onroerendgoed nNRflFRF^ J ONROERE ONRC MENS UI ^i/v v\p/'\f/\/*v 'i/\ ONROERENDGOED onroerendgoed g ONROERENDGOED ff MK in ftVTIf"!! I onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed U UL L> FIDES Huizen fides collectief dvrj TE KOOP Je huis in de krant brengt mensen over de vloer. onroerendgoed 1 MAKELAARDIJ B.V. makelaars en beedigd taxateurs in onroerende goederen SASSENHEIM - HOOFDSTRAAT 169 Luxe appar tement gelegen in het centrum van Sassenheim, voorzien van een hftinstallatie. Indeling: entree, hal met toilet en garderobe. 2 ruime slaapkamers, bad kamer met ligbad en vaste wastafel, grote bergkast, L-vormige woonkamer met open haard, fraaie blank houten keuken. Voorts is er een aparte stenen ber ging en parkeergelegenheid. Koopsom 145.000,- vrij op naam NOORDWIJKERHOUT - HOEK HAVENSTRAAT/ SCHOOLSTRAAT Luxe appartement, uniek gelegen in het centrum van Noordwijkerhout. Indeling van het appartement: entree, hal met toilet, riante woonka mer met open keuken, open haard en balkon. 2 slaapkamers, badkamer met ligbad en vaste wasta fel. Het appartement is geheel geisoleerd en voor zien van dubbele beglazing. Aparte berging. Er is voldoende parkeergelegenheid aanwezig. Koopsom: 129.000,- vrij op naam. NIEUW VENNEP - "PLAN DE GOUDEN LEEUW" (hoek Venneperweg-Hoofdweg) Fraai gelegen luxe nieuwbouw appartementen in het centrum van Nieuw-Vennep. Indeling: ruime hal, toi let, badkamer met ligbad, 2 slaapkamers, ruime woonkamer met open haard, balkon op het zuiden, keuken en aparte berging. Oplevering september 1981. Prijzen vanaf 145.000,- vrij op naam. LISSE - IRISSENSTRAAT 29 In rustige omgeving gelegen hoekwoonhuis met flinke tuin en stenen ber ging op totaal 280m2 grond. Indeling, entree, hal met .toilet, kelderkast, woonkamer en keuken. 1e verdie ping: 4 slaapkamers, badkamer met douche en vaste wastafel. 2e verdieping, zolderberging. Vraagprijs: 159.000,-k.k. LISSE - HEEREWEG 422 Leuk parterre apparte ment met tuin en aparte berging. De indeling is als volgt: entree, gang, flinke woonkamer, keuken, 1 gro te slaapkamer en 1 kleine, badkamer met douche, toilet. Vanuit de woonkamer deur naar de tuin, welke is gelegen op het zuid-oosten. Vraagprijs: 125.000,- kosten koper. LISSE - MARCONILAAN 21 Serviceflat met gara ge. op de 1e etage grote serviceflat met woonkamer van 7x4m., slaapkamer van 6x3.5m, ruime hal. keu ken, toilet en badkamer. Tevens garage. De erf- pachtscanon is afgekocht. Vraagprijs: 199.000,- k.k. LISSE - KONINGINNEWEG 7 Goed onderhouden 2 kamerhoekappartement met lift, gelegen op de 1s- te verdieping, voorzien van c.v. gas, berging en aan trekkelijk uitzicht. Indeling: hal en garderobe, woon kamer, half open keuken, slaapkamer met balkon, badkamer met ligbad, toilet. Direkt nabij winkelcen trum Blokhuis. Vraagprijs: 119.000,-- k.k. VOGELENZANG/AERDENHOUT - LANDGOED "WOESTDUIN" Uniek gelegen landgoed van 15.000m2 met en omgeven door grote bomen en weilanden. Door de inrijpoort over een oprijlaan met links en rechts bomen komt men bij het markante, uiterst solide landhuis. De indeling in het kort: geheel onderkelderd waarin 7 vertrekken, parterre: entree, hal en salon, huiskamer en woonkeuken. 