onroerendgoea Kijk lis wat een ruimte! 1 MENS Ah De grote praktijk- en privacy-huizen van Rijnboulevard ONROERENDGOED orroerendgoed m onroerendgoed onroerendqoed ONROERENDGOED onroerendgoed akelaardij o.g. ^9 OPENBARE VERKOPING TE KOOP VERKOCHT drive in woning menno smitsloo bedrijfsmakelaardij bv MAKELAARDIJ B.V. In nieuw medisch dienstencentrum hebben wij nog beschikbaar een perfecte PRAKTIJKRUIMTE met zeer veel mogelijkheden, bij voorkeur geschikt voor arts, acupuncturist, tandarts ot dergel. Voor nadere informatie Delko, Oegstgeest, 071-150847 VOORSCHOTEN NIc. Maeskade Fraai verbouwde tussenwoning met voor- en achter tuin (Z), blijvend vrij uitzicht, schuur. Beg. grond: woonkamer met open keuken en complete appara tuur. 1e verdieping: moderne badkamer, 2 royale slaapkamers en op de 2e verdieping een zolderruimte mei 2 dakkapellen. CV-gas. Vraagprijs 210.000,- k.k. Prof. Lorentzlaan Goed onderhouden tussenwoning met voor- en ach tertuin, schuur. Beg. grond woonkamer met open keu ken, 1 e verd. drie slaapkamers en badkamer. CV-gas. Prljaldee 172.000,- k.k. LEIDEN Formosastraat. Tussenpand met plaatsje. Beg.gr.: voor- en achterka mer, aangebouwde keuken, toilet, 1e verd.: 2 slaapka mers, dakkapel. VRAAGPRIJS 79.000.- k.k. De Sitterlaan. Ruim 3 kamerapp. met voor- en achtertuin, schuur. Ind. begr. grond: woonkamer (10m), keuken, toilet. 1e verd.: 2 slaapkamers, badkamer met douche. VRAAGPRIJS 135.000.- k.k. LEIDEN Cronesteinkade Mooi gelegen klassiek herenhuis met vrij uitzicht voor en achter. Beg. grond woonkamer en suite, keuken, toilet, 1e verd.: 4 slaapkamers, badkamer met ligbad, balkon. Op de 2e verdieping bevinden zich een geheel ingerich te woonzolder. Zeer veel bergruimte. Vraagprijs 265.000 k.k Voor nadere inlichtingen en bezichtigingen: Bax Makelaardij o.g. Rapenburg 4, 2311 EV Leiden, tel. 071-12.15.51. EX. ART. 1223 B.W. De kandidaat-notaris Mr. A.E.P.M. Janbroers, waarne mer van het vakante kantoor van notaris Th. Hoekstra te Noordwijk en notaris Mr. A.J. Ellens te 's-Gravenhage zullen op de donderdagen 19 en 26 maart 1981 telkens om 11.00 v.m. in "Het Hof van Holland". Voorstraat 79 te Noordwijk. resp. bij opbod en afslag in het openbaar veilen en verkopen: het appartementsrecht in het Huis ter Duin-com plex, rechtgevende op het uitsluitend gebruik van de 5-kamerflat op de 1e etage met berging op de parterre en toebehoren. plaatseli|k bekend Marti- ma 4 te Noordwijk en kadastraal bekend gemeen te Noordwijk sectie A nummer 3521 A4. Ver duurd voor 18.000,- p.j. De ontruiming van de flat kan i.v.m. de rechtsgeldigheid v.d. huurovereenk. niet worden gegarandeerd door de executeur. Risico vanaf de toewijzing voor rek. v.d. koper. Aanv. bij bet. koopsom uiterlijk op 27 april 1981. Bet. kosten en lasten uiterlijk op 30 maart 1981Bezichtiging in overleg met voorn, notarissen. bij voorn, notarissen. 4 kamerappartement in Z.W. Dicht bij Winkelcentrum en uitvalswegen ge legen. Ind.: ruime woonkamer, 3 slaapkamers, bad kamer en berging. C.V. Prijsidee 98.000.- Tel. 071-133693. DE ZILK (Gem. Noordwijkerhout), Hoogduinweg 68. Op magni fiek woonpunt aan de rand van het duin met uitzicht over bollenvelden gelegen modern woonhuis, blok van twee, met garage, cv. luxe keuken, open haard, thermophane en veel extra's. Bereikbaarheid ideaal. Vraagprijs 279 000 - k k Desoewenst sooedio leea. Hulsebosch Makeldardijk BV Hoofdstraat 142, Hillegom. Jan Steenlaan 12 f 245.000.» Rustig gelegen woonhuis met voor-en achtertuin (ZO), schuur en achterom. Ind.: entree, toilet, kelderkast,woon kamer met open haard, keuken. 