Een baan bij Albert Heijn, een hele vooruitgang. Vemleegkundigen Vrouwenkliniek GROEPSLEIDSTER GROEPSLEIDER En PERSONEEÜ pen P%^ Albert Heijn Extra soneel PERSONEEL .PERSONEEL"*5"®1 DE LINDEN Energiebedrijf Rijnland ORGANISATIEKUNDIGE M/V AFDELINGS-ASSISTENTE ADMINISTRATIEF ASSISTENTE Fasson ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Academisch ziekenhuis leiden EEN HOOFD -■ pwwmeeipERSOFER pasonw' Hoofd non-food bij AH (m/v) Krijgt de leiding over alle niet- levensmiddelcn winkeltjes en zal nauw betrokken zijn bij planning, kosten bewaking, assortimentspromoties e.d. Heeft nu een soortgelijke positie en heeft als vooropleidingMDS/Havo, plus de vakdiploma's textiel en huis- houdartikelen. Leeftijd maximaal 35 jaar. leVerkoper non-food bij AH (m/v). Voert zelfstandig het beheer over een of meer non-food groepen. Is ver antwoordelijk voor't bestellen van artikelen, voorraadbewaking, winkel inrichting en begeleiding van een aantal kollega's. Een funktie met prima doorgroeimogelijkheden Gewenste vooropleiding: Mavo/ MDS,liefst gevolgd door enige verkoop ervaring. Leeftijd tussen 19 en 25 jaar. Een hele vooruitgang. In ons Albert Heijn Extra filiaal in het winkelcentrum 'Winkelhof'in Leiderdorp. Wij bieden een salaris in overeenstemming met het gewicht van de baan. Bovendien zijn de velesecundaire arbeidsvoorwaarden van hel sterke en stabiele Ahold Concern natuurlijk goed. Voor nadere informatie kunt u zich richten tot de bedrijfsleider de heer H. Knoppert, telefoon 071-413454. Op korte termijn zoeken wij een en een beiden voor 32 uur per week De Linden is een huis voor jongens van 14-18 jaar, die zijn vastgelopen in hun huidige woon- en school/werksituatie. Bij de benadering van de jongens gaan we uit van wat plaats vindt in de leefgroep, waarbinnen het dagprogramma een centrale plaats inneemt. Onze gedachten gaan uit naar medewerkers met bij voorkeur ervaring in het werken met jongeren. Omdat het bezig zijn in het dagprogramma aktieve deelname is, is "handig" en inventief zijn een voorwaarde. Verder verwachten we: - een minimum leeftijd van 25 jaar - werkelijke bereidheid om in een team te funktioneren - bereidheid om in onregelmatige diensten te werken. De werksituatie moet niet onderschat worden, omdat het een pas opgericht huis betreft (1 december 1980); mede daarom vinden we ervaring en inzet minstens net zo belangrijk als diploma's. De salarissen en rechtpositie zijn geregeld volgens het CAO welzijnswerk. Inlichtingen over deze funkties kunnen worden ingewonnen bij G. A. Wiggers, koördinator van De Linden, telefoon 02521-16350. Sollicitaties binnen twee weken richten aan De Linden, Postbus 211,2160 AE Lisse. Op de volgende afdelingen kunnen ver pleegkundigen geplaatst worden, full time alle diensten, in het bezit van het diploma A-verpleegkundige. H.B.O.-V of M B.O.-V. (met praktijkervaring). Gynaecologie vac.nr 653.L.51.18.LD Op deze geheel gerenoveerde afdeling, bestaande uit 35 bedden, wordt in team verband verpleegd (2 teams) Naast de verpleging van algemeen gynaecologische patiënten wordt veel aandacht besteed aan de opvang en be geleiding van oncologische en infertili- teits patiënten Verloskunde vac.nr. 643.L.53.18.LD Deze geheel gerenoveerde afdeling (40 bedden), bestaat uit een eenheid voor verpleging van aanstaande moeders en een eenheid voor verpleging en ver zorging van moeder en kind Er wordt in teamverband gewerkt (3 teams). Salaris: voor genoemde functies afhan kelijk van opleiding en/of ervaring max. f 2698 bruto per maand Informatie: wordt gaarne verstrekt door mevr N A Holtzappel. coördinerend hoofdverpleegkundige (071-147222 toestel 2860) of de heer J C. van Riel. personeelconsulent (foestel 2720). Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgenomen in hel Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds Vakantietoelage 7.5% U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofdvandedienst personeelszaken AZL. Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden Graag op de brief het vacaturenummer ver melden academisch ziekenhuis leiden ü8 Het Energiebedrijf Rijnland te Leiden, verzorgt de distri butie van gas en elektriciteit op basis van een gemeenschappelijke regeling in 22 Zuidhollandse gemeenten met 90.000 aansluitin gen. Het bedrijf heeft 377personeelsleden. Wij zouden gaarne in contact komen met kandidaten voor de functie Voor deze nieuw ingestelde functie is vooralsnog een organisato rische plaats gekozen onder het hoofd Personeel en Organisatie als staffunctionaris. Takenpakket: - uitvoeren van organisatieadviesopdrachten; - begeleiding bij organisatorische wijzigingen en bij veranderings processen; participeren en adviseren bij beleidsontwikkelingen; - inbreng leveren bij het tot stand komen van vormingsprojecten. Functie-eisen: - opleiding op tenminste H.B.O.