei ten zoals: winkelcentrum, sporthal, tenniscomplex. park en kinder boerderij. Indeling: Woonkamer, keuken met div inbouwapp en hal voorzien van plavuizen. 3 slaapka mers en gang met parketvloer, badkamer met ligbad, ruimte met C V./boiler/aansl. wasm. Aanvaar ding in overleg Vraagprijs 230.000,- k.k. Roomburgerlaan 22 Op goede stand (Burgemeesters- wijk) gesitueerd royaal herenhuis met centrale verwarming in uitste kende staat van onderhoud. Smaakvol verbouwd. Indeling, beg. gr woonkamer (10.50x4 00/3 70 m) met parketvloer, open haard en ged schoonmetse Iwerk, halfopen keuken, hal en toilet, 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, balkon, 2e etage: slaapkamer, bergkamer en vlie ring. Aanvaarding in overleq. Vraagprijs 240.000,- k.k. Hoge Rijndijk 157 Geheel gemoderniseerd karakte ristiek vrijstaand herenhuis met cv on garage Ruime parkeergelegen heid. Aan de achterzijde een oase van rust: tuinbreedte en diepte 15 m, gesitueerd op het zuiden. Grondopp. 499 m2. Indeling: voor- raadkelder 3x3 m. Beg gr woon kamer 1.50x4.50 m). open exclusie ve keuken met kookeiland en di verse inbouwapp. Vanuit de keu ken panoramisch uitzicht op de tuin, studeerkamer, hal en toilet. Ie etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, bidet, douche en 2e toi let 2e etage: slaap-/hobbykamer met bar Vraagprijs 350.000,- k.k. Spreeuwenplaats 14 Prachtig aan singel gelegen scha kelbungalow met diepe tuin op het westen. Voorzien van carport en centrale verwarming. Apart van vormgeving. Veel primacy aan de achterzijde. Indeling: Beg. gr.: L- vormige woonkamer van 40m2 met open haard, luxe keuken met in bouwapp., hal, toilet en berging met aansl. wasm. en c.v./gasboi- lerruimte. Wenteltrap naar: etage: 3 slaapkamers, badkamer met lig bad. aparte douche en 2e toilet. Ruime toepassing van hardhout en aluminium. Aanvaarding in over leg. Vraagprijs 290.000,- k.k. Soortgelijke woningen bieden wij te koop aan aan de Kwikstaarthoek 4 Satijnvlinder 11 Zeer ruim uitgevoerd herenhuis met garage en .prachtige ligging met vrij uitzicht over water en groen. Ideale tuinligging. Type r kons en is voorzien van aluminium schuiframen en deuren. Ged. voor zien van isolerende beglazing. Veel bergruimte. Inhoud van deze woning: woonkamer met open haard, luxe eetkeuken, studeerka mer, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, aparte doucheruimte, laundry, cv/gasboilerruimte, hal en 2 toiletten. Vraagprijs 310.000,- k.k. Stokroos 53 Royaal herenhuis met garage, cen trale verwarming en tuin met vrij uitzicht. In perfekte staat van on derhoud. Apart van vormgeving. Indeling: beg.grruime woonka mer met open haard en gedeeltelijk verlaagd plafond, apart eetgedeel- te en halfopen keuken met betegel slaapkamers. badkamer met ligbad en 2e toilet, douchekamer met 3e de vloer, hal en toilet. Ie etage: 4 toilet. Zonneterras 2e etage 1 ka mer en speelruimte, berging en c.v.-/gasboilerruimte. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 315.000.- k.k. garage en tuin op het Westen. In direkte nabijheid van de Zijl. Dubbele beglazing in de gehe le woning en ruime toepassing van aluminium. Indeling: Beg.gr.: Woonkamer met open haard en parketvloer, halfopen keuken met div. inbouwapp., hal en toilet. 1e etage 4 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet en dubb. was tafel, badkamer met douche en 3e toilet. Terras. 