ilL lttv; '1 Computer Operator JVC ICNIoii Gemeente Zoeterwoude Aankomend de Uitvinders westeinde ziekenhuis ïensi administratief medewerker m/v I sociotherapeut(e) soneel Pi Pe^§°ngg|.3g..PER^a^jf personi :EL SECRETARESSE ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN part-time typistes Academisch ziekenhuis leiden medewerk(st)er stichting centrum st.bavo noondwijkerhout A-VERPLEEGKUNDIGE DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: INSTRUMENTMAKER m/v Elke zaterdag de personeelsrubriek pérsoned PO«SOr€a Per$"welPER9asEa personeel LEIDEN Prlns Wlllem-Alexandermavo Diepenbrocklaan 1, 2324 VW Leiden Telefoon 071-764032 OPROEP Het Bestuur zoekt m.i.v. het nieuwe cursusjaar docenten met een Chr. levensovertuiging voor: BIOLOGIE 22 uur WISKUNDE 14 uur ENGELS 3 uur NEDERLANDS 20 uur De mogelijkheid bestaat om enkele uren Nederlands te ruilen met aardrijkskunde. V.B. beschikbaar; combinaties en/of deelbanen moge lijk. Voor informaties: G. J. Jansen (directeur) - 071- 146060; L. Alberts (adj.-directeur) - 02524-4611 Sollicitaties telefoon van referenten) vóór 5 juni a s. aan de djrecteur (schooladres). Voor ons kleine, internationale handelskantoor te Alphen a/d Rijn zoeken wij een i ons jonge, gezellige Werkzaamheden: - Correspondentie in de 3 moderne talen Beantwoorden van de telefoon Bedienen van de telex - Ontvangen van gasten Het regelen van reizen voor de directie - Alle overige secretaressewerkzaamheden Voor deze veelzijdige, interessante functie zoeken wij een ondernemende secretaresse die na haar middelba re school-opleiding een secretaresse-opleiding heeft ge volgd en daarnaast beschikt over enige jaren ervaring. Over het salaris en de secundaire arbeidsvoorwaarden zullen wij het zeker eens worden. Onze naam en adres luiden als volgt: HORNEMAN (HOLLAND) BV Op ons kantoor is op korte termijn plaats voor een ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER Haar taak zal bestaan uit werkzaamheden t.b.v. onze afdeling acceptatie en scha de, zowel telefonisch als schriftelijk en het verrichten van eenvoudige diensten in ons administratief apparaat. Na een inwerkperiode zal zij een geheel zelfstandige functie hebben. Functie-eisen: schoolopleiding atheneum of MEAO vlot typen zelfstandig durven corresponderen kennis van assurantiezaken strekt tot aanbeveling leeftijd tot 25 jaar Arbeidsvoorwaarden salaris in overleg vastgesteld op basis van een toege paste functie-klassificatie Sollicitaties: Indien u meent aan deze functie-eisen te kunnen vol doen verzoeken wij uw schriftelijke sollicitaties te sluren naar Heynen assurantiën b.v postbus 321-2300 AH Leiden onder vermelding secretariaat. Voor verschillende afdelingen worden gevraagd (ochtenden of middagen) vac nr 700 A 07 22 LD voor het uittypen van geluidsbanden Candsdaten dienen in het bezit te zijn van een MULO/MAVO- en type-diploma en zo mogelijk kennis te hebben van de medische terminologie Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds Vakantietoelage 7.5 U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer ver melden Samenwerkingsverband kankerbestrijding in de regio Den Haag, Delft, Gouda en Leiden Wij zoeken een voor 20 uur per week; in de toekomst is uitbreiding van werktijd niet uitgesloten. Het werk o het behandelen en betaalbaar stellen van ingekomen fakturen binnen het kader van het kredietenbeheer. o het controleren, coderen en vastleggen van financiële en andere gegevens en een gedeeltelijk geautomatiseerde verwerking hiervan. o overige administratieve werkzaamheden. Wij vragen