Speaker jaagt Moses naar seizoenrecord Forse winst Italiaanse socialisten Russen veroordelen besluit Olafsson Plaatsingslijst districtstrijd discutabel mu.um Goede start Jan Tiniman Bij lokale verkiezingen DINSDAG 23 JUNI 1981 PAGINA 11 LEIDEN - Voor de vijftiende maal zijn gisteren de tenniskampioen schappen van het district Leiden van start gegaan. Vooral bij de heren in B zijn alle regionale co ryfeeën aanwezig, slechts de na men van Noordwijk-speler Erik- Jan Schreuder, Peter Pauwels van Leidse Hout en Teans Jan Willem Bruin ontbreken op de deelnemerslijst. Bart van der Feen, de titelverdedi ger, is op grond van zijn prestatie van vorig jaar als eerste geplaatst voor Bub van der Zee, die toen tweede werd. Op zich valt aan de hoge notering van Van der Feen weinig af te dingen. Gezien zijn goede spel van vorige week op het Munniktoernooi zal hij zeker hoge ogen gooien. Wellicht dat Bub van der Zee zich op dezelfde wijze van matige prestaties in het Munniktoernooi herstelt als vo rig jaar, toen hij in Leiderdorp ook in de eerste ronde aan de kant werd gezet. De door de plaatsingscommissie gevolgde methode, dat resulta ten van een jaar tevoren bepa lend zijn voor de plaatsing van het belangrijkste toernooi in het district, is echter discutabel. Het nut van plaatsen is namelijk, dat de sterkste spelers elkaar zo laat mogelijk in het toernooi ontmoe ten en dat de beste twee in de fi nale om de titel strijden. Natuur lijk is het zo, dat nog weinig over de krachtsverhouding bekend is, maar de competitieresultaten kunnen best een richtsnoer zijn. Dan was Jos Koemans mis schien op een betere plek dan de achtste plaats terecht gekomen en hoger geplaatst dan Charlie Asselbergs (nu vijfde), die in de zelfde klasse geen enkel won. Van de niet geplaatste spelers is vooral Anne-Jan van der Meer - in de tweede ronde tegen Van der Feen - op een slechte plaats terecht gekomen. De captain van Unicum moet toezien dat team genoten Hans Tönjann en Ivar de Jong op een beter beschermde positie staat (resp. twaalfde en vijftiende). Herman van der Cap- pelen staat als derde genoteerd voor broer Arnold. Marinus Brooshooft staat zesde. Bob van Overbeeke zevende. Bij de dames ontbreekt titelhoud- ster Tine Langeveld op het ap pél. Ook Jacqueline van Wijk verkoos een vakantie boven een definitieve greep naar de macht in het district. Petra Wessels is nu titelkandidate nummer één voor Liselotte van der Bijl. Wan neer echter Monique Lembeck, derde geplaatst, dezelfde vorm aan de dag legt als in de promo tiewedstrijden van haar team (Noordwijk) kon ze voornoemd tweetal wel eens achter zich la ten. Rose-Marie Verdegaal is als vierde genoteerd. In C prijkt Waldo Jansen bovenaan de lijst voor Marcel Vink. Maar ten Woltennk en Plijnaar. Bij de dames zal Ingelise Driehuis het wel winnen, wanneer zij zich ten minste sterker toont dan Ellen Winkel, Ellen Kruk en Leontiene Poots. In de eerste ronde in B boekte Lo- dewijk Kallenberg, die als wed strijdleider voor de niet geringe taak staat 550 wedstrijden te la ten verspelen, een goede over winning op Hans Ekker. Adne van Leeuwen was te sterk voor Peter van Paridon. Uitslagen districtskampioenschappen op Unicum HEB A J van der Meer - R van der Wilk 6-2, 6-0. W.J de Jong - J. Plij naar 6-3, 7-5. Ph van der Kwast - Th. de Mooy 6-1. 6-3. M. Wolterink - R. Hins 6-0. 6-4. Ch Asselbergs - M. van Paridon 6-2. 6-3; L. Kallenberg - M. Ekker 6-1, 6-2. H Tónjann - S. Faas 6-1. 