1e et., ou derslaapkamer met exclusieve badkamer, sauna, kleedkamer, privé-kantoor en dakterras. 2e et 3 slaapkamers (alle met badkamer), toilet en dakter ras. Bij het huis is een overdekt verwarmd zwembad van 12x6m met zgn. jetstream. Voorts een tennis baan en een paddock. Uiteraard is er veel luxe aan wezig, zoals diverse open haarden, exclusieve keu ken, waterontharder, c.v., alles thermopane, vele schuifpuien naar de terrassen, marmeren vloeren enz. Het geheel verkeert in prima staat van onder houd en is een oase van rust Vraagprijs: 1.490.000,- kosten koper. WARMOND - BURGEMEESTER KETELAAR STRAAT 5 In prettige gemeente uniek gelegen villa aan de Leede met eigen haven voor 2 schepen, een klein botenhuis alsmede verwarmd zwembad. Per ceelsgrootte 2690m2, dus tuin rondom, alwaar volle dige privacy. Uit het perceel kan mogelijk een aparte bouwkavel worden verkocht van ca. 850m2, zonder dat de eigen privacy wordt aangetast. Ind.: wijnkel der, entree, hal, garderobe, studeerkamer, ruime keuken annex eetkamer van 28m2, voorts zitkamer van 40m2 met schouw. 1e etage 3 slaapkamers, balkon, en ruime badkamer. 2e etage, zolder over gehele huis. C.V.-olie, diverse terrassen, dubbele ga rage, plantenkas en bijgebouwen met gastenhuis, sauna en sanitair, verzorgde tuin. Vraagprijs voor geheel: 925.000,- k.k. WETERINGBRUG - LEIMUiDERDIJK 475a Vrij staande splitlevelwoning met ruime garage geheel gelegen met open vaarwater voor de deur. Grond- opp.: 675m2 en inhoud pand 650m3. bj 1976 Ind ruim entree met toilet, woongedeelte op 2 hoogten, in het lagere deel een open haard en een open keuken met luxe apparatuur. Voorts 4 slaapkamers, 2 badka mers en 2 bergkamertjes. fijn balkon bij ouderslaap kamer. Gehele huis voorzien van vloerverwarming, hardhouten kozijnen en spouwmuurisolatie alsmede gedeeltelijk dubbelglas. Onder de garage: grote hob byruimte. Vraagprijs: 395.000,- k.k. NOORDWIJK - GRENT 22d Luxe 3 kamerapparte ment in klein appartementencomplex met uitzicht op zee, aparte berging en zonnig balkon. Indeling hal. toilet, flinke woonkamer, open keuken met diverse inbouwapparatuur, 2 slaapkamers, badkamer met ligbad, vaste wastafel. Vraagprijs: 150.000,- kosten koper. DE ZILK - HOOGDUINWEG 58 Fraaie 2 onder 1 kap woning met flinke garage en diepe tuin en aan de voorzijde vrij uitzicht over bloembollenvelden. Inde ling: entree, hal, toilet, grote living met open haard en kostbare parketvloer, keuken 1e etage: 3 ruime slaapkamers, badkamer met douche, apart 2e toilet, veel kastruimte. 2e etage: vaste trap. slaapkamer en flinke studeerkamer met dakkapel, c.v. ruimte. Vraagprijs: 282.000,- k.k. Keereweg 231, 2161 BG Lisse l Telefoon 02521-19135* Hoge Mors weg 90. AAN DOORGAAND VAARWATER GELEGEN herenhuis met voor- en grote achtertuin op Z, CV-gas. Ind.: hal, gang, toilet, grote woonkamer,met open haard, erker en openslaande deuren naar ter ras, moderne eiken keuken met div. app. Ie et.: 4 slaapkamers, groot balkon en nieuwe badkamer met ligbad en aparte douche. Dit moet u van binnen zien. Vraagprijs f 215.000,— HERENSTRAAT 7 LEIDEN - TEL 071 130841 OUDE VEST 55 LEIDEN - TEL. 071 - 140745 Jan van Duuren Zn. B.V. Middelstegracht 36 Leiden .071-125468-124060 HERKENDE VERHUIZERS Oegstgeest, Grunerlaan 16. Rustig gelegen hoekwo ning. schuur, garage. 