's avonds op de koffie i medewerker orderadministratie m/v i Tot ziens op onze open avond op dinsdag 10maart a.s. tussen 18.30 en j UUkm administratief medewerk(st)er schoonmaakster haemodialyse- technicus RODE KRUIS ZIEKENHUIS Vicon werkt over voor collega's inlndia V THERMO ELECTRIC commercieel medewerker Een prima gelegenheid om ons huis van onder tot boven te bekijken en kennis te maken met onze grootste hobby's: het maken van landbouwwerktuigen en nodulair gietijzer. Op dinsdagavond 10 maart wordt u tussen 18.30 en 21.30 uur ontvangen in onze kan tine, waar u kunt kijken naar een continu diaserie over Vicon. Daarna volgt in kleine groepjes èn onder deskundige leiding een uitvoerige rondlei ding door ons bedrijf, waar volop wordt gewerkt. Tijdens deze rondleiding bezoekt u o.a. de diverse produktie-afdelingen.de gieterij, de administratieve en stafafdelingen en onze showroom. U komt ook langs onze stand "Vicon in India", waarover u verderop in deze adver tentie meer kunt lezen. Vraagt u maar ge rust honderd uit, want overal staan onze mensen klaar om u van een deskundig ant woord te voorzien. De komst van u èn uw familie, kennissen en vrienden zien wij met grote belangstelling tegemoet. Op deze open avond willen wij onze colle ga's bij Vicon in India niet vergeten. Aan hen wordt het overgrote deel van het over- werkgeld van deze avond beschikbaar ge steld. Van dit bedrag wordt een eenvoudige kantine gebouwd en doelmatig ingericht. Vicon N. V., Hoofdweg 1278,2153 LR Nieuw Vennep. JAN DE JONG WITGOED B.V., Neerlands' best gesorteerde en snel groeiende speciaalzaken in wasautomaten, koelkasten, kookapparaten etc. zoekt voor het hoofdkantoor in Zoeterwoude een In ons team is plaats voor een aktieve vrouw of man met enige ervaring en tenminste Mavo, die bovendien goed met een schrijfmachine kan om gaan. Jan de Jong biedt u afwisselend werk in een modern bedrijf, waar de werksfeer bijzonder pret tig is. Goede prestaties worden bij ons uitstekend gehonoreerd. Tevens zoeken wij voor het schoonhouden van ons hoofdkantoor een parttime Voor dit onderhoud is ongeveer een halve dag per week voldoende. De werktijden regelen we in over leg met u. Interesse? Bel ons hoofdkantoor en waag naar de heer Ruif rok, onze adj.direkteur. Tussen 9 en 5 uur: 071 - 89.92.65, na 7 uur; 01820 - 14445. Of schrijf een brief aan Hoofdkantoor: Postbus 75, 2380 AB, Zoeterwoude Samsom Efficiency bv ontwikkelt en levert een zeer compleet assortiment organisatie middelen en systemen welke een belangrijke bijdrage leveren aan de verhoging van de efficiency. Doelgroepen zijn: overheid, bedrijfsleven en onderwijs. Samsom Efficiency is een onderdeel van Samsom Data Systemen; een bundeling van commerciële activiteiten waaronder u o.m. ook de bekende naam Samsom Automatisering aantreft. Deze functionaris zal zich gaan bezighouden met een aantal werkzaamheden die van belang zijn voor een snelle en nauwkeurige afhandeling van de binnengekomen orders. Daarnaast zal hij/zij worden belast met het bijhouden van het orderarchief en het verstrekken van informatie over behandelde orders. Voor deze functie zoeken wij een man of vrouw met een opleiding op MAVO-niveau. Iemand met administratieve ervaring en een accurate instelling is ook welkom. Goede contactuele eigenschappen worden hoog Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken t.a.v. de heer D. Klarenbeek, Prins Bernhardlaan 10. 2405 VT Alphen aan den Rijn. Bellen kan ook, tel. (01720) 6 20 43. Samsom Data Systemen Samsom Data Systemen is een werkmaatschappij v planningmiddelen, formulieren, automatiseringsdiensten en grafische activiteiten. In totaal telt de nv ICU ruim 2500 medewerkers, waarvan ongeveer 700 werkzaam zijn in het buitenland. ICU Informatie en Communicatie Unie Wij kunnen op korte termijn t.b.v. het centrum voor de opleiding tot zelf- en thuisdialyse plaatsen een Tot zijn taak behoort o.m.: onderhond en reparatie dialyse-apparatuur in het centrum en bij de patiënten thuis (voor zover nodig); coördinatie contacten met officiële instanties i.v.m. aanpassing woonsituatie patiënten thuis. Functie-eisen: MTS-electronica; bij voorkeur haemodialyse-ervaring; zelfstandig kunnende werkenaccuratesse goede contactuele eigenschappen; in staat zijn initiatieven te ontplooien m.b.t. irbou Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het hoofd technische dienst, de heer J.G. Schrijver, toestel 81036. Sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken onder vermelding van nr. TD/201. Sportlaan 600, 2566 MJ Den Haag, telefoon: (070) - 614761. Thermo Electric Internationaal B V. is gespecialiseerd op het gebied van temperatuurmetingen M/V Thermo Electric is fabrikant van meet- en regelinstrumenten, kabel en temperatuurvoelers. Onze klanten bevinden zich in de Petro chemische industrie, research laboratoria, ingenieursbureaus, machinefabrieken en vele andere industrieën. Wegens uitbreiding van onze verkoopaktiviteiten opdenederlandse markt, zoeken wij een Commercieel Medewerker. Deze binnendienst medewerker moet vooral commercieel zijn ingesteld, daarnaast is een technische instelling beslist noodzakelijk. Telefonische kontakten met onze kliënten, evenals het uitwerken van offertes, behoren tot zijn werkterrein. Opleidingsniveau bij voorkeur MAVO met MTS of HAVO, waarbij een redelijke kennis van de engelse taal wordt verlangd. De leeftijd van onze nieuwe commercieel medewerker ligt tussen 20 en 30 jaar. Ervaring in een soortgelijke funktie strekt tot aanbeveling. Sollicitaties, gemerkt "Vertrouwelijk" te richten aan de Direktie van Thermo Electric Internationaal B.V., Postbus 515, 2300 AM Leiden. Voor eventuele telefonische inlichtingen gelieve U te bellen: 071 -14 20 45* - Toestel 25 Willem Barentszstraat 47 2315TZ Leiden. I TKRMO ELECTRIC AUTO- EN TRUCKVERH UUR St. Aagtenstraat 10-14. Leiden. 071-125709. 153627 geopend van 8.00-18.00 uur. s avonds na tel alspr RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN FACULTEIT DER RECHTSGELEERDHEID Op Zaterdag 21 maart 1981 te 09.30 uur zal in het Juridisch Studiecentrum, Hugo de Groot straat 27 te Leiden een voorlichtingsochtend worden gehouden om allen die overwegen zich in te schrijven voor de avondopleiding aan de Faculteit der Rechtsgeleerdheid te Leiden te in formeren over de inhoud van de studie, de deelnemingsvoorwaarden en het aantal toe te laten deelnemers. Algemene toelatingsvoorwaarden zijn op schriftelijke aanvraag verkrijgbaar bij S. H. van Iterson. secretaris Commissie Avondopleiding, Hugo de Grootstraat 32, te Leiden. Ter voorkoming van misverstand zij er reed» thans op gewezen dat naast landelijke aanmel ding en universitaire inschrijving voor deze opleiding een afzonderlijke facultaire inschrij ving is vereist.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 18