vermaling van psychiatrische patiënten: moeilijk maar mooi werk! 6RR O2® bezigheids- therapeute) irsoneei APOTHEKERS ASSISTENTE) soneel PI personeel"*!^ JPERSONEELPERSOf4a Jr^- personi 1EEL overduir ADMINISTRATIEF MEDEWERKER(STER) xVY£M VAN DEN BERGH-STICHTING psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" chef technisch onderhoud WenE de rijksoverheid vraagt REPG0 to psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" I IV P^wn^'PERSOea pereoneel psychiatrisch centrum voor bejaarden te katwijk aan zee Wegens vertrek van één van onze kollega's vragen wij op korte termijn een (vijfdaagse werkweek, 7-urige werkdag). Wij zoeken iemand die zelfstandig en in teamverband kan werken, initiatief kan ontplooien en bij voorkeur ervaring heeft met bewoners in een psycho-geriatrisch verpleeghuis. Zij of hij werkt mee aan een verdere ontwikkeling van de bezigheidstherapie en de rekreatieve aktiviteiten in "OVERDUIN". Gevraagd wordt het diploma Bezigheids therapie (Princenoord of Norel), diploma MBO-AT of een gelijkwaardige opleiding. Nadere inlichtingen over de funktie kunt u verkrijgen bij de heer A. Tibben, psycholoog, telefoon (01718) 1.54.41. Sollicitatiebrieven te richten aan de heer J. Ringelberg, geneesheer- direkteur, Nachtegaallaan 5, 2225 SX Katwijk (Z.H.). De Vereniging Nederlandse Aannemers Com binatie N.A.C., gevestigd te Lelden, zoekt, we gens toeneming van de werkzaamheden, een voor 40 uur per week. De werkzaamheden omvatten het In een kleine groep bijhouden van de verenigingsadministratie en het onder houden van telefonische contacten met onze leden en met andere verenigingen. Gevraagd wordt: mavo-4, leao of gelijkwaardige opleiding typediploma enigy kantoorervaring leeftijd ca. 19 jaar Geboden wordt een behoorlijk salaris, één maandsalaris vakantiegeld en 7% kerstgratificatie. Protestants-Christelijke Inrichting voor geestelijk gehandicapten ZWARTEWEG 20 - 2201 AC NOORDWUK (ZH) Telefoon (01719) 19320 Voor onze inrichting, waar circa 1000 jeugdige en volwassen zwakzinnigen worden verzorgd, vragen wij per 1 juni 1981 een (part-time; 6 uur/dag) De werkzaamheden omvatten o.m.: beheer van de medicijn-voorraden inkoop bij groothandel en apotheek uitgifte van de medicijnen toezicht op de medicijnkasten in de paviljoenen de algehele, daarbij behorende, administratie. Het geneesmiddelendepot en de werkzaamheden van de apothekers-assistent(e) vallen onder het toezicht van de apothekers te Noordwijk. Voor deze functie zoeken wij iemand, die in het bezit is van het diploma Apothekers-assistentie), die enige jaren ervaring met het werken in een apotheek heeft en die in staat is zelfstandig te functioneren. De salariëring is afhankelijk van leeftijd en ervaring; de arbeidsvoorwaarden zijn conform de c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen. De werktijden worden in nader overleg overeengekomen. Nadere inlichtingen zijn verkrijgbaar bij mevrouw M.A van de Velde-Lagendijk, hoofd Medische Dienst (toestel 8115). Sollicitatie, alleen schriftelijk, binnen twee weken, te richten aan de heer H. Schraa, hoofd Personeel Organisatie. LOGOPEDISCHE DIENST "Duin- en Bollenstreek" Bij de Logopedische Dienst "Duin- en Bollenstreek", de gemeen schappelijke regeling waaraan 8 gemeenten deelnemen, zijn een tweetal vacatures ontstaan, te weten: A. 1 LOGOPEDIST(E) voor 30 uur (rayon Noordwijk); B. 1 LOGOPEDIST(E) voor 24 uur (rayon Lisse). Voor deze functies is vereist het diploma Logopedie en Akoupedie. De rechtspositieregelingen van de gemeente Hillegom zijn op het personeel van de dienst van toepassing. Voor het verkrijgen van woonruimte zal alle medewerking worden verleend. Inlichtingen kunt u Inwinnen bij de heer L A. Maasdam, ge meentesecretaris van Hillegom (tel. 02520-16B74, tst. 20). Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan het Dagelijks Bestuur van de Logopedische Dienst "Duin- en Bollenstreek", p/a Hoofdstraat 115,2181 EC Hillegom, onder vermelding van vacaturenummer 970 voor A. en vacatu renummer 971 voor B. Voor het onderhoud van zalen en gangen in diverse gebouwen van ons ziekenhuis zoeken wij op korte termijn een full-time assistent schoon maakdienst (m/v) Moderne schoonmaakapparatuur is aanwezig. Het werk wordt in samenwerking met andere mede werkers verricht. Minimum leeftijd 25 jaar. Sollicitaties of verzoeken om na dere inlichtingen kunnen worden gericht aan de afdeling perso neelszaken, Rijksstraatweg 113, 2121 AD Ben nebroek, tel. 02502- 2234. te Bennebroek (n.h.) Uitgaande van de vereniging tot christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken. Woningbouwvereniging "DE BRITTENBURG" Katwijk Z.H. Voor de administratie van onze 1500 wonin gen kunnen wij op korte termijn plaatsen een (adj.)administrateurm/v welke in staat is binnen afzienbare tijd onze administrateur op te volgen. Taakinhoud: - het opstellen van de financiële jaarstukken, - het samenstellen van begrotingen en exploi- tatieopzetten, - het verzorgen van de administratieve begelei ding van bouwprojecten, - het onderhouden van contacten en het voeren van overleg met bewoners, woningzoekenden, gemeentelijke diensten e.d., Eisen: Aan de kandidaten stellen wij de volgende eisen: - goede algemene ontwikkeling op tenminste middelbaar niveau - diploma MBA, eventueel SPD I - leeftijd tussen 30 en 45 jaar - in staat zijnde leiding te kunnen geven - goede kontaktuele eigenschappen - goede mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid Honorering volgens de c.a.o. voor woningcorporaties. Voor huisvesting kan eventueel op korte termijn worden gezorgd. Wij verzoeken degenen, die menen aan de gestelde ei sen te kunnen voldoen en belangstelling voor deze funk tie hebben zo spoedig mogelijk schriftelijk te solliciteren met vermelding van relevante gegevens bij het bestuur, secr.: Hoorneslaan 256, 2221 GW Katwijk Z.H. Eventuele Inlichtingen over de funktie kunt U verkrij gen bij de heer van Kesteren, tel. 01718-20800. "S Voor de kursus "opleiding ziekenverzorgende", die begin september 1981 begint, kunnen wij een aantal jonge mensen van min. 17 jaar plaatsen, die een minimum opleiding hebben van 3 jaar voltooid voortgezet onderwijs b.v. diploma Mavo-3 of LHNO-T stroom, Inas, O.V.B. of B.V.B. -I. De opleiding duurt 2 jaar en wordt afgerond met het examen voor hel Staatsdiploma Ziekenverzorgende. Stuur de bon in, lees de dokumentatie die je direkt daarna zult ontvangen en vul het bijgevoegde sollicitatieformulier in. Je hoort dan spoedig nader van ons. Adresseer de bon: Hoofd Personeelsdienst Sancta Maria, Langevelderlaan 1, 2204 BA Noordwijk, Telefonische informatie is ook mogelijk: 02523-8244, toestel 120. LD Wilt u mij uitgebreid inlichten over de opleiding tol ziekenverzorgende. BpWI Naam: Adres: Woonplaats: Cicb. datum: Opleiding: psychiatrisch ziekenhuis sancta maria Langevelderlaan 1 2204 BA Noofdwi|k (Z H Tel 02523-8244 DE HARTEKAMP is een katholiek instituut voor de verzorging en begeleiding van 425 geestelijk gehandicapten. De meesten wonen op het landgoed "De Hartekamp", en de overigen in drie zogenaamde buitenhuizen in Haarlem en Aerdenhout. Wij hebben een vacature voor een meewerkend Hij ressorteert onder het Hoofd Civiele en Technische Dienst. Zijn voornaamste taken zijn: leiding geven aan drie medewerkers planning en mede-uitvoering van reparaties en preventief onderhoud, alsmede de bijbehorende administratie bewaking van de exploitatiebegroting controle op de uitvoering van uitbesteed werk controle van facturen voorraadbeheer. Wij zoeken een onderhoudstechnicus met grote ervaring, die gewend is leiding te geven. Gedacht wordt aan een opleidingsniveau Scheepswerktuig- kundige GHV dan wel MTS met aanvullende cursussen; leeftijd ongeveer 30 tot 45 jaar. Mede in verband met bereikbaarheidsdienst (gemiddeld een keer per vier weken) moet de chef technisch onderhoud in Heemstede of naaste omgeving (gaan) wonen. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO voor het Zieken huiswezen. Het salaris bedraagt momenteel maximaal bruto f 3243,33 per maand. Alvorens te solliciteren, kunt u telefonisch inlichtingen inwin nen bij de heer W. Snelhoofd Civiele en Technische Dienst telefoon 02502 -8941. Schriftelijke sollicitaties te adresseren aan afdeling Personeels zaken van De Hartekamp, Postbus 28, 2120 AA Bennebroek. DE HARTEKAMP HEEMSTEDE HERENWEG 5 administratief medewerker (mnl./vrl.) Ministerie van Landbouw en Visserij Veterinaire Dienst, Veterinaire Inspectie van de Volksgezondheid, ambtsgebied Noordelijk Zuid- Holland Functie-informatie: administratieve en type werkzaamheden o a. ten behoeve van de in-, uit- en doorvoer van dieren en dierlijke produkten, bestrij ding van dierziekten, te houden controles en enquêtes en voor het verstrekken van informatie; ontvangen van bezoekers en bedienen van telefoon, telex en fotokopieerapparaat; bijhouden van het werkarchief en voorraadadministratie; verzorgen van poststukken. Vereist: MAVO 4 met talenpakket en diploma typen. Administratieve ervaring strekt tot aanbeveling Standplaats: Leiden. Sollicitaties inzenden vóór 9 mei 1981. Bovengenoemd salaris is in hel algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en is exclusief 7%% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 1-1082/1158 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatie brief wordt u door het ministerie toegezonden. Bij het Instituut voor Experimentele Gerontologie TNO te Rijswijk waar onderzoek wordt verricht naar de me disch biologische kant van verouderingsprocessen is binnen de groep Histologie-Pathologie plaats voor een: (leerling) MBO-Analist(e) Zijn/haar taak zal hoofdzakelijk bestaan uit het verwer ken van allerlei tumormateriaal tot preparaten die be stemd zijn voor microscopisch onderzoek. Bovendien zal hij/zij betrokken worden bij het verzame len van tumormateriaal van proefdieren. Kandidaten met een MBO-opleiding of ervaring op histologisch ge bied genieten onze voorkeur, maar ook zij die minimaal MAVO-3 met wis-, natuur- en scheikunde hebben ko men in aanmerking. Een allergietest kan onderdeel uitmaken van de medi sche funktiekeuring. Mocht U interesse hebben in deze funktie, dan kunt U Uw sollicitatie schriftelijk richten aan de afdeling Perso neelszaken REPGO-TNO, Lange Kleiweg 151, 2288 GJ Rijswijk, onder vermelding van de letters MA/vO/7 op brief en enveloppe. In DUINOORD, opname pavil- joen van het psycho-geriatrisch blok vragen wij op korte termijn een part-time verpleegkundige voor vaste nachtdienst; 7 nachten op 7 nachten af. Er wordt met 8 vaste nachtdien sten in wisseldienst gewerkt. Drie van de vier wachten zijn aan units verbonden, de vierde as sisteert waar nodig is. Éénmaal per maand komt de groep vaste wachten bijeen voor een werk bespreking, waarin centraal staat de relatie met "Duinoord" als ge heel. Vereisten: een A/B, A of B of HBO-V diploma. Inlichtingen kunnen worden inge wonnen bij de heer B. Berendsen, paviljoenskoordinator, tel. 02502- 2390. Sollicitaties kunnen worden ge richt aan de afdeling personeels zaken, Rijksstraatweg 113, 2121 AD Bennebroek. te Bennebroek (n.h.) Uitgaande van de vereniging tot christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 20