De Bruyn tast mis 11,95% Pocsik: "Voor EK kan ik weinig doen" Varen in een Regenboog is net opium Nederland en Italië delen opnieuw rake klappen uit Atletiekbond bevestigt betalingen Vreugde over roeiselectie van korte duur Ajax: toch op zondag Thuis geeft niet thuis tegen Poots LOTTO Ook Amsterdam kan nederlaag Friezen niet meer afwenden N B J Naam Straat DONDERDAG 16 JULI 1981 SPORT PAGINA II LONDEN (ANP) - De secretaris van de Britse atletiek unie, David Shaw, heeft voor BBC- televisie toegegeven dat atle ten worden betaald om deel te nemen aan internationale atletiekwedstrijden. 'Het is een feit, dat al lange tijd over al bekend is', zei hij. Hij ver telde dat de situatie zo lang zamerhand 'epidemische' vormen begint aan te nemen. 'Het is jammer', voegde Shaw er aan toe, 'dat de mensen die al jarenlang de leidsels in handen hebben in de atletiek, hieraan niets hebben ge daan'. Shaw insinueerde dat de beta lingen onder meer tot gevolg hebben dat twee Britse atle ten het komende weekeinde niet voor de ploeg uitkomen, die tegen de Sowjet-Unie aantreedt in Gateshead. 'Ik zou niet willen zeggen dat dit de reden is voor hun afwezig heid, maar twee en misschien vier topatleten zullen niet meedoen', aldus Shaw. De twee zeker afwezige atleten zijn Steve Ovett en Alan Wells. Shaw benadrukte dat in de toe komst de IAAF tot een oplos sing moet komen die er toe moet leiden dat atleten, die enige financiële vergoeding via hun sport krijgen, niet meteeen van deelneming aan de Olympische Spelen wor den uitgesloten. AMSTERDAM - Ajax zal zijn thuiswedstrijden het komende seizoen toch zoveel mogelijk op zondagmiddag om half drie blij ven spelen. Afgelopen maandag werd de mogelijkheid nog open gehouden om de duels te ver schuiven naar zaterdagmiddag. Na een mini-enquête die maan dag, dinsdag en gisteren- is ge houden heeft het bestuur van de Amsterdamse club echter beslo ten om af te zien van een derge lijk experiment. Jaap Bos blijft het komende sei zoen toch voor FC Twente spe len. Bos had eerder laten door schemeren bij de Enschedese eredivisieclub te willen vertrek ken en had ook contacten met Heracles. De overstap ging ech ter niet door en Bos toonde zich nu toch bereid weer voor FC Twente uit te komen. Hij is in middels naar het trainingskamp in Zuid-Duitsland afgereisd. Willem 2 heeft in Stanke Dimitrov (Bulgarije) zijn eerste overwin ning in de intertoto-competie be haald. Marek Stanke Dimitrov werd met 1-0 verslagen. Van de Ven maakte negen minuten na rust het doelpunt. Ruim een kwartier voor tijd miste Kijoets- joekov een strafschop voor Ma- rek. De stand in groep 8 is: Viking Stavanger 3 2 1 0 5 5-0 Stuttgarter Kickers 3 1 2 0 4 5-3 Willem 2 3 1 1 1 3 4-4 Marek Stanke Dimitrov 3 0 0 3 0 0-7 Ruud Krol is als enige Nederlander uitgenodigd om op 18 augustus met het Europese voetbalelftal in Praag een wedstrijd te spelen te gen Tsjechoslowakije ter gele genheid van de viering van het 80-jarig bestaan van de Tsjecho- slowaakse voetbalbond. WARMOND Tientallen lege va ten bier, schorre stemmen en on- uitgeslapen gezichten. Het zijn de vertrouwde beelden op de af sluitende dag van de Kaagweek. Voorzitter D. van Eek van de Ko ninklijke Watersportvereniging De Kaag kan ook tevreden terug blikken op het vijf dagen duren de zeilevenement. De 61ste Kaag- week heeft weer haar doel be reikt: enige honderden water sportliefhebbers, onder wie com plete families enkele dagen aan genaam verpozen. Pa hanteerde de helmstok van bij voorbeeld de Regenboog of Yng- ling. Zoon- of dochterlief be stuurden een Kadet of Optimist Kriskras voeren ze door elkaar op de Kagerplassen. 