AVOND-LAURA18,19.20 EN 21 MEI Je huis in de krant brengt mensen over de vloer. 4 AVONDEN FIETSPLEZIER Hoofd van de administratie m/v Nederlandse Coöperatieve Kelders b.a. Mijnheer Bosch betaalt per maand voor zijn ziektekosten verzekering. DE VERPLEGING ZI EKTEKOSTEN VERZEKERI NG SintAntoniushove hoofdverpleegkundige J. J. de Jong b.v. w\ Start: Gebouw ,.Nabi|". Er worden 2 verschillende routes qereden. U kunt starten van 5.3C-7 30 uur of van 6.30 7.30 uur. Kaarten f 5, verkrijgbaar bij: H DIRKZWAGER. Jacob Catsstraat 18 H. VAN LEEUWEN. Jacob Catsstraat 20 D. PH. VERKERK. Pallasstraat 38 W. DE KORTE. Helmhof 46 HOBBYCENTRUM HANS VERKERK. Hooftstraat 225 P. GROENHART, Anna van Surenlaan 1 STREEKSCHOOL VOOR BEROEPSBEGELEIDEND ONDERWIJS IN DE REGIO LEIDEN Lammenschanspark 1, Leiden. Bij de aanvang van het nieuwe cursusjaar hebben wij aan onze dagschool vacatures voor: a. Leraar/lerares maatschappe lijke begeleiding (volledige weektaak) Met diploma Maatschappijleer/Maatschappelijke Begeleiding of een Bevoegdheidsverklaring ex. art. 114 van de Overgangs wet W.V.O. ped. did. getuigschrift. Kandidaten met daarnaast de akte MO/A Pedagogiek of een onderwijzersakte applicatie genieten onze voorkeur. b. Leraar/lerares detailhandel (volledige weektaak) Bevoegd voor kantoor- en winkelpraktijk of een Bevoegdheids verklaring ex. art. 114 van de Overgangswet W.V.O. ped. did. getuigschrift. Ruime ervaring in het winkelbedrijf is vereist. c. Leraar/lerares kantooroplei ding 10 leseenhedenl Met M O.-Economie, M.O.-Boekhouden, S.P.O.-II of gelijk waardige opleiding (alle met ped. did. getuigschrift). d. Leraar/lerares lichamelijke opvoeding Het betreft twee functies: a. een volledige weektaak, b. een halve weektaak. In bezit van de akte M.O.-P. e. Leraar/lerares consumptieve techniek (volledige weektaak) Wij zoeken een leerkracht die: a. zowel de lessen koken als serveren goed kan verzorgen. b. over veel ervaring beschikt. f. Leraar/lerares bouwkunde/ bouwtechniek 10 leseenhedenl Met akte Nb en/of N III; Diploma Houtbewerken NO en/of Bouwkunde B of Diploma Bouwkunde-Bouwtechniek. g. Leraar/lerares verfapplicatie- techniek 10 leseenhedenl Akte Ne of diploma schilderen (met ped. did. getuigschrift). Met ervaring in industrie- en/of autospuiten. h. Leraar/lerares handvaardig heid (enige leseenheden per week) De lessen zullen in hoofdzaak aan meisjesgroepen gegeven worden. Wij sluiten niet uit dat kandidaten aan andere dan hierboven ge noemde kwalificaties hun bekwaamheid ontlenen om de aange boden functies goed te vervullen. Ook dan kunt u solliciteren. Aan onze zelfstandige streekschool zijn de volgende cursussen verbonden: cursussen voor Algemeen en Beroepsgericht Onderwijs in het kader van de Wet op het Leerlingwezen; Bijzondere cursussen; Programma's binnen het kader van de partiële leerplicht en de samenwerking met vormingsinstituten. Op een intensieve manier wordt er in onze school gezocht naar goede vormen van onderwijs en vorming voor jongeren die kiezen voor werken en leren en daarbij een beroep doen op de faciliteiten van de Streekschool. Deelname aan overleg binnen de vakgroep c.q. sectie alsmede met andere geledingen binnen de school behoort tot een wezen lijk deel van de taken. Uw schriftelijke sollicitatie richt u aan de directeur van de Streek school voor Beroepsbegeleidend Onderwijs in de regio Leiden, Postbus 9030, 2300 PA LEIDEN. Nadere inlichtingen, indien gewenst, worden verstrekt door de adj. directeur, de heer P.A.G. Dobben. Tijdens de schooluren is deze bereikbaar onder telefoonnummer 071-769242. De Nederlandse Coöperatieve Kelders B A (N.C.K.) is een groothandclsorganisatie waarbij ruim 250 slijters en wijnhande laren zijn aangesloten N.C.K. koopt ten behoeve van deze aan geslotenen wijnen en gedistilleerd in binnen- en buitenland Ons bedrijf is gevestigd in een modern bedrijfspand te Hazerswoude- Rijndijk. Van