Onenigheid over bijwonen opening Sehipholspoorlijn Zoeterwoude onder druk bij keuze kabel-tv LL eidse agenda 'Miljonairslasten van Kieviet voor boeren aan Ammonslaantje' «flts^rfR STAD EN RAND VRIJDAG 22 MEI 1981| Raad geïrriteerd over pogingen van Casema ZOETERWOUDE - Dc Zoeter- woudse raad reageerde gister avond geïrriteerd op pogingen van dc stichting Casema, om Zoeterwoudse burgers een for mulier in te laten vullen, waar mee deze laten blijken al dan nietr akkoord te gaan met aansluiting op het kabelnet. De stichting, die de aanleg van de kabeltelevisie in Zoeterwoude beheert, heeft een brief laten uitgaan naar be paalde wijken in Zoeterwoude met de vraag of men aansluiting wil. Grote verbazing gisteravond bij de raad omdat in deze brief te lezen valt dat de nu nog in gebruik zijnde gemeenschappelijke an tenne inrichting (GAI) niet kan functioneren naast het nieuwe kabelsysteem, de centrale anten ne inrichting (CAI), omdat de beide systemen elkaar zouden storen. Casema laat dan ook dui delijk in de brief blijken dat ze niet zal overgaan tot de aanleg De antwoordmogelijkheden op het aanmeldingsformulier zijn zoda nig gesteld, dat men automatisch voor opheffing van het GAI-sys- teem kiest indien men aanslui ting op het kabelnet wenst. Aan gezien toch wel een meerderheid kiest voor kabeltelevisie bete kent dit uiteindelijk, dat Casema tegen de gemeente kan zeggen dat een meerderheid van de Zoe terwoudse bevolking kiest voor kabeltelevisie en voor afschaf fing van het huidige systeem. De gehele raad inclusief b en w zijn daar gisteravond over geval len. aangezien Casema daarmee afspraken schendt, die tijdens een raadsvergadering vorig jaar zijn gemaakt. Daarbij is vastge steld, dat de beide systemen naast elkaar moeten kunnen functioneren als bewoners dat willen. Voorop stond toen de vrije keuze van de Zoeterwoudse burger. De Casema dwingt nu min of meer de mensen te kiezen voor het al dan niet aangesloten worden op de kabelteleviesie, met als stok achter de deur dat indien niet ie dereen kabeltelevisie neemt, dit tot gevolg heeft, dat de kabeltele visie in de betreffende wijk niet zal worden aangelegd. De uiter ste inleverdatum van het formu lier is 26 mei 1981. drie dagen voor de officieel geplande maan- Zwarte bladzijde in geschiedenis Warnumd WARMOND - Een minderheid in de Warmondse gemeenteraad (Progressief Warmond) wil niet naar de officiële opening op 31 mei van de Schiphollijn. Ook in het college van burgemeester en wethouders is er onenigheid of de opening van de spoorlijn moet worden bijgewoond. Progressief Warmond vindt dat een opening met alle festivitei ten niet geheel op zijn plaats is. Slingerland: "Bij een opening geef je uiting aan je blijheid, maar wij zijn om verschillende redenen helemaal niet blij. De verdiepte ligging, die Warmond had voorgesteld, is nooit serieus bestudeerd. Er is altijd gezegd door de NS en de bouwer Arti- con dat er onderhandelingen mogelijk waren, maar in de praktijk bleek dat het altijd een dictaat was van de kant van de NS en Articom". "Een andere punt is de geluids schermen. Die zijn er nog steeds niet en dat is niet onze schuld. Nu moeten ze 's nachts worden aangelegd, omdat er dan geen treinen rijden. Dat geeft weer overlast. En het geld wat voor de opening uitgegeven wordt, kan veel beter besteed worden. De NS heeft op dit moment een groot aantal knooppunten, laten ze het geld daar maar aan uitge ven. Dus niet meedoen aan de festiviteiten", aldus Slingerland. De WD'er Bonjer zag echter wel brood in de opening. "Uit ge sprekken op het ministerie van verkeer en waterstaat blijkt dat er een positieve belangstelling voor een station Warmonderdam bestaat. De NS wil echter nu al af van de nog te bouwen stations in Nieuw Vennep en