J ammer dat het geen CD A-er is aaenda Van Dingstee wil uitspraak raad over Hoge Klei Nieuwe burgemeester Warmond: WD en PW tevreden, CDA niet r[jl Woningbouw in Wassenaar Verbouwing Wassenaars Jeroenliuis onzeker Fietsclub van politie PAGINA 2 STAD.EN RAND DINSDAG 7 APRIL 1981 C_y DINSDAG CDA-fractieleider Heijl: "Jammer, we hebben altijd een burgemeester van CDA-signaluur gehad" CDA'er Bonnet (lijdelijk wethou der tot benoeming burgemeester): "Teleurgesteld maar niet ongeluk kig" WARMONT) - Tevreden heid en teleurstelling wis selden elkaar gisteravond in in politieke kringen in Warmond af bij de eerste reacties rond de benoe ming van mevrouw Truus Henderickx-Vlaar uit Bo- venkarspel tot nieuwe burgemeester van War mond. De eerste vrouwe lijke burgemeester van Warmond zal per 16 mei in dienst treden. Zijzelf rea geerde gisteravond in eer ste instantie met een "ui teraard erg tevreden", na gehoord te hebben dat zij benoemd was in War mond. Zij is uiteindelijk de eerste keus uit meer dan veertig kandidaten geworden. "Haar" nieuwe gemeente kende zij vroeger alleen van het bekende seminarie en later van de trein reis Leiden-Amsterdam. In het verleden heeft zij zowel in Lei den als Alphen gewoond. Toen bleek dat zij op de nominatie stond voor Warmond heeft zij zich wat duidelijker georiënteerd op deze gemeente en ze beter le ren kennen, "maar ik mag zeker niet zeggen dat ik al op de hoogte ben van de problematiek ter plekke". In het kort stipt zij aan dat Boven- karspel en Warmond wel enkele raakvlakken hebben. Zij wijst daarbij in de richting van de re creatie, maar geeft aan dat deze rond haar huidige woonplaats toch veel beperkter is dan wat Warmond te bieden heeft. Een duidelijk overeenkomstig punt is het bollengcbeuren in beide gebieden. De Westfriese flora is algemeen bekend en ook War mond heeft de nodige bollen- grond binnen de gemeentegren- Jammer leurgesleiu, ninar mei ungeiuK- kig, want het had slechter ge kund", zo voegt hij eraan toe, daarmee doelend op de mogelij ke benoeming van een VVD-bur- gemeester. Hij wijst daarbij op de eerdere problemen tussen het CDA en PW enerzijds en de VVD anderzijds. Een VVD-burge- meester zou in de ogen van Bon net dan ook niet hebben gepast in het huidige CDA/PW college. Tevredenheid gisteravond ook bij de Warmondse VVD en de plaat selijke progressieven. Minder te vreden en in sommige gevallen (licht) teleurgesteld toonden en kele CD A-leden zich in een eer- Neutraal ste reactie. "Wij hebben ons uitgesproken voor een CDA-er hoewel we dat niet zo duidelijk hebben gesteld in het profiel." "Het is voor de eerste keer dat War mond geen burgemeester van CDA-signatuur krijgt. Dat vind ik echt jammer. Eigenlijk kan ik ook niet begrijpen dat het geen CDA-er is geworden als je ziet dat bij dc laatste Kamerverkie zingen het CDA hier 47,6 procent van de stemmen heeft gekre gen", zo zei de christen-democra tische fractievoorzitter Heijl gis teravond. Hij tekende daar wel onmiddellijk bij aan dat het ze ker niet om de persoon op zich gaat, waar hij teleurgesteld over is, maar om de politieke kleur. Heijl stelt het op prijs dat dc nieu we burgemeester een vrouw is en dat zij kennis van zaken heeft op het gebied van de ruimtelijke ordening, één van de belangrijk ste eisen in het profiel dat van de nieuwe man/vrouw werd opge steld. "Zij zal zich hier ook sterk moeten maken voor het behoud van het karakter wat Warmond nu heeft", aldus Heijl. Zijn fractiegenoot en tijdelijke wethouder Bonnet zegt het ook jammer te vinden dat het geen CDA-er is geworden. "Ik ben te- Bonnet ziet de toekomst met de nieuwe burgemeester