1e et.: 3 slaapkamers,bad kamer met ligbad en 2e toilet. 2e et.: vaste trap, 2 kamers. Veel aandacht voor isolatie. CV-gas. Economisch gebonde- nen/ingezetenen van Oegstgeest genieten de voorkeur. Te koop Katwijk. HERENHUIS vlak bij zee geheel c.v. gas. Ind.: par terre, ruime hal, garage en zijkamer. 1e verd.: hal met tollet en kast, kamer met parket en Indirecte verlichting, luxe ruime keuken. 2e verd.: 3 slaapkamers, alle met parket, badka mer met ligbad, 2e toilet. Ruime zolderverd. met kamer. Hal trappenhuis schoonmetselwerk. Prijs n.o.t.k. Inl. tel. 01718-71663. XL Uw huis op dit formaat in de krant kost meestal minder dan een maand hypotheekrente en verkoopt snelier, want: Je huis in de krant brengt mensen over de vloer. Aangeboden een riante Ind. parterre: zeer ruime hal. tuinkamer, dubbele qaraqe. 1e verd.: woonkam. met parket, grote keuken. 2e verd.: 3 ruime slaapkamers, badkamer met zitbad, tuin op Z. Direct van particulier Prijs 189.000.- Inl. telefoon 01718-13098 of 15008. 260m2 MODERNE KANTOORRUIMTE thans in aanbouw LEIDEN, BEESTENMARKT 10-11 Gelegen in het centrum aan grote parkeer plaats. Eventueel in gedeeltes (begane grond 1 ot meer verdiepingen) te huur HUURPRIJS 55.000.- per jaar excl. b.t.w. breestraa! 106 2311 cw lelden telex 39302 ma|sb-nl tel.071-125041 r TE KOOP - RUILEN: Driemasterwal 37, Leiden Merenwijk Groot, zeer comf. huis aan de Zijl met eigen haven. Geschikt voor praktijk/bewoning. Ind. l-vorm. kamer met open haard, zonneterras. Open keuken, toilet, hal, garage, te verd. 4 kamers, 2 badk. 2e verd. 2 kamers. Ind. kajuitzeiljacht 6 m. met ingebouwde benz.motor. prj|s f 670.000,- k.k. Eigenaar wil kleiner huls terugkopen. Rijnsburg, bedrijfspand met vrijstaande woning Bedrijfsr./garage met kantoortje, 17 x 13 m, cv. De eigenaar is bereid hypoth. lening te verstrekken Prijs 690.000,- k.k. Kantoor Binnendijk B.V. Vliet N.Z. 62 - Rijnsburg Tel. 01718-24031-21839 Uw voordelen De extreem lage prijzen 'n Dui Eenmalige prijsverlaging 349.000,- v.o.n. Juidelijk voorbeeld van wat Wilma onder prijsverlaging verstaat. Doe er nu uw voordeel mee! 2 Vier verdie pingen, dus veel privacy Maar liefst 500 m3. Daarin is voor iedereen wel een eigen plekje te kreëren. Wat denkt u bij voorbeeld van 'n tweede woonkamer? Ideaal toch? 3 In 't centraal gelegen Alphen aan den Rijn Binnen 40 minuten van alle grote steden en Schiphol, met uitstekende openbaar vervoer-verbindingen. En, nóg belangrijker, een prima eigen leefklimaat. De zekerheid, 4 dat uw oude huis verkocht is, zodra u besluit hier zo'n ruime Wilma-woning te kopen. Voor deze woningen geldt onze unieke 'Eigen-Huis-Verkoop- Garantie'. Wanneer u reeds een eigen huis bezit, biedt deze garantie ti de gunstige mogelijkheid uw huidige woning 'in te ruilen'. Wanneer u een woning in plan Rijnboulevard koopt, kopen wij uw huidige woning! Voorwaarde is wel, dat de taxatie waarde van uw woning lager dient te zijn dan de koopprijs van het nieuwe huis. Over de door ons gestelde grenzen zullen wij u graag informeren. Kom snel 's kijken In de Julianastraat 186 is een 'kijk-woning, waar u op zaterdag en zondag van 14 tot 16 uur van harte welkom bent. En als u toch in de buurt bent, neem dan ook even een kijkje in de modelwoning in plan 'Rijnstede'., Uiteraard kunt u ook bellen voor een afspraak. Kdppes 01720-29306 Wilma Verkoopkantoor 030 - 627 827 y modi L—C X x ...f...j. 1 1 1 i 1 1 1 II 1 1 1 .Tweede slaapverdieping 1 Onderbouw Een ruimte van ruim 50 m3, te benutten als extra woon ruimte, hobby- of speelkamer, kantoor- of praktijkruimte met eigen ingang! Woonverdieping Gelegen op het verhoogde