Forse besparing energieverbruik in Wassenaar Plannen voor uitbreiding kabel-netten Wassenaar: rijksweg op grondgebied Leiden eidse agenda Leidenaar overleden Loethe wordt veiliger -0gQj20*OiEQ69- WASSENAAR - "Het mo ment is gekomen om ener giebesparende activitei ten die tot op heden zijn ondernomen, definitief een plaats te geven in Het gemeentelijk beleid. De werkgroep Energiebespa ring heeft veel werk verzet dat tot zichtbare resulta ten heeft geleid." Met deze woorden hebben burge meester en wethouders van Was senaar het eindrapport van de werkgroep Energiebesparing aan de raadsleden aangeboden De commissie technische dien sten heeft al laten weten, dat voortzetting van de werkzaam heden van de werkgroep zeer op prijs wordt gesteld. De verant woordelijke wethouder J. van Dingstee (CDA), die de energie besparing steeds hoog op zijn lijstje heeft staan, zei blij te zijn met de uiterst positieve reacties. Het college zegt te beseffen dat de arm van het gemeentebestuur ten aanzien van particuliere ver bruikers niet ver reikt. Het komt in hoofdzaak neer op regelmati ge voorlichting, met gebruikma king van vergelijkende overzich ten. Op den duur gaat daar een stimulerende werking van uit, waarvan het resultaat in het afge lopen jaar met cijfers is aange toond. Isolatie Gerichte activiteiten zijn daarente gen wel mogelijk bij gemeentelij ke eigendommen. Uit het rap port blijkt dat de prognose voor bet verbruik van gas en elektrici teit niet is uitgekomen. De laat ste steeg in 1980 met slechts 1 procent ten opzichte van 1979. Deze te verwaarlozen toeneming is terug te voeren op het grotere aantal aansluitingen. Het gasver bruik geeft een nog rooskleuri ger beeld te zien en is voor het eerst in volume verminderd. Er blijft daarbij een besparing over van 2,8 procent. De nota schrijft dit succes vooral toe aan de isola tievoorzieningen, waardoor de post ruimteverwarming sterk is verlaagd. Om een beter inzicht te krijgen in het verbruik per afnemerscate gorie, is een indeling gemaakt van wijken en speciale groepen verbruikers. De woonhuisaan sluitingen springen er in positie ve zin uit. Bij de elektriciteit gaat het steeds om een bezuiniging met 2 a 3 procent, maar de gasaf- deling toont een ander beeld. De wijken Hofcamp en Van Pola- nenpark zijn erin geslaagd om het verbruik daarvan terug te dringen met 8 respectievelijk 10 procent. De grootverbruikers hebben een dergelijk resultaat niet kunnen boeken. Als catego rie zijn ze goed voor veertig pro cent van de elektriciteit en twin tig procent van het gas en dat aandeel is in 1980 verder geste gen. De gemeente voert nu be sprekingen met onder meer Menken B V. om te komen tot besparende maatregelen. Andere grootverbruikers zijn Duinrell (meer activiteiten betekenen een groter verbruikt) en de Neder landse Aardolie Maatschappij. Naast de openbare verlichting hebben verder vooral de ge meentelijke diensten voor gun stige cijfers gezorgd. Nadat bin nen deze groep reeds in 1979 een verminderd verbruik was be reikt, kon de lijn in 1980 onver minderd worden doorgetrokken. Een afnemend verbruik van zes procent bij de elektriciteit en van vier procent bij het gas steken in het geheel erg gunstig af. Zorgenkinderen Het politiebureau, de gemeentelij- f r,?