voor wat de samenwerking betreft wel zit ten. "Het CDA zoals dat nu in de raad zit is niet zo gesteld uiterst rechts. Wij zijn eigenlijk gema tigd links. Wat dat betreft leunen wij dus als het ware wel tegen de burgemeester aan." Bonnet is overigens wel van me ning dat een burgemeester neu traal moet zijn. Maar evenals de andere Warmondse politici kan hij zich indenken dat dit in de plaatselijke situatie moeilijk te doen is. De burgemeester heeft namelijk concrete portefeuilles ter beschikking. "Belangrijk is dat de nieuwe bur gemeester echt werkt. Wij ma ken niet zo'n punt van de repre sentatie. Dat hoort er natuurlijk wel bij maar de burgemeester hoeft niet de hele dag lintjes door te knippen." Als een van de aan dachtpunten voor de nieuwe burgemeester noemt Bonnet zich sterk maken voor de wo ningbouw in het regionale over leg. PvdA-fractieleider Slingerland: "Het is prettig werken met iemand uit de praktijk". Truus Hendrickx-Vlaar. "Niet al leen omdat zij lid is van de PvdA, een partij waar wij ons tot aange trokken voelen, maar vooral om dat zij een grote ervaring heeft op bestuurlijk gebied", aldus fractievoorzitter Slingerland. Vooral de ervaring op het gebied van de ruimtelijke ordening en welzijn spreekt de PW-fractielei- der aan. Slingerland: "Het is prettig werken met iemand die de problemen uit de praktijk kent". Hij verwacht dat de nieu we burgemeester open zal staan voor de Warmondse bevolking. "Ik hoop en verwacht dat het niet zal blijven bij een wekelijks spreekuur, maar dat zij ook de rest van de tijd open zal staan voor de bevolking. En dat is hard nodig in Warmond". VVD-fractieleider Bonjer toonde zich eveneens gelukkig met de uiteindelijke keuze voor een PvdA-burgemeester. "Wij heb ben van het begin af aan gepleit voor een liberale of progressieve burgemeester. Dat hebben we gedaan omdat in de bollenstreek al vrijwel alle burgemeesterspos ten worden bezet door CDA-ers. Dat betekent dat die ook de dienst uitmaken in de samen werkingsorganen in deze regio, waar veel burgemeesters als ver tegenwoordigers deel van uitbra ken. In deze belangrijke overleg structuren moeten ook eens an dere geluiden komen. En dat kan nu met een PvdA-burgemees ter", zo meent Bonjer. Evenals voor de anderen geldt ook voor de VVD-er de leeftijd van de kan didaat niet zo belangrijk is, of schoon daar vooraf nogal het een en ander over is gezegd. "Uitein delijk is de geschiktheid belang- VVD-fractieleider Bonjer: "Altijd rijker dan de leeftijd", aldus liberale of progressieve burgemees- Bonjer. ter willen hebben". Watertoren moet tegen de vlakte VOORSCHOTEN De watertoren aan de Papelaan in Voorschoten wordt gesloopt. Met dit voorstel is de commissie van financiën gisteren akkoord gegaan. De sloopkosten bedragen 90.000 gul den, waarin opgenomen een be drag om de vrijgekomen plaats weer landschappelijk in te rich ten. De sloopkosten zijn extra hoog. omdat de toren tussen de bebouwing en naast de drukke Papc-nlaan staat. Herstel van de uit 1911 daterende toren is vrij wel niet mogelijk. Die kosten ko men oph435.000 gulden. De com missie wilden wel de zekérheid dat het verkeer zo weinig moge lijk hinder ondervindt van de sloop. Woningen De gemeenteraad besloot twee jaar geleden om de vier woningen in dc Hyacinthlaan, die in 1966 wer den aangekocht, te verkopen aan de huidige huurders. De aan koop van die woningen werd in die jaren noodzakelijk gezien voor wegverbreding en plant soen. Dat plan is echter achter haald. De commissie ging giste ren akkoord met de verkoop van de Hyacinthstraat 36 aan de be woner voor,36.000 gulden. De an dere panden worden