6-0; J Visbeen - B Lepelaar 6-1, 6-3. J Asselbergs - H van Tongeren 6-2, 6-1. A van Leeuwen - P van Pa ridon 6-2, 6-4. wu i rM cpirnnuv De Amerikaanse atleet Edwin Moses op zijn favoriete onderdeel, de 400 meter horden. Tijdens de nationale kampioenschappen in de States kwam hij met 47,59 sec. tot de beste seizoenprestatie. SACRAMENTO (ANP) - De laatste dag van de Ameri kaanse atletiekkam- pioenschappen in Sacra mento heeft een aantal topprestaties opgeleverd. De hoogtepunten waren het optre den van Edwin Moses op de 400 meter horden en Willie Banks bij het hinkstapspringen. Moses won zijn specialiteit in 47,59 se conden, de beste wereldseizoen- prestatie. Voor Moses betekende het de 63ste achtereenvolgende overwinning op de 400 meter Prof. Verdonk: Overtreding kan plicht zijn "Burgerlijke ongehoorzaam heid kan een poging zijn om scheve verhoudingen recht te trekken en een orde te bewaren die is gebaseerd op een gemeen schappelijk besef van rechtvaardigheid". Dat zei pro fessor dr. W. E. Verdonk (Oegst- geest) gisteren in een rede waar mee hij aan de Universiteit van Amsterdam het ambt aanvaard de van hoogleraar in de ethiek vanwege de Nederlandse Her vormde Kerk. In zijn rede over 'burgerlijke onge hoorzaamheid' de bewuste, ge richte en openlijke overtreding van de wet op geweldloze wijze ontwikkelde Verdonk zijn vi sie op een andere benadering van de verhouding kerk-staat. Veel mensen vinden een pleidooi voor burgerlijke ongehoorzaam heid vooral in deze tijd onge wenst. Zij vrezen dat er op die manier een brug wordt geslagen naar de anarchie. Verdonk ging uit van twee principes: vrede kan niet bestaan ten koste van ge rechtigheid, en er is geen gerech tigheid mogelijk zonder rechts- vrede. De kwaliteit van de rechtsbescher ming kan vooral worden geme ten aan het lot van de arme. Waar die rechtsbescherming onvol doende is, is geen loyaliteit mo gelijk tegenover de staat of wet geving. Loyaliteit aah een recht dat anderen vernedert en wanho pig maakt is onmogelijk, zelfs al zou het op democratische wijze zijn tot stand gekomen. De strijd om het 'recht van de macht' is dan plicht. Burgerlijke onge horden. Willie Banks zorgde voor een nieuw Amerikaanse re cord hinkstapspringen met een afstand van 17,56 meter. Het was de tweede beste prestatie aller tijden na het wereldrecord van de Braziliaan Joao Carlos Olivei- ra, die bij de Panamerikaanse spelen van 1975 in de ijle lucht van Mexico Stad tot een afstand van 17,89 meter kwam. Banks, die dit seizoen reeds twee maal tot 17,31 meter kwam had ook nog een afstand van 17,35 meter. Het zag er even naar uit dat Edwin Moses voor het eerst sedert 26 augustus 1977, toen hij in West- Berlijn van de Westduitser Ha- hoorzaamheid kan dan zelfs noodzaak worden. Ook de kerk kan deze consequentie, als legale wegen onbruikbaar blijken, niet ontwijken. Prof. Verdonk wees echter de mar xistische visie die Stuurman ont wikkelt in 'Kapitalisme en bur gerlijke maatschappij' met na druk van de hand. Stuurman heeft geen aandacht voor de be tekenis van de rechtsbescher ming. Wie zich uitsluitend con centreert op een machtsstrijd, brengt alleen maar een wisseling van machthebber tot stand. Verbetering van de orde vereist verbetering van de structuur, dus van het recht. Daarom hield prof. Verdonk vast aan de strijd om het 'recht van de macht'. Daartoe is nodig, te rade te gaan bij hen die onrecht lijden. Dan krijgt men oog voor de verbete ring van het recht en de humani sering van de maatschappij die de strijd van de arbeiders tot stand heeft gebracht. Burgerlijke ongehoorzaamheid is niet alleen defensief gericht, op de verdedi ging van bepaalde rechten, maar ook offensief, op verwezenlij king van bepaalde idealen. - Als er dwingende redenen zijn voor burgerlijke ongehoor zaamheid, zal ook de kerk ant woord moeten geven op de vraag naar de verhouding tus sen gezag en recht. Dat kan, vol gens prof. Verdonk, niet via een geloofsbelijdenis, maar alleen in de daad. "Ze moet