onroerendgoea ONROERE ONRC Open huis in de modelwoning Demoeitevanhet bezichtigen waard cs9 1 ONROERENDGOED onroerendgoed m ONROERENDGOED MENS HOME LEASING OPENBARE VERKOOP onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed Wij verhuren uw woning zoals het moet Aan het verhuren van onroerend goed zit méér vast dan een huurder zoeken en het geld innen. De wet schrijft de rechten en plichten voor van zowel huurder als verhuurder. Welk huurbedrag is niet te hoog èn niet te laag? Hoe zit het met de fiskus? Vragen die deskundigheid vergen. Deskundigheid die wij uit ervaring kunnen bieden. Wij verhuren uw woning zoals het moet. Dat is ons vak. Een prettige zekerheid, dié u voor onverwachte financiële en gerechtelijke tegenvallers kan behoeden. Neem even kontakt op met Mens Home Leasing. De naam geeft al aan dat wij méér doen dan simpelweg huizen verhuren. De heer A.H. de Vries geeft u alle gewenste informatie. MEER ZEKERHEID BIJ HUUR EN VERHUUR Heereweg 231, 2161 BG Lisse Telefoon 02521-19135*, LidNMB Deskundige en vertrouwde bemiddeling bij aankoop, verkoop, huur, verhuur, hypotheken, verzekeringen en het verrichten van taxaties. Kantoor Leiderdorp Loevestein 37, tel. 071-890300 LEIDERDORP Wielewaallaan Op goede stand gelegen HOEKHUIS met GARAGE en SCHUUR, 3 zijden tuin, 5 ka mers, ruime badk. en keuken. Uitmuntende staat van onderhoud. f. 225.000,.. k.k. Fred. Hendriklaan Op de 2e etage gelegen 3/4 kamerflat, keuken, nieuw sanitair en tegelw. in badk. en toilet. Div. extra voorzieningen. f. 128.000,-. k.k. Mauritssingel Perfekt onderhouden ruime EENGEZINSWO NING v.v. tuin met schuur C.V.-gas, ged. thermopane, 5 kamers, badkamer, keuken. f. 195.000,-- k.k. Deze woning kan evtl. worden gehuurd voor f. 1.350,~ per maand, gestoffeerd. De nieuwe modelwoning van het projekt 'Rijnstede' aan de Julianalaan te Alphen a/d Rijn is geopend. Ook het a.s. weekend bent u er weer welkom! Komt u eens kijken in deze stijlvolle woning, met uitzicht over het altijd levendige water van de Oude Rijn en de sfeer van een altijd gezellige jachthaven. Geniet van ruimte en luxe De ruimte van de jachthaven aan de voorzijde, de ruimte van de Oude Rijn aan de achterkant, de ruimte fn de huizen, het lijkt niet te kunnen middenineen stad. Tóch is dat bij Rijnstede wel het geval. In de woningen zorgen speelse niveau verschillen voor een aparte sfeer. De zorgvuldige afwerking met o.a. dubbel glas en hardhouten buitenkozijnen, de luxe ingerichte keuken en de als wijnkelder te gebruiken ruimte beneden zijn enkele van de punten die wij hier willen noemen. Wilt u dat niet zélf zien? Kom dan zaterdag, zondag, maandag of woensdag tussen 2 en 4 uur 's middags 'ens kijken: de hobby/studeerkamer, de woonkamer met open haard, de aparte eetkamer met hoekkeuken, de 4 slaap kamers, de badkamer, het dakterras en net ruime terras aan de Oude Rijn zullen u beslist bevallen. Extra voor snelle kopers De eerste drie kopers van zo'n luxe Rijnwoning krijgen gratis een ligplaats in de jachthaven aangeboden. Dus als u tóch al interesse hebt, kunt u beter snel beslissen! Prijs v.o.n. f 359.000,- Openingstijden modelwoning Zaterdag, zondag, maandag en woensdag van 14 tot 16 uur. Voor andere tijden kunt u natuurlijk een afspraak maken. De 'Eigen-Huis-Verkoop-Garantie' van Wilma Koopt u een Wilma vrije sektor-woning, dan