bewoond door oudere huurders en deze hebben tot op dit moment nog geen interesse getoond voor de aankoop. De huurprijs is slechts twintig gulden per maand. iB&te- it mAjt De uit 1911 daterende watertoren aan de Papelaan in Voorschoten. Over enige tijd wordt de toren gzsloopt. Drempels Unaniem wees de commissie de aanleg van verkeersdrempels in het J.F. Kennedyplantsoen af. De bewoners willen graag drem pels omdat in deze doodlopende straat te hard gereden wordt. Volgens de commissie ligt het probleem bij de bewoners zelf. Er komt niemand in deze woon straat die er niet woont of op be zoek moet zijn bij een van de wo ningen. WASSENAAR De verbouwing van het Wasscnaarse Jeroenhuis tot cultureel centrum staat weer op losse schroeven. In de Wassc naarse commissie voor cultuur verklaarde wethouder Dijkstal (VVD) gistermiddag dat het pa rochiebestuur nu ook denkt aan woningbouw. Ook binnen het Van Hceckeren- huis is niet alles koek en ei. De CDA-er Verbcrnc. na een lang durige ziekte weer van de partij, stelde het gebruik van hel huis aan de orde. Ilij vertelde dat so- miige gebruikers van het Van Heeckerenhuis elkaar in dc ha ren zitten. Daarmee bedoelde hij onder meer dc Streckmuziek- schooi en de avondschool. Ver der zouden er moeilijkheden zijn met de Wassenaerse Ballet school. Speelman (CDA) wilde wel eens weten of het gebouw en de omgeving deze zomer kunnen worden gebruikt voor dc avond vierdaagse Dc kaarten daarvoor zijn al over het land verspreid. Wethouder Dijkstal zei dat hij de balletschool zo mogelijk toch in het Van Heeckerenhuis wil laten draaien. Wat de verbetering van het gebouw betreft, daarmee wil hij wachten tot het rijk met een aanvaardbare vraagprijs komt. Het rijk zit nu nog op 250.000 gul den voor de oude gymzaal. De raadscommissie spoorde Dijk stal gisteren aan ook eens te ko men met een reactie op het be leidsplan 1982-1985. dat de Leidse Streekmuziekschool heeft ingeleverd Wassenaar heeft hiervan een dependance en verschaft jaarlijks honderden guldens per leerling. Ook met dc behandeling, van dc subsidie— aanvraag van Scouting Willi- brord moet volgens dc commis sieleden eens haast worden ge maakt. Dijkstal betoogde dat hij aan het begin van zijn wethou derschap al met een grote achter stand is begonnen. De commis sie vindt dc traagheid betreu renswaardig. NOORDWIJK - Een aantal leden van de fietsafdeling van de Noordwijkse Politie Sportver eniging is van plan in Noordwijk een commissie voor het rijden van toertochten in het leven te roepen. De toerfietsers zullen in groepsver band tochten gaan rijden. Het doel hiervan is niet om zo hard mogelijk te rijden, maar om door het gezamenlijk afleggen van flinke afstanden dc eigen condi tie op peil te houden (of te bren gen). De intitiatiefnemers menen dat het rijden in teamverband de animo zal verhogen. Het toerfietsen is in Nederland de laatste jaren erg populair gewor den. Er bestaan inmiddels enke le honderden toerverenigingen, die voor een deel zijn onderge bracht in dc Nederlandse Rijwiel Toerunie. De eerste tocht van dc Noordwijk se club is zondag om tien uur 's morgens vanaf de Vuurtoren aan de Koningin Wilhelmina Boule vard. De tweede tocht begint de dinsdag daarop om zeven uur 's avonds op dezelfde plaats. Inlichtingen over het toerfietsen kunnen worden ingewonnen bij rijwielhandel De Lange aan dc Molenstraat. WASSENAAR Er moeten wo ningen komen op de Hoge Klei. Volgens de Wassenaarse wethou der Van Dingstee is dat de enige uitspraak die de gemeenteraad vooralsnog hoeft te doen. De tails, zoals tijdstip, aard en om vang van de bouw, zijn volgens hem nu nog niet aan de