^trans Wat zijn de te winnen prijzen? LEIDSCH In verband met de opening van de Schiphollijn organiseert het Leidsch Dagblad in samenwerking met de N.S. een prijsvraag. Slechts 7 vragen dient u op onderstaande coupon te beantwoorden en een deskundige jury van het Leidsch Dagblad en N.S. zal de prijswinnaars in het Leidsch Dagblad bekend maken. De antwoorden op onderstaande vragen dient u d.m.v. de invulcoupon vóór 15 juni te zenden aan het Leidsch DagbladB.V., afd. Public Relations. \bkantiereizen Net als vele andere bedrijven heeft ook de NS een aantal dochteronder nemingen. Eén van deze dochters is Trans, de reisorganisatie van NS. Oorspronkelijk hield Trans zich uitsluitend bezig met korte en langere vakantiereizen in het binnenland. Maar ook thans is deze reisorganisatie hier nog erg aktief. In vrijwel alle provincies van ons land heeft ze vakantiereizen. Ook kunnen bij Trans komfortabele vakantiebungalows worden gehuurd, die in het algemeen prettig zijn geprijsd. Hoewel Trans nog steeds de grootste reisorganisator in Nederland is vodrwat het (binnenlandse tourisme betreft, ligt haar belangrijkste werkterrein thans toch wel in het buitenland. Ze heeft dan ook Vakantiereizen naar de meeste landen West- en Centraal Europa. Daarbij wordt gebruik gemaakt van boot, vliegtuig, eigen auto en uiteraard de Het 96-pagina dikke reisprogramma van Trans is gratis verkrijgbaar bij alle NS-stations, de meeste reisbureaus alle Rabobanken. Hoofdprijs: Een geheet verzorgde reis voor twee personen naar Groningen inklusief luxe hotel met zwembad, kinderbad, sauna, zonnebank, fitness-centrum enz. Kortom, een grandioos weekend in "het Amsterdam van het Noorden Een kortingskaart voor het hele gezin ter waarde van f 375,-. Twee gezinstoerkaarten, hetgeen inhoudt dat men vier dagen onbeperkt per trein door Nederland kan reizen met uw hele gezin. Drie tienertoerkaarten voor de jeugd t/m 18 jaar, gedurende acht dagen. 25 Boeken; "120 jaar wereldgeschiedenis door de ogen van het Leidsch Dagblad".

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 14