Elektromonteur Bakker 3T r vertegenwoordiger V...../ ERVAREN CHAUFFEUR EEN MAGAZIJN MEDEWERKER ADMINISTRATEUR (M/V) V. Centurion Accumulatoren B.V. ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (m/V) i i i I -1 1 HOOGOVENS'.- medewerker cursistenbegeleiding m/v ervaren boekhouder m/v hoofd projekten- administratie m/v sekretaresse administratieve medewerker m/v administratieve medewerker m/v huishoudelijk medewerkende (m/v) Mariëhhaven koördinator (m/v) stichting centrum stbavo noordwijkerhout Centurion is het merk van de bekende accu's voor de automobielbranche, de fleetowners, de scheepvaart en voor tal van andere toepassingen. Centurion heeft, behalve de eigen produktie-units, eigen verkoopfilialen in Nederland, België en in Duitsland. Een verkoopfiliaal verkoopt accu's aan de rayon klanten en verleent de bekende Centurion Service. Het verkoopfiliaal Leiden heeft thans plaats voor een pittige die van aanpakken weet. Een automonteur of elektricien die de weg op wil zou onze keus kunnen zijn. Zijn taak zal zijn in zijn rayon, met steun van zijn hoofdvertegenwoordiger, het contact met de be staande relaties te onderhouden. Uiteraard moet hij ook in staat zijn nieuwe relaties te winnen. Van belang zijn verder enthousiasme en correct optreden. Geboden wordt een zelfstandige, afwisselende functie met een vast salaris -i- provisie en kosten vergoeding. Voor zijn werk staat een bestelauto ter beschik king. Sollicitaties worden graag ontvangen door p/a W. H. F. Kroese Teding van Berkhoutstraat 82 - Haarlem - tel. (na 7 uur) 023- 353301 (D Sleutels j Bianchaud Op ons gezellig kantoor is plaats voor een Zijn/haar taak zal bestaan uit: assisteren bij de boekhouding en het bedienen van de office-computer bij afwe zigheid van onze huidige medewerker. - Het bedienen van de telex en indien nodig assistentie verlenen op de afdeling verkoop. Onze gedachten gaan uit naar iemand met MEAO- of gelijkwaardige opleiding of ervaring. Kennis van typen en vreemde talen is gewenst. Schrijf eens een briefje of beter bel ons (Mevr. v.d. Hoeven) voor nadere inlichtin gen of het maken van een afspraak voor een persoonlijk bezoek. B.V. v/h L.E. NIEUWENHUIZEN Bevrijdingsplein 56, Postbus 1100, 2302 BC LEIDEN, tel. 071-769201. Bij de verschillende produktie-installaties bij het Staalbedrijf IJmuiden horen een groot aantal, vaak gecompliceerde toepassingen op het gebied van de moderne elektrotechniek. Dit is het werkterrein van de elektromonteur. Deze verricht reparatiewerkzaamheden en verhelpt storingen. in 4-ploegendienst met diploma MTS-E of diploma VEV-1e monteur sterkstroom of gelijkwaardig De elektromonteur werkt meestal in een kleine ploeg van 3 a 5 man. Met zijn collega's "beheert" hij een bepaalde fabriek of een aantal installaties. Binnen het bedrijf worden verdere en gespecialiseerde opleidingen gegeven. Het bruto startsalaris van een elektrotechnisch vakman bij ESTEL HOOGOVENS ligt, inclusief toeslagen, tussen de f 2.800 en f 3.100, per maand, afhankelijk van ervaring en plaatsing. In de loop van de tijd kan dit oplopen tot ca f 4.000 per maand. Daar komt in mei 7'/z% vakantietoeslag bij en tenminste nog eens 2% aan het eind van het jaar. Dit betekent een jaarinkomen van ruim f 52.500. (Deze bedragen gelden vanaf 21 jaar.) Daarnaast heeft ESTEL HOOGOVENS goede sociale voorzieningen, waaronder een uitstekende pensioenregeling. Verder is er een eigen busnet - met gratis vervoer - over een groot deel van Noord-Holland en in Zuid-Holland tot Den Haag. Wilt u meer weten over uw mogelijkheden? En niet ouder dan 45? Stuur dan de bon zonder postzegel ESTEL HOOGOVENS, Werving Personeel, Antwoordnr, 94000, 1970 WB IJmuiden. U kunt ook bellen: 02510-9 40 00. Of langskomen bij het Wervingscentrum. Wijckermolen 202, Beverwijk (150 meter van 't station). Op werkdagen van 9 tot 4 en maandagavond van 7 tot 9 uur BON Ik wil vrijblijvend meer weten over de functie elektromonteur gehuwd/ongehuwd 1 De Leidse Onderwijsinstellingen verzorgen ruim 400 schriftelijke en schriftelijk/ mondelinge opleidingen op een breed onderwijsterrein. Daartoe