on per: personeel reirsi l'F ERVAREN MONTEUR ervaren inkoper m/v DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: loilllNI soneel part-time naaister interparts bv produktie medewerker Creatief therapeut handenarbeid (m/v) ervaren verkoper woningtextiel (m/v) part-time verkoper/ster Het Tapijtcentrum Leiden BV. PERSONEEL"®"™1 p«raooMipnyryfFi perecmed person SCHULPEN SCHUIM BV vraagt voor de kussen afdeling een Werktijden van 13 00 tot 17.00 uur AANMELDEN Turkooislaan 286. Leiden Tel 071- 312121 Vragen naar dhr Donath 3®loosterweg 46 I 2182 cv hillegom vraagt voor spoedige indiensttreding een voor binnendienst - reparatiewerkzaamheden aan grondverzetmachines, die na een korte inwerkperiode geheel zelfstandig alle voorkomende werkzaamheden kan uitvoeren, redeli|ke lasvaardigheid noodzakelijk evenals kennis van hydrauliek. Wij verlangen een energieke, zelfstandige werkaanpak wqar tegenover, naast een prettige werksfeer een be hoorlijk salaris staat en een winstaandeel afhankelijk van persoonlijke inzet en prestatie. Sollicitaties te richten aan de heer J. B. M. Lammerse kantoor 3e Loosterweg 44 te Hillegom Liefst mondeling na telef afspraak tel. 02520-17443 of 's avonds privé tel. 02502-8566. J SCHULPEN SCHUIM BV vraagt voor direkt een voor onze snij-afdeling. AANMELDEN: Turkooislaan 286. Leiden. Tel. 071- 312121. Vragen naar dhr. Donath Het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leider dorp is een modern geoutilleerd alge meen ziekenhuis met 440 bedden. Voor diverse verpleegafdelingen vra gen wij VERPLEEGKUNDIGEN die bereid zijn alle diensten te werken. Onder andere voor de KINDERAFDELING Het bezit van de kinderaantekening is hiervoor een vereiste; en voor de afdeling ORTHOPAEDIE Voor deze afdeling zoeken wij een ver pleegkundige met liefst enige ervaring die in staat is leerling verpleegkundi gen te begeleiden. De salarissen zijn afhankelijk van oplei ding en ervaring. De CAO-ziekenhuiswezen is van toe passing. Nadere informatie over de functies wordt u gaarne verstrekt door Zr. A.J.M. Vollebregt, adjunct directrice/hoofd verpleegkundige dienst, tel.: 071—899250. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeels zaken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp De afdeling Inkoop van de gemeente Leiden maakt deel uit van de directie Interne Zaken. Op dit moment is een reorganisatie gaande, waarbij de gemeentelijke inkoopactiviteiten gebundeld zullen worden Er is op korte termijn plaats voor een Betrokkene heeft de dagelijkse leiding van het bureau inkoop, waar toe nog behoren een assistent-inkoper en een magazijnbeheerder. Hij of zij zal zelfstandig o.a. kantoorbenodigdheden en meubilair in kopen en de bijbehorende administratie voeren. Wij zoeken een ervaren inkoper, met een middelbare opleiding (havo/ mavo) en een vakopleiding (NIVE I en II) of bv MEAO. Voor deze functie is een energieke flexibele instelling nodig. Het salaris is voorlopig vastgesteld op maximaal f 2.357, tot 1 3.623, - Inlichtingen over de functie kunnen worden ingewonnen bij de heer W.A. Deelen, hoofd Inkoop, Gemeentesecretarie tel. 071-145344, tst. 140). Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de Directie Personeelsza ken, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van vacaturenummer 81.043. Psychiatrische Universiteitskliniek^ Jelgersmakliniek In genoemde kliniek te Oegstgeest wordt wegens vertrek van de huidige functionaris voor één van de teams voor middellange behandelingen gevraagd één Functie-informatie: De Jelgersmakliniek heeft 72 behandelplaatsen en bestaat uit 5 units, waarin met multidisciplinaire teams wordt gewerkt. Getracht wordt om met be hulp van ieders specifieke bijdrage, te komen tot het opstellen en uitvoeren van behandelplannen. Functie-eisen: Opleiding Middeloo of een daarmee gelijk te stellen opleiding; bereidheid tot het werken in teamverband; bij voorkeur ervaring in het werken met psychia trische patiënten. Informatie: Voor informatie kan men zich desgewenst wenden tot de heer M. Slappendel, hoofd activiteiten the rapieën, tel.: 071 —148333, toestel 4640 of 4641. Sollicitatie: Te richten aan het hoofd Personeelszaken, de heer P.F. Groenendijk, Endegeesterstraatweg 5 te Oegstgeest; vóór 25 april a.s. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 17 99 11* Centraal Klinisch, Bacteriologisch en Parasitologisch Laboratorium van de Faculteit der Geneeskunde adjunct-laborant (m/v) vacaturenummer 1-060/1156 Taak: bereiding van voedingsbodems en voorbereiden en steriliseren van glaswerk t.b.v. Laboratorium. Vereist: - leeftijd 23 tot 30 jaar - Mavo 4. opleiding tot laborant en/of laboratoriumervaring strekken tot aanbeveling. Aanstelling geschiedt als adjunct-laborant, bij gebleken geschiktheid na 2 jaar bevordering tot laborant Salaris: Maximaal 2357. bruto per maand. Inlichtingen worden verstrekt door de heer N. Blankensteijn. telefoon 071-147222. toestel 3591 Laboratorium voor Celbiologie en Histologie van de Medische Faculteit laborant/analist (m/v) vacaturenummer 1-060/1158 Taak assistentie bij morfologisch onderzoek op het gebied van de embryonale ontwikkeling van bot en kraakbeen en het vervaardigen van microscopische preparaten t.b.v. het practisch onderwijs aan studenten. Vereist: accuraat kunnen werken; opleiding: M B O. laboratoriumpersoneel, chemische of biotechnische richting. Sollicitatnten die ervaring hebben met lichtmicroscopische. electronenmicroscopische en/of weefselkweektechnieken hebben de voorkeur. Salaris: afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 2562. - bruto per maand. Inlichtingen worden verstrekt door Dr. C W. Thesingh. tel 071 -148333. toestel 2945. analist (m/v) (fuii-timei en analist (m/v) (28 uur) vacaturenummer 1-071/1158 Taak - medewerken aan wetenschappeh|k onderzoek in groepsverband door microscopische analyse van chromosomen van celcultures en verschillende soorten proefdieren en behandeling met mutagene stoffen. Vereist: ANALIST (full-time) HBO-B zoologische of medische richting ANALIST (28 uur) HBO-A zoölogische of medische richting Aanstelling geschiedt als analist (A) in tijdelijke dienst, ten behoeve van een gesubsidieerd project tot 1-1-1982 met mogelijkheid tot verlenging Salaris: Maximaal 2832. bruto per maand bij een volledige dagtaak Inlichtingen worden verstrekt door dr P. P. W. van Buul. tel. 071 -148333. toestel 6171 De Leidse Universiteit streeft naar een vergroting van het aantal vrouwen in hogere functies. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Het Tapij tcentrum Leiden BV vraagt voor een binnenkort te openen filiaal in Alphen a.d. Rijn een Voor deze belangrijke funktie zoeken wij een man/vrouw van kaliber die met veel enthousiasme en initiatief en natuurlij k met de nodige ervaring in woningtextiel- of meubelbranche deze interessante baan aandurft. Tevens zoeken wijvoor een nader te bepalen aantal uren per week, een Ervaring in het adviseren en verkopen is gewenst. Het Tapijtcentrum Leiden BV biedt een prettige, kollegiale werkkring, aantrekkelijke honorering en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de direktie van Het Tapijtcentrum Leiden BV, Hoge Rijndijk 90,2313 KL Leiden. TAPIJT ZONDER SPIJT Hoofdkantoor: Hoge Rijndijk 90.2313 KL Leiden leVerkoper bij AH (m/v). Manten helpen, adviseren, infor meren. Zelfstandig bezig zi|n. )e'winkeltje'in het oog houden, voor raden kontroleren, bestellingen doorgeven. AH zorgt voor een goede oplei ding en helpt om verder te komen. Wij vragen van u: leeftijd ten minste 1b jaar. Lager Beroepsonderwip- Hoofd kassagroep bij AH (m/v). Kassières opleiden Het kassa- werk organiseren en indelen. De admi nistratieve afhandeling van de kassa- groep verzorgen. Optreden als visite kaartje en vraagbaak van de zaak. Wij vragen van u: leeftijd ten minste 20 jaar. opleiding op Mavo niveau, prettige omgangsvormen Goed werk is dat. Coed werk. In één van onze vestigingen in Rotterdam. Den Haag. Leiden en Alphen a/d Ri/n En bij een goeie haas Kijk maar goed salaris; 5 daagse 40-urige werkweek koopavond- en zater- dagmiddaghimpensatie; akantletoeslag. winstdeling, kerstpakket 4 kadobonnen per jaar; reiskostenvergoeding; spaarfonds en een goede studieregeling Voor meer informatie kunt u zich richten tot. Albert Hei in. aid Personeels zaken. Postbus 73, 3790 AA Hoogvliet Ook kunt u hollen met de heer I Kragten. tel 010-Jö 7155

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 22