's Avonds verbroederden ze in de sociëteit of in de feesttent. Het zijn de charmes van de Kaagweek. Hoe wel zeventig procent van de deel nemers uit de regio Leiden af komstig is, overnacht praktisch iedereen op een steenworp af stand van de start toren in kajuit of woonbootje. Tot die grote groep behoort onder andere Hans van der Velde. De 87—jarige Hagenaar kan tot de kleurrijkste toeschouwers wor den gerekend. Met zijn motor jacht 'Electrolyse' arriveerde hij zaterdag op de Kagerplassen om zijn grote liefde (de Regenbogen) te zien. De oprichter en tevens ere-voorzitter van de Regen AMSTERDAM - De vreug de is voor Asopos-roeier Bart de Bruyn maar van korte duur geweest. Gis terochtend besloten routi niers Povel en Van der Kwast de nationale lichte acht de rug toe te keren na enkele problemen, ont staan na de matige resul taten afgelopen weekend in Luzern. De lichte TAC nodigde de Asoposroeier uit één van beide plaatsen in te nemen. De Bruyn, eerder gepasseerd samen met zijn partner uit de twee Frans van der Steen, pakte deze kans met beide handen aan, hoewel hii hiermee diezelfde partner buiten spel zette. De TAC had namelijk als voor- boogclub heeft alle Kaagweken meegemaakt en voer tot vier jaar geleden zelf nog in een Regen boog. Van der Velde is er ook ver antwoordelijk voor dat de Regen boog nog steeds zo'n populaire wedstrijdboot is. Veelzeggend is tevens de wijze waarop hij zijn boot verkocht. „Ik had een advertentie in de krant gezet en daar vrij veel reacties opgekregen. Ik was ech ter zo eigenwijs de aspirant—ko pers zelf te selecteren. Niet om het geld, dat ze voor dit schip wilden neertellen, maar op hun plannen met de '80' (het nummer van zijn boot). Zo belde er een man op uit Amsterdam, die er geen wedstrij den mee wilde zeilen. Hij bood me een enorme prijs, maar hij kreeg hem niet. Toen kafferde hij me door de telefoon uit voor 'kap- soneslijer', maar daar lachte ik me rot om". Bestraffend praat hij nu over de weinigen, die zijn klasse verlie ten. „Eén van die deserteurs, of overlopers zoals je het noemen wilt, is Geert Bakker uit War mond. Hij vaart nu Soling. Foei". En dan bijna lyrisch pra tend over zijn schip. „De Regen boog is een schip waarin het hardst moet worden gewerkt, het meest wordt gescholden en vaak tegen wordt geprotesteerd. Zo'n boot vraagt toch om een enorme populariteit". Zijn oud—bemanningslid D. Poste- waarde aan het plaatsnemen in de acht gesteld, dat er niet in de andere nummers gestart mocht worden. Dat hield in, dat de Aso- pos-twee, die de laatste tijd juist goed draaide, niet mee kon din gen naar de titels in de licht twee met- en zonder stuurman. Van der Steen werd wel als reserve van de acht aangewezen en vond tevens een plaats in de acht, die de nationale acht tegenstand zou gaan geven. Deze acht was gefor meerd rond de Paulssen-vier en had ook skiffeur Mare Emke aan boord. Wat door sommigen al werd gevreesd gebeurde: de na tionale acht werd kansloos van Hans van der Velde (87): een kleurrijk bezoeker bij de Kaag week. ma (64), die al sinds 1940 de Kaagweken volgt: „Varen in een Regenboog is net opium. Als het je eenmaal te pakken heeft, houd je er niet meer mee op. Het klinkt misschien gek, maar als je tij dens de Sneekweek zegt dat je in een Regenboog vaart dan word je met andere ogen aangekeken. Het is gewoon het summum". Traditie is voor de Rotterdammer ook een heilig woord. „De katho lieke kerk heeft relikwiën, maar die heeft de Kaagweek ook. Als je een keer hebt meegedaan, blijf je komen. En ondermeer behoort een bezoekje aan Hans van der Velde daarbij". De krasse inwoner uit de residentie is één van de twee ere-leden die de Koninklijke Watersportver eniging De Kaag telt. Met dezelf de verve waarmee hij zijn liefde