-\ westeinde ziekenhuis avondhoofd assistant \pensi RODE KRUIS ZIEKENHUIS soneel .PERSOTCRj^p person IfiEL psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" VERPLEEGKUNDIGEN part-time m/v praktijkbegeleid(st)er Fasson psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" waarnemend hoofd m/v Verkoper Bedrijfswagens Filiaal-administrateur secretaresse c.q. secretaris pysoned «rea«a otnonmipRxrun personeel 7 Op paviljoen RANDHORST. één van de paviljoenen van het ge- ronto-psychiatrisch blok van ons ziekenhuis is plaats voor een verpleegkundige in het bezit van het diploma A en/of B of zieker verzorgende Ervaring en belangstelling voor de psycho-gcriatrie zijn voor ons vereisten, evenals het willen'wer ken in teamverband. Voor inlichtingen hunt u zich wenden tot Niels Schaap, pavil- joenskoördinator, tel. 02502-2303. Sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken, Rijksstraatweg 113. 2121 AD Bennebroek. Ie Bennebroek (n.h.) Uitgaande van de vereniging tot christelijke verzorging van geestes- zenuwzieken In het St Elisabeth Ziekenhuis te Lei- derdorp is plaatsingsmogelijkheid voor op diverse afdelingen. M/v Wij vragen: - dipl ziekenverpleging A. - bereidheid alle diensten te werken. Wij bieden: - Een salaris, afhankelijk van ervaring van max. f 2.792,64 bruto per maand. - arbeidsvoorwaarden conform de CAO ziekenhuiswezen. Nadere inlichtingen worden u gaarne verstrekt door Zr A J M Vollebregt. adjunct directrice/hoofd verpleegkun dige dienst, tel 071-899250 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u rich ten aan het hoofd van de afdeling Per soneelszaken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp Het Rode Kruis Ziekenhuis is een middel groot algemeen ziekenhuis met plm. 370 bedden verdeeld over 11 afdelingen. Wij vragen op korte termijn een Het avondhoofd is de verpleegkundige die gedurende de diensten de eindverant woordelijkheid draagt voor de goede gang van zaken op 9 verpleegafdelingen. Onze gedachten voor vervulling van deze vakature gaan uit naar een verpleegkundige met een ruime gerichte, praktische en leidinggevende ervaring. Zij die reeds ervaring hebben opgedaan in genoemde funktie genieten de voorkeur. Naast een brede verplecg-technische kennis is vooral vereist, het beschikken over goede organisatorische, leiding gevende en kontaktuele eigenschappen. Werktijden: 3 avonden per week van 17.30 - 23.00 uur. Het dienstrooster wordt in overleg met de overige avond- hoofden vastgesteld. Salaris afhankelijk van opleiding en ervaring. Overige arbeidsvoorwaarden volgens CAO Ziekenhuiswezen. Informatie wordt gaarne verstrekt door de afdeling Personeelszaken waaraan ook schriftelijke sollicitaties met vermelding van vac.nr. VD/203 gericht kunnen worden 1 Spor Bij de praktijkopleiding van het Psychiatrisch Ziekenhuis "Sancta Maria" bestaat per 1 juni 1981 de vacature voor een t.b.v. voornamelijk leerling-ziekenverzorgenden en eventueel enkele leerling verpleegkundigen-B die stage lopen op de afdeling geriatrie. Funktie-voorwaarden: a Kandidaten dienen in het bezit te zijn van de diploma's Zv B of A -I- B of Zv+voortgezette opleiding. b. Zij dienen de bijscholingscursus'stagebegeleiding' te hebben gevolgd of de bereidheid hebben genoemde opleiding te volgen. c. Ruime ervaring in de psychiatrie, voornamelijk met ziekenverzorgenden en/of de psycho-geriatrische verpleeghuizen strekt tot aanbeveling. d. Goede kontaktuele en organisatorische eigenschappen zijn van groot belang, alsmede een hoge mate van flexibiliteit om het totale leerproces te ondersteunen en te begeleiden. Arbeidsvoorwaarden: De funktie staat geclassificeerd in de schaal van praktijkbegeleiders, welke loopt van minimaal f 2.130,18 per maand bruto in-jaarlijkse verhogingen tot maximaal t 3.093,46 volgens de adviesnormen van het COZ. De overige arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO van het Ziekenhuiswezen. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door Herwig Ferket, toestel 265. Sollicitaties: Uitsluitend schriftelijk aan het Hoofd Personeelszaken, Dhr. J. A. Swaalf. sancta maria Fasson is één van 's werelds grote producenten van zelfklevend materiaal, dat in vrijwel alle sektoren van het bedrijfsleven, maar vooral in de grafische industrie, wordt gebruikt. Op het hoofdkantoor voor Europa, gevestigd in Leiden, worden de aktiviteiten van 7 fabrieken en 12 verkoopvestigingen gestimuleerd, gekoördineerd en gekontroleerd. Dat de afdeling automatisering. Management Information Services genaamd, daar een belangrijke rol in speelt zal duidelijk zijn. In deze afdeling M.I.S., en wel binnen de groep Production Support Systems, bestaat momenteel behoefte aan een Deze funktie omvat het voorbereiden en bege leiden van werkzaamheden binnen een gestel de planning en de koördinatie van alle voor komende werkzaamheden van respectievelijk naar: de ponskamer, de computer en de ver schillende gebruikers van het automatiserings systeem. Voor een goed funktioneren in deze job dienen de kandidaten minimaal een MAVO- opleiding, bij voorkeur HAVO, te hebben genoten, over een goede kennis van de Engelse taal te beschikken en een goed administratief inzicht te hebben. Zelfstandig kunnen werken en een service-minded opstelling zijn essen tieel. Bekendheid met automatisering wordt op hoge prijs gesteld. Leeftijd 22-35 jaar. Tegenover onze wensen staat een pakket goede arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerden schrijven of bellen naar: Fasson Nederland B.V., afdeling Personeelszaken, Lammenschansweg 140,2321 JX Leiden. Telefoon (071) 76 92 30. toestel 223/225. An Avery International Company Het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leider dorp is een modern geoutilleerd alge meen ziekenhuis met 440 bedden. Voor diverse verpleegafdelingen vra- VERPLEEGKUNDIGEN die bereid zijn alle diensten te werken. Onder andere voor de KINDERAFDELING Het bezit van de kinderaantekening is hiervoor een vereiste; en voor de afdeling ORTHOPAEDIE Voor deze afdeling zoeken wij een ver pleegkundige met liefst enige ervaring die in staat is leerling verpleegkundi gen te begeleiden. De salarissen zijn afhankelijk van oplei ding en ervaring. De CAO-ziekenhuiswezen is van toe passing. Nadere informatie over de functies wordt u gaarne verstrekt door Zr. A.J M. Vollebregt, adjunct directrice/hoofd verpleegkundige dienst, tel.: 071 —899250. Uw sollicitatiebrief kur.t u richten aan het hoofd van de afdeling Personeels zaken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus 4220. 2350 CC Leiderdorp Voor het team van paviljoen BEUKENHORST-NOORD zoeken wij een tweetal B-verpleeg- kundigen Beukenhorst-Noord is een crisis interventie-afdeling ten behoeve van chronisch psychiatrische pa tiënten die om welke reden dan ook niet te handhaven zijn in hun woon- of verblijfsituatie in andere paviljoenen van het intra murale resocialisatieblok. We hebben een eigen behandel beleid. In teamverband wordt de juiste begeleiding per bewoner af gesproken. De bereidheid om in wisseldiensten werkzaam te zijn dient aanwezig te zijn; waarbij nachtdiensten tot een minimum worden beperkt aangezien met vaste wachten wordt gewerkt. Inlichtingen worden graag ver strekt door Mieke Worm, unit- koördinator, tel. 02502-2324. Sollicitaties kunnen worden ge richt aan de afdeling personeels zaken, Rijksstraatweg 113, 2121 AD Bennebroek. te Bennebroek (n.h.) Uitgaande van de vereniging tot christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken. Het Westeinde Ziekenhuis vraagt voor haar CENTRALE STERILISATIE-AFDELING een Het