voetgangersniveau, waar ook tuin en entree zich bevinden. De half-open keuken is volledig en luxe ingericht. Eerste slaapverdieping Een luxe badkamer met ligbad, een apart tweede toilet en 2 ruime en een wat kleinere slaapkamers en voor ieder voldoende kastruimte vindt u op deze verdieping. Tweede slaapverdieping Een grote slaapkamer met dakterras, een aparte douche en veel berging maken de woning kompleet. De afwerking van deze woningen is luxueus, met o.a hardhouten buitenko zijnen. Garage en bergingen bevinden zich onder het verhoogde middengebied. makelaars en beëdigd taxateurs in onroerende goederen SASSENHEIM-HOOFDSTRAAT 63 Vrijstaand landhuis genaamd "Beukenrode" op to taal 8000 m2, waarvan gedeelte weiland. Het land huis heeft een inhoud van ca. 2500 m3. Het geheel is 3 jaar geleden exclusief verbouwd en verbeterd, o.a. 3 badkamers, 6 slaapkamers, living met open haard en eethoek van totaal 90 m2, exclusieve keuken, kel ders en grote zolder. Voorts dubbele garage en kantoorruimte. Veel snuf jes zijn extra in huis aangebracht o.a. centrale stof zuiger, waterontharder, automatische garagedeuren enz. Vraagprijs f 1.100.000,- k.k. SASSENHEIM-TERLEEDELAAN 43 Bouwgrond ±2200 m2 voor villa, eventueel dubbele villa, in de tuinen van "Huize TerLeede". Het perceel is omgeven door oude eiken, een vijver en voorts een blijvend uitzicht over weilanden. Vraagprijs f 375.000,- k.k. SASSENHEIM-ELBALAAN 1 Op een heel aantrekkelijk puntje in Sassenheim half- vrijstaande woning met ruime tuin. Indeling: entree, toilet, woonkamer, keuken en bijkeuken, 1e etage: 4 slaapkamers, waarvan 1 met balkon, 2e toilet en badkamer met douche, c.v., luchtverwarming en zon neschermen. Vrije vestiging. Vraagprijs f 295.000,- k.k. LISSE-AQATHAPARK 11 In perfecte staat verkerend groot herenhuis (type 2 onder 1 kap) met zonnige tuin en inpandige garage, gelegen in rustig woonpark. Dit 3 jaar oude herenhuis is als volgt ingedeeld: entree, hal, toilet, open keuken met plavuizen en moderne apparatuur, ruime woon kamer met veel schoon metselwerk, open haard en apart eetgedeelte (totaal 55 m2), 1e verd.: een stu deerkamer, 3 slaapkamers en 2 badkamers. Op de 2e verd. zijn nog 2 slaapkamers en een doka, een bergruimte met ó.v.-gas en gecombineerde warmwa tervoorziening. Extra luxe zoals hardhouten kozijnen, thermopane beglazing, elektrische zonneschermen en mechanische ventilatie in badkamers. Vraagprijs f 390.000,- k.k. LISSE-LAAN VAN RIJCKEVORSEL 38 Aantrekkelijke vrijstaande villa met dubbele garage op 864 m2 grond met tuin en terras op zuid-oosten. Op parterre: entree, toilet, badkamer met ligbad en slaapkamer, voorts luxe houten eetkeuken en grote woonkamer met parketvloer en open haard, 1e eta ge: 3 slaapkamers, alle met vaste wastafel, douche en toilet alsmede grote bergzolder en veel kastruim te. Geheel is goed onderhouden, is aantrekkelijk ge legen nabij scholen en winkels en uiteraard voorzien van c.v.-gas, aparte waskeuken. Vraagprijs f 550.000,- k.k. LISSE-KONINGINNEWEG 7 Goed onderhouden 2-kamerhoekappartement met lift. gelegen op de 1e verdieping, voorzien van c.v.- gas, berging en aantrekkelijk uitzicht. Indeling: hal en garderobe, woonkamer, half open keuken, slaapka mer met balkon, badkamer met ligbad, toilet. Direkt nabij winkelcentrum Blokhuis. Vraagprijs f 129.000,- k.k LISSE-V.D. VELDSTRAAT 39 Direkt nabij het centrum gelegen middenwoning, ver warmd door middel van gevelkachels. Tuin op het zuid-westen. Indeling: hal, toilet, grote woonkamer, keuken, doucheruimte, 1e etage: 2 ruime slaapka mers en bergkamer. vraagprijs f 119.000,- k.k. LISSE-WAGENSTRAAT 42 Goed onderhouden hoekwoonhuis met grote stenen schuur/opslagruimte (40 m2 parterre, 40m2 1 e ver dieping) direkt nabij het centrum. Indeling: hal, door zonkamer, keuken toilet. 