beschikken ze over een doelmatige administratie en produktie-organisatie waarin ongeveer 400 medewerkers een taak vinden. Binnen dit administratieve gebeuren nemen de cursistensecretariaten een belangrijke plaats in. Voor één van deze secretariaten zoeken wij op korte termijn een leeftijd 19 a 22 jaar Hij/zij zal binnen het secretariaat een zelfstandige taak gaan vervullen, die onder meer bestaat uit contacten met cursisten d.m.v. correspondentie en telefoon, met bijbehorende administratieve werkzaamheden. De functie biedt voor een enthousiast medewerk(st)er alle kansen om zich verder te ontplooien. Als basis daarvoor is een opleiding op HAVO-niveau plus een typediploma gewenst. De juiste kandidaat beschikt over goede contactuele eigenschappen en is in staat zelfstandig te corresponderen. Belangstellenden wordt verzocht een schrif telijke sollicitatie te richten aan de afdeling Personeelszaken. leidse onderwijs instellingen Leidsedreef 2 2352 BA Leiderdorp Telefoon: (071) 89 92 55* Fruithandel Siere BV Rooseveltstraat 27, 2321 BL Leiden, tel. 071-769J heeft plaats voor een met groot rijbewijs en ervaring met het besturen van e combinatie. De Stichting voor Multidisciplinaire Psychotherapie Lei den, Os en Paardenlaan 43, 2316 JH Leiden, tel. 071.143256 roept op zo kort mogelijke termijn sollicitan ten op voor de functie van Full-time De taken behorende bij deze functie en uit te voeren onder supervisie van de direktie betreffen - het geven van leiding aan de uitvoering van de admini stratieve en huishoudelijke activiteiten ten behoeve van de instelling. - het zorgdragen voor opzet, invoering, bewaking en uit voering van de administratieve systemen en proce dures. - het opstellen van begroting en jaarrekening. - het bewaken en bijsturen van het kosten- en beste dingsniveau en de liquiditeitspositie. - het in overleg met de direktie regelen van de verwer ving van middelen. Gevraagd wordt een opleiding op middelbaar beroepsni veau M.E.A.O./M.B.A. of vergelijkbare opleiding en erva ring in een soortgelijke functie. Leeftijd bij voorkeur niet jonger dan 30 jaar. Geboden wordt een zelfstandige functie met goede ont plooiingsmogelijkheden, gunstige arbeidsvoorwaarden. Salaris nader overeen te komen, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Sollicitaties te richten aan bovengenoemde stichting t.a.v. de direktie I.M.P. Leiden. Verkoop van tuinartikelen door geheel Europa. Voor de geautomatiseerde financiële administratie van onze bedrijven zoeken wij een Voor deze funktie denken wij aan iemand met een uitgebreide praktische ervaring. Opleiding: MBA-niveau en basiskennis van automatisering. Schriftelijke sollicitaties, welke vertrouwelijk zullen worden behandeld, gaarne aan de heer D.J. Vpetelink, direkteur. P. Bakker B.V., De Zilk Hillegom, Beeklaan 18, tel. 02520 -18144, Dhr. Krijger, toestel 21. (NZH-lijn 90, Haarlem-Noordwijk, halte Kerkvliet). Cebemo is de organisatie voor ontwikkelingssamenwerking die r Nederlandse katholieke geloofsgemeenschap optreedt als partner van de Nederlandse overheid in het medefinancieringsprogramma. Dit stelt Cebemo in staat initiatieven te financieren, die door katholieke orga nisaties en groepen vanaf de basis in de ontwikkelingslanden worden aan gereikt. In 1980 werden ruim 500 projekten gefinancierd. Onze staf bestaat uit ca. 65 medewerkers(sters). In de gecompliceerde procedure, die een projekt-aanvrage doorloopt, speelt de projekt-administratie een zeer belangrijke rol. De voortgang van de projekt-aanvra ge wordt bewaakt door registratie van alle relevante gegevens. Hierbij wordt ge bruik gemaakt van een computer-systeem. Het direkte en dienstbare kontakt met groeperingen en mensen overzee is daarbij voorop blijven staan. Cebemo heeft momenteel de volgende vacatures: HEAO-BE of gelijkwaardige opleiding Administratieve ervaring; ervaring met geautomatiseerde administraties strekt tot aanbeveling Beheersing van de moderne talen Goede kontaktuele eigenschappen Leidinggevende capaciteiten voor een afdeling met enkele medewerksters Leeftijd 30 jaar of ouder Adjunkt Direkteur Projekten (part-time of full-time) Sekretaresse opleiding met moderne talen Goede beheersing van de Franse taal Enkele jaren ervaring Zelfstandig kunnen werken financiële afdeling (part-time, evt. 65-plusser) voedselhulp (full-time) Voor deze beide functies geldt: Bereid eenvoudige werkzaamheden uit te voeren Type-ervaring Nauwgezet en punktueel Algemeen: Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Van belang is een positieve instelling t.a.v. het karakter en dB doelstelling van de organisatie. Overplaatsing van het kantoor naar de omgeving van Leiden is in studie. Belangstellenden voor bovenstaande functies kunnen zich wenden tot drs. J.D. van Muiswinkel. Cebemo. van Alkemadelaan 1. Postbus 90727. 2509 LS Den Haag. In ons verpleeghuis voor 200 psycho-geriatrische bewoners kunnen wij op korte termijn op een van de verpleegafdelingen plaatsen een De werktijden zijn van maandag t/m vrijdag van 07.30 uur tot 16.00 uur. Éénmaal per drie weken dient weekenddienst te worden verricht van 07.30 uur tot 12.30 uur, waarvoor onregelmatigheidstoeslag wordt betaald en op werkdagen vrij wordt gegeven. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO-Ziekenhuiswezen. Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door de heer J. Langezaal, hoofd huishoudelijke dienst, telefoon (01711) 19300, oproeper 626. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de dienst Personeelzaken, Postbus 6, 2360 AA Warmond. In het St. Elisabeth Ziekenhuis te Lei- derdorp is plaatsingsmogelijkheid voor VERPLEEGKUNDIGEN op diverse afdelingen. M/V Wij vragen: - dipl. ziekenverpleging A; - bereidheid alle diensten te werken. Wij bieden: - Een salaris, afhankelijk van ervaring van max. f 2.792,64 bruto per maand; - arbeidsvoorwaarden conform de CAO ziekenhuiswezen. Nadere inlichtingen worden u gaarne verstrekt door Zr. A.J.M. Vollebregt, adjunct directrice/hoofd verp' dige dienst, tel.: 071-89925 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u rich ten aan het hoofd van de afdeling Per soneelszaken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp. B-opleiding van St Bavo heeft een vakature voor een Onze manier van opleiden legt de nadruk op: werken in groepen als opleidings model persoonlijkheidsvorming integratie van theorie en praktijk. Wij zoeken kontakt met kandidaten die zich in teamverband willen inzetten voor dit opleidingsmodel. Van de te kiezen kandidaat verwachten wij tevens dat hij de lessen omgevingsleer (maatschappijleer/gezondheidsleer) kan geven. Voor deze funktie gaan onze gedachten uit naar iemand met een minimumleeftijd van 30 jaar en een ruime kennis van de ontwikkelingen binnen de gezondheidszorg in het algemeen en de psychiatrie in het bijzonder. Ervaring in een soortgelijke funktie is gewenst. Onze minimale eisen zijn: diploma B-verpleegkundige aangevuld met een hogere opleiding, eventueel in kombinatie met een managementsopleiding voor non-profit organisaties of een andere gelijkwaardige opleiding. Op verzoek kan vooraf uitgebreide schriftelijke informatie toegezonden worden. U kunt daarvoor telefonisch kontakt opnemen met mevr. A. Bellemakers, praktij kopleidster, tel. 02523-4417. Salaris tot max. f 4031,76 bruto per maand. Sollicitanten dienen er rekening mee te houden dat St. Bavo niet in huisvesting kan voorzien. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, met vermelding van vakaturenummer 81.63.11. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel. 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout Electro-technisch installatiebureau Gerjoma Vliet ZZ 1, 2231 GH Rijnsburg vraagt voor onmiddellijke indiensttreding een ADMINISTRATIEF MEDEWERKER/STER Onze gedachten gaan uit naar een jonge energieke medewerker/ster, mei een middelbare schoolopleiding, aangevuld met een type-diploma en stude rend voor praktijkdiploma boekhouden, die in staat wordt geacht onze gehe le administratie te verzorgen. Wij bieden u een afwisselende en zelfstandige baan en een goede salarië ring. Schriftelijke sollicitaties t.a.v. de heer C. Brosius.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 22