koopt Wilma op een afgesproken datum uw huidige huis voor een onderling overeengekomen taxatieprijs. U kunt natuurlijk proberen vóór die tijd uw huis op voordeliger kondities te verkopen, maar mocht dat niet lukken, dan bent u toch zekervan verkoop. En... van geld, op het moment dat u het nódig hebt. NB: Aan de inkoop door Wilma is één voorwaarde verbonden: de taxatiewaarde van uw huidige woning dient lager te zijn dan de koopprijs van uw nieuwe huis. Over de door ons gestelde grenzen zullen wij u graag informeren. Wilma Verkoopkantoor 030 - 627 827 Koppes 01720-29306 Herman Gorterstraat 10 f 125.000,- 3 a 4-kamer-appartement op de 2e etage, met CV, berging. Ind.: Grote woonkamer, keuken, badkamer, 2 slaapkamers, 2 balkons. Ged. Ther mopane ramen. Prima onderhouden. Vrije vestiging. HOOGMADE Europaplantsoen 47 f 217.000,- Landelijk en rustig gelegen hoekhuis in gezellig dorp. Drie zijden tuin. CV, div. isolatie's. Ind.: woonkamer met plavuizenvloer, natuurstenen wand, ruime keuken, 3 slaapkamers, badka mer met douche, vaste trap naar zol der met overloop en zolderruimte ge schikt voor extra kamer, dakraam. KOUDEKERK A/D RIJN Europasingel 39 T.E.A.B. Grote, ruim gelegen drive-in-woning met voor- en zonnige vrije achter tuin. CV. Ind.: Garage, hobbyruimte, tuinkamer, flinke L-vormige woonka mer, open haard, parket, luxe open keuken, 2 balkons. 2e et.: luxe bad kamer, toilet, 3 kamers, balkon. Al les in perfecte staat. Gezellig ruim uitzicht. Rijn- en Schiekade 14 f 350.000,- Herenhuis met voor- en zonnige ach tertuin. Grote, gemoderniseprde keu ken, kamer en suite (12,5 x 4,2 m) met parketvloer en open haard, 3 ka mers op de eerste etage, waarvan 1 ingericht als 2e keuken, 4 kamers op de 2e etage. Badkamer met douche. 3 toiletten. CV-gas. Riolering en elektrische bedrading vernieuwd, dak geïsoleerd. Rijnsburgerweg 88 f 470.000,- Vrijstaande villa met voor- en diepe achtertuin (30 m), zonnige ligging. CV-gas. Ind.: hal, 2 kamers, open haard, serre, eet- en bijkeuken, kel der, 4 slaapkamers, badkamer, ber ging. Schoenerwal 3 f 825.000- Vrijstaande villa aan de Zijl met ha ven, nabij Kagerplassen (brugloze verbinding). Schitterend huis. Bouw jaar '76. opp. 600 m2 grond. Ind.: living van 88 m2, luxe open keuken, 2 complete badkamers, 4 slaapka mers. Prachtig aangelegde tuin en ter ras. INRUIL OUDE WONING. Wij zijn event, bereid uw huidige woning Dahlialaan 7 f 210.000.- Goed onderhouden woonhuis met voor- en achtertuin, stenen schuur en achterom. Ind.: hal, toilet, trapkast, keuken, doorzonkamer met deur naar de tuin. Ie et 3 slaapkamers, badka mer met douche. 2e et.: vaste trap, zolderkamer met dakkapel, bergruim te. CV-gas Economisch gebondenen/ingezetenen van Oegstgeest genieten de voorkeur. Dahlialaan 15 Modern woonhuis met tertuin, stenen schuur e. gang. f215.000- LEIMUtDEN Westerdijk 32 f 895.000,- Prachtig gelegen vrijstaande bungalow met rieten dak, garage, haven opzij van het huis met botenloods, bevat: grote L-vormige woonkamer met open haard, eethoek, moderne keuken, bij keuken, 3 slaapkamers en 2 badkamers. Zolder over het hele huis. Grondopp. ca. 2000 m2. Bilderdijkstraat 4 f 330.000,- Zeer groot hoekherenhuis met ach terom en zeer diepe achtertuin (ca. 19 m). Centrale ligging. CV-gas. Dak geïsoleerd. Ind.: hal, kelder, gemo derniseerde keuken, bijkeuken, grote kamer en suite (11.20 x 4). serre. 