verdedigt, praat hij ook de Kaagweek. „Net als de Snee kweek is het toch een kermis. Een heerlijke belevenis om mee te ma ken. Mijn grootste vreugde is er dat je er tal van je oude vrinden ontmoet. Het pleit toch ook voor de Kaag. dat toen Beatrix nóg m Leiden studeerde, zij hier onge stoord met een Valk voer. Dat vind ik verdomd aardig", besluit hij. HERMAN POOS de Bosbaan geveegd door de ge legenheidscombinatie. Daarmee behaalde Frans van der Steen een nationaal kampioenschap en zal de nationale acht ongetwij feld ontbonden worden. Direkt na afloop van deze race besloot Asopos-coach Koos Lubbe in elk geval toch te starten in de beide tweetjes. Een tweede Leidse roeier, die een kampioenschap behaalde was Ronald Florijn. De jonge Leythe- sculler ondervond samen met zijn dubbelpartner Nico Rienks weinig tegenstand en finishte met ruime voorsprong. Het scul- lersveld is dit jaar wel erg smal HAARLEM (ANP) - Op de vijfde dag van het toer nooi om het Europees kampioenschap hebben Italië en Nederland hun postie verstevigd. Italië stoeide wat met Zweden en bereikte de hoogste score van het toernooi (25- 0). Nederland deed het iets rustiger en liet België na zes-en-een-halve in nings met 13-1 achter zich. Geen uitslagen om lang bij stil te blijven staan. Nederland startte met Ed Kruijs op de heuvel. De jonge Amstel Tij ger kon bepaald geen indruk ma ken en vooral zijn start was uiter mate zwak. In ieder geval niet hoopvol met het oog op de ontmoetingen die de komende dagen te wachten staan tegen titelhouder Italië. De Belgen maakten een goed ge bruik van dit povere optreden en namen door Brouwers (4-wijd), een honkslag van Lagrillier en Aanvankelijk had Amsterdam af gezegd, omdat hij nog schoolver- plichtingen had. Nu zijn ploegge noot Douwe Zwart, eveneens werkzaam in het onderwijs, voor rapportenbespreking vroegtijdig moest afhaken, was de oud-Ne derlands kampioen in de Regen boog-klasse snel bereid een gaatje te maken in zijn werk week. Maar ook met Amsterdam in de gelederen slaagden de 'Friezen' er niet in de nederlaag af te wenden. Ook gisteren be schikte de thuisformatie over de beste teamzeilers (223/»32. Eind uitslag: 93-130). Een schrale troost voor de 'Friezen' was dat er met Amsterdam meer sprake was van strijd. De voor gaande dagen werden de koppo sities steeds ingenomen door 'Hollanders' Amsterdam, die tij dens de afgelopen Nederlandse titelstrijd ook al de beste Fries was, bezette gisteren de tweede plaats achter de 'Hollander' Kempeneers. Vlak achter hem eindigde de 'Fries' Donker. Zij zorgden derhalve voor weinig punten Hun 'landgenoten' Van Drooge, Hettinga en Jager klas seerden zich evenwel bij de laat ste drie, zodat de 'Hollanders' toch nog rovaal wonnen. en het handje vol goede skitteurs dat er is. deed niet mee in de dubbeltwee. In de mooiste race van dc avond werd de vier van Njord duidelijk naar het tweede plan verwezen. In de finale van de vier met stuurman was na 500 meter al leen de ploeg van Laga al kans loos, maar lagen de Leidse stu denten nog samen met Nereus op kop. zij het met zeer gering verschil. Halverwege de baan be gonnen de traag gestarte ploegen van Aegir en Orca op te dringen en moest Njord de erg snelle start bekopen. De strijd ging een verre klap van de Saedeleer een voorsprong van 1-0. Het ging er in de tweede slagbeurt zelfs op lijken dat België deze voorsprong zou uitbouwen toen Albert de Lannoy een 2-honkslag losliet maar het Nederlandse veld loste dit even later vakkun dig op met een knap dubbelspel. Daarna kwam de Nederlandse aanval iets los, waardoor in de gelijkmakende tweede slagbeurt de achterstand kon worden om gebogen in een voorsprong (2-1). Nog één