m Sla uw slag op de Auto AOrgelbeurs Leiden vervolg *4 I Slechts 2 van de vele uit de voor jaars kollektie van van Vorst en van Neerten WOON Wil N KEIL mededelingen gemeentebestuur 150 ANWB-gekeurde auto's! 50 nieuwe en gebruikte orgels! safe, altijd voordelig 5Q95 j Wist u,dat er in Leiden een^S; unieke MANOU speciaalzaak is! K Haarlemmerstraat 113 Leiden A N-P^ tel.:071-122074 Westland Utrecht Projektontwikkeling Diversen Wijziging van de Bouwverordening Burgemeester en Wethouders van Leiden brengen ter openbare kennis, dat vanaf heden ter secretarie (afdeling Volkshuisvesting en Openbare Werken, Stadsbouwhuis, Langegracht 72, kamer 108) gedu rende drie maanden voor een ieder ter inzage zullen liggen de door de Gemeenteraad in zijn vergadering van 3 november 1980 - besluiten nrs. 253 en 254 - vast gestelde navolgende wijzigingen van de Bouwveror dening: a. Verordening tot 11e wijziging van de Bouwveror dening met bijbehorende toelichting en wenken voor de toepassing, zulks in verband met tot stand gekomen wijzigingen en aanvullingen van de Model-bouwverordening van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (14e en 15e serie wijzi gingen van de Model-bouwverordening); b. Verordening tot 12e wijziging van de Bouwveror dening met bijbehorende toelichting, zulks ten be hoeve van invoering van een sloopvergunningen stelsel. De onder a en b bedoelde wijzigingen- zijn goedge keurd door Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland bij besluit van 3 februari 1981, B nr. 19592 De betreffende wijzigingen zijn op 3 april 1981 afge kondigd en treden in werking op 1 mei 1981 Verhuizing bomen aan de Herengracht Maandag 6 april a.s. begint de afdeling Plantsoenen van gemeentewerken met het verhuizen van een 13- tal lindenbomen langs de evenzijde van de Heren gracht, tussen Lourisbrug en Herenbrug. Het verhuizen van de bomen is nodig, vanwege de walmuurvernieuwing dit jaar. De bomen zullen tijdelijk, elders in de stad komen te staan. Vanzelfsprekend zullen deze na de werkzaamheden weer worden terug gezet. De verhuizing zal ongeveer drie werkdagen in beslag nemen. In verband hiermee zal eerder ge noemd gedeelte gesloten zijn voor doorgaand rijverkeer. Informatie-avond herbestrating gedeelte Transvaal (1a) Lopsenstraat tussen Morsweg en Joubertstraat Paul Krügerstraat tussen Morsweg en Jan C. Smuts- straat Joubertstraat Cronjéstraat President Steinstraat Wolmaransstraat In het 4de kwartaal van 1981 hoopt de gemeente te kunnen beginnen met de rioolvernieuwing in deze Die rioolvernieuwing is een goede gelegenheid om ook iets aan de indeling van de straat te doen als dat Dat laatste willen we graag weten. Daarom is er op maandag 6 april 1981 om 20.00 uur een informatie-avond in het "Wachtgebouw" van de voormalige Morspoortkazerne (ingang achterzijde). Bestemmingsplan Maredorp. De Burgemeester van Leiden maakt bekend, dat met ingang van maandag 6 april 1981 gedurende één maand voor iedereen in kamer 213 van het Stads bouwhuis, Langegracht 72 te Leiden, ter inzage zul len liggen: 1. het besluit van Gedeputeerde Staten van Zuid- Holland van 24 maart 1981, no.B. 20996, tot ge deeltelijke goedkeuring van het bij Raadsbesluit van 22 oktober 1979 vastgestelde bestemmings plan Maredorp; 2. het zojuist genoemde bestemmingsplan. Gedurende de hierboven genoemde termijn kunnen zij, die zich tijdig met bezwaren tot zowel de Gemeen teraad als Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben gewend, alsmede zij, die tijdig bezwaren tegen de bij de vaststelling van het plan in het ontwerp aan gebrachte wijzigingen bij Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben ingediend, beroep instellen bij de Kroon. Gelijke bevoegdheid komt toe aan een ieder, die bezwaren heeft tegen de gedeeltelijke onthouding van goedkeuring door Gedeputeerde Staten. De beroepsschriften dienen te worden gericht aan H M. de Koningin en moeten in tweevoud worden ingediend bij de Afdeling voor Geschillen van Bestuur van de Raad van State, Binnenhof 1 te 's-Gravenhage. ALLEEN VANDAAG EN MORGEN NOG, IN DE TON MENKEN IJSHAL. Openingstijden: vrijdag 10-21 u. zaterdag 10 - 17 u. Vrijdagavond geen orgelverkoop. met forse kortingen! HET MOTORHUIS/PIANO- ORGELHANDEL BARNING Voorde 4e keer in de Ton Menken ushal: de luisterrijkste beurs van Leiden. Kom een middagje of avondje kijken, proefspelen, onderhandelen over de inruilprijs van uw auto of zomaar gezellig wat rondslenteren. Als u met koopplannen rond loopt, mag u deze beurs zeker niet S, missen, want zóveel keus en zóveel voordelige aanbiedingen vindt u maar één keer per jaar bij elkaar! Een aankoop op de Auto Orgel-Beurs is voor de volle 100% vertrouwd. Daar staan twee toonaan gevende Leidse be drijven garant voor: Het Motorhuis, met 150 ANWB-gekeurde occasions van alle merken, stuk voor stukintopkonditie, mét het nieuwe Bovag-garantiebewijs voor 3 maanden volledige garantie. Piano- en Orgelhandel Earning, met maar liefst 50 orgels, waaronder de 10 allernieuwste modellen van Yamaha, bijzonder scherpgeprijsde occasions en voordelige showroommodellen. Beursberichten Op de beurs ligt de inruilwoarde van uw auto minimaal 1000,- hoger don in de ANWB-IBovog-koerslijst! 'ANWB-gekeurde auto's van alle merken voor speciale beursprijzen! Gratis: 3 maanden orgelles bij alle op de Beurs gekochte nieuwe én gebruikte orgels! Gebruikte orgels al vanaf 895,-. Splinternieuwe showroommodellen Deze sportieve molière met sterke rubberzooi is er één uit de grote Eve-I-Adam kollektie. Vlotte herenmoccasin in echt leder. Altijd goed en heerlijk soepel. N. de Groot v. d. Marei Herengracht 46-48 Leiden biedt aan 20 barok eethoeken uit faillissement voor f 1495,- Ook barok bankstellen eiken lederen bank stellen vanaf 1795,- Wij hebben ook al uw huishou delijke artikelen Wij zijn ook op koopavonden geopend. Kom eerst bij ons kijken. De grootste tuinmeubel show In uw omgeving, 500 m2 stoelen, tafels, banken, ligbedden en pa rasols. Tuinbouw en hobbyartikelen JAN v.d. MEER B V Noordemde 45-53 Tel 01713-9008 Roelofarendsveen In heel Den Haag vindt u niet een dergelijke complete, sfeervolle collectie. Werkelijk alles is leverbaar, zelfs maatwerk zonder meerprijs. Kom eens kijken in Leiden, het is de moeite waard. 2-kamer modelwoning Voor f 450,- per maand uw eigen 2-kamer appartement in het hartje van de stad. geopend n.it k.tn in 1 ui11 In een fraai afgewerkt 2-kamer appartement gelegen in plan Galge water in het hartje van de stad Leiden. Ideaal voor alleen staanden, voor samenw ers, voor ouderen, voor jongeren, voor iedereen. Dankzij tie Ri)kspremie en een u niekc gewcnningsbijdrage van Westland/Utrecht zijn voor kopers met een inkomen van ca f 30.000 - tot f 35.000,- per jaar de netto maandlasten voor het le jaar slechts ca f 450,- per maand. De genoemde premies worden in maximaal 5 jaar afgebouwd. Daarentegen heeft u met uw eigen appartement geen last van te verwachten huurverhogingen. I.l.if u V< 11 '.''11' n tiII ter (.11 door: Max Scdclaar Makelaars Parallelboulevard 214, 2202 HT Noordwijk. Tel. 01719 - 19316. U bent ook van harte welkom in onze ki jkwoning achter het Noordeinde te Leiden. Elke zaterdag geopend van 12.30 tot 16.00 uur.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 23