orde. Op deze manier hoopte de wethou der gisteren eindelijk eens een principe-uitspraak aan de raad over de Hoge Klei te ontlokken. De verschillende partijen binnen de raad blijven echter een ver schil van mening over de Hoge Klei houden. Eind deze maand moeten de raadsleden echter stemmen over de woningbouw- nota die de plannen voor de Ho ge Klei uitstippelt. Wethouder Van Dingstee beloofde dan ook met een actieplan te komen voor de toekomstige woningbouw en over de renovatie en splitsing van woningen. De wethouder zei het een raadsel te vinden dat de VVD op twee punten zo hardnekkig tegen bouw op de Hoge Klei gekant blijft. Volgens de wethouder worden zowel het vliegtuigla waai als de kosten van het uitko pen van bedrijven door de WD veel te somber opgenomen. Wat het laatste betreft wilde hij ech ter niet publiekelijk zijn stand punt met cijfers bevestigen. De wethouder beschouwt dergelijke financiële gegevens als niet ge schikt voor openbare behande ling. Van Dingstee vond de kwalificatie "volksverlakkerij", die de VVD'er Cocherct de la Morinïère tijdens een eerdere vergadering gebruikte volkomen ten onrech te, want niet steunend op de Wo- ningbouwnota. Hij zei te consta teren, dat ook de VVD nu blijk baar iets gas terugneemt, en er kent dat enige woningbouw in de gemeente nog wel is toege staan. Dit in tegenstelling tot de leuze "Wassenaar is vol", die van VVD- kant in de vorige vergadering werd gebezigd. Volgens de wet houder moeten de geld over hebben vc ders is er geen uitzicht op een aanzienlijke verbetering van de woningnood. Op dat punt viel hij dus de VVD bij, die herhaalde lijk in die richting uitspraken heeft gedaan. WD-wethouder Dijkstal gaf, mede namens zijn collega Barning, een toelichting bij de afwijkende opstelling van hen in het college op enkele on derdelen van de nota. Dat betreft dersteuning van het fractiestand punt bij de Hoge Klei, en tevens de eis dat aangegeven wordt wel ke groepen woningzoekenden in de verdere toekomst wel of niet op een woning zullen kunnen re kenen. In de tweede ronde stelde fractie leider Nieuwzwaag van de WD dat van zijn zes bezwaren tegen de Hoge Klei er zeker vijf nog recht overeind staan, ook al wor den de bedrijven ter plaatse ge spaard. En Cocheret zei ervan overtuigd te zijn, dat leniging van de nood vooral moet komen van renova tie en woningsplitsing. Daaren boven kan een landelijke stimu lans voor een betere doorstro ming - hij dacht aan een huurbe lasting - als steuntje in de rug van de gemeente niet worden ge mist, aldus de WD'er. Schelhaas (CDA) zette voor alle duidelijkheid zijn prognose nog eens op een rijtje. Hij komt tot aan 1984 op een reali sering van 250 woningen op klei ne lokaties, waarna nog minstens 300 wooneenheden gereed kun nen zijn in het noordelijk gebied en dat voor 1988. "Helaas zie ik pas dan reële mogelijkheden voor grotere contingenten op de laatste grotere lokaties zoals de Hoge Klei". Volgens Schelhaas kun je nooit zeggen "Wassenaar is vol", om dat de noden en omstandighe den sterk kunnen veranderen. Aanvullend zei zijn fractieleider Van Rij, dat hij zeer gelukkig is met de omzichtigheid, waarmee het college de Hoge Klei behan deld. Hij vindt het zonder meer noodzakelijk, dat de gemeente raad van elke verdere stap in de ze zaak op de hoogte blijft. Het CDA zei toe op 27 april voor de nota zullen stemmen. Nieuwenhoven (D'66) beperkte zich vooral tot de te ontwerpen Structuurschets voor het noor delijk poldergebied tussen Ter Weer en Bellesteijn. Hij vond het onzinnig om de ontwerpers aën de slag te laten gaan zonder een paar concrete aanwijzingen van de