slagbeurt kon de Belgi sche werper Erik Hemmerechts de oranjeploeg in bedwang hou den, maar in de vierde innings kondigde zich de ineenstorting reeds aan. Twee honkslagen, een vrije loop en een fout waren goed voor twee runs en toen de Neder landse aanval in de volgende slagbeurt eindelijk vat kreeg, zakte Hemmerechts weg. Zes honkslagen vlogen over zijn hoofd die resulteerden in vijf runs, waarmee de score naar 10-1 werd getild en een versneld ein de van de ontmoeting in zicht kwam. Dat volgde spoedig met nog eens Terugblikkend op de teamwed strijd, dan moet worden gecon stateerd dat het duel mat was De 'Hollanders' lijken voorlopig on- klopbaar. Zij boekten dc derde achtereenvolgende zege tijdens de Kaagweek. Bovendien zege vierden zij de afgelopen twee jaar ook al op de Sneekweek. H.P. De belangrijkste uitslagen zijn Holland-Friesland 1 Kempeneers (H), 2. Amsterdam F3 Donker (Fi 4 De Groot (H). 5 Frech <H). 6 Theunissen (H), 7. Heineke (H), 8. Van Drooge (F), 9 Hettinga (F), 10. Jager (F). Jeugdboten 1 De Groot Klassement 1 Van Munster Cadetten: 1. Heems kerk Klassement 1 Heemskerk 420- klasse 1 Pothaar Klassement 1 Mul ler Laser-A 1. Smolders. Klassement 1 W olters Solo 1 Koevoets h... ment 1 Buskens. Sterns 1 Van Hou- selt. Klassement 1 Van Houselt Lasers M 1 Van Berhegk Klassement 1 Al- bias Yngling 1 Mej M E. Hoek. 2. Sluijters Klassement 1 Sluijters 16 m2: 1 Ruitermans Klassement 1 Ju- ray Pampus 1 Verhaar KI WW fflt: 1 VanGoeverden Regenboog 1. Van Sta veren. 2 Heineke. 3 Frech Klassement 1 Heineke (13.0), 2 Van Staveren (24,0), 3 De Groot (30.4) Olympia jol 1 Ilio- han Klassement i Van da Vaan II voetijn) 1 Daniel Kl.i en.ent 1 Van R(j. daarna tussen Orca en Aegir. ter wijl Nereus en Skadi om de der de plaats streden. Njord was in middels afgezakt naar de vijfde plaats. De Utrechtse studenten wonnen uiteindelijk en behaal den daarmee hun tweede kam pioenschap van de avond. Eer der had een gelegenheidsploeg met de Orca-vier en Bosman Ats- ma zowel de acht van Skadi als het baanrecord vermorzeld. Met twee lengten verschil finishte de combinatie-ploeg in 5 min. 40,6 sec. Ook de dames van Orca deden het erg goed. Zij wonnen de vier met stuurvrouw met een halve lengte verschil. De vier van Asopos-de Vliet deed het ook goed en werd derde, vóór de ploeg van het Spaarne, die Nederland a.s. weekend moet vertegenwoordi gen in de Senior-B-landenwed- strijd. In de dames-skifTinale werd Miehèle Parmentier. die niet geheel fit was, op ruime af stand zesde. Vanavond worden de wedstrijden voortgezet. JAN KLERKS drie runs in de zesde innings (13- 1). De honkbalweek 1982, de elfde, zal een primeur kennen: de ploeg van de Verenigde Staten zal een van de vijf deelnemers zijn. Naast dit op een na sterk ste team nog steeds wereldkam pioen - zullen aan de Haarlemse honkbalweek deelnemen: De Sullivans, Mississippi, en de Ja panse kampioen Tokio, die reeds in 1979 acte de presence gaf in Nederland. Cijfers België: Erik Hemmerechts 2 - 3 -12 - 3. Nederland: Ed Kruijs (6 innings) 5 - 5 - 4 0 en Charles Urbanus (1 innings) 1-1-0-0. Italië: Roberto Radaelli (4 innings) 5 0 10, David Bevilaqua (1)200 0, Carlo Guzman (2) 2 0 1 0 Zweden: Michael Norelius (2 1/3) 2 2 12 5. Peter Schön (1 2/3) 1 3 7 1, Michael Falk (3)0 3 5 0. De stand na vyf wedstrijden is: 1. Italië 5-10, 2. Nederland 5-8, 3. België 5-2, 4. Zweden 5-0. ALKEMADE - De verrassingen in het tennistoernooi in Alkemade dienden zich gisteren al aan, zij het dat die niet in het heren en kel C vielen, waar ze werden ver wacht. Maar juist daarom trok ken zij de aandacht De knaller was wel de uitschakeling van de no. 1 geplaatste Thuis bij de da mes C. die het toernooi al twee