3 zijden tuin. achteruitgang, c.v. Ind.: woonkamer, keuken, provisiekast, gang, toilet. 3 kamers, douchekamer, balkon, zolderberging. In goede staat van onderhoud. 180.000,- k.k. Oegstgeest, Prinses Irenelaan 27. Middenwoning, voor- en achtertuin, schuur, c.v. Ind.: woonkamer, keu ken, hal, toilet, kelderkast, 5 kamers, douchekamer, toi let en balkon. Rustige ligging. 185.000,- k.k. Oegstgeest, Schoutenburgstraat 14. Middenwoning met voor- en zeer besloten achtertuin op het zuiden, achteruitgang, schuur, cv gas. In zeer goede staat. Ind.: woonkamer met parketvloer en open haard, open keu ken, gang, toilet, kelderkast, 4 kamers, badkamer, toilet, balkon, veel berging. 195.000,-. k.k. Oegstgeest, Pr. Irenelaan 38. Rustig gelegen midden woning met voor- en achtertuin, achteruitgang, schuur, c.v. gas. Ind.: woonkamer, keuken, gang, toilet en kel derkast, 4 kamers, douchekamer, toilet. Achterzijde op het zuiden. In goede staat van onderhoud. 198.000,- k.k. Oegstgeest, Laan van Arensteln 35. Rustig gelegen middenhuis, voor- en achtertuin, schuur, c.v. Ind.: kamer en suite, keuken, vestibule, toilet, gang, 4 kamers, bad kamer, zolderruimte met vaste trap 230.000,- k.k. Oegstgeest, Juffermansstraat 76. Middenhuis met voor- en achtertuin, schuur, c.v. Ind.: woonkamer, mo derne keuken, vestibule, gang, toilet, 4 kamers, luxe badkamer, toilet, balkon. 249.000,- k.k. Oegstgeest, Pr. Beatrixlaan 22. Hoekhuis met garage, schuur, 3 zijden tuin, c.v. Ind.: L-kamer, keuken, gang, toilet en kelderkast, 5 kamers, badkamer, toilet, balkon, zolderberging. 339.000,- k.k. Oegstgeest, Adm. de Ruyterlaan 15. Perfect onder houden middenhuis met garage en schuur, voor- en zon nige achtertuin, cv gas Rustige ligging. Vrij uitzicht. Ind ruime woonkamer met parketvloer, keuken, hal. toilet, vestibule. 4 kamers, badkamer, toilet, groot balkon, veel kast- en bergruimte. 350.000,- k.k. Oegstgeest. Emmalaan 42. Halfvrijstaand herenhuis in oorspronkelijke stijl gerenoveerd met voor-, zij- en be schutte achtertuin op het zuiden, tuinchalet, cv, dubbele beglazing, luxe afgewerkt. Ind.: 2 kamers en suite, 2 open haarden, zijkamer, keuken met inbouwapparatuur, hal. toilet, kelderkast, 4 kamers, bad/douchekamer, toi let, douchekamer, zolderruimte, eventueel geschikt voor een extra kamer. 425.000,- k.k. Oegstgeest, Fred. Hendriklaan 9. Mooi gelegen hoek- herenhuis, zeer verzorgd pand met 3 zijden tuin, cv gas, schuur. Ind.: ruime woonkamer 48 m2 met open haard, parketvloer, erkers, grote keuken, vestibule en gang met marmeren vloer, toilet, kelderkast, 7 kamers, badkamer, 3 balkons, vliering, veel kasten, alles in uitstekende staat van onderhoud. 445.000,- k.k. Oegstgeest, Laan van Arenstein 6. Bijzonder nage noeg vrijstaand huis met uniek uitzicht. 3 Zijden zonnige tuin, c.v.. schuur. Ind L-kamer met natuurstenen vloer, open haard, keuken, bijkeuken, hal, toilet met douche. 4 kamers, entresol met vide, badkamer. Goede staat van onderhoud 498.000,- k.k. Oegstgeest, Lange Voort 52. Vrijstaande semi-bunga- low. rondom tuin, groot terras op het zuiden. Het pand is voorzien van c.v., is geisoleerd. goede sta van onder houd. Diverse extra's. Ind.: dubbele garage, werk/stu deerkamer, wasruimte, c.v.