persont chef baliegroep m/v kPERSONEELrereofeL I perst. {B personi :EL klinisch chemisch analist(e) psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Praktijkbegeleider (m/v) psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" hoofd projekt-administratie m/v adm. medew. voedselhulp personeel PER?g^ J penoneelpERschtil personeel In het klinisch chemisch laboratorium van de Stichting Centrum St. Bavo te Noordwijkerhout is er binnenkort een vakature voor een i haematologische en klinisch De werkzaamheden bestaan uit het verrichten chemische routinebepalingen Géén avond- of weekenddiensten. Opleiding HBO-niveau. Salansgrenzen f2261.58 tot f3093.46 bruto per maand. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, stichting centrum st.bavo noordwijkerhout Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout Herhaalde oproep DIRECTIE BURGERZAKEN De baliegroep van de directie Burgerzaken bestaat uit 5 medewerkers, die zorgdragen voor de contacten met de burgers over alle bij bur gerzaken voorkomende werkzaamheden. Bij deze groep ontstaat binnenkort de vacature van: Werkzaamheden: - geven van leiding aan 5 medewerkers; - toezicht houden op voortgang en tijdige afdoening van werkzaam heden van de groep; - oplossen van problemen bij uitvoering van de werkzaamheden en bij contacten met het publiek; - verschillende administratieve werkzaamheden; deelnemen aan het stafoverleg binnen de directie. Gevraagd: middelbare opleiding (havo, mavo); - bezit van of vergevorderde studie voor het diploma BBN; ruime ervaring met nagenoeg alle werkzaamheden van een afdeling Burgerzaken; leidinggevende en organisatorische kwaliteiten; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Geboden: - salaris tussen 1 2048, en 1 leiding en ervaring. Nadere informatie over de functie wordt graag verstrekt door de heer A Hilgeman, hoofd van de Directie Burgerzaken, tel.: 071 145344, tst. 127 Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad worden gezonden aan Directie Personeelszaken, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van het vacature nummer 81.046 op brief en envelop. afhankelijk van leeftijd, op- Paviljoen Rustoord is één van de vier behandelafdelingen binnen het circuit "akute psychiatrie" van het ziekenhuis. Na reorganisatie van hef behandelbeleid en schaalverklei ning van de woon-werkgemeenschap middels een verbou wing, zijn 3 units ontstaan: Gevraagd worden: unit-koördinator Deze is verantwoordelijk voor de dagelijkse kontrole op de uitvoering van het behandelbeleid zoals dat is gefor muleerd door het behandelteam van de unit. Taken: koördinatie van het behandelgebeuren op de unit; het onderhouden van intensieve kontakten met de ver schillende disciplines die werkzaam zijn op de unit; het voorbereiden en leiden van de verschillende bespre kingen van het unit-team; de planning van het personeel van de unit; het deelnemen aan regelmatig werkoverleg met de an dere unit-koördinatoren en de paviljoenskoördinator. Vereisten: Ziekenverpleging B en/of HBO-IW, een op management-gerichté opleiding; enige jaren ervaring in de psychiatrie. psychiatrisch verpleegkun- digen/groepsbegeleiders Zij zijn, naast het begeleiden van de groepen bij de ver schillende behandelaktiviteiten. verantwoordelijk voor het invullen van de "sociotherapie" binnen de woon- leefsitu atie van de afdeling. 80% dienstverband is mogelijk Vereisten: diploma B ziekenverpleging, MBO-IW, HBO-IW of HBO-V. Inlichtingen oucr beide funkties kunnen worden ingewon nen bij de heer II Belt, pauiljoenskoördinator, tel. 02502-2381 Sollicitaties kunnen ivorden gericht aan de afdeling perso neelszaken, Rijksstraatweg 113, 2121 AD Bennebroek. te Bennebroek (n.h.) Uitgaande van de vereniging tot christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken. v*. Heelkunde Urologie Op deze afdeling, welke 26 bedden omvat en is onderverdeeld in twee units bestaan twee vacatures voor verpleegkundigen vac nr 233 