/ V Het Wassenaarse politiebureau, een van de grootste energieverslinders in het villadorp. ke sporthal en het Sportfondsen- bad zijn eigenlijk de zorgenkin deren. Met zijn drieën nemen ze ongeveer de helft van het totaal verbruik van de openbare gebou wen voor hun rekening. Het zwembad zal binnenkort geheel opnieuw worden opgetrokken, waarbij de factor energie ruim aandacht krijgt. De sporthal is om meer dan één reden nog steeds een zorgenkindje. Vanaf de oplevering bestaat er een fors nadelig saldo en vertoont het ge bouw gebreken. Energiebespa rende maatregelen wil het ge meentebestuur uitstellen totdat duidelijk is of het gebouw zal worden gerenoveerd of uitge breid. Meer nog dan de sporthal geniet het politiebureau de in tense aandacht van VVD-fraktie- leider Nieuwzwaag. Hij noemt het bureau een "energieverslin- derd gebouw", en schrijft dat toe aan de enorme glaspartijen en aan de zwarte plafonds. Die laat ste zijn volgens Nieuwzwaag schuldig aan het onevenredig ho ge lichtverbruik. De scholen in Wassenaar worden ook niet ver geten, maar het wachten is op een rijkssubsidieregeling, waar na ook deze gebouwen aan de beurt komen. De voorlichting aan particuliere verbruikers is op verschillende manieren ter hand genomen. Een groot aantal mensen heeft naar aanleiding van de landelijke advertentiecampagne bij de ge meente om informatie gevraagd. Die campagne is nog eens onder steund door in het oog springen de mededelingen en advertenties in plaatselijke bladen. Verder werd in augustus 1980 aan de af nemers het jaarverbruik van de laatste driejaren toegezonden en een meterstaat die maandelijks kan worden bijgehouden. Aan wijzingen voor bezuiniging zijn daarbij gevoegd. Nog onlangs is een proef begonnen met een huiscontrole van instal laties in 100 woningen. De uit voerende controleurs hebben te vens een voorlichtende taak. De eerste resultaten wijzen erop, al dus de nota, dat de mensen deze activiteit zeer waarderen. Veel verbruikers zijn nog onvol doende op de hoogte van ener giebesparende werkzaamheden aan de woning. Om die redenen opperden enkele raadsleden het idee van een soort model-isola- tiewoning. Deze suggestie zal te zijner tijd worden bekeken OEGSTGEEST - De Oegstgeéster gemeenteraad moet zich donder dagavond buigen over plannen die een uitbreiding van het aan tal zenders via het kabelnet in houden. Het dagelijks bestuur van de gemeenschappelijke re geling antenne-energievoorzie ningen Leiden en omgeving heeft de gemeente laten weten in de nabije toekomst de ontvangst van 10 televisie- en 20 FM-radio- programma's met behulp van de kabel mogelijk te willen maken. Burgemeester en wethouders ge ven de raad nu in overweging in te stemmen met de uitbreiding. Het dagelijks bestuur van de ge meenschappelijke regeling an tenne-energievoorzieningen denkt nog in november van dit jaar tot een groter aanbod aan programma's via radio en televi sie te komen. Het algemeen be stuur van deze instelling moet 4 juni een definitieve beslissing nemen over de uitbreidingsplan nen die het dagelijks bestuur nu op tafel heeft gebracht. Tegelij kertijd moet het algemeen be stuur het vereiste geld daarvoor dan beschikbaar stellen. In verband met de korte tijd van voorbereiding was het volgens burgemeester en wethouders van Oegstgeest niet meer moge lijk om de plaatselijke raadscom missies voor financiën en cul tuur over dit voorstel om advies te vragen. Het is de bedoeling van het dage lijks bestuur van de gemeen schappelijke regeling om het aantal tv-zenders via de Oegst- geester mast uit te breiden met drie Belgische netten (BRT 1 - Vlaams 1RTB 1 - Waais 1RTB 2 - Waals 2) en één Engels nel (BBC). Tot nu ontvangen de aan geslotenen de twee Nederlandse en drie Duitse netten (ARD, ZDF, WDR) en één Belgische (BRT 2 - Vlaams). Naast de grote re tv-ontvangst komen er, als de plannen doorgaan, een achttal radio-kanalen bij, onder andere drie Belgische zenders, één Ne derlandse en één Duitse. Verder biedt de uitbreiding nog moge lijkheden voor stereo-doorgave van geluid van de twee televisie zenders via aparte kanalen en er komt nog een kanaal voor een eventuele regionale zender. Naast deze uitbreiding ontstaat er ook een verbetering van de ge