Raad over invulling van dat gebied. Hij verwees in een adem naar een amendement van Greep, waarin een streefgetal voor woningbouw is genoemd. De PvdA'er zei van Van Dingstee te verwachten, dat het amende ment zou worden overgenomen. Het hield volgens Greef weinig meer in dan het harder maken van een cijfer van 1150 wonin gen, dat ook in de nota wordt ge noemd. De eerste reactie van de CDA-wethouder, dat het college daarover in de afgelopen week niet had gesproken, wekte de woede van de PvdA'er op. Na enig beraad verklaarde Van Dingstee, dat het college de bei de amendementen ontraadde. De stemming hierover volgt ook op 27 april. Thema-avond El Salvador OEGSTGEEST - De Derde We reldwinkel in Oegstgeest houdt donderdag een thema-avond over de gebeurtenissen in El Sal vador. Er wordt een film vertoond over de situatie en Pim Verwer van het El Salvador Komité uit Leiden zal in het kort iets vertellen over de film. De bekende Chileense zanger Louis Aravena omlijst de avond met zijn strijdliederen. De avond wordt gehouden in ge bouw Taberna aan de Juliana- laan in Oegstgeest. Leiden - Jongerencentrum Stats - Turk se muziekavond. 20.30 uur Marinecomplex - zomerkledingbeurs, 19.00 uur LWH - introductieavond voor Leidse werkgroep homseksualiteit, Caecilia- straat 18. 20.00 uur. Filmhuis LVC - Lightning over water, 20.00 uur Kapelzaal K&O - film l'Importance c'est d'aimer, 20.00 uur. NVSH bibliotheek - Rapenburg 48. NVSH informatiecentrum geopend op werkdagen (behalve woe.) van 14-16 uur en di. van 20-21 uur. Stats jongerencentrum - Haarlemmer straat 73, Nederlandse les voor buiten landse jongeren; aansluitend soos, mu ziek of film; woe soos en sport 15-17 uur. Gespreksavond Bahai-gemeenschap - Sleutelbloem 2, 20 uur. Jongeren Advies Centrum - Caecilia- straat 67 ma, di do, vr van 16-22 uur. Algemene Reclasseringsvereniging - Rijnsburgerweg 167, tel. 156440, bereik baar op werkdagen van 9-17 uur, voor hulp en informatie aan meerderjarigen (vanaf 18 jaar), die door problemen in conflict zijn of dreigen te komen met justitie en/of politie. Vrouwenhuis - Hooigracht 79, café avond 21-1 uur. Jongerencentrum Stats - Haarlemmer straat 73, Turkse muziekavond, 20.30 Zoeterwoude: raadscommissie onder wijs, gemeentehuis, 20 uur. Oegstgeest: raadscommissie financiën, gemeentehuis, 20.uur Voorschoten - Poppentheater Wellus Nietus, Churchillweg, woe, 14.30 tot 16 WOENSDAG Leiden - Filmhuis LVC: Lightning over water, 20 uur. Jongeren Advies Centrum - Caecilia- straat 67, meisjesspreekuur 16-22 uur. Oegstgeest: raadscommissie verkeer, gemeentehuis. 20 uur. Wassenaar: raadscommissie maatschap pelijke voorzieningen, 19.30 uur. DONDERDAG Leiden - Kijkhuis, Vrouwenkerkkoor- straat - Les valseuses, 20 en 22.15 uur. Filmhuis LVC - Lightning over water, 20 en 22.15 uur. Leiden - Filmhuis LVC: Lightning over water, 20 uur. Jongeren Advies Centrum - Caecilia- straat 67, informatieavond waarop be langstellenden alles te horen krijgen over de mogelijkheid om schuiladres voor jongeren in conflictsituatie te wor den, 20 uur, tel. 126052. Stats jongerencentrum- Haarlemmer straat 73, cursus stijldansen. Welfare-lokaal Rode Kruis - Leidseweg 33, Voorschoten 01717 - 3309, spreekuur voor invaliden 19-20 uur. Architektenwinkel - Hooglandse Kerk- gracht 32, vrij advies 19.30-21.30 uur. Architektenwinkel - Pieterskerkhof 18, vrij advies 20-21 uur. Werklozenadvies centrum - Breestraat 19. ma Vm vrij. van 10-12 uur, tel. 122000. Stats jongerencentrum - Haarlemmer straat 73, disco van 20-22.30 uur; vr. soos 15-17 uur. APOTHEKEN Leiden - de avond, nacht, zondagsdienst der apotheken in de