L.53 16 LD waarvan één full-time, alle diensten en één t.b.v. de vaste nachtdienst, in een dienstrooster van 7 nachten op. 14 nach ten af. Gezien het karakter van de afdeling worden, naast verpleegkundige kennis, tevens sociale vaardigheden verlangd Salaris: max. f 2698 bruto per maand op basis van een full-time dienstverband. Inlichtingen: nadere informatie wordt gaarne verstrekt door mevr. A Mol-vd Luyt. coördinerend hoofdverpleegkun dige (071-147222, toestel 2337) of de heer J.C van Riel, personeelsconsulent (toestel 2720). Pathologisch Laboratorium Op de afdeling Immunopathologie wordt gevraagd een analist H.B.0.-B m/v (0,6 dagtaak) vac nr. 078.K.65.16 LD Taak: het verrichten van immunopa- thologisch, histochemisch en functioneel onderzoek op het gebied van lymphocy- ten in celsuspensies en weefsels van lym- phoretroculaire maligniteit en chronische ontstekingen. Gevraagd: een H.B.O.-B opleiding, even tueel H B.O.-A biochemische richting. Voor het karakteriseren van lymphocyten is kennis van de immunologie en serolo- gie vereist; ervaring met haematomor- fologie, fluorescentie- en immunoperoxi- dase-technieken en kweektechnieken strekt tot aanbeveling. Salaris: afhankelijk van leeftijd, oplei ding en ervaring bij volledige dagtaak max f 2832 bruto per maand Aanstelling geschiedt in tijdelijk dienst verband via het Leids Universitair Kan kercentrum. Inlichtingen worden verstrekt door dr. C L.J.M. Meijer, tel. 017-211449, tussen 18.00 en 20 00 uur Hoofdafdeling Heelkunde hoofd medische administratie Heelkunde m/v vac.nr 200 M.0716 LD Die onder verantwoordelijkheid van de beheerder van de hoofdafdeling werk zaam zal zijn ten behoeve van de medi sche administratie. Taak: - het opzetten van en leiding geven aan een record room en archief waarin alle voor wetenschappelijk onderzoek benodigde patiëntgegevens zijn opge slagen; - zorgdragen voor het tijdig complete ren van deze patiëntengegevens. - leiding geven aan de medische admini stratie bij de hoofdafdeling heelkunde; - bewaken en eventueel wijzigen van de administratieve procedures; - meewerken aan het opzetten van een geautomatiseerd systeem samen met een automatiseringsdeskundige. Vereist: VWO.-opleiding, diploma (jr.) Stichting Opleiding tot Medisch Admini strateur dan wel een gelijkwaardig ken nis en ervaringsniveau. Aangezien het een nieuwe functie is wordt van de candidaat veel initiatief en overtuigingskracht verwacht. Bereidheid mee te werken aan een psy chologisch onderzoek (vlgs. N I P. code). Salaris: afhankelijk van opleiding en er varing volgens rijksregeling. Inlichtingen: de heer J. v. d. Zeep (071 - 14 7222, toestel 6708). Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7.5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer ver melden. M /Academisch ziekenhuis leiden psychiatrisch ziekenhuis Endegeest Bij de afdeling opleiding diploma B-verpleegkundi- ge van genoemd gemeenteziekenhuis, gelegen in Oegstgeest, bestaat plaatsingsmogelijkheid voor een in de sector opname/resocialisatie. Hij/zij zal samen met de reeds aanwezige praktijk begeleiders de verantwoordelijkheid moeten dra gen voor de begeleiding van de leerlingverpleeg kundigen tijdens hun praktijkleerperiode in boven genoemde sector. De taken zijn o.a.: samen met de leerling praktijkleerdoelen vaststellen; deze regelmatig evalueren met de leerling, het afdelingsteam en het oplei dingsteam; voorwaarden scheppen waardoor het voor de leerling mogelijk wordt om te voldoen aan de ei sen van de praktische opleiding; samenwerken met de leden van de afde lingsteams, die zich inzetten voor de begelei ding van leerlingen in de directe werksituatie; verder ontwikkelen van verschillende aspecten van de opleiding B-verpleegkundige op verschil lende niveaus binnen het ziekenhuis. Vereisten: het bezit van het diploma B-verpleegkundige, dan wel M.B.O.