luidskwaliteit. Voor wat de BBC-tv-zender betreft deelt het dagelijks bestuur mee dat deze uitsluitend wordt voor gesteld, omdat er veel belang stelling voor schijnt te bestaan in deze regio. Verder laat men we ten dat de ontvangst voorlopig nog niet best zal zijn. De Casema, de maatschappij die de kabel in deze regio beheert, heeft al eer der laten weten dat slechts voor minder dan 30 procent van de BBC-zendtijd een redelijk beeld is door te eeven van deze zender In Rijswijk, waarvandaan onder andere Den Haag en Wassenaar het kabel-signaal ontvangen, staat een speciale parabool-an tenne met een doorsnee van 13 meter. Deze helpt mee om die 30 procent redelijk signaal voor de daar aangesloten gemeenten te halen. In Oegstgeest is plaatsing van een dergelijke parabool-an tenne op de mast onmogelijk. Het gewicht zou de mast zodanig belasten dat deze bij windstoten om zou vallen. Een kleinere an tenne. met een kleinere wind vang biedt geen oplossing, om dat deze ook minder signaal zal ontvangen. Het dagelijks bestuur van de ge meenschappelijke regeling heeft de gemeente wel laten weten te onderzoeken of niet een eenvou dige antenne-constructie moge lijk is om de 30 procent-beeld kwaliteit mogelijk te maken. "Wanneer geen redelijk alterna tief wordt gevonden, dan kan niet tot doorgave van een BBC- zendcr worden overgegaan", zo concluderen B en W van Oegst geest, die wel de raad naast de instemming met de uitbreidings plannen vragen de hoop uit te spreken, dat het zal lukken om ook een BBC-zender aan het pakket toe te voegen. Het dage lijks bestuur van de gemeen schappelijke regeling geeft ove rigens aan zoals het er nu voor staat niet tot actie over te gaan als abonnees klachten hebben over de ontvangst van de BBC. De aan de gehele operatie verbon den kosten komen neer op 430.000 gulden. Hierbij zitten de 90.000 gulden voor de BBC-zen der. Omdat de netten in deze om geving, die het signaal vanuit Oegstgeest krijgen, zijn afge stemd op de ontvangst van 6 tv- kanalen moet er nog een aanpas sing plaatsvinden. Dit komt neer op een stijging van het abonne mentsgeld van 1,50 per maand. Turnleider overleden LEIDERDORP - Op 77-jarige leef tijd is in Leiderdorp na een kort stondige ziekte de heer Goddijn overleden. Hij is in de na-oorlog- se jftren een bekend figuur ge weest in de turnwereld. In 1949 kwam hij met de herenturnver eniging "Sparta" bij Groen-Wit, waarvan tot op dat tijdstip alleen maar vrouwen lid waren. God dijn was in het bestuur'van het district (eerst Rijnland, later West III) actief als secretaris van de technische commissie. Nadat hij in 1961 als leider was gestopt, bleef hij nog steeds bezig in de turnwereld, als jurylid bij het af nemen van vaardighcidsproe- de toekomstige rijksweg U-west moet komen. Als het aan Wassenaar ligt, ook op HAZERSWOUDE - Twee fietsers hebben zaterdagavond in een sloot langs de Rijndijk in Hazers- woude het stoffelijk overschot aangetroffen van de 65-jarige Hendrik Flaman uit Leiden. De Leidenaar is door nog onbeken de oorzaak met de fiets van het fietspad geraakt en in de sloot te recht gekomen. De bejaarde werd door de fietsers om ongeveer half twaalf ontdekt. De toegesnelde hulp mocht niet meer baten. De man bleek al te zijn overleden. De Leidenaar was op weg naar huis, na bezoek te hebben gebracht aan familie in Hazerswoude. W eekopbrengst benzinestation Dinsdag Leiden. Parkeerterrein Groenoordha len: kermis, 10.00-24.00 uur. Kapelzaal K&O-gebouw, Hazewind steeg: film Satansbraten van Fassbir, der. 20.00 uur. Vrijetijdscentrum, Breestraat 66 filn Hiroshima, mon amour van van Alaii Resnais, 20.00 uur. Sleutelbloem 2: gespreksavond Bahé: gemeenschap, 20.00 uur. Vrouwenhuis, Hooigracht 79: café avond, 21.00 uur. Bevrijdingskerk: contactmiddag voo ouderen, 14.30 uur (voor vervoer: tel 764006). Boycot Outspan Aktie, Oude Vest 79 informatie- en discussie-avond ovel Zuid-Afrika, onderwerp "Boycot" Warmond. Galerie de Pomp, Paasexpo sitie, 19.00 uur. Voorschoten, gemeentehuis, Warmond, galerie "De Pomp", paasex positie. 