o een opleiding op HAVO/MEAO-mveau; o enige jaren administratieve ervaring, o in bezit van PD, eventueel studerend voor MBA. o zelfstandig te kunnen werken De salariëring is overeenkomstig de rijks regeling. Voor meer informatie kunt u bellen naar mw. C. Petersen, tel. 071-769359. Uw schriftelijke sollicitatie stuurt u naar het IKW. Integraal Kankercentrum West Vondellaan 47, 2332 AA Leiden Tel 071-769359 Ter gemeentesecretarie wordt ten behoeve van het van de afdeling algemene zaken deeluitmakende - bureau interne zaken gevraagd een die belast zal worden met: - het registreren van de inkomende en uitgaande post; dossiervorming: - andere op de afdeling voorkomende werkzaamheden, zoals het typen van de diverse door de afdeling geproduceerde stukken. Vereist wordt het bezit van het M.A.V.O.- en/of het M.E.A.O.- diploma, terwijl enige administratieve ervaring tot aanbeveling strekt. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring tot maximaal f 2.220,-- bruto per maand, exclusief 7,5 o/o vakantietoelage. De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan burgemeester en wethouders van Zoeterwoude, Noordbuurtseweg 27, 2381 ET Zoeterwoude. Kapsalon Robert-Paul DAMESKAPPER/STER »9seoooooooc 3SSOOSOOOOOOI HiFi/Stereo en Video pro- dukten zijn interessant om mee te werken. Vooral in een bedryf, dat groeit en waarvan de produkten over de gehele wereld een be roemde klank hebben. De produkten van JVC! Ruim 4 jaar geleden startte JVC in Haarlem. Binnen 2 jaar groeide de im porteur EMI-HiFi door naar Zoeterwoude. Een riant kantoor waar binnenkort weer een uitbreiding plaats zal vinden. Want de Neder landse HiFi-en Videoliefhebbers kiezen steeds meer voor JVC apparatuur. Om deze groei bij te houden hebben wij een enthou siaste medewerker nodig in de functie van die zich bij ons kan opwerken tot Computer- operator. De salariëring en de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer goed. Ais opleiding denken wij aan niveau MEAO, met automatisering in het pakket. Leeftijd tot 25jaar. Wij tekenen hier bij aan, dat voor ons een enthousiaste instel ling en intelligentie belangrijker zijn dan diploma's. Wil de Aankomend Compu ter Operator zich melden bijDirekteur EMI- HiFi bv, de heer W.A. Innemee, Energieweg 14, 2382 NJ Zoeterwoude, Telefoon: 071- 411514. Koekoeksduin biedt plaats aan een groep van 18 vrouwen en mannen in de leeftijd van 20-55 jaar. Hun verblijfsduur hier is maximaal 2 jaar. Van de nieuwe medewerk(st)er verwachten wij dat zij/hij: gemotiveerd is om te werken met kliënten die al langere tijd met de psychiatrie te maken hebben en die slechts in geringe mate hun gedrag kunnen aanpassen aan de normen van hun direkte omgeving kan werken in een multi-disciplinair team een visie heeft op wat onaangepast gedrag is en hoever dat mag gaan kan werken met het spanningveld tussen het stellen van vrijheidsbeperkende maatregelen en de eigen verantwoordelijkheid van kliënten het persoonlijk begeleiderschap op zich wil nemen van 2 a 3 kliënten en een leerling B-verpleegkundige. Funktie-eisen: HBO/MBO-IW, verpleegkundige B of gelijkwaardige opleiding. Nadere inlichtingen kunt u telefonisch inwinnen bij de koördinator H. v.d. Ven, toestel 2086 Salarisgrenzen: f2130.18 - f2792.64 bruto per maand. exkl. onregelmatigheidstoeslag. r rekening mee te houden dat St. Bavo niet in huisvesting Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout De Schooladviesdienst Leiden, werkzaam voor het openbaar en bij zonder kleuter- en lager onderwijs, alsmede het buitengewoon onder wijs