-niveau, zo mogelijk aangevuld met een opleiding op het gebied van organisatiekunde; - enige jaren ervaring op het gebied van organisatieadvisering; - analytisch vermogen; - goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid; - goede contactuele eigenschappen; - inzicht in sociale aspecten bij veranderingsprocessen. Salariëring: Het maximaal te bereiken salaris bedraagt thans f 4.547, per maand. Op de overheidssalarissen wordt een kortingspercentage toege past tot 2,58% De gebruikelijke rechtspositieregelingen bij de overheid zijn van toepassing. Een medisch en een psychologisch onderzoek behoren tot de se lectieprocedure. Nadere informatie over deze functie kan worden ingewonnen bij het hoofd Personeel en Organisatie, de heer J. Snikkenburg tel. 071-2522 50. Sollicitaties kunnen binnen 2 weken na het verschijnen van deze advertentie gericht worden aan de afdeling Personeel en Organi satie van het Energiebedrijf Rijnland, Langegracht 70, 2312 NV Leiden, onder vermelding van functie en nummer ER/81010/ 01 in de sollicitatiebrief. Fasson behoort tot de grote producenten van zelfklevend materiaal voor gebruik in de grafische industrie. In Nederland zijn 2 fabrieken, resp. in Leiden en Hazerswoude Verder zijn er fabrieken in Engeland, Frankrijk, Australië en Amerika waarmee contact onderhouden wordt. Op de „Secretarial Pool" in Hazerswoude is plaats voor: PART-TIME/FULL-TIME Wanneer u: een opleiding op MAVO-HAVO-niveau heeft tussen de 25 en 40 jaar oud bent goede actuele type-ervaring heeft en goede kennis van en typevaardigheid in het Engels bezit verzoeken wij u, uw sollicitaties te richten aan: Fasson (Nederland) B.V., Rijndijk 86, 2394 AJ Hazerswoude-Rijndijk t.a.v. de Pers. Afdeling. An Avery International Company Hoteldienst Centrale Keuken In onze geheel gemoderniseerde cen trale keuken is plaatsingsmogelijkheid voor parttime keukenassistenten m/v vac.hr. 020.D.225.18.LD De werkzaamheden zullen testaan uit: - het assisteren bij het centrale voedsel- verdeelsysteem, - het verrichten van werkzaamheden in de centrale afwaskeuken (afwas machine); - alle voorkomende schoonmaakwerk- zaamheden. De werktijd zal liggen tussen 16.00-20.30 uur gedurende 4 dagen per week; be reidheid tot het werken op zaterdag en zondag moet aanwezig zijn. Geboden wordt: basissalaris (bij 18-urige werkweek) max. f893,70 bruto per maand; toeslag voor onregelmatige diensten. Na gebleken geschiktheid is promotiemogelijkheid aanwezig Aanstelling voorlopig voor de periode van 1 jaar. Inlichtingen kunt u verkrijgen op toestel 2729 of 2730; vragen naar Hoofd Keuken, de heer M.J.Pasma. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7,5% U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden Graag op de brief het vacaturenummer ver melden. De Vereniging voor Protestants - Christelijk Basisonderwijs te Rijnsburg vraagt per 1 augustus 1981 voor de Koningin Beatrixschool. (7-klassige school) Wij zoeken iemand die: - Meelevend lid is van één van de Prot. Chr. kerken. - Bewust kiest voor het Prot. Chr. onderwijs. - Bereid is te werken aan de verdere uitbouw van de integratie tussen kleuter- en lager onderwijs. - Enige ervaring heeft in het opstellen van en werken met het schoolwerkplan. - In de sollicitatieprocedure zullen ook het schoolteam en oudercommissie betrokken worden. Voro nadere Inlichtingen kunt u zich wenden tot het waarnemend hoofd van de school dhr. H. Ouwe hand, tel. 01718-26964 en/of tot de administrateur van de vereniging dhr. G. Paauw, tel. 01718-26159. Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan het bestuur van de Vereniging, p/a Kerkstraat 13,2231 CX RIJNSBURG. Het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leider dorp is een modern geoutilleerd alge meen ziekenhuis met 440 bedden. Voor diverse verpleegafdelingen vra gen wij VERPLEEGKUNDIGEN die bereid zijn alle diensten te werken. Onder andere voor de KINDERAFDELING Het bezit van de kinderaantekening is hiervoor een vereiste; en voor de afdeling ORTHOPAEDIE Voor deze afdeling zoeken wij een ver pleegkundige met liefst enige ervaring die in staat is leerling verpleegkundi gen te begeleiden. De salarissen zijn afhankelijk van oplei ding en ervaring. De CAO-ziekenhuiswezen is van toe passing. Nadere informatie over de functies wordt u gaarne verstrekt door Zr. A.J.M. Vollebregt, adjunct directrice/hoofd verpleegkundige dienst, tel.: 071—899250. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeels zaken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 18