onverbiddelijk zijn, maar raid Schmidt verloor' (49.07- 49.29), een nederlaag zou lijden op de 400 meter horden. Toen na acht horden de speaker in het stadion van Sacramento daarop zinspeelde, versnelde Moses ge makkelijk en kwam in 47,59 se conden, de beste tijd van dit sei zoen, over de eindstreep. De 400 meter horden finale was van zeer ARNHEM (GPD) - Carl Lewis, de 19-jarige Amerikaanse atleet, van wie men na zijn versprong tijdens het afgelopen weekein de van 8,62 meter (vrijdag al sprong hij 8,73 meter met te veel rugwind) verwacht dat hij Bob Beamons legendarische wereld record van 8,90 m kan verbete ren, komt volgende maand in Nijmegen aan de start. Lewis, die onlangs op de 100 me ter ook met te veel rugwind on der de 10 seconden dook (9,99 se conden) heeft toegezegd in actie te komen bij de jaarlijkse inter nationale wedstrijd die AV Nij megen dit jaar op zondag 19 juli organiseert. hoog niveau. De negen finalisten bleven allen onder de grens van 50 seconden. André Phillips werd tweede in 48,10 seconden en werd daarmee de vierde snel ste loper aller tijden op dit onder deel en David Lee bleef met 48,53 seconden ook nog ruim binnen de 49 seconden. Op de 800 meter behaalde James Robinson voor de vierde achter eenvolgende maal het kampioen schap. Hij liep de twee baanron- den in 1.45.53. Hetzelfde num mer werd bij de dames gewon nen door de 33-jarige Madeline Manning, de Olympische 800 me ter kampioene van Mexico Stad (1968). Voor haar werd electro- nisch een tijd van 1.58.50 geme ten, de vierde beste van dit sei zoen. Voor Madeline Manning betekende het de zevende Ame rikaanse titel op de 800 meter. Van zeer hoog gehalte was ook de 1500 meter bij de heren. De Zuid afrikaan Sydney Maree won in 3.35.02, na de 3.34.5 van John Walker, de beste seizoentijd van dit jaar. Na afloop van de wed tot lijden bereid, want het is ge nade, onrecht te lijden als men goed doet. Ze moet onverzoen lijk zijn maar altijd bereid vrede te stichten, want vredestichters zijn pas kinderen van God. Deze houding kan worden ingenomen door mensen die weten dat het recht dat mensen bouwen niet Gods recht is. Het kan het kwaad intomen, maar de schuld niet wegnemen. Dat relativeert de strijd, maar maakt deze niet overbodig. Wie staat voor het sa mengaan van vrede en gerechtig heid, komt op voor de zin van het recht, dat is: de zin van het gewo ne leven". Raketten De raad van de Evangelische Kerk Duitsland moet er bij de Westduitse regering op aandrin gen, dat zij de belofte terug neemt om Amerikaanse middel- lange-afstandsraketten te plaat sen. Deze resolutie was het resul taat van uitvoerige en diepgaan de discussies over 'vrede en be wapening' op de Kirchentag in Hamburg. Volgens de resolutie wordt door plaatsing van 572 nieuwe raketten een kernoorlog waarschijnlijker, omdat deze dan beperkt kan worden gehouden. De Kirchentag-gangers willen ook, dat hun regering zich onver wijld inzet voor ontwapenings besprekingen Een andere resolutie behelsde het staken van de opleiding van mili tairen en politiemensen uit ont wikkelingslanden. De Duitse strijden in Sacramento werd be kend dat Maree tijdens de strijd om de wereldbeker, die van 4 fm 6 september in Rome word ge houden, voor de Verenigde Sta ten zal uitkomen. Maree, die on langs afstudeerde aan de univer siteit van Villanova, reeds vier jaar in de Verenigde Staten woont en met een Amerikaanse is gehuwd, heeft het Amerikaan se staatsburgerschap aange vraagd. Volgens de reglementen van de Amerikaanse bond mag een atlete of atleet die het staats burgerschap van de Verenigde Staten heeft aangevraagd in wedstrijden uitkomen voor dat land. Zuid-Afrika is het lidmaat schap van de iaaf ontvallen ver klaard wegens de