Medewerker public relations m/v KAMERS 1 1.^ Engeland de Hoek! Heineken: DE NIEUWE BEDFORD. medewerkster %|^plantex Op kansen moet u niet wachten Die moet u pakken Opleidingen [W Bedrijfstrainingen Leraren/ Leraressen hoek van holland harwjch DIGROS B.V. HET MOTORHUIS cm Reisbureau Plantex te Boskoop reisbureau supervisor Hoogheemraadschap van Rijnland EB llfll Om Alvo°' OQt:. P«r Automobilisten: Rij niet verder dan nodig is Met onze ervaring van meer dan 100 jaar zorgen wij en/oor dat u aan de overkant komt. dagboot staan echtpaar, twee inderen en een auto op engelse bodem. Puc^anipr^- trein-boot-trein. Vanaf 1 mei uiterst voordelige aanbieding J "vanaf elk NS-station in Nederland naar Londen" al voor 112," enkele reis per persoon. Extra voordeel: voor kinderen op de dagboot! Per volwassene kunnen 2 kinderen meereizen voor slechts f 5,- p.p. enkele reis. A Voor meer informatie: daar waar ze van reizen weten ol bel rechtstreeks Maatschappij Zeeland. BIG BEN TOURS, tel. 01747-3944, Hoek van Holland. (°J Voor brodxres deze bon ongefrankeerd opsturen naar antwoord nr 3 3140 VD Hoek van Holland -BIG BEN TOURS-v Nederlands grootste bierproducent. Maar ook de grote naam achter een aantal bekende merken frisdrank, vruchtensap, wijn en gedistilleerd. Een modern en groeiend concern, zeker waar het gaat om organisatie, opzet en functioneren. Binnen de stafdienst Public Relations Nederland, gehuisvest in ons kantoor te Zocterwoudc, kan op korte termijn geplaatst worden een assistcnt(c) Voorlichting. De werkzaamheden bestaan voor namelijk uit: het assisteren van de voorlichtingsfunc tionaris in de contacten met de publici teitsmedia en alle daaruit voortvloeiende administratieve en organisatorische zaken, waaronder het verzamelen van voor de werkmaat schappij Nederland belangrijke informatie uit dag-, weekbladen en vakliteratuur, het voorbereiden of zelfstandig redige ren van concept persberichten en de aan maak en verspreiding van informatie materiaal ten behoeve van derden, het voorbereiden en begeleiden van persconferenties, het begeleiden van fotografen en filmers in de diverse vestigingen. daarnaast zal de aan te stellen functio naris het beheer krijgen over het foto-/ dia-archief en zal hij/zij de afdelings correspondentie dienen te verzorgen. Voor de vervulling van deze veelzij dige functie zoeken wij kandidaten met een opleiding op VWO-niveau. Daarnaast dienen zij te beschikken over redactionele en contactuele vaardigheden, alsmede een grote dosis organisatievermogen. Een en ander zal moeten blijken uit opgedane ervaring. Voorts zijn zelfstandigheid en accura tesse in deze functie onontbeerlijk. Solliciteren: Belangstellenden in de leeftijd tot ongeveer 25 jaar kunnen hun schriftelijke sollicitatie richten aan de heer R.H. Mak, Personeelszaken kantoor, Heineken Brouwerijen B.V., Burgemeester "De verse vismarkt" Noordwijk en Leiden. Reklameaanbiedingen vanaf maandag 1 juni a.s. t/m zaterdag 6 juni a.s. Deze week voor het eerst verkrijgbaar, Broodje haring Broodje garnalen Broodje makreel Broodje kipper Broodje zure haring Broodje geb. mosselen Alléén deze week ter introduktie var> 2,- voor 1,50 per stuk Tevens zijn wij ruim gesorteerd in verse vis en vispro- dukten en buitenlandse visspecialiteiten. 