jaar achtereen zonder probleem op haar naam wist te brengen. Verantwoordelijk voor deze sen satie was Leontine Poots van de Mcrenwijk Zij won met 6-0, 6-1 Een score, die Thuis voor de ge boden tegenstand overigens niet helemaal recht doet wedervaren. In dc lange rallies was het echter steeds Leontine Poots. die de be slissende punten maakte. Ging laatstgenoemde gisteren dus zichtbaar tevreden huiswaarts, haar tegenstandster zal. vooral vanwege de score, een bittere pil hebben moeten verwerken Die pil kreeg gisteren ook het in het gemengd dubbel C als no. 1 geplaatste koppel, Huizinga/ Keulenaar te slikken. Vader en dochter Grimbergen troefden de favorieten af met 6-3,6-1. Een uit slag die over het krachtsverschil geen enkele twijfel doet bestaan. Juliette Grimbergen had giste ren helemaal een beste dag, want zij kon ook in het enkel C over tuigend: 6-3, 6-1 tegen Thea van Hartwijk. In het DEC zijn nu dne van de vier finalisten bekend. Leontine Poots. Juliette Grim bergen en Veronique van Ruiten, die Patricia La fay na verlies van de eerste set (4-6) overrompelde: 6-0. 6-1. Met die zege rechtvaar digde zij haar plaatsing als no. 2. Rob Stam, no. 2 geplaatst in het HEC. kwam zonder spelen een. ronde verder. Ton Crepin, die het hem zonder twijfel zeer moeilijk, zo niet te moeilijk, zou hebben gemaakt, moest onverwachts naar het buitenland afreizen en dat betekende dus een w.o. In een ware slijtageslag zette verder Kuivenhoven de onstuimige R. Lepelaar opzij: 6-4, 3-6, 7-5. F. Liefbroer stuitte tegen R. Stik- kelbroek pas in de tweede set op werkelijke tegenstand, 6-0, 7-5. Uitslaccn HEC B Ponsioen - E Staal. 1-6. 6-1. 2-6. HDC van de Water Ekkcr Lugthart. 3-6. 2-6, HED G Straver - H. Saevs, 7-6, 6-7, 6-3, C. Brouwer - Lintz. 0-6. 0-6. Klomp Mooy. 6-3. 6-1. R Lief broer - S van Hartwijk, 6-4. 6-3. Pas- schier - Langelaan. 1-6. 4-6. DED Klein - Langelaan, 6 0, 6-2. L Holland - E. Plooy, 6-2, 3-6, 4-6 (na ruim 2 uur spe len). FRANK BONTE DEN HAAG De winnende getallen van midweeklotto 28 a zyn 6-8-11- 33 - 34 -39 Reservegetal len 26 en 30. Extra pryzen (laatste cij fers formuliernummersi: 10,- voor 71 op het eind, 25.- voor 645, 250,- voor 0800. 1 000.- voor 27637. 25 000.- voor 224152 Eerste prijs 324 754,16 Tweede pr\js ƒ92 786,90 Derde prijs ƒ139 180.36. Vierde en vgfde pnjs 185.573.81. MOTORSPORT - De Italiaanse motorcoureur Saura Pazzaglia is drie dagen na zijn ernstige val in de training voor de Grote Prijs van San Marino overleden. Pazzaglia, 27 jaar oud en rijdend voor het Ita liaanse merk 'Ad Majora'. had bij zijn val in Imola een schedelbreuk opgelopen en verkeerde sinds za-' WARMOND - Hoeveel belang aan de Holland-Friesland teamwedstrijd in de Regenboog wordt gehecht, bewees Harry Amsterdam. Zijn 'land' stond weliswaar in verlo ren positie, maar de Sneker leraar kwam speciaal voor de laatste race naar de Kagerplassen om 'Friesland' op de afsluitende wedstrijddag te versterken. ADVERTENTIE NMB Kapitaalmarkt-Renterekening Rente voor de maand juli. Dc NMB Kapitaal markt - Rentereke ning geeft een rente die een half procent boven het gemiddelde rende ment op aflosbare Ne derlandse staatslenin gen ligt. Hen hoog ren dement dus. #Uw geld blijft dagelijks opvraagbaar. Over dc opgenomen bedragen berekent dc NMB een geleidelijk afnemende rctourrcntc. Meer informatie? Stuur onderstaande cou pon in of haal de folder bn uw NMB-kantoor. NE06RV.ANOSCME MiOOENSTANOSBANK Dc NMB denkt met u mee. Ja, ik wil graag meer weten over dc NMB Kapitaalmarkt-Renterekening. Stuurt u mij meer informatie. Coupon I Postcode en woonplaats. In een cn\ clop zonder postzegel opsturen I aan dc NMB, Afdeling KMR, Antwoordnummer 131, I 