©verduiQ psychiatrisch ziekenhuis sancta maria heeft mensen nodig. C bon enso commercieel medewerker drukkerij duijts T V Esveha-Rijam soneel J pensoneelPER?^ PERSONEEL' afdelingshoofd r psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" randstad secretaresse hoofd administratie (m/v) MEETHULP Welke jooge commerciële mao wordt TV-verhuurder ie Skala's TV-verhourwinkel in Leiden Skala Televisie CAMPS, OBERS CO., Elke zaterdag de personeelsrubriek »'PM0NEEl'>•,son••, "■PERSCDf^BfieTSfflee'PERSÜWEEi-^E^^ PERSONEEL personeel persone 1EEL psychiatrisch centrum voor bejaarden deel uitmakend van 'De Open Ankh, stichting dienstverlening geestelijke gezondheidszorg' Nachtegaallaan 5, 2225 SX Katwijk ZH, telefoon 01718-15441 Daar het huidige afdelingshoofd werkzaam wil zijn in een andere psychiatrische setting ontstaat op korte termijn een vakature voor een (fulhtime) op de intensieve zorg afdeling. (mnl./vrl.) Funktie-informatie: - de afdeling telt 30 bedden - een goed ingewerkt team is aanwezig Funktie-eisen: - diplorha ziekenverpleging B en/of A. diploma M.B.O.V.. aangevuld met praktische ervaring - beschikken over leidinggevende en organisatorische kwaliteiten - het gevolgd hebben van een vervolgopleiding strekt tot aanbeveling Wij bieden: - een prettige werkkring - salariëring in de rang minimaal verpleegkundige A tot en met maximaal 1 e verpleegkundige A - verdere studie wordt gestimuleerd, mits deze gerelateerd kan worden aan het werken binnen 'Overduin'. Van reflektanten verwachten wij dat zij instemmen met onze evan gelische signatuur Helaas zijn de woonmogelijkheden binnen de gemeente Katwijk en de regio zeer beperkt Psychiatrisch centrum 'Overduin' biedt plaats aan 230 bejaarde mensen, gesitueerd binnen 8 verpleegafdelingen. In 'Overduin' wordt met de medewerking van velen gewerkt aan een goed en prettig woon-, leef- en werkklimaat. Daar zijn vele overlegmogelijkheden voor aanwezig. Inlichtingen te verkrijgen bij het koördinerend hoofd, de heer H. Foekens (toestel 136/oproepnr. 638). terwijl u uw sollicitatiebrieven kunt richten aan de heer A. Lengton, verpleegkundige Adjunkt- direkteur. Paviljoen HOUTRUST vraagt voor direkt een zieken verzorgende (m/v) In Houtrust worden 48 oudere mensen verzorgd, verpleegd en begeleid. De meesten van hen zijn zowel geestelijk als lichame lijk gehandicapt. Met een team van 30 medewer kers zijn wij er vooral ook op ge richt een thuissfeer te scheppen. Het bejeid van het paviljoen wordt vastgesteld door het be leidsteam dat gevormd wordt door daarin gekozen medewer kers. Vereisten: liefst ervaring in de psycho- geriatrie maar in elk geval be langstelling voor de oudere mens; goed kunnen samenwerken; bereid zijn in wisseldiensten werkzaam te zijn. Meer informatie wordt gaarne ge- geven door Leen Idsinga (pavil- joenskoördinator) Dick Hordijk of Peter Strijk (unit koördinatoren). Tel02502-2290 of 2294. Sollicitaties kunnen worden ge richt aan de afdeling personeels zaken, Rijksstraatweg 113, 2121 AD Bennebroek. te Bennebroek (n.h.) Uitgaande van de vereniging tot christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken. v,z secretaresses m/v met kennis van de medi sche terminologie. Post verzorgen, telefoon aanne men en typen van medi sche brieven van concept en met dictafoon. Deze baan is voor hele dagen, ca anderhalve maand. Engëls/Frans, voor zelf standig en afwisselend werk. Steno is niet noodza kelijk. Hele dagen, voor ca. 3 maanden. verpleeg kundigen m/v A met kinderaantekening, voor alle diensten bij een instelling in de omgeving van Leiden. Deze baan is voor ca. 3 maanden. B voor verschillende afde lingen, voor verschillende psychiatrische inrichtingen in de omgeving van Leiden Alle diensten, voor ca. 3 maanden. diensten, voor ca. 1 maand. uitzendbureau Kantoor-Medisch Perso neel. Kort Rapenburg 6, Leiden, tel. 071-149541 Industr.-Technisch Perso neel. Breestraat 156. Lei den, tel. 071-146546 Kantoor. Medisch. Indus trieel en Technisch Perso neel, Julianastraat 94-96. Alphen, tel. 01720-91442 Bij potterij Zaalberg is plaats voor een Behalve voor het verzorgen van alle correspondentie zal zij ook de verkoop op de toonzaal moeten kunnen behar tigen. Werktijden: van ma. I'm vr. van 11 uur tot 5 uur Potterij Zaalberq Leiderdorp Drukkerij Duijts is een uiterst modern geoutilleerde drukkerij, gevestigd in een riant, van alle gemakken voorzien pand op het industrieterrein van Alphen aan den Rijn. In verband met de gestage groei van het orderpakket zoeken wij ter versterking van qns verkoopteam een Deze man of vrouw werkt nu bijvoorbeeld nog op de produktie-afdeling van een grafisch bedrijf, maar wil graag 'naar buiten Hij of zij gaat zowel in de binnen- als buitendienst onze bestaande relaties bedienen, maar zal ook in de naaste toekomst nieuwe relaties kennis