2e etage: 1 grote ka mer met (slaap)vide. ruimte voor wasapparatuur en CV/gasboiler. Royaal zonneterras. Aanvaarding Vraagprijs 370.000,- k.k. Obool 28 In het nieuwe winkelcentrum Winkelhof" gesitueerd 2-kame rappartement voorzien van c.v. en lift. Royaal zonneterras. Gelegen op de 2e etage. In perfekte staat van onderhoud. Berging onder in het gebouw Vaste lasten 186.- per maand inklusiel verwarmings kosten. Indeling: L-vormige woon kamer, slaapkamer, halfopen keu ken, badkamer met ligbad, hal en toilet Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 127.000,- k.k. Berkenkade 11 Geheel gemoderniseerd t terd herenhuis voorzien van cen trale verwarming. Thans in perfek te staat van onderhoud. Tuin gun stig op het zuiden gesitueerd. Deze woning is zonder dat u iets behoeft te doen, te betrekken. Indeling: beg. gr.: woonkamer met open haard, schoonmetselwerkwand, parket en openslaande deuren met glas in lood naar de tuin, halfopen keuken, gang en toilet. 1e etage: 3 slaapkamers, mooi betegelde bad kamer met douche, balkon, vaste trap naai2e etage: zolderruimte, na het aanbrengen van een dakkapel geschikt als zolderkamer. Vraagprijs 185.000,- k.k. Spiegheldreef 1 In "Binnenhof" gelegen royaal hoekherenhuis met garage en c.v.- gas. Zeer goede staat van onder houd. Dubbele beglazing op de be gane grond en spouwmuurisoiatie in de zijgevel. Ommuurde tuin met veel privacy. Kwaliteitsplavuizen in neutrale kleur op de begane grond. Indeling: beg. gr.: ruime Z-vormige woonkamer met open haard, keu ken met professioneel uitgebouw de bijkeuken, hal en toilet. 1e eta ge: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, bidet en 2e toilet, 2e etage: prachtige zit/slaapkamer met 2 dakkapellen, douche en voorzol der. VOORSCHOTEN Rembrandtlaan 204 Eengezinswoning met tuin op het zuiden in goede staat van onder houd. Direkt bij rekreatiegebied in ontwikkeling. Gunstig geprijsde woning in hartje Randstad. Inde ling: beg. gr.: woonkamer, keuken, hal en toilet. 1e etage: 3 slaapka mers, badkamer met lavet. 2e eta ge: 1 slaapkamer, hobbykamer (beiden met dakkapel) en zolder ruimte. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 158.000,- k.k. Wllhelmlnapark 2 Representatieve halfvrijstaande villa voorzien van c.v. en garage in het centrum van Oegstgeest. Nabij de snelweg Amsterdam - Den Haag. Behalve als royale en exclu sieve behuizing ook zeer geschikt als praktijk/kantoorpand. Ruime wijnkelder onder de woning. Inde ling: beg. grvestibule, grote hal met bordestrap, Z-vormige woon kamer met parketvloer en open haard, eetkamer, zijkamer, royale eetkeuken bijkeuken en toilet. 1e etage: 4 kamers, badkamer met ligbad, douche en aansl.wasm. Balkons. 2e etage: 3 kamers, zol derruimte. Vraagprijs 330.000,- k.k. Graaf Willem II laan 35 Aan de rand van Hoogmade gesi tueerd royaal herenhuis met gara ge en c.v.-gas Apart van indeling. Direkt bij Leiden en Leiderdorp Vrije achtertuin met uitzicht over de weilanden. Balkon aan de voorzij de Indeling: garage, hal. toilet, zit kamer. eetkamer, halfopen keuken met div inbouwapparatuur. 3 slaapkamers, badkamer met lig bad. 2e toilet en 2 ruime zolderber gingen. Aanvaarding: eventueel direkt Vraagprijs 210.000,- k.k VERHOEVEN makelaardij in onroerende goederen B.V. voorheen Kok Makelaardij Leiden B.V. Stationsplein 22, Leiden, tel. 071-143441, Mussenplaats 3, Leiden, tel. 071-211744, 's avonds 071-124510, 070-251540. Unite ■definite ka tii Uildurt

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 30