19.00 uur. Voorschoten, gemeentehuis, raadscom missie sport en recreatie, 20.00 uur. Woensdag Leiden. Volkshuis, Apothekersdijk 33 film over Bijlmerbajes, 10.00 uur. Stadhuis: verkeerscommissie, 15.30 22.00 u Vrouwenhuis, Hooigracht 79: lezing over de gevolgen van de apartheid de Zuidafrikaanse vrouw, 20.00 uur. Chr. Ger. Kerk, Steenschuur: verkie zingsbijeenkomst RPF, 20.00 t Leidse Schouw, Lange Scheistraat: kroegconcert The Business, 22.00. Leids Vrijetijdscentrum, Breestraat f film "Hiroshima, mon amour" van Alain Resnais. 20.00 uur. Stadhuis: raadscommissie voor politio nele aangelegenheden en raadscommis sie voor maatschappelijke aangelegen heden en volksgezondheid, 19.00 i Stadhuis: raadscommissie financiën, 20.00 uur. Stadhuis: raadscommissie onderwijs e samenlevingsopbouw, 20.30 uur. Warmond, galerie "De Pomp", paasex- positie, 10.00 i Oegstgeest, gemeentecentrum Lijtweg, SJJO-activiteiten-kinderfilms, 13.30 Donderdag gestolen WASSENAAR - Burgemeester en wethouders van Wassenaar leg gen zich niet neer bij het onge grond verklaren door de ge meente Leiden van een bezwaar schrift tegen een onderdeel van het ontwerp-bestemmingsplan Stevenshofjespolder. Er is nu een beroepschrift bij Gedepu teerde Staten ingediend. Inmid dels is het betreffende plan vast gesteld. de bezwaren richten zich met name tegen de situering van Rijksweg 11-west. Niet dat Was senaar zich tegen die weg keert, integendeel, maar het gaat om de precieze ligging van de weg. die een stuk grondgebied zal vergen. De Tweede Kamer heeft onlangs uitgesproken, dat de aanleg tot na 1990 zou moeten worden uit gesteld. De voorgeschiedenis van deze zaak gaat terug tot 1960, toen op het hoogste niveau overleg is ge voerd over wijziging van ge meente grenzen. Verder ging 29 hectare poldergebied nabij de molen van Stevenshof over naar Leiden. Om een betere planolo gische afronding van het gebied te krijgen. Van Wassenaarse zij de wei d er toen op gerekend, dat de betreffende weg in elk geval voor een groot deel op Leids ge bied zou komen te liggen. Uit het bestemmingsplan voor deze pol der blijkt echter, dat Leiden zelf in het geheel geen ruimte heeft ingetekend voor de rijksweg. Wethouder van Dingstee heeft op een hoorzitting namens Wasse naar dan ook gesteld, dat daar mee afspraken uit het verleden zijn geschonden. Naar zijn me ning had er op zijn minst voor overleg met Wassenaar moeten zijn. Volgens wethouder specu leert Leiden in feite op het niet doorgaan van de weg, die een be langrijke verkeersader moet worden tussen Leiden en Alphen en die ook het doorgaande ver keer uit Wassenaar moet weren. Het Wassenaarse College zegt in haar brief van 10 maart aan Ge deputeerde Staten van Zuid-Hol land, dat "de aan het besluit van de gemeenteraad van Leiden ten grondslag liggende argumentatie niet anders dan onsamenhan gend en onzorgvuldig kan wor den genoemd". Het vermoeden wordt uitgesproken, dat Leiden in laatste instantie is uitgegaan van slechts een 2-baans weg. die dan ook geheel over Wassenaars gebied zou kunnen voeren. Was senaar echter zegt. dat in het be stemmingsplan Landelijk Ge bied van 1975, erop gerekend is, dat de weg minimaal beide ge meenten zou beslaan. Verder staat de uitspraak van de Tweede Kamer nog niet vast, nu de rege ring daarover nog een eigen standpunt moet uitbrengen. Vol gens de Wassenaarse brief zou den zowel Rijkswaterstaat als de Provinciale Planologische Dienst zich op hetzelfde