Westeinde Ziekenhuis is een modern ziekenhuis met 600 bedden, verdeeld over 13 verpleegafdelingen. Het OK-komplex bestaat uit een gesluisd komplex met 7 operatiekamers en een open komplex met 2 operatie- en 2 behandelkamers. De Centrale Sterilisatie Afdeling is met 12 medewerkers verantwoordelijk voor: het schoonmaken, samenstellen, verpakken en sterili seren van instrumentennetten het klaarmaken van de afdelingssets het bevoorraden en up to date houden van de afdelings- kasten op de diverse afdelingen het op voorraad houden van OK-instrumenten. Het aan te stellen waarnemend hoofd zal worden belast met: de leiding over de dagelijkse werkzaamheden het op peil houden van de voorraden van de Centrale Sterilisatie Afdeling het onderhouden van kontakten met afdelingshoofden met betrekking tot de goederenstroom uitvoerende werkzaamheden. Voor deze funktie zoeken wij kandidaten, die: in het bezit zijn van minimaal een MAVO-IV diploma of een gelijkwaardig diploma de kursus Sterilisatie-assistent met goed resultaat hebben gevolgd of bereid zijn deze te volgen bij voorkeur ervaring hebben op een sterilisatie-afdeling minimaal 23 jaar zijn. Het salaris voor deze funktie ligt tussen f 2011,80 en f 2792,64 bruto per maand. Voor nadere informaties en/of het aanvragen van een sollicitatieformulier kunt u telefonisch kontakt opnemen met de afdeling Personeelszaken, telefoon 070 - 889393. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, Lijnbaan 32, 2512 VA Den Haag. Hoegen Dijkhof Handelmaatschappij b.v. is actief op het gebied van Mercedes-Benz Unimog/MB trac trekkers en een compleet landbouwwerktuigen programma. Tevens zijn wij dealer van het Renault bedrijfswagen programma. Door uitbreiding van de werkzaamheden zijn er enkele vacatures ontstaan in de vestiging Hazerswoude. Op korte termijn willen wij daarom in contact komen met een voor de verkoop van de complete lijn Renault bedrijfswagens en het nieuwe Renault "Master" bestelwagen programma. In aanmerking hiervoor komt een all-round truckverkoper. Functie eisen: leeftijd tussen 25-35 jaar, rijbewijs C-E, opleiding ATS of gelijkwaardig hieraan, woonachtig in het rayon. Wij bieden een prima vast salaris met interessante provisie regeling. Verder zoeken wij contact met gegadigden voor de functie van In aanmerking komt een administratief geschoolde kracht met technisch inzicht welke in staat is de administratieve verwerking van werkplaats en magazijn goed te laten verlopen. Functie eisen: opleiding LEAO-LTS niveau of gelijkwaardig hieraan, goede contactuele en organisatorische vaardigheden. Wij bieden Een salaris dat in overeenstemming is met het belang van de functie. Schriftelijke sollicitaties richten aan: Hoegen Dijkhof Handelmaatschappij b.v. Rijndijk 2, 2394 AH Hazerswoude-Rijndijk, telefoon 01714-9102. Telefonische informaties kunnen worden ingewonnen bij de heer C. Visser. Op Centrum Hoekduin, onze polikliniek in Noordwijk, is per 1 juni a.s of eerder vakant de funktie van (36 - 40 uur per week) Naast de verzorging van in- en uitgaande post, het bijhouden van cliëntendossiers en andere administratieve werkzaamheden, behoort het ontvangen van cliënten en het maken van afspraken tot de taken. Voor deze funktie zoeken wij kandidaten met: minimum leeftijd 23 jaar minimaal H.A.V.O.-niveau sekretaresse-diploma zo mogeiijk ervaring in de gezondheidszorg goede kontaktuele eigenschappen. Informatie over deze funktie kan worden verkregen bij de heer P. Klompmaker, toestel 517. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. Het salaris bedraagt maximaal t 2.792,64 per maand. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd personeelszaken, de heer J. A. Swaalf. psychiatrisch ziekenhuis sancta mana

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 22