-fuimte, flinke hal met garde robe en toilet, woonkamer met open haard, schuifpui naar terras, woonkeuken, compleet ingericht, de woone- tage heeft een betegelde vloer, 4 kamers, badkamer, douchekamer, balkon, veel kastruimte. 680.000,- k.k. Oegstgeest, De Voscuyl 9. Modern vrijst. villa rondom zonnige tuin, garage, cv, geisoleerd, rustige ligging. Ind.: L-kamer met open haard, luxe eetkeuken. hal, toilet, ter ras. 5 kamers, bad- en douchekamer, toilet, balkon. Veel berging. 760.000,- k.k. makelaardij o.g. 033333 OEGSTGEEST, PASSAGE 12 £V3 TEL 071-170741* HAZERSWOUDE Bilderdijklaan 7 f 355.000,— I Vrijstaande bungalow met rond om prachtig aangelegde tuin, ga rage/schuur, gelegen aan plant soen met waterpartij. Rustige ligging op goede stand, nabij winkels en scholen. Indeling: L- vormige gang met plavuizen, garderobe, toilet, gang met par ket naar 2 slaapkamers, luxe badkamer met ligbad, douche en toilet, diepe garderobekast, ruime luxe eetkeuken, met ap paratuur, ruime woonkamer met open haard, parket en deu ren naar de tuin (terras) zonzij de, ouderslaapkamer. CV-gas. Herman Gorterstraat 10 f 117.000- 3 a 4-kamerappartement op de 2e etage, met CV, berging. Ind.: Grote woonkamer, keuken, badkamer, 2 slaapkamers, 2 bal kons. Ged. Thermopane ramen. Prima onderhouden. Vrije vesti ging. Jacob Catslaan 89 f 178.000,— Flink huis met voor- en achter tuin en achterom, royale door zonkamer met open haard, keu ken, bijkeuken, 2 slaapkamers, badkamer met bad, grote zol der. CV-gas. Balkon. c a Bachstraat 20 f 58.500,— Op Ie etage gelegen hoekappar- tement. Ind.: entree, badkamer met douche en toilet, woon/ slaapkamer met balkon (O.), keuken. CV-blok. Extra kast. Inclusief stoffering en koelkast. Serv.kosten f 200,— p/m incl. CV e ten In het moderne en mooi gelegen Statenhof kunnen wij thans een 4-tal appartementen aanbieden. De woningen bevatten naast 3 kamers, een luxe badkamer, ruim balkon en kitchinette. Pri ma service met keuzemaaltij den. Voorzien van liften, recrea tieruimten, etc. Servicekosten (incl. maaltijden) vanaf ca. f 950,- p/m. Vraagprijzen f 130.000,- Bilaerdijkstraat 4 f 330.000,- Groot hoekherenhuis met zeer diepe achtertuin 19 m) en achterom, grote kamer en suite, moderne keuken, bijkeuken, serre, 6 kamers, badkamer met ligbad, 3 toiletten, zoldertje, vliering. 2 kamers verhuurd. Doelensteeg 6 f 115.000,— Echt stadshuis, vlakbij Acade miegebouw, kamer met ruime open keuken, douche en toilet, (ev. te verhuren), grote kamer met open keuken, badkamer met ligbad, toilet, ruime zolder kamer met balkon (Z). Kap ver nieuwd en geïsoleerd. Gerard Brandstraat 103 f 295.000- Modern herenhuis met voor- en achtertuin (Z) en achterom, woonkamer met open haard, keuken, badkamer met ligbad, 5 slaapkamers, berging. CV-gas. Eventueel huurgarage beschik baar. Garenmarkt 23 Bedrijfsruimte met bovenwo ning, ook afzonderlijk te koop. Bedrijfsruimte: werkplaats met 2 grote deuren aan de straat kant, kantoorruimte, toilet, ber ging. Betonnen vloer, hartje stad. Totaal opp. 63 m2. f 58.000,- Bovenwoning: eigen opgang, voor- en achterkamer, keuken, douche en toilet. 