1e verdieping: 4 slaapka mers, moderne badkamer met ligbad en aparte dou- Xhe Vraagprijs: «169.000,-k.k. VOORHOUT KIEVIETSPARK 27 In zeer aantrekkelijke omgeving gelegen vrijstaande kleine villa met ruime tuin. Ind: begane grond: entree, hal met toilet, luxe keuken, woonkamer met parket vloer, studeer annex kantoorruimte met entresol en aparte ingang, 1 slaapkamer. 1e verdieping: 3 slaap kamers. badkamer met zitbad, vaste wastafel en 2e toilet. 2e verdieping: zolderberging. Dit pand is ge heel voorzien van c.v. gas, nieuwe elektrische bedra ding, een geïsoleerd dak en gedeeltelijk van thermo pane beglazing. Vraagprijs: f 379.000,- k.k. WARMOND-BURGEMEESTER KETELAAR- STRAAT 5 In prettige gemeente uniek gelegen villa aan de Leede met eigen haven voor 2 schepen, een klein botenhuis alsmede een verwarmd zwembad. Per ceelsgrootte: 2690 m2, dus tuin rondom, alwaar vol ledige privacy. Uit het perceel kan mogelijk een apar te bouwkavel worden verkocht van ca. 850m2, zon der dat de eigen privacy wordt aangetast. Ind: wijn kelder, entree, hal, garderobe, studeerkamer, ruime keuken anex eetkamer van 28m2, voorts zitkamer van 40m2 met schouw. 1e etage: 3 slaapkamers, balkon, en ruime badkamer. 2e etage: zolder over gehele huis. CV-olie, diverse terrassen, dubbele ga rage, plantenkas, en bijgebouwen met gastenhuis, sauna en sanitair, verzorgde tuin. Vraagprijs voor geheel: f 925.000,- k.k. NOORDWIJK WRITSAERT 147 Op de 2e verdieping: fraai 2 kamerappartement met garage en gebruik van zwembad en sauna. Indeling: entree, hal, toilet, living met bar, luxe eiken keuken en groot balkon op het zuidoosten. Grote slaapkamer en badkamer met ligbad en aparte douche. Inklusief diverse ingebouwde kasten, luxe spots en dimmers, louvre-drapes enz. NOORDWIJK - DOBBELMANTUIN 45 Mooi gelegen halfvrijstaande woning met zonne-ter- ras, vrijstaande stenen garage (met spouwmuur), en diepe tuin met veel privacy. Indeling: bovenverdie ping: entree, hal, toilet, L-vormige woonkamer met antieke plavuizen en schrootjesplafond, keuken met moderne apparatuur, kinderkamer met wastafel. On derverdieping: 3 slaapkamers met vaste wastafel en ouderslaapkamer (geheel met hout bewerkt), badka mer met ligbad, dubbele wastafel en 2de toilet, berg ruimte met c.v. gas en grote boiler, garage. Het gehe le huis is voorzien van thermopane beglazing en geï soleerde spouwmuren. Het geheel verkeert in goede staat van onderhoud. Vraagprijs 458.000,- k.k. NOORDWIJK BOLBEEKSTRAAT 19 In rustige wijk gelegen woning voorzien van c.v. gas, met vrije achtertuin op het zuiden. Eventuele huurga- rage beschikbaar. Indeling: hal, toilet, woonkamer, keuken. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met douche, 2e toilet. 2e etage: grote zolderkamer met splinternieuwe hardhouten dakkapel. Vraagprijs 187.000.- k.k. Vrije vestiging. NOORDWIJK - OUDE ZEEWEG 86 Pension "Elisabetta" in halfvrijstaande villa op 200 meter van het Noordzee-strand. Geheel omvat sfeer volle woonkamer (40 m2) met open haard en leiste nen vloer, ruime entree, toilet, kelder en keuken, 1e en 2e etage. 7 slaapkamers (alle met vaste wasta fels). badkamer met ligbad en 2de toilet. Groot terras op het zuiden. Alle kozijnen, ramen en deuren van hardhout, c.v. gas, nieuwe bedrading. Binnen en bui ten goed onderhouden. Vraagprijs 450.000.- Heereweg 231, 2161 BG Lisse [Qj]| Telefoon 02521 -19135*

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 26