baaibergen Baan en toekomst bij AMEV: Het is natuurlijk wel zo prettig daar persoonlijk over te kunnen praten. m Man Lee Voor uw openhaard heeft Helex Schouwbouw inspirerende ideeën. 't Mooie van BanzBordis, Restaurant Haagse Leergangen tm WERELDWIJDE VERHUIZINGEN BiVERKROOST&ZNBV AMEV Bel 010-13 00 80* voor een gedegen gesprek over baan en toekomst. Hele* bouwt schouwen en maakt bovendien zelf openhaarden Als enige in ons land. Dat heeft veel voordelen voor u. Want door die unieke combinatie beheersen wij volledig de technische kant van uw gezellig knappende vuur. Rookgasafvoer. Warmteleer. Druk- en trekvereffeningstechnieken Zodat u bij ons mag rekenen op een openhaard die prachtig is om naar te kijken en bovendien behaaglijk kan branden. U zult bij ons verrassende ideeën zien. Kom maar naar Vogelenzang Daar vindt u tientallen schouwen. Origineel Eigentijds. Klassiek. Volledig aan te passen aan uw eisen en bv/schoiavbaav Leidsevaart 36. Vogelenzang, tel 02502 - 8141' 7639 Een nostalgische aanblik. De hoek-openhaard is links o een vuurkorf type 102 en eer verzonken aslade. Het zwevende plateau van portugese lei wordt omvat door een smeed ijzeren sierlijst. In deze driezijdige openhaard stookt men op een verzonken rooster. De kap is even- eens van smeedijzer. Op de uitspringende hoek van een L-kamer staat deze rechts open hoekhaard van 65 cm. Ingebouwd ir een schouw van handvormstenen. De showroom van Helex Schouwbouw vindt u in het voormalige station van Bennebroek, Leidsevaart 36. Open: ma t/m vrij 9-5 uur za 10-4 uur do-avond 7-9 uur. de ongelofelijk grote variatie in mogelijkheden Om uw woonwan den precies die funktie en het karak ter te geven zoals u dat wilt. In he unieke vrijhangende systeem (on zichtbare ophanging), kiest u uit tal loze stijlvarianten, elementen en kleuren Afgebeeld is een kompO' sitie uit het programma in wit lacqué met afgeronde hoeken, 't Mooiste is dat wij u nüal dit nieuwe ontwerp kunnen laten zien... 100 JAAR HART VOOR UW HUIS o.a. rijsttafels voor 4 personen of gerooster de krabbetjes met rijst en een specialiteit van onze kok: echte Kanton gerechten. Jacob Catslaan 12 Leiden tel. 071-313363. waarin verenigd de School voor Taal- en Letter kunde en het Gemeentelijk Instituut voor Middel bare Akten in de Exacte Vakken te 's-Gravenhage, Zonnebloemstraat 70 inschrijving geopend voor de mondelinge opleidingen op de avonden en zaterdag Middelbare Akten Nederlands A en B Engels A en B Frans A en B Geschiedenis Duits A en B Wiskunde A Natuur- scheikunde A De staatsexamens kunnen voor de Bijzondere Examencommissies aan het instituut worden afgelegd. Daarnaast bestaan er cursussen: onderwijs kunde. Latijn, antieke cultuur, logopedie, filosofie en algemene taalwetenschap. Toelatingseisen: minimaal h.a.v.o.-diploma. Voor 25-jangen en ouderen die niet over het vereiste diploma beschikken is toelating mogelijk na een toetsing door de schoolleiding. Het instituut zal dit jaar ook nascholingscursus sen voor onderwijsgevenden organiseren. Inschrijving en inlichtingen: maandag t/m vrijdag van 8.30 -17.00 uur bij de administratie. Zonnebloemstraat 70 (2e etage), tel 070-234977/234970. Schriftelijke inlichtingen op aanvraag aan Postbus 65790. Gemeente rytfPv- 's-Gravenhage meubelbewaringen overzeeverpakkingen |pianovervoer rijks- en kantoorverhuizingen J]an.ke.tbakkeXij ~^.e.o*ge. ^anben- Hoge Rijndijk 102, Leiden, tel. 122024. Heeft nieuw voor u gebakken Appelrumtaartje5.25 Verder 12 soorten gekoelde taartjes 8 personenp.st. 9.75 w.o. Weense kersen Aardbeien Cointreau Ananas Choc. Slagroom Hazelnoot Sinaasapp. Kwark Slagroom Vruchten Mokka Advocaat Elke week een soort van deze taartjes In de reclame. "Cointreau taartje Verder heerlijke puddingen en vlaaien, Vele soorten verse roomboterkoekjes. Ontdek hoe lekker. Tot ziens In onze winkel! Nieuw: badchocoladepakken melk en puur 2.10 per stuk J.L. Berben Hoofdinspecteur Hoe uitgebreid een personeelsadvertentie ook is, persoonlijke infor matie geeft altijd meer duidelijkheid. Zeker als het gaat om de functie van verzekeringsinspecteur. In ons beroep is geen dag hetzelfde. Steeds weer nieuwe mensen ontmoeten, nieuwe contacten leggen. Adviseren over verzekerings zaken. Mensen motiveren. Maar ook assurantie-adviseurs terzijde staan. Want de functie van verzekerings inspecteur houdt (gelukkig) veel meer in dan de meeste mensen denken. Maar laat ik beginnen met alvast een paar vragen over ons vak (en straks wellicht üw vak) te beantwoorden. "Welke eisen worden er gesteld?" Uit het feit dat verzekerings inspecteurs vaak een totaal verschil lende achtergrond hebben, blijkt al dat de voorwaarden waaraan een aan komend inspecteur moet voldoen niet precies zijn afgebakend. Doorzettings vermogen, goed met mensen kunnen omgaan en minstens een middelbare of daaraan gelijkwaardige opleiding, vormen in ieder geval een prima basis. Als u zich in deze summiere omschrijving herkent en u bent tussen de 23 en 35 jaar oud, heeft het zeker zin om een persoonlijk gesprek te hebben over baan en toekomst bij AMEV. "Wat zijn de vooruitzichten?" Een baan als inspecteur bij de grote en groeiende verzekerings bedrijven van AMEV is meer dan een werkkring: het is een persoonlijke investering. Hoe groter uw kennis en inzet, hoe hoger uw inkomen. Uw "vrije baan" begint met een gedegen training in ons opleidings centrum "De Wageningse Berg", waar u zorgvuldig wordt voorbereid op uw toekomstige taak. "Hoe staat het met de beloning?" Natuurlijk, er wordt van u als verzekeringsinspecteur veel gevraagd, maar daar staan wel een flink aantal uitstekende zaken tegenover. Een grote mate van zelfstandigheid, de zekerheid van een werkkring met goede kansen om u te ontplooien. Plus een beloning die tot een goed inkomen kan uitgroeien. Die beloning is opgebouwd uit bet maandsalaris plus provisie en als extra's een 13e maand, een aan het dividend gekoppelde gratificatie en de vakantie toeslag; terwijl de pensioenregeling premievrij is. Bovendien krijgt u de beschikking over een goede auto. "AMEV wat is dat voor 'n organisatie?" AMEV omvat een groep van ondernemingen die op verschillende terreinen opereren. Om er een paar te noemen: Utrecht voor levensverzekeringen - Holland voor schadeverzekeringen - Algemeen Beleggingsconsortium voor beleggen gecombineerd met risico verzekering - Praktijkvoorziening AMEV voor vestigingskredieten - AMEV Hypotheekbank voor hypotheken - Alfina voor alle geld leningen. Zoals gezegd: persoonlijke informatie geeft meer duidelijkheid dan een advertentie. Daarom ben ik graag bereid om met u te praten over uw mogelijkheden bij AMEV. *Of 010-500236 na kantooruren.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 10