te Leiden en Oegstgeest, vraagt voor zo spoedig mogelijk een LOGOPEDIST (E) Het salaris bedraagt volgens de landelijke normen bij een volledige taak van 25V2 uren per week min. f2.357, max. f3.623, .per maand. Er zijn bij de Schooladviesdienst Leiden thans 6 logopedistes werk zaam. Zij werken niet op scholen voor het buitengewoon onderwijs. Boven de behandeluren komen 4 overheaduren die op de woensdag middag zijn gepland Iedere logopedist(e) is lid van een multidisciplinair wijkteam. Belang stelling voor onderwijszaken is onmisbaar. De gemeentelijke rechtspositionele regelingen zijn van toepassing. De vakanties zijn gelijk aan het openbaar lager onderwijs. Voor inlichtingen of het aanvragen van een taakomschrijving kan kontakt worden opgenomen met mw. Bosscher en/of de direkteur van de dienst onder tel. nr. 071 122146. Voor inhoudelijke informatie kunt u zich wenden tot de logopedistes onder tel. 071 122146 's woensdags van 13.00—16.00 uur. Sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan de direkteur van de Schooladviesdienst Leiden, drs J.L. de Bil, Postbus 2292, 2301 CG Leiden. Wij zoeken met SPOED een die alle diensten kan meedraaien. Je komt te werken in een middelgroot ziekenhuis even buiten Leiden. Heb je interesse of wil je meer informatie? Kom dan even bij ons langs in de Breestraat 69 - Leiden. k Of bel ons even. Tel.: 071-125745. uitzendbureau content Laboratorium voor Stralengenetica en Chemische Mutagenese van de Faculteit der Geneeskunde secretaresse (m/v) vacaturenummer: 1-121/1158 Taak het in samenwerking met drie part-time medewerksters voeren van het secretariaat en de coördinatie binnen dit secretariaat. Vereist. - midelbare schoolopleiding; - in verband met de vele buitenlandse medewerkers en gasten en internationale onderzoekscontracten is een uitstekende beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift absoluut noodzakelijk; - ruime ervaring inclusief het gebruik van dicteerapparatuur. Salaris: maximaal 2832,- bruto per maand. Inlichtingen worden verstrekt door C. Groenewegen, telefoon: 071-148333, toestel 6010 De Leidse Universiteit streeft naar een vergroting van het aantal vrouwen in hogere functies. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Bij de Instrumentmakerij van de Technische Dienst kunnen wij plaatsen een De Instrumentmakerij ontwerpt en ver vaardigt apparatuur ten behoeve van vooral medische en paramedische afdelingen. Naast het ontwerpen en vervaardigen van apparatuur zal hij/zij voor 50% van zijn/haar tijd worden belast met werkzaamheden op de moulagekamer van de afdeling Radiotherapie. Na een inwerkperiode zal betrokkene hier zelfstandig hulpstukken vervaardigen, die worden gebruikt bii de bestraling van patiënten. Voor deze funktie gaan onze gedachten uit naar kandidaten in de leeftijd van 25-35 jaar, die in het bezit zijn van het diploma-A van de Leidse Instrumentmakers School of een gelijkwaardig diploma. Vanwege het direkte kontakt met patiënten hechten wij veel waarde aan goede kon- taktuele eigenschappen. Ervaring als instrumentmaker strekt tot aanbeveling. Maximaal bereikbaar salaris: f 3093,46 bruto per maand. Inlichtingen over deze funktie kunt u inwinnen bij de chef instrumentmakerij, de heer W.Th. Tastelefoon 070 - 889393, toestel 2712. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, Lijnbaan 32, 2512 VA Den Haag. sluit 2 dagen vóór verschijnen op donderdag 15.30 uur. Telefoon 071-144941 toestel 128 toestel 129 Ans de Bruin Cock Juffermans

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 20