secretaresse content jurist m/v PERSONEEL "PERSQNFFlPd personea afd. (para) medisch sociotherapeut m/v h»ï«kMi V J sonesl PI personeel .PERSONEELreRS<*€a psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" MEDEWERKSTER Elke zaterdag de persöneelsrubriek gemeente alphen aan den rijnS ste! dat er geen krant was DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: PERSOfCEJ. PfRjOfeiP*'*0"**' PEfiSOh££PrV3n- 1 J penor*lp£R50E£L «"«meal Randstad bv is een internationale organisatie in de dienstverlenende sektor met vestigingen in Nederland Duitsland. Belgie, Engeland en Frankrijk Onze dienstverlening bestaat uit het tot elkaar brengen van vraag naar en aanbod van tijdelijk beschikbaar personeel Enerzijds ten behoeve van het bedrijfs leven dat dit personeel nodig heeft als gevolg van pieken in de werkzaamheden, vakantie en ziekte van eigen personeel Anderzijds ten behoeve van hen. die om uiteenlopende redenen (bijvoorbeeld wegens studie of huiselijke omstandig heden) geen vaste, maar wel een tijdelijke baan kunnen accepteren Intercedenten (m/v) Hun taak zal zijn: - het ontvangen, selekteren en testen van sollicitanten - het veelvuldig telefonisch kontakt onderhouden met bedrijven - het uitzenden van tijdelijk personeel Wij verwachten van hen - leeftijd van 21 tot 25 jaar - een HAVO- of VWO-diploma - indien mogelijk kantoorervaring - gemakkelijke omgang met mensen - commerciële feeling - representativiteit Wij bieden, naast verdere emolumenten, een goed inkomen, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Distriktskantoor Randstad Uitzendbureau bv. t a v de heer H Metselaar. Afd Personeelszaken. Postbus 11276. 2301 EG Leiden ^frand randstad uitzendbureau Voor ons ziekenhuis zoeken wij op korte termijn een kok De centrale keuken van ons zie kenhuis bereidt dagelijks de maaltijden voor 700 personen. De voorkeur gaat uit naar ie mand met ruime ervaring in het horecabedrijf. Na indiensttreding wordt ver langd dat betrokkene de oplei ding B.P.G. gaat volgen. Aan deze funktid zijn wisselende diensten verbonden t.w. 1 x per 14 dagen weekenddienst, waar voor een toeslagregeling van toe passing is. Saiarisgrenzen minimaal f 2.149,- tot maximaal f 2.715,- bruto per maand ekskl. vakantietoeslag. Inlichtingen worden gaarne ver strekt door het hoofd civiele dienst, tel. 02502-223! Sollicitaties kunnen worden ge richt aan de afdeling personeels zaken. Rijksstraatweg 113, 2121 AD Bennebroek. te Bennebroek (n.h.) Uitgaande van de vereniging tot christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken HOGE MORSWEG 113A. LEIDEN, 071-761600 Wij zijn bouwers van speciaal- vaartuigen en producenten van gepatenteerde schroefasleidingen en afstandsbedieningen. Wij hebben een goed gevulde order portefeuille en wij hebben vacatures voor de functies van: (scheeps) ijzerwerkers machine bankwerkers installatie monteurs Sollicitaties na tel. afspraak: 071-761600 071-763959 (na kantoor tijd) Specialists in the construction of custom- built crafts for harbour-, police-, coastguard- and manne research authorities Wij zoeken per 1 september 1981 een A-VERPLEEGKUNDIGE die alle diensten gaat meedraaien op een chirurgi sche afdeling van een ziekenhuis even buiten Lei den. Salaris volgens de geldende NZR normen. Heb je interesse of wil je meer informatie? Kom snel even bij ons langs. Uitzendbureau Content, Breestraat 69 - Leiden Tel. 071-125745. uitzendbureau content De Leidse Onderwijsinstellingen verzorgen ruim 400 schriftelijke en schriftelijk/mondelinge oplei dingen op een breed terrein van het algemeen en beroepsonderwijs. Deze opleidingen zijn bin nen de LOI-organisatie ondergebracht bij een aantal gespecialiseerde instituten en sectoren In de sector juridische opleidingen van ons INSTITUUT VOOR ECONOMISCH. JURIDISCH EN ADMINISTRATIEF ONDERWIJS bestaat be hoefte het team van cursusorganisatoren uit te breiden met een met bedrijfsrechtelijke of fiscaalrechlelijke