apartheidspoli tiek in dat land. "Dit is de mooi ste dag van mijn leven', aldus Maree. "Nu kan ik eindelijk be wijzen wat ik waard ben. Ik dank mijn advocaten die dit voor mij voor elkaar hebben gekregen." MOSKOU (TASS/ANP) - De schaakfederatie van de Sowjet- Unie heeft gisteren de een mansactie van Fridrik Olafsson scherp veroordeeld. De voorzit ter van de wereldschaakfederatie (FIDE) stelde uit eigener bewe ging tien dagen geleden de twee kamp om de wereldtitel tussen Karpov en Kortsjnoi één maand uit. Naar het oordeel van de IJs lander zijn de omstandigheden voor beide spelers niet gelijk. Daarbij doelt hij op het gegeven dat Kortsjnoi's vrouw en zoon Igor nog steeds wachten op een Postuma naar Berchem Sport EINDHOVEN (GPD/ANP) - Paul Postuma, afgelopen sei zoen topscore van PSV met 15 doelpunten, heeft gisteren een contract ondertekend bij het Belgische Berchem Sport. De spits van de Eind- hovense club was in een wan kele positie terechtgekomen door de transfers van Geels van Sparta en Thoresen van FC Twente naar PSV Willy van der Kuijlen verleng de zijn contract met PSV voor een jaar. Bondsrepubliek zou 'bewust of onbewust' meewerken aan on derdrukking van armen in vele dictatoriaal geregeerde landen. De deelnemers aan de Kirchen tag - zo'n 150.000 - spraken zich verder uit voor een onmiddellijk verbod van de radikaal-rechtse Turkse terreurorganisatie "Grij ze wolven". Eduard Lohse, voorzitter van de raad van de Evangelische Kerk Duitsland, noemde de leuze 'Vre de scheppen zonder wapens' poli tiek naief. Volgens hem gaat het er nu om, hel onderhande lingsklimaat tussen Oost en West te verbeteren. Een delegatie van deze kerk gaat met dat doel vol- geiid jaar naar de Sowjet-Unie. Zo'n delegatie bezocht in maart van dit jaar al de Verenigde Sta ten. De voorzitter van het Nederlandse Interkerkelijk Vredesberaad (IKV), Ben ter Veer, die ook in Hamburg was, verklaarde, dat het de groeiende vredesbewe ging kan lukken, de uitbreiding van het Westeuropese wapenar senaal te verhinderen. "De vre desbeweging is het belangrijkste Nederlandse exportartikel ge worden". Sommigen in Duits land hebben het al over een 'Hol landse ziekte'. Ter Veer spreekt liever van een 'geneesmiddel te gen de ziekte van de bewape ningswaanzin'. Beroepingswerk. Hervormde Kerk: beroepen door de synode voor het contact tussen Molukse en Nederlandse kerken Sj. Runia (wetenschappelijk medewerker aan de Utrechtse universiteit) Soest, te Breskens kandidaat M. van Manen Soesterberg, te IJ- zendoorn kandidaat Z de Graaf Zoetermecr, aangenomen naar Leeuwarden B. Metselaar Stap horst (deelgemeente), naar Naaldwijk A de Vos Berken- woude; bedankt voor Woerden A. de Reuver Capelle aan de IJs- sel. uitreisvisum. Met het uitstel geeft Olafsson de Sowjet-autori- teiten de gelegenheid die affaire op te lossen. De Russische schaakbond, het machtigste lid van de FIDE, gaf via het persbureau Tass de vol gende verklaring af. "De FIDE-voorzitter heett zijn be voegdheid duidelijk overschre den. Hij rechtvaardigd zijn be slissing de tweekamp uit te stel len met sterk politiek getinte ar gumenten, die niets uitstaande hebben met de schaakmatch en ROME (GPD) Rome houdt zijn communistische stadsbestuur. Dat is een van de voornaamste resultaten van de plaatselijke verkiezingen, die zondag en gis teren in een deel van Italië plaatsvonden. In de Italiaanse hoofdstad, die tegelijk ook de hoofdstad van het katholicisme is, blijft de communistische par tij, met 30 zetels in de gemeente raad, de grootste en hebben de christen-democraten er van hun 27 nog 2 verloren. Verder hebben de socialisten 8 zetels veroverd; twee meer dan in de vorige ge meenteraad. Dit alles betekent dat de Romeinse kiezers