Hoofddorp. Het is erg belangrijk dat we het Entreeprijs "Het Wedde" moet omlaag VOORSCHOTEN - De entreeprijs van het zwembad "Het Wedde" in Voorschoten moet worden verlaagd tot 3 gulden per per soon. Dat is de mening van de raadscommissie voor sport en re creatie die gisteravond in Voor schoten vergaderde. Nu is het ta rief voor de zomermaanden vast gesteld op 3,50 gulden. In de praktijk blijkt nu echter dat de meeste bezoekers die prijs te hoog vinden in vergelijking met omliggende zwembaden. Zo is de entree van bijvoorbeeld het zwembad "De Vliet" 2,25 gulden per persoon. Wethouder Marselis meent dat aan de verlaging van de zomerprijs niet valt te ontko men en deze prijsverlaging dan ook snel zal moeten worden doorgevoerd. Minder enthousiast was de com missie over het beschikbaar stel len van het zwembad voor groe pen tijdens de onrendabele uren voor de verlaagde prijs van 100 gulden per uur. Verscheidene commissieleden menen dat dan weer andere onrendabele uren worden gemaakt. Verenigingen letten ook op de centen en zullen dan snel een duur uur willen in ruilen voor een goedkoper uur, zo werd opgemerkt. Volgens de heer Kortleever, chef afdeling sport van de gemeente, kan dat moeilijk, omdat het hu ren tegen een gereduceerde prijs aan bepaalde voorwaarden is ge bonden. Er mag onder andere al leen wedstrijdsport worden be dreven. De stand van zaken ten aanzien van de bouw van de nieuwe sporthal Goederaad nabij de brandweerkazerne werd na af loop van de vergadering in beslo tenheid behandeld. Zoals be kend heeft de commissie voor openbare werken ernstige be zwaren tegen de omvang van de ze sporthal annex tennishal. gespreksklimaat met de NS open houden. Daarom is het erg be langrijk dat Warmond aanwezig is om met de twee partijen te spreken". Het CDA sloot zich bij Bonjer aan. Van der Zalm (PW) vond het vreemd dat Bonjer nu zegt wel te willen gaan, nadat hij zich in vroeger dagen tegenstander had getoond van de huidige spoor lijn. "Het Warmondse landschap is voor jaren verpest. Warmond is geschaad tot in de lengte van jaren en er is daarom geen enkele reden tot vreugde. Dit is een zwarte bladzijde in de geschiede nis van Warmond", zo betoogde Van der Zalm. Volgens hem is er tijdens de ope- ning ook geen gelegenheid tot het leggen van contacten. Van der Zalm: "Op een opening ge beurt er niets. Ik heb er honder den meegemaakt. Er is geen tijd en ruimte om moeilijke gesprek ken te houden. Je rijdt alleen de lijn een keer af'. Maar de meerderheid van de raad en van B en W wilde wei gaan. "Je moet niet mokkend langs de kant blijven zitten. Als er een spoorlijn door het dorp loopt, moet je er gebruik van maken", zo vatte burgemeester Hen- drickx het meerderheidsstand punt samen. Van de gekke Het openbaar vervoer kwam eer der tijdens de vergadering van de Warmondse gemeenteraad ook al ter sprake. Van der Zalm verklaarde nogmaals tegen in krimping van de buslijnen door de regio te zijn. "Het is toch van dc gekke dat je busregelingen gaat inkrimpen als er reizi gersaanbod is en er chauffeurs zonder werk zijn. Ik vind dat de gemeente Warmond tegen dit be sluit in beroep moet gaan". Wet houder Van Schagen antwoord de dat er regionaal overleg komt over de voorstellen van minister Tuijnman (verkeer en water staat) om verschillende buslijnen (gedeeltelijk) op te heffen. Ook maakte hij nog eens duidelijk dat niet de vervoersmaatschappij de schuldige is. "Wij gaan ook over leggen met de vervoersmaat schappijen om gezamenlijk één vuist te maken tegen de minis ter". Gebelgd Van der Zalm wond zich nog meer op tijdens de raadsvergadering. Ditmaal over een stukje dat stond in het blad van de Konink lijke Watersportvereniging "De Kaag". Daar stond volgens Van der Zalm dat "nu de economi sche omstandigheden