stand punt stellen. De aanleg van deze weg wordt van uit Wassenaar juist vanwege de Leidse bouwplannen in dit ge bied vn he grootste belang ge vonden. De voorgenomen bouw van circa 4500 woningen zal naar verwacht een extra verkeersdruk op Rijksweg 44 en delen van Wassenaar leggen, die niet of nauwelijks kan worden ver werkt. Parkeerverboden Zoeterwoude: ZOETERWOUDE - Parkeren aan de Loethe en één kant van het Kosterspad in Zoeterwoude wordt straks verboden. Ook moet een plantsoenbank aan de Loethe worden verplaatst en een bord worden geplaatst met de tekst "spelende kinderen". Dat is tenminste het voorstel van burgemeester en wethouders aan de Zoeterwoudsc gmeente- raad. Bewoners van de Loethe en het Watertje hadden geklaagd over de gevaarlijke verkeerssi tuatie voor kinderen op de Loe the. Het instellen van een par keerverbod voor beide zijden van de weg, van het Kosterspad tot aan de hoek van de Loethe, zou daarin verbetering kunnen brengen. Ook aan het Kosterspad, de zijde waar "Ons Huis" staat, zou niet meer geparkeerd mogen worden. Nu is de straat soms helemaal in gebouwd met auto's zodat brandweer en ambulance er in geval van nood niet eens langs zouden kunnen. Een gele streep op de trottoirband, dus een par keerverbod, zou de situatie er een stuk veiliger te maken. Deze verkeersmaatregelen gaan in wanneer de Zocterwoudse ge meenteraad heeft vergaderd en het er mee eens is. KATWIJK - Uit een woning aan de Havikslaan in Katwijk is gister avond 50.000 gulden gestolen. De daders kwamen binnen door een balkondeur te forceren. De inbraak is volgens de politie vermoedelijk gepleegd tussen zes en tien uur. Het bedrag - de weekopbrengst van een benzinestation in Leiden - lag in een afgesloten kast. Van de dader(s) ontbreekt tot nu toe elk spoor. Inbraken in Wassenaar WASSENAAR - In twee wonin gen aan de Hillenaarlaan zijn za terdagnacht twee Friese staartklokken ter waarde van twintigduizend gulden verdwe nen. Terwijl de bewoners rustig lagen te slapen boorden de inbre kers een gaatje ter hoogte van de raamsluiting en wipten vervol gens met een draadje de sluiting open. Op deze manier kregen zij vrij toe gang tot de benedenverdieping. De inbrekers hadden het overi gens alleen voorzien op de kost bare staartklokken. Leiden. Kijkhuis, Vrouwenkerkkoor- straat 17: film "Vangeanceis mine" v; Shohei Imamura, 20.00 uur. Leids Vrijetijdscentrum, Breestraat film "Hiroshima, mon amour" van Alain Resnais, 20.00 en 22.15 uur. Waaggebouw, Aalmarkt 27: films Leiden, 20.00 uur. Stadhuis: raadscommissie ruimtelijke ordening, openbare werken en verkeer, 20.00 uur Welfare-lokaal Rode Kruis, Leidseweg 33, Voorschoten: spreekuur voor invali den, 19.00-20.00 uur (tel. 01717-3309). Architektenwinkel Hooglandsekerk- gracht 32: vrij advies, 19.30-21.30 uur. Architektenwinkel Pieterskerkhof 18: vrij advies. 20.00-21.00 uur. Werkgroep Dienstweigeren, Troef. Noordeinde 2A: voorlichting en begelei ding dienstweigeren, 20.00-21.30 uur, ook tel. 140866. Leidse Werkgroep Homosexualiteit, Caeciliastraat 18: open avond, 21.00- 01.00 uur. 't Spoortje, Bernhardkade 40: spreek- uur hulp-en adviesbureau wao/wsw, 19.00-20.30 uur. Warmond, galerie "De Pomp", paasex- positie, 13.30 uur. Zoeterwoude, gemeentehuis, raadsver gadering, 20.00 uur Warmond, gemeentehuis, raadsverga dering. 20.00 uur Oegstgeest, Terweeschool, raadscom missie financiën, 19.00 uur Oegstgeest, Terweeschool, raadsverga dering. 