199- geslaagd? geef een horloge kado! 69.- 99.- Peek Cloppenburg. Waarom zou je nog verder zoeken. MATTING BROEK VAN 80,- VOOR 65,- rum oy.- Blouson. Parka. Met openvallende colkraag en Met asymmetrische sluiting en raglanmouwen. Van katoen. In o.a. steekzakken. Van katoen. In o.a. rood. wit, rood en geel. Mt. 36 t/m 44. geel, wit en blauw. Mt. 36 t/m 42. Nu bij Hij een zomer matting broek met jukstukMerk: He-Man. Van 55% polyester/4596 wol, verkrijgbaar in de kleuren marine,beige,bleu en grijs.Geldig t/m 30.5.81. Velona kwartshorloge Horloge met 'gewone' tijd meting. maar met kwarts- precisie Voorzien van datum aanduiding. In chroom kast met geheel stalen band. Met garantiebewijs. Velona 108 Dames horloge met stop watch tot 1/10 sec lap-time en instelbaar 24-uurs alarm rriet muziek: Edelweiss-melodie. In chroom kast met sierlijke, platte, geheel stalen band. Met garantiebewijs. Velona dames kwartshorloge Dit fraaie Velona horloge geeft u door zijn kwartsprecisie altijd de juiste tijd; opwinden is er niet meer bij. In stofdichte chroom kast. Met garantie bewijs Seiko LE013 Uniek horloge, geschikt voor gebruik bij bijna alle sporten dankzij professionele stop watch tot 1/100 sec. met lap-time. Verder vgorzien van alarm, timeren uursignaal naar wens. Voor elke funktie aparte bediening; vergissen uitgesloten. In geheel stalen kast met band Met garantie bewijs. Adviesprijs 345.- Vroom Dreesmannprijs Velona 206 Zeer fraai horloge met stop watch tot 1/100 sec., lap-time en instelbaar 24-uurs alarm. In fraaie platte chroom kast met platte stalen band. Met garantiebewijs Velona 210 Analoog én digitaal horloge, geheel in LCD-uitvoering Voorzien van stopwatch tot 1/100 sec., en lap-time. instel baar 24-uurs muziekalarm en timer, ook 2e tijd instelbaar. In fraaie chroom kast. Met garantiebewijs VROOIVmDREESMANN Puma short. Keuze uit diverse v kleuren. Maten: 3 t/m 8/VKQ Aanbiedingen gelden zolang de voorraad strekt. Winkelcentrum "Winkelhof", Leiderdorp. Kinder joggingpak. Uni met kapuchon en kangoeroezakken. Kleuren: bordeaux, marine, rood of blauw. 100% Katoen. Maten: 116 t/m 176. adidas Adidas sporttas. Ruime nylon tas in de kleuren bordeaux, marine of beige. pumn Joggingpak. Voor sport en vrije tijd. Met kapuchon, kangoeroezakken, geruwde binnen zijde, piping en opdruk "Jogging". 80% Katoen/ 3% viscose. Maten: a i/m XL. Kleuren: grijs, bordeaux of marine. OaDU Puma canvas schoenen. Type Acropolis. O Maten: 5 t/m 12. 53 Basketbalschoenen. Type Bianco (Crosta). Wit leder. Diverse maten.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 22