-V. of H.B.O. V.; tenminste de opleiding stagebegeleiding of do centenopleiding afgesloten hebben dan wel de bereidheid hebben één van die opleidingen te gaan volgen; bij voorkeur ervaring als gediplomeerd B-ver pleegkundige. Salariëring: Afhankelijk van opleiding en ervaring tot maximaal de rang van Ie verpleegkundige. Informatie: Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen bij Jan Van- denbussche, hoofd van de opleiding. Sollicitatie te richten aan het hoofd Personeelsza ken tot 9 mei a.s. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 17 99 11* Elke zaterdag de personeelsrubriek sluit 2 dagen vóór verschijnen op donderdag 15.30 uur. Telefoon 071-144941 toestel 128 Ans de Bruin toestel 129 Cock Juffermans VERENIGING VOOR CHRISTELIJK BEROEPSONDERWIJS VOOR LEIDEN e.O. voor de CHR. MIDDELBARE TECHNISCHE SCHOOL roepen wij voor de volgende vakatures sollicitanten op A. WISKUNDE (wegens ziekte) 29 lestijden WISKUNDE (wegens uitbreiding) 28 lestijden B. BOUWKUNDE Praktijk en Theorie14 lestijden C. ELEKTROTECHNIEK Theorie 28 lestijden D. WERKTUIGBOUWKUNDE Praktijk11 lestijden eventueel te kombineren met lessen aan het K M B.O. verbon den aan onze school. VEREISTEN ZIJN: De juiste bevoegdheden voor bovengenoemde vakatures. Positief Christelijke levensovertuiging. Willen werken in teamverband Goede inzet bij leerlingenbegeleiding. Uitvoerige sollicitaties te richten aan het Bestuur van de Chr. M.T.S., Lammenschanspark 5, 2321 JK Leiden. Inlichtingen worden verstrekt door de dlrekteur de heer H. van der Stoep, De Sitterlaan 100, Leiden. Telefoon 071-142964 (huls) of 071-761600 (school). Binnenkort ontstaat een vakature medewerk(st)er patiënten administratie De taken zullen bestaan uit: kasbeheer; verzorgen van zakgeldrekenin gen patiënten; verzorgen van de polikliniek administratie. Vereisten: Mavo-diploma; praktijkdiploma boekhouden of studerend hiervoor; enige kantoorervaring; goede kontaktuele eigenschap pen; akkuratesse; min. leeftijd 21 jaar. Sollicitaties of inlichtingen kunnen worden gericht aan de afdeling personeelszaken, Rijksstraatweg 113, 2121 AD Bennebroek, tel. 02502-2234. te Bennebroek (n.h.) Uitgaande van de vereniging tot christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken. Werken aan ontwikkelings samenwerking bij Cebemo Cebemo Is de organisatie voor ontwikkelingssamenwerking die namens de Neder landse katholieke geloofsgemeenschap optreedt als partner van de Nederlandse overheid In het medefinancieringsprogramma. Dit steft Cebemo In staat Initiatieven te financieren, die door katholieke organisa ties en groepen vanaf de basis In de ontwikkelingslanden worden aangereikt. In 1980 werden ruim 500 projekten gefinancierd. Onze staf bestaat uit ca. 65 mede- werkers(stera) In de gecompliceerde procedure, die een projekt-aanvrage doorloopt, speelt de projekt- administratie een zeer belangrijke rol. De voortgang van de projekt-aanvrage wordt be waakt door registratie van alle relevante gegevens. Hierbij wordt gebruik gemaakt van een computersysteem. Het direkte en dienstbare kontakt met groeperingen en mensen overzee is daarbij voorop blijven staan. Cebemo heeft momenteel de volgende vakatures: HEAO-BE of gelijkwaardige opleiding Administratieve ervaring; ervaring met geautomatiseerde administraties strekt tot aanbeveling Beheersing van de moderne talen Goede kontaktuele eigenschappen Leidinggevende capaciteiten voor een afdeling met enkele medewerksters Leeftijd 30 jaar of ouder. Secretaresse-opleiding of gelijkwaardig Bereid diverse werkzaamheden uit te voeren Enkele jaren ervaring Nauwgezet en punktueel Van belang is een positieve instelling t a v. het karakter en de doelstelling van de organi satie. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Overplaatsing van het kantoor naar de omgeving van Leiden wordt overwogen. Belangstellenden voor bovenstaande funkties kunnen zich wenden tot drs. J. D. van Muiswinkel. Cebemo. van Alkemadelaan 1, Postbus 90727, 2509 LS Den Haag.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 18