windkracht 8 camera. s\ SRV. De zuinigste auto van Nederland. De Kodak Ektra. De camera met/^g^N, 'n handstatief. Waarmee u zelfs bij forse tegenwind uw camera stil kunt houden. Met de Kodak Ektra camera maakt u daarom onder praktisch alle omstandigheden scherpe foto's. Als 't moet dag en nacht. Want er zijn maar liefst drie Ektra modellen die uitgerust zijn met een ingebouwde elektronen flitser. Daarnaast zijn er ook nog een aantal Ektra camera's die standaard voorzien zijn van een telelens. /f=I Eén, twee, drie, de camera met handstatief". Wat ideaal is als u een onderwerp dichterbij wilt halen. Dan nog 'n niet onbelangrijk detail, uw Kodak Ektra camera kan tegen 'n stootje. Want het handstatief doet tegelijkertijd dienst als beschermkap. Tot slot melden we nog dat u voor rond de 75 gulden al eigenaar wordt van zo'n Kodak Ektra camera. Voor zo'n prijs heb je kans dat het storm loopt bij uw fotohandelaar. Kodak Ektra. De camera met handstatief. Geen af leveringskosten. Als je vandaag de dag ergens en het voorrijden zijn er geheel iets koopt, heb je er vaak nog allerlei gratis. En de prijzen scherp. Want bijkomende kosten bij. Nou, bij de onze grote organisatie kan zich bij SRV is dat niet het geval. De service de fabrikanten sterk maken. Heeft dan ook een vast pakket Vandaar dat de thuisblijvers lage prijzen weten te bedingen. eigenlijk 't beste af zijn. Doe 'ns luxe: Bovendien zijn er ook nog 'ns aardige laat uw winkel voorrijden, het kost u weekaanbiedingen. immers niets extra. Briii ta 1,49 Goudband 0,5Uter 1^9 Douwe Egberts Betuwe roodmerk 3,39 huishoudjam |?79

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 14