laten maken met onze specialiteit: het kompleet produceren van boeken Hij of zij kan daarbij rekenen op technische ondersteuning van het 'thuisfront', een goed salaris, goede secundaire arbeidsvoor waarden en een plezierig werkklimaat met zo'n 25 medewerkers... Bel voor het maken van een afspraak onze heer G. Paardekooper. Eikenlaan 249 Alphen aan den Rijn Telefoon (01720)3 05 61- Jonge mensen van min. 17 jaar en 7 maanden, die zin hebben om hier te komen werken en een drie-jarige inservice-opleiding te volgen, welke kan worden afgesloten met het staatsdiploma ziekenverpleging B. Als vooropleiding is minimaal het MAVO-4 diploma vereist. Heb je belangstelling, bel of schrijf dan voor verdere informatie. naam: adres: woonplaats: geb.datum: diploma's: Ik wil graag nader geïnformeerd worden over de opleiding voor het staatsdiploma ziekenverpleging B, die begin september 1981 begint psychiatrisch zi sancta maria Deze bon omgaand inzender. Een onderneming van Bührmann-Tetterode NV Esveha-Rijam b.v. is de belangrijkste leverancier van vele bekende merkartikelen, zoals Multo-ringbanden. Rijam school agenda's, Succes losbladige agenda's. Caran d'Ache kleur- en tekenmateriaal aan de nederlandse kantoorboekhandel. Op korte termijn hebben wij plaats voor een Deze functionaris is verantwoordelijk voor de totale gang van zaken op de administratie en geeft leiding aan een team van 8 medewerkers(sters) Verder zullen naast de verantwoorde lijkheid voor de normale boekhoud kundige werkzaamheden o.m. tot zijn taak gaan behoren: - de financiële verslaglegging aan het management - de financiële verslaglegging t.b.v. het concern - het opstellen van budgetten en het analiseren van verkoopgegevens. Naast een opleiding op SPD niveau is een uitgebreide boekhoudkundige ervaring vereist. Leeftijd 35-45 jaar. Wij bieden naast een zelfstandige werkkring, die ruime ontplooiings mogelijkheden heeft, een uitstekend salaris en goede secundaire voorwaarden. Belangstellenden kunnen solliciteren bij Esveha-Rijam b.v. t a v. de heer S. Valk Ondernemingsweg 64 68 2404 HN ALPHEN AAN DEN RIJN Voor telefonische informatie over deze funktie: 01720 29211, toestel 225, of's avonds (na 19.00 uur) 01714 2162 Voor spoedige indiensttreding gevraagd Gegadigden uit Alphen aan den Rijn of omgeving genieten de voorkeur. Sollicitaties te richten aan B.V. Aannemings bedrijf Cultuurweg, Postbus 273, 2400 AG Al phen aan den Rijn. Gevestigd Koperweg 11, tel. 01720-29335, na 20.00 uur tel. 02503-13086 (dhr. G. C. van Saase). Skala is onderdeel van één van Europa's grootste organisaties op het gebied van TV- en Video-verhuur. Skala is jong en springlevend. Er zijn al 30 vestigingen in volle aktie. Je kunt er tegen aantrekkelijke voorwaarden een kleuren-TV of Video recorder huren. Dus niet kopen. Skala groeit snel. In Leiden hebben we een nieu we man nodig om al dis kijkers en huurlus- tigen te woord te staan en advies te geven, zowel in de winkel als thuis. Skala denkt in eerste instantie aan een jonge verkoper, niet ouder dan 30 jaar, uit de RTV-branche. Maar iemand uit een andere branche is ook van harte welkom. Het salaris is ver rassend. Er komt bij: auto van de zaak. Wie belangstelling heeft, belt met Skala Televi sie bv, Leiden, telefoon: 071-131141, de heer N. van der Bent. OOO is voor EINDEXAMENCANDIDATEN geen vraag meer als je snel contact opneemt met Camps, Obers Co., een jonge maatschap van register accountants met 18 vestigingen verspreid over Nederland en België. Er wordt nauw samengewerkt met belasting- en organisatie-adviseurs. Met je VWO of HEAO-BE heb je de juiste papieren om als assistent-accountant te starten en door middel van studie verder te groeien naar de functie die past bij je mogelijk heden en interesse. Studeren en werken dus? Een combinatie waar wij helemaal achter staan. Je zou bijvoorbeeld kunnen denken aan de N IVRA-opleiding die gemiddeld 8 tot 10 jaar duurt. Dat is lang, maar je bent daarna een deskundige op academisch niveau. De studie vindt voor een deel plaats onder werktijd, terwijl de studiekosten worden vergoed. Interesse? Voor de vacature op onze vestiging te DEN HAAG kun je contact opnemen met de heer J. Poldervaart, telefoon (070) 46 92 93. Hij is bereid je alle inlichtingen te verstrekken en je te ontvangen voor een oriënterend gesprek. Ook kun je bellen of schrijven naar de afdeling Personeelszaken, Postbus 182, 5600 AD Eindhoven, telefoon (040) 43 36 46 voor de vacatures op onderstaande vestigingen. Alphen aan den Rijn, Amsterdam, Arnhem, Breda, Dordrecht, s-Gravenhage, Naaldwijk, Nijmegen, Roosendaal, Tilburg, Utrecht. REGISTERACCOUNTANTS sluit 2 dagen vóór verschijnen op donderdag 15.30 uur. Telefoon 071-144941 toestel 128 toestel 129 Ans de Bruin Cock Juffermans

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 24