2e etage: vaste trap, achterkamer en flinke zol der (extra kamer) CV-gas. f 98.000- Kwikstaarthoek 11 f225.000,- Geschakelde hoek-semi-bunga- low met voor- en achtertuin (Z) carport en inpandige berging, L- vormige woonkamer met parket en open haard, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en dou che, 2 toiletten, CV-gas. Middelweg 20 f 125.000,- Zeer centraal gelegen totaal ge renoveerd stadshuis met plaats. Ind.: entree, toilet, wqonkamer, moderne open eiken keuken, open eiken trap, 2 slaapkamers, douche. Alles geisoleerd. Morssingel 269 f 146.000,— Op 5e etage gelegen 3-kamerap- partement met lift, berging on der het gebouw en vrij uitzicht tot aan de duinen. Indeling: en tree, woonkamer met balkon, open keuken, studeerkamer, slaapkamer, badkamer met dou che en aansl. wasapp., toilet en werkkast. Centrale ligging t.o.v. station, Acad. Ziekenhuis en winkels. Erfpachtscanon: f 1.841,92 p/j. Mozartstraat 151 f 118.000,— 4-kamerappartement op 2e eta ge met berging onder het ge bouw. Ind.: entree, zeer moder ne keuken met app., ruime woonkamer (oorsp. 2) toilet, douchecel, 3 slaapkamers. Serv. kst. f 75,— p/m. Papiermolen 126 f 119.000, Modern 2-kamerappartement met lift, c.v.blok en berging. Ind.: woonkamer, slaapkamer, keuken, badkamer met douche, balkon over de hele breedte. Op 5e etage, vlakbij winkels scho len en openbaar vervoer. Rijn- en Schiekade 14 f 300.000,- Herenhuis met voor- en zonnige achtertuin. Grote, gernoderni- seerde keuken, kamer en suite (12,5 x 4,2 m) met parketvloer eri open haard, 3 kamers op de eerste etage, waarvan 1 inge richt als 2e keuken, 4 kamers op de 2e etage. Badkamer met douche, 3 toiletten. CV-gas. Riolering en elektrische bedra ding vernieuwd, dak geisoleerd. Schoenerwal 3 f 795.000,— Vrijstaande villa aan de Zijl met haven, nabij Kagerplassen (brug- loze verbinding). Schitterend huis. Bouwjaar '76. opp. 600 m2 grond. Ind.: living van 88 m2, luxe open keuken, 2 com plete badkamers, 4 slaapka mers. Prachtig aangelegde tuin en terras. INRUIL OUDE WO NING. Wij zijn event, bereid uw huidige woning in te ruilen. Tesselschadestraat 23A f 95.000- Totaal gerenoveerd ruim 3-ka- merappartement op 1e en 2e etage, zonneterras (Z.O.), gas kachels ev. ter overname. IN RUIL MET HUURWONING OF -FLAT. 5e Binnenvestgracht 6 f 135.000- Werkelijk uniek gelegen grach tenhuis, recht tegenover de Hor tus. Ind.: woonkamer, keuken, douche, toilet. 1e et.: woonka mer, woonkeuken. 2e et.: 2 ka- #7% WEEKEND ^TELEFOONDIENST Wij zijn in het weekend bereikbaar via onze speciale weekend-antwoord-service. LEIDERDORP Tollenaersingel 37 vraagprijs f 690.000- Exclusieve, vrijstaande villa met mooi aangelegde tuin (zuid). Perfect onderhouden, royale lu xueuze afwerking. Ind.: grote hall, marmeren vloer, woonka mer (65 m2) met kastenwan- den, open haard, eiken eetkeu ken, bijkeuken, garage. 1e et.: 5 kamers, 2 badkamers, 2 bal kons. 2e et.: enorme (hobby)- zolder. CV. OEGSTGEEST Dahlialaan 7 f 180.000,— Goed onderhouden woonhuis met voor- en achtertuin, ste nen schuur en achterom. Ind.: hal, toilet, trapkast, keuken, doorzonkamer me.t deur naar de tuin. 1e et.: 3 slaapkamers, bad kamer met douche. 