41 Chinees Indisch Restaurant "WOO PING" i Met Ingang van de mnd. Juni dingt U mee naar het gratis diner van de maand. BIJ een besteding van f 15,- en hoger p.p. ontvangt U een deelnemerskaart die Inge vuld moet worden en bij de uitgang In een busje gestopt wordt. Op de laatste vrijdag van de mnd. wordt de winnaar bekendgemaakt en ontvangt de win naar een uitnodiging voor het nuttigen van de prijs. UW GASTHEER DE HR. WOO Groot bedrijf in de metaalindustrie te Lei den zoekt voor enige van haar medewerkers te Leiden of omgeving. Brieven ond. nr. 15810 bur. v. d. blad. garage auto- en truckverhuur St Aagtenstraat 10-t4. Leiden. 071-125709. 153627 geopend van 8.00-18.00 uur. 's avonds na tel. afspr. Bestelwagens en chassiskabines van 1-2 ton nuttig laadvermogen. robuust kornfortabel 3-mans kabine lage laadvloer keuze uit benzine motoren en de beproefde 2,3 I. GM-diesel U belt, wij komen. Katwijk, Ambachtsweg 1. Tel.: 01718-29203 Leiden, Vondellaan 80. Tel 071 - 769313 Voorscholen, Julianalaan 46 Tel 01717-2559/2236 zoekt een enthousiaste medewerker/ster voor de funktie van Hij/zij dient in ieder geval over ervaring bij een IATA reisbureau Ie beschikken. De leeftijd zal liggen rond de 25 jaar. Goede kontak- tuele eigenschappen, eigen initiatie! en leidinggevende Tevens zoeken wij een eigenschappen zijn nood zakelijk om deze funktie tot een succes te maken. Ge volgde vakcursussen strek ken natuurlijk tot aanbeve ling. Zij moet al enige ervaring op een reisbureau hebben opgedaan. Haar leeltijd zal dan ook rond de 20 jaar liggen. Goede kontaktuele eigenschappen zijn belang rijk In verband met haar persoonlijke kontakten met onze klanten. Wij bieden een goed salaris en gunstige secundaire ar beidsvoorwaarden. Ons bedrijf omvat behalve het reisbureau ook een ex- peditiebedrijf en assurantie kantoor. In dit levendige bedrijt met jonge collega's Is het plezie rig werken. Telefonische informaties kunt u inwinnen onder te lefoonnummer 01727-2942. Uw sollicitaties kunt u rich ten aan: Plantex Coöperatief Expeditiebedrijf u.a., t.a.v. de heer G. Kranen burg, direkteur. Expeditie-Reisbureau- Assurantie Overslag 14 Boskoop Tel. 01727-2942. Ga studeren bij het ISW. Dat bete kent eerder uw doel bereiken. Door doelgericht te werken, door niet op uw kansen te wachten, maar ze met een te pakken. Studeren bij het ISW. dat is een kwestie van een studie richting kiezen en de meest ver trouwde weg nemen naar een erkend diploma. Daar moet u een avond col lege per week voor over hebben. Een avond per week mondeling. In een tempo dat u bij kuni benen, dal uitgekiend en ver antwoord is. Bepaal vandaag uw richting. ECONOMIE Het ISW heeft een jarenlange ervaring in het overdragen en begrijpelijk maken van econo mische kennis. Het aantrekkelijke van een economie-opleiding bij het ISW is. dat deze niet louter theoretisch is. maar juist in korte tijd onderwerpen behandelt die toegespitst zijn op de praktijk. Assistent-Econoom Een opleiding voor functionarissen in bedrijf, bij dc overheid of bij instellingen. Hiervoor is minimaal een MAVO- of MUI.O-opleiding nodig. Duur: 2 jaar. Behandeld worden onder meer: prijs- en inkomensvorming, kosicn- calculatie. financiering, economische politiek, organisatie, planning en programmering, marketing. Het is de vooropleiding voor M O.