tevreden zijn over de nieuwe efficiënte manier van stadsbestuur. Vijf jaar geleden trad dat aan onder burgemeester Argan. Hij werd later opgevolgd door Luigi Petroselli, voortgeko men uit het communistische par tijapparaat en vertegenwoordi ger van een generatie van voort varende bestuurders, die de trots van de partij uitmaken en van die in strijd zijn met artikel 1-2 van de FIDE-statuten, die zeg gen dat de FIDE zich uitsluitend met schaakactiviteiten zal bezig houden. Toevallig is dit niet de eerste keer dat de heer Olafsson afwijkt van de regels in de aan loop naar de tweekamp. In deze omstandigheden acht de schaakfederatie van de Sowjet- Unie het noodzakelijk, dat een buitengewone vergadering van het voltallig bestuur van de FI DE wordt uitgeschreven om de illegale beslissing in te trekken". steden als Bologna de „etalage" van het Italiaanse communisme hebben gemaakt. Voor de rest kan worden vastge steld dat ook in Itahe hetMitter rand-effect" heeft toegeslagen: de socialisten hebben een spec taculaire sprong voorwaarts ge maakt. In de eerste plaats ten koste van de christen-democra ten. maar ook van de communis- tisihr partij Het duidelijkst is dit op Sicilié, waar de kiezers zich zondag uitspraken over de samenstelling van de nieuwe re gionale raad. Dit is een belangrijke instelling, want Sicilié is een van Italié's vijf half-autonome gewesten, waar het regiqnale bestuur zulke ver gaande bevoegdheden bezit dat er bijna van een echte regering kan worden gesproken. Hier sprongen de socialisten van 10 naar 14.5 procent, terwijl de com munisten van 27 op 21 terugvie len. De christen democraten ble ven met bijna 41 procent de LAS PALMAS (ANP) - Jan Tim man heeft een uitstekende start achter de rug in het internationa le schaaktoernooi in Las Palmas. Na de remise in de openingsron de tegen Viktor Kortsjnoi volgde gisteren een overwinning in de voortzetting op de Spanjaard Garcia Padron en brak hij in de avonduren zijn partij tegen Bent Larsen in een betere positie af. Door die resultaten neemt Tim man met Larsen en de Ameri kaan Seirawan de eerste plaats in met 1,5 punt en een afgebroken partij. Uitslagen: Afgebroken partij le ronde. Larsen (Den)-Seirawan (Vst) 0.5-0.5. 2e ronde Timman (Ned>-Garvia Padron (Spa) 1-0, Seirawan-Bellon (Spa) 1-0, Kortsjnoi (Sta)-Larsen 0-1 3e ronde Laren Timman aMl B' I lon-Kortsjnoi 0-1; Seirawan-Garcia Pa dron afgebr Stand na drie ronden 1./2J3. Larsen, Seirawan. Timman 1,5 punt -f 1 afgebr 4 Kortsjnoi 1.5. 5 Bel- lon 1; 6. Garcia Padron 0 -f 1 afgebr Ellens/André en Volendam nu uit elkaar ZEIST (GPD) - Eerste-divisie club Volendam en het trai nersduo Henk Eliens-Fred André zijn uit elkaar. De arbi tragecommissie van de KNVB kwam maandagavond in Zeist tot de mondelinge uitspraak dat de contracten met beide oefenmeesters met ingang van 1 juli van dit jaar zyn ontbonden. De arbitragecommissie, onder voorzitterschap van mr. Van de Hoek, honoreerde daar mee het verzoekschrift van Volendam om de arbeids overeenkomsten met de niet langer gewenste trainers te beëindigen Door een admi nistratieve blunder - het Vo- lendam-bestuur verzuimde de contracten met Ellens en André tijdig op te zeggen - werd de verbintenis indertijd automatisch met een jaar ver lengd. Als schadeloosstelling is Vo lendam een kleine 50 000 gul den kwijt. grootste partij, zoals zy op Sicilië altijd geweest zijn. Het is duidelijk dat de socialisten de grote overwinnaars zyn by de gemeentelyke verkiezingen. „Hoe meer ze ons achteruit trachten te dringen", zei party lei der Bettino Craxi maandag avond, „hoe harder wij vooruit gaan" Al ging het hier maar om plaatselyke verkiezingen en al kwam er niet meer dan een vyfde van de hele electroaat aan te pas. men mag aannemen dat de uit slagen hun invloed zullen laten voelen op de formatiepogingen van de republikeinse partylcider Giovanni Spadolini. De socialisten, op nationaal vlak maar een heel bescheiden derde pirtU. 