2e et.: vaste trap, zolderkamer met dakka pel, bergruimte. CV-gas. Floralaan 5 f 115.000- 4-kamerappartement op de 1e etage, nabij winkelcentrum. Woonkamer, keuken, toilet, badkamer, 3 slaapkamers, waar van 1 met wastafel, balkon aan voor- en achterzijde. Berging onder het gebouw. Pieter de Hooghlaan 7 f 325.000- Hoekherenhuis met 3 zijden tuin, garage en schuur. CV. Ind.: hal, keuken, woonkamer met open haard en parketvloer, 1e etage: 3 slaapkamers, badka mer met ligbad, 2e toilet, 2 bal kons, 2e etage: grote kamer met breed dakkapel en wastafel, ka mer met dakraam, en voorts een bergkamer. Regentesselaan 47 f 240.000,— Hoekhuis, 3 zijden tuin, mooie, rustige ligging. Zij-ingang, woonkamer, open keuken met plavuizen (vloerverwarming), open haard, 3 slaapkamers, bad kamer, bergzolder. CV. Terweeweg 1 f 295.000,— Rustig en zonnig gelegen hoek huis met garage en aan 3 zijden tuin, eetkamer, woonkamer met open haard, moderne keuken, 5 slaapkamers, badkamer met lig bad, 2 toiletten, CV-gas. Willem de Zwijgerlaan 36 f 275.000,- Groot hoekhuis, vlakbij winkel centrum, gelegen in het Oranje park, met voor-, zij- en achter tuin en extra grote garage. Ind.: vestibule, gang, kelderkast, toi let, grote woonkamer (10,6 x 4) keuken. 1e et.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet. 2e et.: vaste trap, 2 slaapkamers bergkamer, vliering. CV. Incl. vloerbedekking. WARMOND Rijnsburgerweg 29A f 285.000,- Hoekherenhuis met voor- en achtertuin, vlakbij station en Academisch Ziekenhuis, woon kamer en suite, moderne eet- kejken, keldertje, 5 slaapka mers, badkamer met ligbad en douche, spouwmuur en zolder isolatie, dubbele beglazing par terre voor. CV-gas. Deutzstraat 5 f 149.000,- Winkelpand met woning, ach tertuin op het zuiden. Winkel ruimte ca. 25 m2, ook als woonruimte in te richten, keu ken, woonkamer. 1e etage: voorkamer over de gehele breedte met balkon, achterka mer met douchecel en balkon. 2e etage: 2 kamers, 2e toilet, zolderruimte. Duinzichtstraat 32 f 135.000,- Woonhuis met voor- en achter tuin (Z) en schuur. Grote door zonkamer, open keuken met ap paratuur, toilet, uouchecel, Ie etage: overloop, voorkamer over de gehele breedte met klei ne dakkapel en 2 dubbelbeglaas- de dakramen, L-vormige achter kamer. Riolering en bedrading recentelijk vernieuwd. Dr. Ammanstraat 3 f 145.000,— Prima onderhouden geheel ver bouwd hoekhuis met flinke zonnige achtertuin (16 m) en schuur, gelegen aan rustig woonerf. Ind.: woonkamer met provisiekast en mog. open haard, aangeb.keuken, toilet, douche, 3 slaapkamers met dak kapellen, vliering. CV-gas. Vrije vestiging. Oosteinde 3 f 520.000,— V.O.N. Voormalige boerderij, bestaan de uit woonhuis, recreatiezaal, 8 verhuurde caravan staplaat- sen, winterstalling voor boten ZOETERWOUDE Hoge Rijndijk 22 f 450.000,— Boerderij met eigen binnenma- nege, gelegen op ca. 3000 m2 grond. Afmetingen boerderij (9,5 x 33), bevat: zeer grote stal en zolderruimten, 4 kamers, douche, keuken, toilet, kelder en hal, 2 slaapkamers. Moet ge moderniseerd worden. De Vereen. Ned. Makelaarsbureaux Geversstraat 63 Oegstgeest. 071 - 15 25 40*. Dlrektie J.N. Lancel, makelaar i.o.g. Lid van de Ned. Bond van Makelaars in onroerende goederen. Lid Makelaars Computer Centrum. En dc makelaar weet van wanten en kranten.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 24