-Economie Colleges in: Amsterdam, Alkmaar, Arnhem. Breda, Den Bosch, Den Haag, Eindhoven, En schede, Groningen, Haarlem, Leeuwarden. Roermond, Rotterdam, Utrecht en Zwolle. MARKETING Het ISW neemt een vooraanstaande positie in bij de verzorging van markcling-opleidingen. Een positie die het ISW mede te danken heeft aan hel feit dat het als eerste opleidings instituut in Nederland een volledige markc- ting-opleiding lanceerde. De door het bedrijfs leven zeer gewaardeerde marketing-oplei- dingen van het ISW zijn zowel afgestemd op de eigen examens als op die van de Stichting Nederlandse Associatie voor Praktijkexamens en van het Nederlands Instituut voor Marke ting (NIMA). Marketing Assistent (opleiding voor het NIMA-A) Bij uitstek geschikt voor commerciële mensen in het produkt management. Duur: I jaar. Aan de orde komen o.a. markt en marktonderzoek, marketing als strategie en marketing als tac tiek. Het is de vooropleiding voor Marketing Manager en leidt tevens op voor het NIMA-A examen. Als vooropleiding is MULO of MAVO vereist (voor NIMA-A in principe middelbare opleiding». Colleges in: Alkmaar, Amsterdam, Arnhem, Bergen op Zoom, Breda, Den Bosch, Den Haag, Eindhoven, Enschede, Groningen, Haarlem, Heerlen, Leeuwarden, Rotterdam, Utrecht, Zwolle en Antwerpen. MANAGEMENT Het leidinggeven, ooit een zaak van "karakter", werd meer en meer een kwestie van kennis. Het accent verschoof van 'voelen' naar "weten". Daarom is een goede scholing nood zakelijk Het ISW verzorgt, voor midden- en hoger-kader. sterk op de praktijk gerichte op leidingen. Middle Management Het ISW verzorgt een opleiding waarbij met t moderne methoden van onderwijs en training, zoals "case studies' en rollenspel, de tech nieken van middle management worden be handeld. De onderwerpen zijn om.: discussie techniek. leiden van vergaderingen, rappor teringstechniek, organisatieschema's, functie- en taakomschrijvingen, waarnemingstechniek en motivatie, klachtenbehandeling, loonsy stemen en functieclassificatie. De opleiding is bestemd voor leiders van afdelingen en allen die zich voor een dergelijke functie willen voorbereiden. Duur: l jaar. Colleges in: Alkmaar, Almelo, Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Bergen op Zoom, Breda, Den Bosch, Deventer, Den Haag, Eindhoven, Enschede, Groningen, Haarlem, Heerlen, Hil versum, Leeuwarden, Middelburg, Nijmegen, Roermond, Rotterdam, Tilburg, Utrecht, Zwolle en Antwerpen. Overige ISW opleidingen zijn: Praktijkdi ploma Bedrijfseconomie, M.O. Economie, M.O. Economie repetitiecursus, Bedrijfseco noom, Marketing Praktijk, Marketing Manager (NIMA-B), Marketing Management (NIMA-C), Sales Engineering en Industriële Marketing, Sales Management, Management Assistente, Middle Management, Manage ment voor non-profit organisaties. Voorbe reidend Hoger Management, Hogere Bedrijfs leiding, Public Relations, Organisatiekunde, Directie-secretaris, Academische studie rechten. Vrouw Aktueel, Makelaar o.g.. Repetitiecursus Makelaar o.g., Bedrijfsrecht, Management in overheidsorganisaties. Notu leren, Leergang Personeelszaken, Persoon lijke Vorming en Presentatie, Marketing voor non-profit organisaties. Retail Marketing, Internationaal Management, Commercieel- Economische Praktijk, Praktische Journalistiek. De opleidingen beginnen weer in september. Vraag daarom direct vrijblijvend de uitvoerige studiegids aan. Bel (070) 26 40 81of zend onderstaande coupon portvrij in. f Wilt u mij vrijblijvend de studiegids toezenden. Ik heb belangstelling voor dc opleiding: Postcode plaats: j In gesloten enveloppe zonder postzegel stuien hc f ISW. Antwoordnummer 40. 