regio Leiden, wordt waargenomen van vr 3 tot 10 april door: Doeza Apotheek, Doezastraat 31. tel. 121313; Apotheek v. Breest-Smallen- burg, Loevestein 6, Leiderdorp, tel. 890000. Voorschoten - Voorschotense apotheek, Leidseweg 66, tel. 2525. WIJKVERPLEGING Leiden - Interkruis, Middelweg 38, tel. ten noorden van de Rijn 134604, tel. ten zuiden van de Rijn 121753. Leiderdorp, Zoeterwoude Rd. - gezond heidscentrum. Berkenkade, Leider dorp, tel. 410131, spreekuur ma lm vr van 14-15 uuf. Oegstgeest - Interkruis, Lijtweg 7, tel. 154500. Voorschoten - gezondheidscentrum, v.d. Waalslaan, tel. 4641. Warmond - L, Lempers, Churchilllaan 13, Voorhout, tel. 02522-10140. Burgerlijke stand Overlijden: ts. Schuitmaker (1895) (Lei derdorp); C. van der Marei (1909) ev L. de Munnik (Leiderdorp); J.T.N. Blan- kenstijn (1900) ev C. Kapaan (Leiden); J.M. Buijs (1893) gehuwd geweest met L.T. Harteveld (Leiden); C.D. Blansjee (1904) ev M. Azier (Leiden); A. Bavelaar (1901) ev M.E. Roelandse (Leiden); J.H. Smit (1899) ev T. Boots gezel (Leiden); H. Teske (1900) (Lei den); A. Gressie (1898) ev M. van den Nieuwendijk (Leiden); C.H. van der Valk (1907) ev A.E. Scholtes (Leiden); J. Flippo (1916) ev J. Korenhof (Lei den); G.E. Deprez Lekanne (1904) ev C.A.M. van der Meer (Leiden); M. Ruardi (1894) ev B. Schreuder (Lei den); T. Rijnsburger (1891) (Leider dorp); J. Neuteboom (1914) ev S.M. Ouwerkerk (Leiden); W. van der Spek (1906) ev H.M. van der Velde (Voor schoten); B. Schuitmaker (1895) (Lei derdorp); A. de Jong (1914) ev J. S. Dommeling (Leiderdorp); D. Bave laar (1917) ev A.M. Paauw (Leiden); M.J. Veth (1899) gehuwd geweest met G.J. Scheepmaker (Voorschoten); V.J.D.W. Martini (1912) gehuwd ge weest met L. Boekee (Leiden); H.W.G. van Urk (1901) ev W. van Leeuwen (Leiderdorp); G. Scheepstra (1898) ev F. Elzinga (Leiderdorp); N.A.D.M. Hollander (1926) en C.W.T. Swinkels (Leiderdorp); S.M. Pardon (1898) gehuwd geweest met J. van Houten (Leiden); J. Petersen (1925) ev D.M. Verhoeven (Leiderdo-p); F T A W de Haas (1905) ev M C. «.n der Velden (Leiden); W.H. Schram (1901) ev J.M. van Veen (Leiden); J. Flaman (1907) gehuwd geweest met M A. van Schagen. Adrianus Petrus Westhof (Zoeterwoude); Johanna Pont geb. Straathof (Zoeterwoude). lEIDSCH £t. DAGBLAD OAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave: Uitgeversmaatschappij Leidsch Dagblad B.V. Hoofdkantoor Witte Smgel i 2311 BG LEIDEN Postbus 54. 2300 AB LEIDEN Teleloon 071-144941 Voor betaling van abonnementsgelden uitsluitend giro 28884 Kwartaalabonnement 149.55 perp post I 71.90 Jaarabonnement 186,70 per post 1276.10 Losse nummers f 0,70 Abonnementsgelden bn vooruitbetahng te voldoen Bi| automatische overschrijving geen Adjunct-hoofdredacteur. R D Paauw A)q redactiechef A van Leeuwen Ptv Akj redactiechef JM.J Post RiAxielichefs J Kroon (stad) J P M van der Meer (regio) W Wirtz <bmr>enland) J Ruygrok-Hoogeveen (buitenland) A A van Brussel (sociale economie) P J de Tombe (sport) S.J de Groot (geestelijk leven) Aangesloten bi| de Gemeen achappeli|ke Persdienst met eigen correspondenten o a. in Bonn. Brussel Londen. Panjs. Washington. Cairo. Rome. Madrid. Stockholm en Djakarta Redactie randgemeenten: Tel. 071-125260 of 071-144941 tst 222 Ch. Lennartz tel. 071-133202 Correspondenten: Leiderdorp R. Zaadnoordijk 071-121481 Oegstgeest H. Sonders 071-155854 Voorschoten J. Peeters 071-769935 Zoeterwoude R. Stevens 071-890847 D J Roeleven 01715-1403 Warmond R. Hoekstra 071-762551 Wassenaar W. Olyslagers 01751-15816 loeterwouon Stevens 071-890647 Leiderdorp F Snijders

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 2