1e et.: 3 ruime kamers, badkamer met ligbad 2e toilet, bidet, berging. 2e et.: 3 kamers (waarvan 2 verhuurd), toilet. Tussenzoldertje. Vliering over het hele huis. Bloemistenlaan 19 f 78.000,- In ruil met huurflat in Leiden of om geving hoekhuis met achtertuintje, woonkamer, keuken, 2 slaapkamers. Herengracht 37 f 485.000- Gerestaureerd grachtenhuis voorzien van alle comfort. Monument. Prach tig aangelegde "Kloostertuin". Mar meren vloer, antieke schouwen, fraaie plafonds. Parterre: 2 kamers, keuken, 1e et.: 3 kamers, badkamer, 2e et.: woonzolder, kamer, badka mer en keuken, 3e et.: zolder. Zeer bijzonder huis. Hooigracht 72 f 325.000,- Winkel met bovenwoning en achter liggende bedrijfsruimte/garages aan de Pancrassteeg 4, 6 en 8. Ind.: win kel/bedrijfsruimte (totaal opp. 185 m2). Bovenwoning: opgang achter de winkel, portaal, voor- en achterka mer, groot plat met bedrijfsruimte, 3 slaapkamers, badkamer en flink balkon. CV-gas. Kennedylaan 110 f 110.000.- 4-kamer-appartement gelegen op de 4e etage met lift, CV en inpandige berging. Prachtig uitzicht over de stad en omgeving. Ind.: woonkamer met balkon op het zuiden. Keuken, 3 slaapkamers, badkamer met lig bad. Vrije vestiging. Krefeldlaan 34 f 425.000- Halfvrijstaande villa met dubbele ga rage, tuin, aan het water, vrij uit zicht. CV. Overal thermopane. Ind.: grote woonkamer, parket, open haard, eetkeuken, 4 slaapkamers. 2 Hazepad 1 f 175.000,- In fraai bungalowpark gelegen Finse bungalow, met eigen parkeerplaats, moestuin en boomgaard. Ind.: entree, gang in open verb, met living met ter ras (Z), uiterst moderne open keuken met zithoek, 3 slaapkamers, mod. bad kamer met ligbad en toilet, open trap naar vide met logeerruimte en berging, schuur met aansl. wasapp. Alle voor zieningen aanwezig. Erfpachtscanon f 2.193,- p/j. OEGSTGEEST Beatrixlaan 61 f 260.000,- Goed onderhouden woonhuis met voor- en grote achtertuin. Grote woonkamer met parket, mogelijkheid voor een open haard en dubbele begla zing, moderne keuken met ingebouw de apparatuur, 3 slaapkamers, badka mer met ligbad, zeer grote zolderka mer met dakkapellen en 2 vlieringen. CV-gas. Economisch gebondenen/ingezetenen van Oegstgeest genieten de voorkeur. Weth. Boonstraat 1 f 285.000,- Zeer goed onderhouden hoekhuis met 3 zijden tuin (zonnig), CV-gas. Ind.: zij-ingang, hal, L-vormige woonkamer, open keuken, bijkeuken, aangebouw de hobbyruimte. 1e et.: 3 kamers, 2e toilet, moderne badkamer met ligbad. i achterom, kelderkast, keuken, woonkamer met parket en open haard. Ie et3 slaapkamers, douche. 2e et.: vaste trap, berging, slaapkamer met dakkapel. Economisch gebondenen/ingezetenen van Oegstgeest genieten de voorkeur. Deutzstraat 5 f 175.000,- Winkelpand met woning, achtertuin op het zuiden. Winkelruimte ca. 25 m2, ook als woonruimte in te richten, keuken, woonkamer 1e etage: woon kamer over de gehele breedte met bal kon, achterkamer met douchecel en balkon. 