voorjaar vol kombinaties Voor hef eersf een kostuum bij mijnbrïl gekocht 65.- 35.- 90.- 65.- 240.- VROOMS DREESM ANN KOM NAAR DE HAARMODE SHOW! Het 2de leven van uw bontmantel. VanEgmond (g Breestraat Bontmode W Een andere kijk opjezelf. Romantische blouse Broderie Anglaise met fijn kraagje. In de kleur wit. Maten 36 - 44.. Spencervestje Glansacryl gebreid in ajour- steek. In wit marine, linde groen en parelgrijs. Maten S-M-L. breid in ajour- arine, linde- Igrijs. Stroken rok Gedessineerde crêpe. In marine/wit en lindegroen/ wit dessin. Maten 36 - 44. Blouse Romantisch model met leuk strikje en kontrasterend kraagje. In blue en grijs. Maten 36 - 44. 7/% Lange spencer Acryl/katoen met 2 zakken. In lindegroen, blue en parel grijs. Maten S-M-L. Plissé rok Polyester/wol crêpe. Geheel gevoerd, met ceintuur. In blue, grijs en lindegroen. Maten 36-44. Blouse Met struktuur. Omslagman chetten en bindstrikje. In lindegroen, blue en off- white. Maten 36-44 Imitatie suède jasje Met 3/4 omslagmouw en tunnelceintuur. In parelgrijs en donkerblauw. Fijn om te dragen en makkelijk wasbaar. Maten 38 - 44./-V a Crêpe rok Gedessineerde rok. Plooien rondom en geheel gevoerd. Dessin in marine/wit en lindegroen/wit. Maten 36 - 44. De omgekeerde wereld, zou je denken. Maar met mijn nieuwe bril was ik de mode net éen slag voor. Zo'n bril is een deel van jezelf. Dat hebben ze bij Look goed in de gaten Breestraat 140, Leiden. Telefoon 071 122213 «J? li In onze zaak houden wij op donderdag 19 maart vanaf 4 uur een sprankelende haarmode snow onder oe mei van romantisch tot extravagant. Tijdens deze show gaan wij lang haar tot een nieuwe coupe knippen, lang haar apart vlechten en alle mogelijkheden om het haar feestelijk op te steken. Ook hebben wij voor U een leuke attentie. Deze unieke show is gratis, U bent van harte welkom! SALON KOETSIER haarmode voor dames en heren. Hogewoerd 21 Leiden Tel. 071-120560. Heeft u het verlangen om de vormgeving van uw bontmantel aan te passen aan de modelijn van deze tijdGaat u dan eens praten met van EgmondBreestraat. Wij moderniseren uw mantel met veel plezieren maken er iets heel bijzonders van. Uw bontmantel start bet tweede leven Breestraat 173 - Leiden - Telefoon 071 -123337 Maandag gesloten, donderdag koopavond Deelnemer Stichting Hontiraarhoig

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 36