verrassing van de Bvoor/aars-show. GAKO /vtVV^vvnia/V-vv^ t Elke vrouw kan mooi zijn Je huis in de krant brengt mensen over de vloer. KONFEKTIE bij: kostuums halen; 1 betalen En nog veel meer uitdagend nieuws op de show! De Morris Ital, van bumper tot bumper een complete, nieuwe auto. V.a. f16.765,-. Furictioneel voor 't gezin, charmant voor zaken'en vriendelijk voor uw portemonnee. Deze nieuwe Morris vormt een bijzonder harmonieus geheel van comfort en doelmatigheid. Details? Een paar dan: gescheiden rem- systeem met rembekrachtigmg, één keer per 20.000 km een grote onderhoudsbeurt, uitstekende wegligging en een zeer comfortabel interieur, waarin 't, dankzij prima isolatie, opmerkelijk stil is. U koopt 'm met een 1300 of 1700 cc motor. Beide krachtig genoeg om te genieten van 't échte autorijden. Nieuwe Rovers, luxe in de overtreffende trap. Va. f 29.000,-. Rover, Europa's favoriet in de representa tieve klasse komt met een geheel nieuwe serie, die loopt van de 2300,2300 S, 2600 S naar de exclusieve 3500 Vanden Plas. De Rover 2300 heeft, zeker voor een basis model, een opmerkelijke standaarduitrusting met o.a. bronskleurige ruiten en is daarbij financieel bijzonder aantrekkelijk. Neem op de show (van een Rover dealer) 'ns plaats in één van die fantastische Rovers en onderga die pure luxe. De Rover luxe. De nieuwe Rovers zijn te zien bij de met gemerkte dealers. Innocenti met de nieuwe Mille, de chique kleine 3-deurs. Voor f 13.790,-. Niet van dat alledaagse, al zit de Innocenti dan in de klasse van de kleine, zuinige wagens. De nieuwe Mille is zelfs buitengewoon exclusief en luxueus en heeft een interieur waarin de eigen tijdse man of vrouw zich bijzonder op z'n gemak zal voelen: fraaie tweekleurige stoelen met ingebouwde hoofdsteunen, modem dashboard met digitale klok, van binnenaf verstelbare buiten spiegels en elektrisch bediende ruiten. Innocenti, vanaf f 12.090,-. Mini, een stuk rustiger en tóch net zo pittig. Va. f 9.990,-. Het karakteristieke uiterlijk met rust latend ondergingen alle Mini's weer technische en comfort-verhogende verbeteringen. Zo is-ie er bijvoorbeeld, dankzij een vernieuwde isolatie methode, een stuk rustiger op geworden en behoort een achterruit-verwarming nu tot de standaarduitrusting. Austin, de economische gezinsauto. V.a. f 12.390,-. De praktijk heeft 't inmiddels dik bewezen: de Austin is de ideale gezinsauto, die zich in feite laat onderbetalen. Let vooral eens op de brandstofbesparende voorspoilers, die mede verantwoordelijk zijn voor een perfecte wegligging. De Austin is zeker een van de aantrek kelijkste mogelijkheden inf deze klasse. De Princess met z'n krachtige 2-liter motor. Va. f 21.250,-. Op de show zult u in één oogopslag zien, dat de Princess geen doorsnee auto is De gedurfde unieke wigvorm is daar debet aan. De Princess heeft een ongelooflijk ruim en bijzonder smaakvol afgewerkt interieur, waarin 't comfortabel ontspannen is. DeTR7, 't sportieve 2-liter gebeuren. Va. f 27.250,-. De nieuwste generatie van een lange BL traditie. Namelijk die van beroemde Engelse sportwagens. Vermaard in de race- en rallywereld van Europa en Amenka Zowel de TR7 Coupe (met schuifdak) als de TR7 Convertible (open kap) ondergingen verscheidene vernieuwingen. Alle BL auto's met "BL Europe Service". Een nieuwe dienstverlening voor onderweg BL Nederland Nieuwe Gouwe OZ 40. 2803 RA Gouda, tel 01820-11122. Importeur van Mini. Mini Metro. Innocenti. Austin. Moms. Maxi. Pnncess. Triumph. Rover, jaguar. Daimler, Land-Rover. Range Rover en Sherpa bedrijfswagens Pnjzen incl btw af fabnek Rijklaarmaakkosten Austin/Morris f 338.-. Triumph f 380,-. Jaguar/Rover'Land-Rover en Range Rover f 450.-. incl btw. excl benzine Pnjs- en specificatiewijzigingen voorbe houden Uw dealer informeert u gaame over financiering van uw auto bij LFN Austin/Morris dealers: Leiden, LAG., v. Oldenbarneveldstraat 37. tel. 071-154909. Leiden, Poot. Lammenschansweg 132, tel 071-764800 Valkenburg, Poot, Hoofdstraat 104 tel 01718-16947 Sub-dealer: Noordwijk, De Jong, v.d. Mortelstraat 250, tel. 01719-19303 Regenjas, vlotte Chintz in grijs, beige en zwart. U kiest uit de grootste kollektie kostuums van Nederland: van modern tot klassiek Regenmantel m diverse kleuren, ook in grote maten EEN GREEP UIT DE ENORME KOLLEKTIE DURF TE PROFITEREN Polo, in alle kleuren van bekend merk Polo, I in alle modekleuren 2 KOSTUUMS HALEN; 1 BETALEN VANAF 198, TOT 495, HAARLEMMERSTRA AT 228-230 LEIDEN Tel 071-120510 DONDERDAG KOOPAVOND Pantalon n drie kleuren Zolang de voorraad strekt geldig t/m a.s. dinsdag. Identieke In uw omgeving is Pierre Robert o.a verkrijgbaar bij: Mkhd Coiffure Raadhunpiem 3 Harmwoudedorp Salon Rota Abr v*n Royemtrut 94 Noordwifk aan Ztt Drogittenj Schouten Winkelhof 4 3 Leiderdorp Drogitlen| Schouten laan van Ouderzorg 4 leiderdorp Leiden Haarlemmerstraat 53 19 vestigingen gewoon 'n kwestie van goede huidverzorging... De serie huidverzorgingsprodukten van Pierre Robert bevat uitsluitend natuurli|ke grondstoffen, getest op allergie en overgevoeligheid Wij adviseren u de serie die uw huid het best verzorgt ...en nét dat vleugje make-up Make-up van Pierre Robert legt het aksent op een goede en veilige huidverzorging Elk seizoen aangepast aan de nieuwe mode. Een komplete make-up serie waarmee u eindeloos met kleuren kunt spelen Alleen donderdag vrijdag en zaterdag. Zweedse cosmetica van goeden Huize. Uitsluitend verkrijgbaar bij de betere drogist en parfumeriezaak. En de makelaar weet van wanten en kranten.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 23