hieruit worden de goederen met eigen vervoer ge distribueerd door geheel Nederland. Met ca. 35 mede werkers wordt een omzet gereali seerd van ca. 75 miljoen gulden. Deze funktionaris oefent zijn taak zelfstandig uit en rapporteert rechtstreeks aan de direktie. Funktie-inhoud: Hij/zij is belast met de administratie en moet leiding geven aan een achttal medewerkers die belast zijn met administratieve deeltaken en de orderverwerking. Voor de administratie wordt gebruik gemaakt van een externe com puter met input apparatuur in eigen beheer. Binnenkort zal het bedrijf over een eigen computer beschikken. Funktie-eisen; - Ervaring in het zelfstandig voeren van de administratie; - daadwerkelijke ervaring met administratieve automatisering; - goede leidinggevende en contactuele eigen schappen. Opleiding; SPD 2 of HEAO (b.e.). Salaris overeenkomstig het belang van deze funktie. Sollicitaties te richten aan N.C.IC, Postbus 130, 2394 ZG Hazerswoude-Rijndijk, t.a.v. de direktie. Hij is 38 jaar, getrouwd en heeft 2 kin deren (Clara en Gerda). Voor 2.787,98* en 732,— eigen risico per jaar heeft mijnheer Bosch een zeer volledige dek king inclusief huisartsen verzekering. (Dat kan zo goedkoop omdat "de Verpleging" als vereni ging zonder winstoogmerk werkt.) Bovendien gaan onze premies niet auto matisch met uw leeftijd omhoog, zodat u op uw 55e geen astronomische premiebedragen hoeft neer te tellen. Mijnheer Bosch vindt het daarnaast prettig dat "de Verpleging" niet te groot is. Alles gaat er soepel. De mensen zijn flexibel. Als je problemen hebt vraag je naar mijn heer Van der Perk. Dan krijg je een duidelijk antwoord. Zonder vier keer doorverbinden Als je een nota hebt betalen ze vrijwel on middellijk. Mijnheer Bosch is tevreden met "de Verple ging". Omdat ze niet te groot zijn, goedkoop en zéér volledig. Wilt u ook onze voorwaar- t Na; den en tarieven eens inzien, belt u dan naar mijnheer Van der PerkOf stuur de bon int 5% korting bij betaling per jaar !s PostcodePlaatsnaam Telefoon Antwoordnummer 29 2220 VB Katwijk Z-H Telefoon 01718-75041 (na kantoortijd 01718 15534) (teJdschenaaniJ Sint Antoniushove te Leidschendam, een modern ziekenhuis met praktisch alle voor komende specialismen, heeft 350 bedden. Het ziekenhuis behoort tot de regio Den Haag, en is gemakkelijk bereikbaar met openbaar vervoer. Voor de afdeling GYNAECOLOGIE (34 bedden) vragen wij een met leidinggevende ervaring. De voorkeur gaat uit naar kandidaten met een gynaecologie- of obstetrie aantekening. Het hoofd is verantwoordelijk voor de organisatie van de afdeling; geeft leiding aan verpleegkundigen en leerling-verpleegkundigen en vertegenwoordigt de afdeling bij het intern overleg. Leeftijd 30 a 35 jaar. Een psychologische test kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Telefonische inlichtingen worden gaarne ver strekt door mevrouw E.C. Karei, direkteur- - verpleegkundige, telefoon 070 - 209.360, toestel 387. Schriftelijke sollicitaties te richten aan 5 Drs. N.J. Gaakeer, hoofd dienst Personeel en Organisatie, Burg. Banninglaan 1, 2262 BA Leidschendam. Centrale verwarming Technisch Installatiebureau IÜ^Hb HAVENPLEIN 1, LEIDEN, TEL. 071-149677 centrale verwarming - luchtbehandeling - air conditioning; landelijk erkend: gas- en water- tèchnlsch installateur' Mensen, die de krant maken Het verschil tussen wat politici werkelijk bedoelen en wat ze in de Tweede Kamer zeggen. Dat zoekt parlementair redacteur Sjef Langeveld(31)uit inde zogenaamde Haagse Wandelgangen. Lang niet altijd een gemakkelijke taak. "Om dit werk goed te doen moet je eigenlijk een nog ervarener diplomaat zijn dan het meest doorgewinterde kamerlid", vindt Sjef, die al zes jaar op het Binnenhof rondloopt. Wat hem aan de gang houdt? "Mensen met macht kritisch volgen is een taak van landsbelang". En de makelaar weet van wanten en kranten.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 8