verpleegkundigen stafverpleegkundigen Hide lok MBA-ers en MEAO-ers BE PERSONEEL persont \pefst westeinde ziekenhuis WIE? administrateur (m/v) soneel PI personeel Mulder Rijke IJmuiden BV sectiechef(fin) typekamer b-verpleegkundige «m) psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" ^PERSOAEEL™30^ -■ ("«ooMlpERsota personeel ia person :EL In het Westeinde Ziekenhuis is plaats voor op de volgende afdelingen interne geneeskunde met 60 bedden gynaecologie met 60 bedden heelkunde/neurochirurgie met respektievelijk 24 en 36 bedden neurologie met 60 bedden interne/neurologie/ dermatologie met respektievelijk 14,36 en 10 bedden Sollicitanten voor een funktie op een Voor nadere informaties en/of het aan- van deze afdelingen dienen in het bezit vragen van een sollicitatieformulier kunt te zijn van een diploma Zieken- u telefonisch kontakt opnemen met de verpleging-A, MBO-V ofHBO-V. afdeling Personeelszaken, telefoon Zij, die belangstelling hebben voor een 070-889393. Schriftelijke sollicitaties staftunktie dienen bovendien te kunt u richten aan de afdeling beschikken over enige ervaring. Personeelszaken, Lijnbaan 32, 2512 VA Den Haag. Wij zoeken met spoed een DATA-TYPISTE die voor langere tijd op de computerafdeling v van onze relaties gaat werken. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het behandelen van in- en outputgegevens. Opleidingseisen: MAVO+typediploma. Enige ervaring strekt tot aanbeveling, doch is niet noodzakelijk. Je wordt opgeleid binnen het bedrijf. Leeftijd: v.a. 18 jaar. Verder zoeken wij per 1-6-1981 een ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER die gedurende de periode van 1 maand diverse administratieve werkzaamheden gaat verrichten. Opleidingseisen: HAVO+typediploma. Leeftijd: v.a. 23 jaar. Voor deze funktie moet je in staat zijn geheel zelf standig te kunnen werken. Heb je interesse in een van deze banen of wil je meer informatie? Kom dan snel even bij ons langs op onderstaand adres. leiden breestraat 69 0071-125745 bureau content In het St Elisabeth Ziekenhuis te Lei- derdorp is plaatsingsmogelijkheid voor VERPLEEGKUNDIGEN op diverse afdelingen M/V Wij vragen: - dipl ziekenverpleging A; - bereidheid alle diensten te werken. Wij bieden: - Een salaris, afhankelijk van ervaring van max. f 2.792,64 bruto per maand. - arbeidsvoorwaarden conform de CAO ziekenhuiswezen. Nadere inlichtingen worden u gaarne verstrekt door Zr. A.J.M. Vollebregt. adjunct directrice/hoofd verpleegkun dige dienst, tel071-899250 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u rich ten aan het hoofd van de afdeling Per soneelszaken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus 4220. 2350 CC Leiderdorp Gevraagd: ERVAREN AFSCHRIJVERS (kleine scheepsbouw) PLAATWERKERS (ervaren in aluminium bewerking) VOORMAN POLYESTERVERWERKER Voor inlichtingen: Tel. 02550-19129 Ministerie van Landbouw en Visserij Landinrichtingsdienst Staatsbosbeheer Directie Beheer Landbouwgronden Bi) de Hoofdingenieur-Directeur voor Landinrichting, Grond- en Bosbeheer in de provincie Zuid-Holland is plaats voor Taken: - het geven van dagelijkse leiding aan de sectie; - het doen verrichten van alle type werkzaamheden. inclusief bediening telex/telefoon; het verrichten van andere voorko mende werkzaamheden. Opleiding: havo-diploma of gelijkwaardige oplei ding; type-diploma. Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en er varing maximaal f 2.220,- bruto per maand. Vakantietoelage 7%%. Voorts zijn de gebruikelijke rechtspositierege lingen van toepassing. Kandidaten worden uitgenodigd hun schriftelijke sollici tatie - binnen 10 dagen na verschijning van dit blad - te richten aan de'Hoofdingenieur-Direcleur voor Landin richting. Grond- en Bosbeheer. Postbus 29819, 2502 LV 's-Gravenhage (met vermelding van soil nr. S 23/81). Nadere informatie omtrent de functie kunt u inwinnen bij de heer J A. Snijders (070-924481 tst. 125). Slichting Centrum SL Bavo le Noordwijkerhout roept sollicitanten op voor de vakature van Kandidaten zijn werkzaam binnen de gesloten psychiatrische opname-afdeling. Op deze afdeling zijn 29 opname-plaatsen voor zowel mannen ais vrouwen, in de leeftijdskategorie tussen 18 en 65 jaar. Er zijn gedwongen (I.B.S. of R.M.) en vrijwillige opnames. De aard van de problematiek van onze kliëntcn is soms van medisch psychiatrische aard en merendeels van sociaal psychiatrische aard. De nieuw aan te stellen verpleegkundige komt samen met haar/zijn kollega's verpleegkundigen te werken binnen een multi-disciplinair team. Dit bestaat uit arbeids-, bewegings-, kreatief- en muziektherapeut, sociaal raadsman, leerling verpleegkundigen, 2 arts-assistenten, een psychiater en een team-koördinator. Het direkte werkterrein is de afdeling waar onze kliëntcn het grootste deel van de dag doorbrengen en waar de alledaagse omgang door ons zeer hoog wordt aangeslagen. Wij werken er met kontinu vroege, late en nachtdiensten. Wij verwachten van onze nieuwe kollega: -bekendheid met de psychiatrie; -bereidheid zich én kliëntgericht én teamgericht in te zetten; -het vermogen om eigen ideeën over problemen, hulpverlening en werkervaring enigszins onder woorden te brengen. Salarisgrenzen: f2130,18 - f 2792,64 bruto per maand, exklusief onregelmatigheids toeslag Voor inlichtingen kunt u kontakt opnemen met onze koördinator Kees Callaars, toestel 2050. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, met vermelding van vakaturenummer 81.21.48. stichting centrum stbavo noordwijkerhout Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel. 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout School voor sociaal-agogische beroepen te Leiden vraagt een fulltime Bij voorkeur met ervaring in onderwijsadministratie van een school voor voortgezet onderwijs. Taak: - Zelfstandig voeren van het administratieve beheer van een school met 600 leerlingen en 70 personeelsleden. - Leiding geven aan een klein team van medewerkers op de admi nistratie. Voor de uitvoering van de taken zijn organisatorische bekwaamhe den, kontaktuele eigenschappen en goede schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid onmisbaar. Opleiding: tenminste diploma MBA Salaris: afhankelijk van leeftijd, diploma's en ervaring minimaal f 2766, max. f 3551,— (schaal 89), met uitloopmogelijkheden tot f 4078,— (schaal 103). Opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds, premie AOW/AWW voor rekening werkgever. Indiensttreding zo spoedig mogelijk. Inlichtingen te verkrijgen bij de school: tel. 071 -769323. Schriftelijke sollicitaties vöör 23 mei te richten aan de directeur hr. J. Annegarn, Postbus 656, 2300 AR Leiden. WERKGROEP BUITENLANDSE ARBEIDERS LEIDEN vraagt z.s.m.: een tweede COÖRDINATOR van de lessen (m/vr) voor 5 uur per week op uurbasis, en per 1 september een UURDOCENT/BEGELEIDER VRIJWILLIGERS (m/vr.) Inzet (en eventuele ervaring) zijn belangrijker dan oplei ding Sollicitaties vóór 25 mei richten aan: Nelleke den Ou den, Zuidsingel 12, Lelden Voor inlichtingen kunt u bellen naar: 071-149022 (Nelle ke den Ouden) of: 071-211889 (Hesier van Kempen) 7 Paviljoen HOUTRUST heeft be hoefte aan verpleegkundigen in het bezit van het diploma A en/of B en zieken verzorgenden in hel bezit van het diploma zie kenverzorging. Houtrust is een paviljoen, waar 48 mensen worden verzorgd, ver pleegd en begeleid. De meeste van deze bewoners zijn duh^el-gehandicapt. Leerlingen B-verpleegkundigen lopen hier ondermeer hun stage. Tot onze taak behoort ondermeer het bieden van een thuisfunktie aan de mensen die hier verblij ven. Een beleidsteam bepaalt het ge zamenlijk beleid. Zij die menen te willen werken in een multidisciplinair-teamver- band worden verzocht te reflekte- Informaties worden u gaarne ver strekt door de paviljoenskoördi- nator of afdeling personeelsza ken, tel. resp. 02502-2290 of 2234. Sollicitaties kunnen worden ge richt aan de afdeling personeels zaken, Rijksstraatweg 113, 2121 AD Bennebroek. te Bennebroek (n.h.) Uitgaande van de vereniging tot christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken. y Alkmaar Arnhem Amstelveen Beverwijk Amsterdam Doetinchem Ede 's-Gravenhage Haarlem Registeraccountants Hoogeveen Purmerend Hoorn Zaandam Leiden Zutphen Walgemoed Co. is een middelgrote accountantsmaatschap met 15 vestigingen, waar in totaal bijna 300 mensen werken. Internationaal werken wij samen in het verband van Concorde Européenne Audit en Moore, Stephens Co. International. Hoewel onze organisatie in zijn geheel een respectabele omvang heeft zijn de kantoren op zich niet zo groot waardoor de persoonlijke kansen tot onplooiing evident zijn. In onze vestiging te Leiden hebben wij behoefte aan MBA-ers, MEAO-ers of mensen met een gelijkwaardige opleiding die kunnen doorgroeien tot controleleider. als assistent-accountant met een reële doorgroeimogelijkheid Als assistent-accountant gaat u bij ons met een grote mate van zelfstandigheid controle rende en fiscale werkzaamhe den uitvoeren voor onze cliën ten. U wordt daarbij onder steund door een controle leider en in bepaalde gevallen zult u op uw beurt ook leiding geven aan jongere assisten ten. U maakt kennis met de administratie van allerlei be drijven en instellingen en doet daardoor een ruime erva ring op. Omdat u dan weer bij dit bedrijf zit en dan weer bij een ander, is het ook een af wisselende baan. In feite moet u het nu al in uw mars hebben om over niet al te lan ge tijd zelf controleleider te worden. Wij ondersteunen dit door u interne cursussen, waarin praktijkcases behan deld worden, te laten volgen. Controleleider is een ambu lante en afwisselende baan, waarin u de leiding krijgt over dikwijls meer projecten tege lijk. Wat wij vragen en hoe u kunt reageren U heeft MBA, MEAO-BE of een gelijkwaardige opleiding, bijvoorbeeld enige jaren NIVRA-studie. Bij voorkeur heeft u enige administratieve en fiscale ervaring. U wilt bij ons assistent-accountant wor den met de mogelijkheid om door te groeien tot controle leider. U kunt uw belangstelling schriftelijk kenbaar maken aan de afdeling Personeels zaken van onze maatschap, Nieuwe Steen 8, 1625 HV Hoorn of aan onze vestiging Zeemanlaan 22a, 2313 SZ Leiden. 81-04 y

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 18