20.00 uur. APOTHEKEN Leiden - de avond, nacht, zondagsdienst der apotheken in de regio Leiden, wordt waargenomen van vr tot 20 april 8 uur door Apotheek Kok, Rapenburg 9, tel. 124807; Apotheek Voorschoten, Leidse weg 66. tel. 2525; ma 20 april 8 uur tot vr 24 april door: Apotheek Tot Hulp der Menschheid, Rosmolen 13, tel. 121060; Apotheek Voorschoten, Leidseweg 66, tel. 2525. WIJKVERPLEGING Leiden - Intcrkruis, Middelweg 38, tel. ten noorden van de Rijn 134604, tel. ten zuiden van de Rijn 121753. Leiderdorp, Zoeterwoude Rd. - gezond heidscentrum, Berkenkade, Leider dorp, tel. 410131, spreekuur ma t/m vr van 14-15 uur. Oegstgeest - Interkruis, Lütweg 7, tel. v.d. Waalslaan. tel. 4641. Warmond - C. Koster. Helmstraat 43, Noordwijkerhout, tel. 02523-3137. Burgerlijke stand (Leiden); Joleen dv G.H.P. van Essen en H C Both (Leiden); Man On zv H.W. Chan en Ka Ling Chow (Lei den); Aernout zv A A Zonnevylle en C E. Heyning (Leiderdorp); Reinier zv B D W.L.C, Muller en B Overmcer (Leiderdorp); Jan Willem B. Verboog en E.M. Strooker (Leiderdorp), Moha- med zv M. Zouine en M. Elhassani (Leiden); David zv R.G.M. Schuring en E.A M. Tolboom (Leiden). Niels zv J.H Oosterling en H E Schiereck i Ginkel en J A.M. Persoon (Lei den). Arnoud zv M.J.M. Kok en E.J. Beugelsduk (Leiden); Danielle dv L.J Ouwerkerk en E.M Uiterdijk (Leiderdorp); Donald zv D.W.F. van Veen en F. Feis (Voorschoten); Luuk zv J. van de Ruit en P.M. van Leeu wen (Zoeterwoude); Stefan zv R.V.O. Visbach en H.S. Declemy (Leider dorp); Jochem zv N P. Verheij en J.A. Scheenloop (Zoeterwoude); Gert Jan zv H. Lagas en L Mechelse (Leiden); Dicdcrick zv J.C.M. van Wetten en A.G.M de Groot (Leiden); Sandra dv H.H. Dekker en J.B.G Veenstra (Lei den); Johanna dv J.W. Scheffer en J.E. Friesenia (Leiden); Arjen zv D.W. Gideonseen J. Polster (Leiden); Jordi zv R.J. Nieuwenburg en G van Prehn (Oegstgeest); Jeroen zv P.A. Sieval en C.H. Keyzer (Leiden). Gehuwd: A Rijsdam (Leiderdorp) en Ondertrouwd: L.H.M. Janssen.en L.C, Bontje; P.A. Wolting en T.Roos; P.J.M. Oomens en A H.M Mateijsen; B D. de Jongen A E. Visser; J.A.J M Kirch en F. van Gulick. J. Vis en E. Balkenende; J.A. Kromwijk en F. Nieuwenburg; M.J. Bosman en M.J. Thepass; J. Gangaper- sad en M.J.A. Notting. Geboren Shirley d.v. S. Abspoel en I C M. de Graaf, Margaretha Isabella An na d.v. W.M.C.J. Koeken en L.M.G.M J. Kortekaas. Hayo Jasper z v L P van der Plas en J.G. van Duijn; Anne Margriet d.v J. Euser en G.M. Pool; Bart z.v. J.H.G Lenders en M.P L.E. Hermans; Wilhelmus Gerrit Hendrik z.v. A. Mas- meijer en H Tjebbes. Ferdinand Corne lls z.v. W.C. Stolk en C. Blikman, lEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave: Uitgeversmaatschappij Leldsch Dagblad B V. Hoofdkantoor, Witte Singel 1, 2311 BG LEIDEN Postbus 54. 2300 AB LEIDEN Teiefoon: 071-144941 Nabezorging van 18.00-19.30 uur Zaterdag van 16.00-16.00 Telefoon 071-123143. Abonnementsgelden bij vooruitbetaling te voldoen. Bij automatische overschrijving geen administratie- en incassokosten. Voor betaling van abonnementsgelden uitsluitend giro 26884. Kwartaalabonnement 49.55 Per post f 71,90. Jaarabonnement f 186.70. Per post f 276,10. Losse nummers f 0,70. Directie: G. Koopman Adjunct-hoofdredacteur: R.D Paauw. Alg. redactiechef: A. van Leeuwen. Plv. Alg. redactiechef: J.M.J. Post. Rubriekchefs: J. Kroon (stad) J.P.M. van der Meer (regio) W. Wirtz, (binnenland) J. Ruygrok- Hoogeveen (buitenland) A.A. van Brussel (sociale economie) P.J. Tombe (sport) P.C. Rosier (radio en televi sie, kunst) S.J. de Groot (geestelijk leven) Aangesloten bij de Gemeenschappelijke Persdienst met eigen correspondenten o.a. In: Bonn, Brussol, Londen, Parijs, Washington, Cairo, Rome. Madrid, Stockholm, en Djakarta. Redactie randgemeenten: TEI. 071-125260 of 071-144941 tst. 222 Ch.' Lennartz tel. 071-133202 071-155854. Voorschoten J. Peetere 071-769935. Zoeterwoude R. Stevens 071-890847. D.J. Roeleven. 01715-1403 Warmond R. Hoekstra. 071-762551. Wassenaar W. Olyslagers

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 2