studie richting. De werkzaamheden bestaan o.m. uit het onder houden van contacten met externe auteurs en docenten, het beoordelen van lesmanuscripten, het organiseren van mondelinge lessen en prak- tijkdagen, het ontwikkelen van nieuwe opleidin gen en de vertegenwoordiging van ons instituut bij exameninstanties e.d. Hoewel aan de functie geen lesgevende taken zijn verbonden, is affiniteit tot het onderwijs voorwaarde. Een zakelijke instelling, een goede taalbeheersing en representativiteit zijn eveneens essentieel. Enkele jaren praktijkervaring wegen in de beoor deling positief mee. Honorering vindt plaats op ten minste het ni veau van de schaal voor 2de graads bevoegde leraren. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Voor nadere informatie vooraf kunt u contact opnemen met drs. Chr. de Vries, hoofd opleidin gen van ons Instituut voor Economisch, Juri disch en Administratief Onderwijs. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de heer A. Faasse, hoofd personeelszaken. leidse onderwijs mf instellingen Leidsedreef 2 2352 BA Leiderdorp Telefoon (071) 89 92 55* Onze vaste medewerkster gaat ons na 30 jaar trouwe dienst verlaten. Wie wil op korte termijn haar plaats innemen als (huishoudelijke dienst) part-time (ochtend) Haar funktie houdt o.a. in: Schoonhouden kantoor en het verzorgen van koffie voor een klein team van ons bureau. Zij die belangstelling hebben, gelieve hun sollicitaties te richten aan ons bureau Hervormde Gemeente Leiden - Hoog- landsekerkgracht 62, 2312 HV Leiden. Telefonische informaties kunnen worden ingewonnen op werkdagen onder tel. 071- 120002 of 126821. sluit 2 dagen vóór verschijnen op donderdag 15.30 uur. Telefoon 071-144941 In de psychotherapeutische gemeenschap Jozef funktioneren 3 groepen bestaande uit zowel mannen als vrouwen <18 lot 40 jaar). Aan iedere groep zijn 3 sociotherapeuten verbonden. Deze delen het dagelijks leven met de bewoners en trachten daarbij hun sociaal funktioneren te bevorderen. Ook stimuleren zij hen van de aangeboden mogelijkheden tot therapie en bezigheid een aktief gebruik te maken. Voor een van deze groepen zoeken wij een Wij hechten veel belang aan goede relationele mogelijkheden en aan het vermogen tot samenwerking in het team. Onze voorkeur gaat uit naar een afgestudeerde van een sociale academie of een B-verpleegkundige, ook anderen met vergelijkbare opleidingen kunnen solliciteren. Ook kliénten zullen betrokken worden bij de selektie. Saiarisgrenzen: f2202,94 tot f2887,12 bruto per maand. Nadere informatie kan telefonisch worden ingewonnen bij Ed Bierhoff, toestel 2249 of Hedwig Geerincks, toestel 2048. Wij zijn niet in de gelegenheid om in huisvesting te voorzien. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan de afdeling Personeelszaken, met vermelding van vakature- nummer 81.24.63. stichting centrum st.bavo noordwijkerhout Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel. 02523-0141 - 2211 AB Noordwijkerhout De Sociale Werkvoorziening Alphen aan den Rijn (S.W.A.), met naar hoeveelheid en soort zeer uitgebreide en gevarieerde werkzaamheden, vraagt een A^I^TFNT ADMINISTRATEUR (M/V) die zal komen te werken onder leiding van de chef van de ad ministratie. FUNKTIE-INFORMATIE Hij/zij zal belast worden met het voeren van de grootboek- en debiteurenadministratie. Het gevraagd of ongevraagd verlenen van assistentie bij en coördinatie van de verschillende onderdelen van de afdeling administratie. Het assisteren van de chef van de administratie bij de voorbereiding van beleidsbeslissingen. FUNKTIE-EISEN - leeftijd bij voorkeur tussen 25 - 30 jaar - opleiding minimaal M.B.A. en S.P.D. I, of studerend voor S.P.D. I - goede kontaktuele eigenschappen en redaktionele vaardigheid - enige jaren ervaring in de administratieve sektor Ervaring op het gebied van administratieve automatisering strekt tot aanbeveling. Salariëring Afhankelijk van opleiding en ervaring zal aanstelling plaatsvinden op een salarisniveau tussen f 2.642,- en f 3.658,- bruto per maand. De rechtspositieregelingen van de gemeente Alphen aan den Rijn zijn van toepassing. Overige informatie Nadere inlichtingen worden desgewenst verstrekt door de chef van de administratie, de heer J. Wiezer, Eikenlaan 4 te Alphen aan den Rijn (telefoon 01720-32441). Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatie binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan Burgemeester en Wethouders van Alphen aan den Rijn, Burge meester Visserpark 30, 2405 CR Alphen aan den Rijn. dan wist U niet wat de achtergronden van die kaping waren Het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leider-^ dorp is een modern geoutilleerd alge meen ziekenhuis met 440 bedden. Voor de polikliniek Heelkunde en Or- thopaedie vragen wij een HOOFDVERPLEEG KUNDIGE (M/V) Functie-inhoud: de dagelijkse leiding op de polikli niek; de opvang en behandeling van eerstehulppatiënten; het assisteren bij kleine operatieve ingrepen en onderzoeken; het verlenen van spreekuur- assistentie bij alle heelkundige spe cialismen; het aanleggen van gipsverbanden. Wij vragen een verpleegkundige met: goede contactuele eigenschappen; enige ervaring in het organiseren en leiding geven; ervaring in het aanleggen van gips verbanden (liefst met diploma gips- verbandmeester). Wij bieden: Aanstelling, afhankelijk van ervaring en opleiding, in de rang van hoofdver pleegkundige (max. sal. bij deze rang f 3.721,17 bruto per maand). De toepassing van de CAO-zieken- huiswezen. Nadere informatie wordt u gaarne ver strekt door Zr. A.J.M. Vollebregt, adj. dir./hoofd verpik, dienst. Tel. 071-899250. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan het hoofd van de afd. Personeelsza ken, onder vermelding van nr. 16/81. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp Bureau van de Universiteit, dienst personele en welzijnszaken administratief medewerker personeelszaken (m/v) vacaturenummer1-199/1158 Taak de voorbereiding en uitvoering van zaken liggend op het terrein van de rechtspositie van het personeel. verstrekken van informatie. ad hoe uitvoeren van specifieke ppdrachten en overige beheersondersteunende activiteiten Vereist: HAVO of gelijkwaardige opleiding ervaring met eerdergenoemde werkzaamheden bij de overheid. Salaris: Maximaal 3215. bruto per maand. De Leidse Universiteit streeft naar een vergroting van het aantal vrouwen in hogere functies. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Samsom Uitgeverij bv te Alphen aan den Rijn houdt zich bezig met de ontwikkeling en verkoop van boeken, tijdschriften en losbladige uitgaven. Voor deze laatste afdeling zoeken wij op korte termijn een secretaresse, die voor twee uitgevers zal werken. De baan Zij zal algemene secretariaatswerkzaamheden verrichten, alsmede het stenografisch opnemen en uitwerken van vergaderingen, gedicteerde teksten e.d. Ter assistentie van het secretariaat is een ervaren stenotypiste aanwezig Het gaat om een veelzijdige en verantwoordelijke baan, waarbij veelvuldige contacten, zowel intern als extern, een belangrijk element vormen. Profielschets Wij denken aan iemand van ca. 25 jaar die snel. accuraat en collegiaal kan werken en vooral goed kan notuleren. Zij heeft een HAVO/VWO-diploma, aangevuld met een vakopleiding en enkele jaren ervaring Ook mannen kunnen, mits zij aan de functie- eisen voldoen, solliciteren Sollicitatie Bent u geïnteresseerd en wilt u meer informatie, dan kunt u telefonisch contact opnemen met Barbara Schoonen. tel. (01720) 6 24 61 Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan mevrouw P J van der Zon, afdeling Personeelszaken van Samsom Uitgeverij bv, Stadhoudersplein 1, Postbus 4, 2400 MA Alphen aan den Rijn Samsom Uitgeverij MANUFACTURERS OF PATENTH) ((/LA)) OIL-BATH STERN GEAR AND REMOTE CONTROL SYSTEMS.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 18