typist(e) per si STORK® soneel personeel per^ .PERSOWEEL^50^ perst ir~ ««rsoni :EL WtRHIhK Cleiden^ wernink beton medewerker voor de verkoopbuitendienst wnd. unithoofd m/v aan den rijrï\ gemeente alphen aan den rijn\ ambulance verpleegkundige m/v Offsetdrukkers 2 DRUKKERIJ DELTABACH ervaren assistent accountant (m/v) JCST MONTEURS gemeente alphen J pwieowlpERSCTta Penoneel vraagt De funktie van vertegenwoordiger, die voor een enthousiaste en kapabele medewerker goede mogelijkheden biedt, houdt in het leggen en onderhouden van kontakten met potentiële opdrachtgevers. Onze gedachten gaan uit naar een representatieve persoon met opleiding op MAVO/HAVO-niveau, leeftijd tussen 22 en 28 jaar en bij voorkeur met enige ervaring in de bouwmarkt. Woonplaats in de direkte omgeving van Leiden. Wij bieden een interessante, afwisselende en zelfstandige werkkring met goede arbeidsvoorwaarden Sollicitaties te richten aan de direktie van Wernink Beton, postbus 1 te Leiden, telefoon 071-769212. Het team Theresia A van ons ziekenhuis zoekt voor haar geriatrische afdeling een B-verpleegkundige in de funktie van Verder vinden wij de volgende funktievoorwaarden belangrijk: goede kontaktuele eigenschappen; leidinggevende capaciteiten; in teamverband willen samenwerken; het begeleiden van B- en ZV-leerlingen; opkomen voor de belangen van de bewoonsters. Salariëring in de schaal voor wnd. 1 e verpleegkundige. Overige arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. Ziekenhuiswezen. Inlichtingen te verkrijgen bij het unithoofd, de heer C. Harings. tst. 328 en bij de heer J. van Elten, hoofd verplegingsdienst. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd personeels zaken. de heer J. A. Swaalf. s sancta maria 2204 BLAanS;;?znHi Tel 02523-8244 Bij de Sociale Werkvoorziening Alphen aan den Rijn (S W A wordt gevraagd een ASSISTENT WERKMEESTER MA/ ten behoeve van de werkeenheid 'Nieuwveen'. Algemene informatie De-S.W.A. omvat vijf werkeenheden waarbij thans ca 500 werknemers werkzaam zijn. Verwacht wordt dat dit aantal binnen enkele |aren zal uitgroeien tot ca 600 werknemers De werkeenheid 'Nieuwveen' omvat momenteel 46 werk nemers Functie-informatie Zijn/haar laak zal bestaan uit het begeleiden en instrueren van 15 werknemers in één der montage- en/of verpakkings afdelingen. Algemene eisen Middelbare technische beroepsopleiding (werktuigbouw); Sociale belangstelling; Leidinggevende en sociaal-pedagogische capaciteiten; Goede contactuele eigenschappen; Leeftijd minimaal 25 jaar Men moet bereid zijn de cursus 'Leidinggevend functionaris binnen de Sociale Werkvoorziening' te volgen. Salariëring Afhankeli|k van leeftijd, opleiding en ervaring zal aanstelling plaatsvinden op een salarisniveau tussen f 1831,- en f 2357 - bruto per maand De rechtspositieregelingen van de gemeente Alphen aan den Rijn zijn van toepassing. Overige informatie Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer L van Velzen, Hoofd Werkverband. Eikenlaan 4 te Alphen aan den Rijn. Telefoon 01720-32441. Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatie binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan Burgemeester en Wethouders. Burgemeester Visserpark 30, 2405 CR Alphen aan den Rijn Bij de Sociale Werkvoorziening Alphen aan den Rijn (S.W.A.) wordt gevraagd een WERKMEESTER ELEKTRONICA MA/ ten behoeve van de werkeenheid 'De Binnenhaven'. Algemene informatie De S.W.A. omvat vijf werkeenheden waarbij thans ca. 500 werknemers werkzaam zijn. Verwacht wordt dat dit aantal binnen enkele jaren zal uitgroeien tot ca. 600 werknemers. Functie-informatie Zijn/haar taak zal bestaan uit het begeleiden en instrueren van 15 werknemers in één der elektronica-montage- afdelingen, en het verlenen van ondersteuning bij het ontwik kelen van o.a. elektronische test-apparatuur. Algemene eisen M T S. elektronica: Sociale belangstelling; Leidinggevende en sociaal-pedagogische capaciteiten; Goede contactuele eigenschappen; Leeftijd minimaal 25 jaar; Praktische ervaring in de elektronica-montage en/of andere elektronica-produktietaken is gewenst. Men moet bereid zijn de cursus 'Leidinggevend functionaris binnen de Sociale Werkvoorziening' te volgen. Salariëring Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring zal aanstelling plaatsvinden op een salarisniveau tussen f 1872.- en f 2562.- bruto per maand. De rechtspositieregelingen van de gemeente Alphen aan den Rijn zijn van toepassing. Overige informatie Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer L. van Velzen. Hoofd Werkverband, Eikenlaan 4 te Alphen aan den Rijn, tel. 01720-32441. Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatie binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan Burgemeester en Wethouders. Burgemeester Visserpark 30, 2405 CR Alphen aan den Rijn. Bij de Eerste Hulp Dienst van de Gemeentelijke Geneeskundige en Gezondheidsdienst is plaats voor een. De werkzaamheden omvatten: - het verlenen van Eerste Hulp - het deskundig vervoeren van ongevalslachtoffers en acute patiën ten - het bedienen van de dokterstelefoon - andere voorkomende werkzaamheden. De voorkeur gaat uit naar iemand, die in het bezit is van het diploma verpleegkundige A en B. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en heeft een uit loop tot max. f 2832, - bruto per maand. Nadere inlichtingen over deze functie worden verstrekt door de di recteur van de G.G.enG.D., mevr. M.C. Zwart-Feenstra, telefoon: 071-120645. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad, onder vermelding van vacaturenummer 81.048 te richten aan Burge meester en Wethouders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Drukkerij Deltabach is een kleine maar moderne druk kerij, die op het industrie terrein de „Grote Polder" onder de rook van Leiden een frisse en gezellige be huizing heeft. Met behulp van twintig me dewerkers en een modern machinepark, wordt er in' vlot tempo een gevarieerd pakket organisatie-, han dels- en reklamedrukwerk vervaardigd. Om aan de groeiende vraag te kunnen blijven voldoen vragen wij: Gediplomeerde vakmensen met ervaring op KORD, GTO en/of MULTILITH 1250, die zelfstandig kunnen werken en een stukje verantwoor ding aandurven, geven wij graag een uitstekende be loning! Ben je zo'n man of vrouw dan kun je even bellen met Freek deJong071-8992 41 (bij afwezigheid: Kees Ligt- voet) of een briefje schrijven Oranjelaan 37 2382 PK Zoeterwoude STICHTING VOORZIENINGEN GEHANDICAPTEN NOORDELIJK ZUID-HOLLAND De Stichting beheert in de regio een aantal dagverblijven en gezinsvervangende tehuizen voor gehandicapte mensen. Voor het Centraal Bureau van de Stichting zoeken wij kontakt met kandidaten voor de funktie van voor 20 uren per week Deze funktie is tijdelijk (periode 11 jaar); de werkzaamheden dienen in de ochtenduren te worden verricht. Opleidingseisen: - MAVO-4; - Typediploma. gezinsver- Daarnaast is een ruime type-ervaring vereist. Salariëring volgens de C.A.O. voor dagverblijven vangende tehuizen voor gehandicapten. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij mevrouw I. Schiebroek, telefoon 071 - 15 53 42. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direkteur van de Stichting, Centraal Bureau, Rijnsburgerweg 158, 2333 AJ LEIDEN. De Hollandsche Beton Groep nv te Rijswijk is een grote internationale bouwonderneming (ca. 20.000 medewerkers) met werkmaatschap pijen op het gebied van utiliteits- en woningbouw, weg- en waterbouw, metaalindustrie, bagger- werkzaamheden, offshore-activiteiten, betonpre- fabricage. projectontwikkeling, installatietechniek en adviserend ingenieursschap. De Interne Accountants Dienst van de Hollandsche Beton Groep nv is belast met de controle van de jaarrekeningen in binnen- en buitenland, de budgettering, automatisering en de interne verslaggeving. Ook heeft de Interne Accountants Dienst een duidelijke beleidsadvi- serende inbreng bij tal van bedrijfseconomische en administratief-organisatorische vraagstukken van de tot het concern behorende onder nemingen. In totaal werken er bij deze afdeling 20 mensen, waaronder 4 register-accountants. Er zijn controle-groepen van wisselende samen stelling, die onder verantwoordelijkheid van een register-accountant de controles verrichten. Ter versterking van deze afdeling zoeken wij een Voor een succesvolle uitoefening van deze funktie zijn vereist: - gevorderde NIVRA-studie (tot algemeen gedeelte), dan wel - SPD-I of HEAO met aangevangen NIVRA-studie - enige jaren controle-ervaring. Nadere informatie over deze funktie kunt u tijdens kantooruren telefonisch inwinnen bij de heer H.J. 't Lam, Hoofd Interne Accountants Dienst, telefoon 070 -152125. Wij verzoeken u uw sollicitatie te richten aan de afdeling Sociale Zaken van HBG nv. Generaal Spoorlaan 489, 2285 TA Rijswijk. Binnen de Vmf-Stork Divisie Goederenverzet en Industriële Werktuigen is de werkmaatschappij Stork-Services B.V. belast met de serviceverlening (reparatie, onderhoud en nalevering van onderdelen) voor een groot aantal door Vmf-Stork geleverde installaties. Daarnaast produceert deze werkmaatschappij een aantal eigen produkten. De werkmaatschappij is gevestigd in Hengelo (O) met steunpunten te Amsterdam, Rotterdam en Kerkrade. In de afdeling Montage Roterende Werktuigen van deze werk maatschappij zijn momenteel plaatsingsmogelijkheden voor Zij zullen worden ingezet voor de montage en revisies van turbines, dieselmotoren, pom pen en compressoren, vanuit het steunpunt Rotterdam, of indien noodzakelijk elders in Nederland of buitenland. Stork Services B.V. Functie-eisen: opleiding bankwerken of machinebankwerken (Bemetel) ervaring in één of meer dere van bovengenoemde produktgroepen bereidheid tot ploegen dienst en karweiwerk woonachtig in Rotterdam of omgeving leeftijd tot 40 jaar. Sollicitaties kunt u richten aan: Stork Services B.V., t.a.v. de heer H.J. Keizer, Postbus 2013, 7550 CA Hengelo (O). Telefoon 074-454321.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 16