slechter worden, komen de echte water sporters meer op het water". Van der Zalm tot de burgemeester: "Ik ben gebelgd over deze uit spraak. Overigens heeft deze ver eniging ook nog een ballotage commissie en dat stuit mij ook tegen de borst. Binnenkort zult u WARMOND - Warmond gaat het zand en de stenen die vrijkomen bij de werkzaamheden aan de Paddoxlaan en het Duvenvoor- dcnplein op nieuw gebruiken. Het bestaande toegangspad naar. het sportveldencomplex 'Over- bos' wordt met de materialen be straat. Slingerland (PW) ver woordde de gevoelens van de raad: "Het is fijn dat we op deze praktische en vindingrijke wijze het plan goedkoop kunnen uit- wel benaderd worden voor het ere-voorzitterschap. Niet doen". Het laconieke antwoord van Hen- drickx: "Er zijn wel meer vereni ging met ballotage. Ik word niet alleen ere-voorzitter, maar kan daar ook wat zeggen". De woning van Blote aan het Ammonslaantje. Wel omgeven door groen, maar volgens hem is er ook veel overlast. WARMOND - "Het is maanden, zo niet jaren, geleden dat we zo vroeg aan de rondvraag beginnen. Mijn complimen ten voor het leiden van de eer ste raadsvergadering", aldus CD A-fractievoorzitter Heyl. Voor het eerst sinds lange tijd was de gemeenteraadsverga dering van Warmond om even over tienen al afgelopen. De nieuwe burgemeester me vrouw Hendrickx-Vlaar werkte met grote voortva rendheid de agenda af. "Een gemeenteraadsvergadering is om besluiten te nemen, liefst snel. De discussies zijn al lang op andere plaatsen gevoerd. En in een vergade ring kunnen de mensen ge middeld twee en een half uur goed functioneren. Binnen dal tijdsbestek wil ik de ver gadering ook houden", vertel de Hendrickx na de vergade ring. Het begon overigens goed gis- 1 teravond. De CDA'er begon een toespraak met "mijnheer de voorzitter". "Ach, dat went wel", was de alerte reactie van de maandag geinstal- leerde burgemeester. Burgemeester Hendrickx bleek, in de korte tijd dat zij in War mond zit, een grote kennis van zaken te hebben. Maar het leiden van de Warmondse gemeenteraad was duidelijk nieuw voor haar. Op het mo ment dat Slingerland (Pro gressief Warmond) vragen wilde stellen naar aanleiding van een agendapunt, wees zij hem terecht. Hij moest op zijn beurt wachten, wat Slinger land de opmerking "de vorige voorzitter zag mij altijd als eerste" ontlokte. Aan het eind van de vergadering, na de ve le keren dat Slingerland het woord had gevoerd, verzucht te Hendrickx lachend: "Nu begrijp ik de vorige voorzit ter". DEN HAAG/WASSENAAR - "De miljonairslasten van de heren in de Kieviet worden afgewenteld op de boerenbevolking. Het ver schil tussen de onroerend goed- belasting daar en op het Am monslaantje is veel te klein. Dat is een absurde situatie", vertelde de heer Blote uit Wassenaar gis teren aan de president van de be lastingkamer van het gerechts hof in Den Haag. Blote is in beroep gegaan tegen de onroerend goedbelasting die hij moet betalen. Hij vindt dat zijn woning ("in het armoedigste ge- 1 deelte van Wassenaar") een veel te hoge liggingsfactor heeft ge kregen. De liggingsfactor wordt bepaald door een groot aantal dingen, zoals groen in de wijk, veel of weinig verkeer en over last van andere in de wijk aanwe zige dingen. Die liggingsfactor loopt van 1 tot 1,9 en aan de hand van dat nummer wordt de belas ting geheven. Blote zelf heeft een liggingsfactor 1,3, terwijl de duurste villa's in de Kieviet een factor 1,9 hebben. De bewoner van het Ammons laantje vindt dit verschil veel te klein. "De gemeente heeft alleen de positieve factoren meegeteld en niet de negatieve. Het groen in de Kieviet is park, maar bij mij is het weiland met veel overlast. Er staan koeien in de achtertuin en sommige bewoners hebben zelfs een bio-industrie met kip pen in