111 op do Wlp on kun nen door hun tussentydse victo rie hun eisen voor deelname aan het kabinet naar believen verho gen De besprekingen van Spa dolini (dinsdagmorgen ontmoet hij Cmden sfyn stof; w%ner be paald niet makkelyker op wor den. Zuid-Afrika lonkt naar IAAF SACRAMENTO (ANP) - Een bestuurslid van de Zuidafri- kaanse atletiekbond heeft in Sacramento tijdens de Ame rikaanse atletiekkampioen- schappen gepleit voor terug keer van zijn land in de inter nationale amateur atletiek fe deratie (IAAF). "Zuid-Afrika is lang genoeg gestraft", al dus Jannie Momberg, "men heeft ons destijds gezegd dat wanneer wij aan bepaalde voorwaarden zouden vol doen Zuid-Afrika weer lid kon worden van de IAAF". In 1970 werd Zuid-Afrika door het congres van de IAAF in Stockholm wegens de apart heidspolitiek vervallen ver klaard van het recht deel te nemen aan wedstrijden on der auspiciën van de IAAF. Volgens Momberg heeft Zuid- Afrika aan alle eisen die des tijds door het congres van de IAAF werden gesteld voor wedertoelating, voldaan. "Wij hebben een nationaal kampioenschap, een bond en er bestaat geen discriminatie in de clubs", aldus Momberg, "twee commissies zijn in Zuid-Afrika op bezoek ge weest, een Engelse en een Franse. De twee commissies kwamen tot de conclusie dat Zuid-Afrika weer lid dient te worden van de IAAF". De kwestie Zuid-Atrixa staal tijdens het IAAF-congres, dat van 1 t/m 3 september in Ro me ter gelegenheid van de strijd om de wereldbeker wordt gehouden, opnieuw op de agenda. Voetballers Sinds zondag toeren veertien Britse voetballers rond in Zuid-Afrika. Het gezelschap zal in Zuid-Afrika voorname lijk de opleiding van trainers aanvullende gegevens uit ei gen ervaring verstrekken. Daarnaast lag het in de be doeling dat de spelers in en kele exhibitie-wedstrijden zouden uitkomen. De spelers zijn in Zuid-Afrika op invita tie van de Zuidafrikaanse voetbalbond. Tegen het spelen van exhibitie- wedstrijden is in Engeland veel kritiek losgekomen. Clubmanagers vrezen dat de spelers daarmee de regels van de FIFA, die ook al geen sportieve contacten met Zuid-Afrika onderhoudt van wege de apartheidspolitiek, overschrijden. Ipswich Town, Arsenal en Middles brough hebben inmiddels hun spelers gewaarschuwd zich verre te houden van het spelen van vriendschappelij ke partijtjes. Docos Al wint in Duitsland LEIDEN - Docos Al is gisteren met prijzen overladen teruggekeerd van een voetbaltoernooi in het Westduitse Aschaffenburg De Morsjeugd toefde vanaf zaterdagmorgen op het complex van SC Sudring, waar naast de organiserende vereniging en Docos nog zes Duitse teams om de hoogste eer streden in het kader van het vierde A-jeugdtoernooi. De Leidse jeugd, vorig jaar derde, won het toernooi. Al na twee wedstrij den had de ploeg van waarnemend trainer/begeleider Co Henzing en leider René Bilderbeek riant uitzicht op een finaleplaats Rob Reize- voort had met vier treffers in totaal het grootste aandeel in de Leidse produktie (doelsaldo na de voorronden 6-2), Ronald Hogenboom en Ton Bodenstaff doelpuntten elk éénmaal. In de finale ontmoette Docos SC Strietwald. Na tweemaal twintig minu ten èn een verlenging was er no'g altijd niet gescoord. Vanaf de elfme- terstip, waar geen der Leidse voetballers ryiste, triomfeerde Docos. Rob Reizevoort mocht zich topscorer van het toernooi noemen Voor de tweede maal in successie werd de Leidse keeper Stefan Harteveld uitgeroepen tot beste doelverdediger.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 11