2500 XP Den Haag. d CLD 002 f Instituut voor Sociale Wetenschappen. Wasscnaarseweg 39-41, 2596 CG Den Haag, Tel. (070) 26 40 81. Aan de Rembrandt-scholengemeenschap voor atheneum, h.a.v.o. en m.a.v.o., Schubert- laan 133, worden met ingang van het school jaar 1981-1982 gevraagd: voor de vakken: Duits 9 uren in de 1e graadssector Latijn 8 uren Inlichtingen worden verstrekt door de rectrix, mevrouw J.L. de Boer-Pino, tel. 071-768202 of 761426 (school) en 071-767706 (huis). Sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer OND 706 zo spoedig mogelijk te zenden aan de Directie Onderwijs van de gemeente, Postbus 9100, .-.■•z, 2300 PC Leiden. 5 i^wl Openbare bijeenkomst |y|j van Rijnlands algemeen bestuur De verenigde vergadering van het hoogheem raadschap van Rijnland zal op woensdag 10 juni 1981 te 09.00 uur in openbare zitting bijeenkomen in de vergaderzaal van het kantoorgebouw Breestraat 48 te Leiden. De agenda is hieronder aangegeven. Ter voorbereiding van deze bijeenkomst zullen de commissies uit de verenigde vergadering ter bespreking van de in de agenda nader aange geven onderwerpen bijeenkomen in Rijnlands- huis, Breestraat 59, te Leiden en wel: a. de commissie waterstaat op dinsdag 2 juni 1981 te 13.30 uur: b. de commissie waterkwaliteit op maandag 1 juni 1981 te 14.00 uur: c. de commissie bestuurszaken op maandag 1 juni 1981 te 10.00 uur; d. de commissie financiën op woensdag 3 juni 1981 te 13.30 uur. Alle vergaderingen zijn openbaar. De op de te behandelen onderwerpen betrekking hebbende stukken liggen vanaf t juni 1981 tot de aanvang der vergaderingen voor een ieder ter inzage in het Rijnlandshuis. Breestraat 59 te Leiden op werkdagen van 09.00 -12.00 en van 14.00-16.00 uur. Agenda: bijeenkomst bijeenkomsten van de van de verenigde vergaderingcommissies') I. Notulen van de op 15 april 1981 gehouden vergadering. II. Mededelingen: a. stand van zaken m.b.t. het wk/bz/fin. van de gemeente Velsen overnemen van de zuiveringstaak. b. resultaat van terinzage- wk/bz legging plan tot uitbreiding a.w.z.i. Haarlemmermeer - Rijsenhout. c. ontwikkelingen m.b.t. de ws/fin. zoetwatervoorziening d. voortgang functiewaarde ring ambtelijke diensten hoogheemraadschap. e. van onderscheiden aard III. Jaarrekening c.a. over het ws/wk/fin. dienstjaar 1980 IV. Aangaan van overeenkomsten wk/bz m.b.t. zakelijkrecht ten dienste van het project afvalwater- zuiveringsinrichting c.a. Haarlemmermeer- Zwaanshoek. V. Aankoop van grond van de wk/fin. gemeente Haarlemmermeer t.b.v. gemalen voor het project afvalwaterzuiveringsinrichting c.a. Haarlemmermeer- Zwaanshoek. VI. Krediet aanschaf tandwielkast wk/fin. Hazerswoude. VU. Bezoldiging hoofdambtenaren fin. (art. 143 R.R.). VIII. Wijziging bezoldigmgsverorde- fin. ning; salarismaatregelen per 1 januari 1981. IX. Rondvraag. ws - commissie waterstaat wk commissie waterkwaliteit bz commissie bestuurszaken fin. commissie financiën. Leiden, 29 mei 1981. De dijkgraaf. J. VAN KNOBELSDORFF

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 16