hun achtertuin. Dat geeft een enorme stank en en veel vliegen", aldus Blóte. De aanwezigheid van het militaire kamp dat grenst aan zijn achter tuin vindt Blóte ook een negatie ve factor die had moeten worden meegewogen. "Er staat een enorm hoog hek en er zijn vaak oefeningen, vannacht nog werd er even over twaalf uur druk ge schoten". Daar wist de vertegenwoordiger van de gemeente, de heer Groe- newoud het hoofd van de afde ling financiën en belastingen, niets van. "Alle factoren, ook het militaire kamp, zijn meegewo gen in de liggingsfactor. Overi gens woont de heer Blóte op één van de mooiste plekjes. Ik fietst er 's avonds graag, de koeien staan vlak langs de weg. Het is een uniek gebied dat nergens an ders in Wassenaar te vinden is". Blóte reageerde fel: "Als u er fietst, bent u er gauw langs. Maar als je er woont heb je de overlast constant". De president van het gerechtshof vond overigens dat hij na het ho ren van de beide partijen niet ge noeg gegevens had om een goed oordeel te vellen. Hij vroeg de ge meente Wassenaar een lijstje op te stellen met andere woningen in Wassenaar, die ook een lig gingsfactor 1,3 hebben, zodat hij de woningen kon vergelijken. De president zei nog niet te weten hoe de zaak verder zou lopen. Misschien gaat hij ter plaatste kijken of de zaak wordt overge dragen aan de meervoudige ka- Overigens had Blóte weinig hoop op een voor hem positieve uit slag. "Ik ga toch de mist in, want de gemeente heeft veel meer juri dische kennis tot haar beschik king. Maar ik vecht het tot de hoogste instantie uit. Het gaat mij om het principe. Dit is een luxebelasting en daar wil ik niet voor betalen alsof ik de directeur van de Shell ben". Woningen voor bejaarden in Zoeterwoude ZOETERWOUDE - De stichting "Huize Emmaus" zal binnenkort beginnen met de bouw van 24 bejaardenwoningen op het ter rein, dat in het bezit is van deze stichting. De gemeenteraad heeft zich hiermee gisteravond tijdens de maandelijkse raadsvergade ring akkoord verklaard en de ge meente zal garant staan voor de kosten van de lening, die 2.700.000 gulden bedraagt. De heer Van der Geest (CDA) toon de zich verheugd over de voorge nomen bouw. "De doorstroming wordt op die manier bevorderd en dat is een positief iets in deze tijd", aldus Van der Geest, die doelde op het feit dat er nu wo ningen beschikbaar komen voor mensen die op zoek zijn naar woonruimte in Zoeterwoude. Overigens is het wel noodzakelijk, dat er ten behoeve van de bejaar denwoningen een transportriool wordt aangelegd. De kosten hier van bedragen 360.000 gulden. Kohlbeck op vingers getikt OEGSTGEEST - Het CDA-raads- lid Van Hazel heeft gisteravond tijdens de Oegstgeester gemeen teraadsvergadering de PvdA- wethouder voor financiën, Kohl beck gekapitteld voor diens in terview dinsdag in deze krant rond de bezuinigingsmaatrege len voor 1982. Van Hazel consta teerde het gevaar van regeren per krant. "Iets wat we in Oegst- geest niet gewend zijn". Hij meende dat bepaalde bezuini gingsvoorstellen in de vertrou welijke sfeer door de raadsfrac ties zijn behandeld en nog niet openbaar mochten worden ge maakt. Mevrouw Van Vloten (WD) was een en ander met hem eens. Burgemeester Scheenstra verde digde de wethouder door aan te voeren dat de bezuinigingsbe sprekingen in openbare vergade ringen hebben plaatsgehad. Hij wilde verder het interview als een incident beschouwen en af sluiten. Kohlbeck zelf vond dat hij ver plicht was de pers in te lichten nadat al verschillende beleids voornemens in raadsbesluiten waren vastgelegd. "Als ik weer de kans kreeg om dui delijk te maken, dat de stijging van energieprijzen niet de schuld is van de gemeenten, zou ik het weer", aldus Kohlbeck. Toneel In het Jeroenhuis in Wassenaar is vanavond een uitvoering van de plaatselijke toneelgroep "Mimi- cri". 