1000 PA Amsterdam. r. UTRECHT (GPD) - De keus was voor Dénes Pocsik niet moei lijk. Op het moment dat de Ko ninklijke Nederlandse Zwem- bond hem in het verre Koeweit benaderde om bondscoach te worden van het Nederlandse waterpoloteam, noteerde zijn bankrekening een aardige dol larkoers. Maar geld verzoet niet alles. Zeker niet voor deze Hongaarse ex-international, die in de invita tie een stuk sportieve erkenning zag. De afgelopen dagen heeft hij kennisgemaakt met de 19 man tellende selectie, waaruit eind ju li na het toernooi in Madrid de definitieve waterpoloploeg van dertien spelers voor de Europese kampioenschappen in Split wordt gekozen. In Joegoslavië zal hij vermoedelijk nog geen sportieve genoegdoening krij gen, want daarvoor heeft het voortijdige vertrek van de vroe gere bondscoach Ivo Trumbic toch te veel wonden achtergela ten. Tijdens een persconferentie op het bondsbureau van de KNZB in Utrecht stelde de Hongaar zich wat zijn verwachtingen betreft uiterst voorzichtig op. De eerste kennismaking met de selectie was hem kennelijk niet meege vallen, al repte hij daar slechts zijdelings over. Arie Domburg, de trainer van het Alphense AZC, die zo bereidwillig was om de periode tussen Trumbic en Pocsik te overbruggen, deed echter minder geheimzinnig over de conditionele achterstand bij de spelersgroep. „Na de competitie zijn alle spelers door bondsarts Frits Kessel ge keurd en we kregen het ene noodsignaal na het andere. Dus ben ik eerst maar eens begonnen de heren conditioneel weer op peil te brengen. Maar de afgelo pen weken, toen ze vakantie had den, is wel gebleken dat niet ie dere speler zich aan zijn huis werk heeft gehouden. Ik schat dat ze in fysiek opzicht nog zo'n 20 procent te kort komen, dus er is voor Pocsik nog heel wat werk te verrichten". En juist die conditie wordt de basis van Pocsiks spelconcept. „De nieuwe regel van vier spelperio- des van zeven minuten (vorig jaar bij de Olympische Spelen in Moskou werd nog vier maal vijf minuten gespeeld) luidt een nieuw tijdperk in", meent de Hongaar. „Het is moeilijk voor elk land om hieraan te wennen, want die opzet vraagt enorm veel van de conditie van de spelers en biedt de trainers mogelijkheden tot tactische vernieuwingen. Daar zullen we aan moeten werken. Voor de Europese kam pioenschappen zal ik nog niet veel met het team kunnen doen. Die tijd is te kort. Daarna wil ik echter proberen in nauw overleg met de clubtrainers mijn visie op het waterpolo in het spel door te laten werken". Tot en met het toernooi in Madrid zal Pocsik worden bijgestaan door Arie Domburg. Daarna zal hij op eigen benen verder moe ten met een selectie, die in verge lijking met de Olympische Spe len van Moskou wel wat aan kwaliteit heeft ingeboet. Aan voerder Jan Evert Veer, Hans van Zeeland en Jan Jaap Kore- vaar zijn niet meer beschikbaar. Ook Nico Landeweerd zal er in Split niet bij zijn, omdat deze ta lentrijke Robben-speler in het laatste jaar van zijn hts-opleiding de studie voorrang geeft. Via de centrale trainingen, twee oe fenwedstrijden tegen VZC Rit meester en De Zijl-AZC-combi- natie, toernooien in Madrid en Pescara, zal Pocsik zich een oor deel moeten vormen over de mo gelijkheden die hij begin sep tember tijdens de Europese titel strijd in Joegoslavië met dit team heeft. Uiteindelijk is het immers de bedoeling dat hij een nieuw team bouwt voor de Olympische Spelen in 1984 in Los Angeles. Hij heeft dus nog even tijd. De Belg Rudy Brouwer "steelt" onder toeziend oog van de Italiaanse arbiter Fraccari het tweede honk. Korte stop Jim Sieval komt te laat om hem uit te komt te laat om hem uit te tikken.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 11