2e etage: 2 kamers, 2e toilet, zolderruimte. Economisch gebondenen/ingezetenen van Oegstgeest genieten de voorkeur. Pres. Kennedylaan 89 f 159.000,- 2-kamer-service-appartement, op de 4e etage met zitbalkon. Uitzicht tot aan de duinen. CV. Inpandige bergruimte. Indeling: hal, keuken, badkamer, woonkamer, slaapkamer. Incl. Ie klas stoffering. Regentesselaan 37 f 188.000,- Woonhuis met voor- en achtertuin. Be vat ó.a. kamer en suite, keuken, 3 slaapkamers, balkon, badkamer met douche, 2e toilet, grote zolder met dakkapel. CV-gas. 2 kamers zijn mo menteel nog verhuurd. Economisch gebondenen/ingezetenen van Oegstgeest genieten de voorkeur. Terweeweg 3A f 275.000,- Rustig en gezellig woonhuis, vlakbij winkels, met voor- en achtertuin en achterom. Ind.: entree, gang, toilet, grote woonkamer (9,6 x 3,9) met c.v.-moederhaard, moderne keuken, bijkeuken, 5 slaapkamers, badkamer met balkon, douchekamer, vliering. Volledige stoffering blijft. Warmonderweg 62 f 398.000,- Groot hoekherenhuis met garage, grote tuin (ca. 35 m diep). CV. Nabij Leidse Hout. Woonkamer met serre, open haard, thermopane, moderne keuken. 6 slaapkamers, badkamer, 2 toiletten. van Wassenaerlaan 34 f 149.000,- voor- en achtertuin, CV, keuken, badkamer. Alles i staat. Oplevering ca. juni '8 ZOETERWOUDE Zonnegaarde 18 f 215.000,- Modern hoekhuis met grote garage en voor- en achtertuin. Z-vormige woon kamer, keuken en hal met plavuizen, 1e et.: badkamer met gekleurd sani tair, 3 slaapkamers, kasten, 2e et.: grote kamer met hoog plafond en dak kapel. CV-gas. Spouwmuurisolatie., div. thermopane-i krachtens art. 1223 B.W. Notaris mr. F. E. van Beek te Alphen aan den Rijn zal op woensdag 11 maart 1981 bij inzet en op woensdag 18 maart 1981 bij toeslag telkens om 11.00 uur in Hotel "Centraal", Hoo'ftstraat 26 te Alphen aan den Rijn, in het openbaar verkopen: Een perceel grond met 2 schuren (geschikt als bouwterrein), staande en gelegen te Ter Aar, aan de Korteraarseweg. nabij nummer 71kadastraal bekend gemeente Ter Aar, sectie B, nummer 3668 gedeelte lijk, groot ongeveer 36 are 40 centiare. Bezichtiging: dinsdag en donderdag van 14.00 uur- 16.00 uur. De jaarlijkse lasten bedragen ongeveer f 610,-. Aanvaarding bij de betaling der kooppenningen uiterlijk 17 april 1981. Indien ten tijde van de aanvaarding het perceel niet is ontruimd, kan de koper, na betaling van de kooppennin gen, krachtens de grosse van de akte van veiling de ontruiming van het verkochte bewerkstelligen Inlichtingen ten kantore van notaris mr. F. E. van Beek, Hazeveld 30, te Alphen aan den Rijn, telefoon 01720- 92447. OPENBARE VERKOPING (krachtens art. 1223 B.W.) s PASMA10 Noordwiik in samenwerking met NOTARIS MR. J.M. BAST te Aerdenhout is voornemens op de WOENSDAGEN 11 en 18 maan a s telkens Ie 11 00 uur v.m. in hotel esl. HET HOF VAN HOLLAND, Voorstraat 79 te Noordwijk, resp. bij inzet en alslag PIL BLIEK TE VERKOPEN: De appartementsrechten bestaande uit de flatwoning op de 4e woonlaag, een berging en een parkeerplaats in hel souterrain aan de Wilhelmina Boulevard, plaatseluk bekend BEYAERT 16 (balkon op zuiden, zichi op zee) ie NOORDWIJK AAN ZEE. kad. bekend Gem Noordwiik seclie N. nummer 2569 A-121, A-394 en A-780 Aanvaarding bij de betaling van de koopsom, uiterlijk op 17 april 1981, vrij van huur ol andere gebruiksrechten. Voor zover nodig kan de koper zich in hel bezit van hel gekochte doen stellen door de grosse van de veilingak- i donderdags 's middags van Bezichtiging: dinsdags e 2.00 lot 4 00 uur. Veilingcondities en nadere inlichting bij Nolarts S Pas- ma, Lindenplein 8. Noordwi|k (tel. 01719-19304) en No- Mr J M Bast. Van Alphenlaan 1Aerdenhoi (lel

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 27