17" op. Aanvang acht uur. Schrijvers In het Boeckhuys in de Langs traat in Wassenaar is morgen middag een schrijversmarkt. Vanaf twee uur morgenmiddag zijn Herman Pieter de Boer, Margaretha Ferguson, C. van Heekeren, Mischa de Vreede en Dolf de Vries aanwezig. Poppentheater Op het pleintje bij het oude raad huis in Warmond vindt morgen de eerste voorstelling plaats van het plaatselijke poppen theater "Tijl Uilenspiegel". Aanvang 11.30 uur, 14.00 uur, 16.00 uur. Theater De toneelvereniging Theater Toverlei viert morgenavond haar eerste lustrum. De feest viering zal plaatsvinden in het Dorpshuis aan de Kerklaan in Leiderdorp, 's Middags is er een buitenfeest dat om twaalf uur begint op het Burgemeester Brugplein in Leiderdorp. delijkse raadsvergadering, die vanwege hemelvaartsdag giste ren werd gehouden. 3 en W van Zoeterwoude beloof den de raad om onmiddellijk ac tie te ondernemen, en Casema te wijzen op de gemaakte afspra ken met de gemeente. Waar schijnlijk aanstaande maandag al zal er een geprek plaatsvinden tussen de gemeente en Casema, waarbij de gemeente Zoeterwou de niet zal schromen om voet bij stuk te houden. VRIJDAG Leiden - Praethuys, Vrouwenkerkkoor straat, politieke avond PPR met Ce< van Kuijen, 21 uur. Leids Vrijetijdscentrum - Breestraat 66| optreden de groep Ze Popes. 21 uur. Sportveldencomplex Montgomery-j straat - schoolkorfbaltoernooi, za 9-16.301 Winkeliers Lage Rijndijk - braderie, zal 10-17 uur. Microtheater Imperium - Oude Vest 33e, 'Liefde is 't fundament', vr en za 20.30 't Parlement - Nieuwe Rijn 52, club v. alleenstaanden, 20 uur. Rapenburg 48 - NVSH trefcentrum,! open soos, 22 uur, tel. 149987. Dierenbescherming Leiden, melding) Wassenaar - Clubgebouw Blauw-Zwart,| Dr. Mansveltkade, start randstadrit, 20.45 uur. Jeroenhuis - toneel Mimicri, 20 uur. Deylercentrum - optreden jazzband, 21 Boeckhuys - Langstraat, schrijvers- markt. za 14 uur. Langstraat - streetparades jazzbands, za ZATERDAG Leiden - Sanders, Levendaal/hoek Ko- revaarstraat, antiekmarkt, 9.30-17 uur. Clubhuis speeltuinvereniging Beatrix - Schubertlaan, bingo/dansavond voor ouderen, 20.15 uur. Soos Jam - Tweede Binnenvestgracht, optreden Ton van der Meer en zijn band, 22.30 uur. Leidse Werkgroep Homoseksualiteit - Caeciliastraat 18, vanaf 22 uur. Vrouwenhuis - Hooigracht 79, café- Overleg over premiebouw in Voorschoten VOORSCHOTEN - Wethouder Van Leeuwen van Voorschoten heeft gistermiddag de eerste paal geslagen voor het woningbouw complex Ter Waddingerhoek II. Het bouwcomplex omvat 72 pre mie-koopwoningen en 34 wonin gen voor ouderen. De bouw wordt verricht door de Humanis tische Bouwstichting Bejaarden- huisvesting.De woningen voor de ouderen sluiten aan bij het humanistische bejaardencen trum 't Hofflants Huys". Het plan omvatte in het begin ook vrije sectorwoningen (dure koophuizen) en woningwetwo ningen. Voor de vrije sectorwo ningen bleken geen kopers te zijn en de huurprijs voor de wo ningwetwoningen bleek dermate hoog te worden dat deze wonin gen werden vervangen door pre miewoningen. Wethouder Van Leeuwen liet gis termiddag in verband met het niet doorgaan van de vrije sector weten dat de gemeente nog in onderhandeling was met de stichting over een mogelijke in vulling met premie-B woningen. De premiewoningen zijn speciaal bestemd voor ambtenaren en po litiefunctionarissen. tiegroep Stop de Neutronenbom bij mo- len De Valk, 16 uur. Leids Vrijetijdscentrum - Breestraat, anti-atoomraket manifestatie met film en met muziek van de Notabeneband en Epoxy, 21 uur. Wassenaar - Jeroenhuis, toneel Dialoog, ZONDAG Leiden - Middelweg 19c, kindervoor stelling Leids Poppentheater, 14.30 uur, tel. 125802. Leidse Volkshuis - Apothekersdijk 33k, start fietspuzzeltocht, tussen 9 en 9.30 Grote zaal Stadsgehoorzaal - Ome Wil lem, kaarten via K&O, Oude Vest 45, tel. 141141. Hortus Botanicus - natuurwandeling o.l.v. natuurgidsen, vertrekpunt Rapen burg 73 om 10 uur. Werklozen Advies Centrum - Breestraat 19. ma t/m vr van 10-12 uur, tel. 122000. Wassenaar - Dorpskerk, Oecumenische ARTSEN Leiden - De weekenddienst begint za terdag om 0 uur en eindigt zondag om 24 uur. Wijk 1 - Boerhaavedistrict, Binnenstad- Noord, Groenoord, Kooi, Merenwijk: za, J.E.C. Crul-Kelderhuis, Noordeinds- plein 8a, tel. 142888; zo, J. Stolk, Burg- gravenlaan 16, tel. 125820. Wijk 2 - Binnenstad-Zuid, Tuinstadwijk, Professorenwijk, de Waard: za. W. de Bruijne, de Laat de Kanterstraat 32, tel. 126866; zo, J. de Bruijne, Kernstraat 11, tel 141225. Wijk 3 - Mors, Haagwegkwartier, Zuid west: za, A. Boer. Kennedylaan 46, tel. 310420; zo, B. Roos, Zocherstraat 1, te- 1.766123. Voor de praktijk van Groeneveld, R. v. Leeuwen, Meijer, Reinders, Tan. Van Tol, Zwijenburg, Verhage: za, M.J.H. v. Tol, de Sitteriaan 80, tel. 142427; zo, M. Zwijnenburg, Gallaslaan 24, Leider dorp, tel. 412166. spreekuur van 11-11.30 uur in Gezondheidscentrum Meren wijk, Rosmolen 2. Oegstgeest - E.J. Roelants, Frans Hals- hetzelfde adres. Voorschoten - za. B. van Beusekom, Be- resteijnstraat 2. tel. 2520; zo, F. Koop- mans, R. Wagnerlaam 69. tel. 6352. Warmond - A. de Gijzel, O. Nassaulaan 10, Warmond, tel. 01711-10834. Wassenaar - noord: M.F. v.d. Feen, van Polanenpark 128, tel. 18309; zuid: H.S. Boogaart, St. van is-Gravensandeweg 1, tel. 11847 APOTHEKEN Leiden - De avond, nacht en zondags dienst der apotheken in de regio Lei den, wordt waargenómen van: vr 22 tot 29 mei door Apotheek Reijst. Steen straat 35, tel. 120136; apotheek Voor schoten, Leidseweg 66, tel. 2525. DIERENARTSEN Leiden - voor de praktijk van Muurling, Helder, Roest: G. Roest, Haaghuishof 5, Leiderdorp, tel. 890405. H. Vestjens/M. Vestjens-Raadsveld, Rijn en Schiekade 23, tel. 144323. Oegstgeest - IJ. Krol, Pres. Kennedy laan 260, tel. 153266. Voorschoten - C.P. van Oostrom, Veur- seweg 36, tel. 01717-2317. WIJKVERPLEGING Leiden - Interkruis, Middelweg 38, tel. ten noorden van de Rijn: 134604, tel. ten zuiden van de Rijn 121753. Leiderdorp, Zoeterwoude Rd. - gezond- 14-15 t Oegstgeest - Interkruis, Lijtweg 7, tel. 154500. Voorschoten - gezondheidscentrum, v.d. Waalslaan, tel. 4641. Warmond - C. Koster, Helmstraat 43, Noordwijkerhout, tel. 02523-3137. LEIDSCH XI DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave: Uitgeversmaatschappij Leidsch Dagblad B V. Hoofdkantoor, Witte Singel 1, 2311 BG LEIDEN Telefoon: 071-144941 Nabezorglng van Telefoon 071-123143. Abonnementsgelden bij vooruitbetaling te voldoen. Bij automatische overschrijving geen administratie- en Incassokosten. Voor betaling van abonnementsgelden uitsluitend giro 28884. Kwartaalabonnement 49 55 Per post f 71,90. Jaarabonnement f 186,70. Per post t 276,10. Losse nummers f 0,70. Directie: G. Koopman Hoofdredacteur: A.A.M. Schuurmans Adjunct-hoofdredacteur: R.D Paauw. Alg. redactiechef: J.M.J. Post. Rubriekchefs: J. Kroon (stad) J.P.M. van der Meer (regio) W. Wlrtz, (binnenland) J. Ruygrok- Wooqeveen economie) P.J. Tombe (sport) P.C. Rosier (radio e ale, kunst) S.J. de Groot (geestelijk Aangesloten bij de Gemeenschappelijke Persdienst mot eigen correspondenten o.a. In: Bonn, Brussel, Londen, Parl|s, Washington, Cairo, Rome, Madrid. Stockholm, en Djakarta. Redactie randgemeenten: TEI. 071-125260 of 071-144941 1st. 222 Ch.' Lennartz tel. 071-133202 071-155854. Voorschoten J. Peeters 071-769935. Zoeterwoude R. Stevens 071-890847. D.J. Roeleven. 01715-1403 Warmond R. Hoekstra. 071-762551. Wassenaar W. Olyslagera

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 2