Secretaresse AIDA MAANDAG t/m ZATERDAG ZEEFDRUK AFDELING Heineken: DE NIEUWE BEDFORD. Medewerker (m/v) Hoogheemraadschap van Rijnland S LAAT ONS HET DUS MAAR OPKNAPPEN! met fijne korrel STOKKERMANS lak spuit- en moffelindustrie B.V. HET MOTORHUIS Herhaalde oproep Functie-analist Hoogheemraadschap van Rijnland E3 VERSLETEN ZITMEUBELEN In een in de provincie Noord-Holland en Zuid-Holland gelegen gebied van ruim 100.000 ha. met ruim een miljoen inwoners heeft het te Leiden gevestigde hoogheemraadschap taken op het terrein van onder meer waterkering, waterbeheersing en afvalwaterzuivering. Bij het bureau Gaarderboek van de afdeling Financiële en Personele Zaken bestaat wegens uitbreiding van het taken pakket een vacature voor een die zal worden belast met schattingswerkzaamheden. Genoemde werkzaamheden zullen, in verband met de opheffing van de dienst van de rijksgrondbelasting, bestaan uit het vaststellen, verzamelen en administreren van belastbare opbrengsten op basis van de vervallen grondbelasting. De werkzaamheden zullen in eerste instantie bestaan uit bureauwerk, bereidheid wordt evenwel gevraagd t.z.t. ook bij het veldwerk te worden ingeschakeld. Gegadigden dienen te beschikken over een middelbare opleiding en theoretische kennis en practische ervaring terzake. Afhankelijk daarvan kan aanstelling geschieden in de rang van commies. Salaris tot f 3.119,- bruto per maancJ. Sollicitaties te richten aan de secretaris-rentmeester van Rijnland en in te zenden aan het hoofd Financiële en Personele Zaken van Rijnland, Breestraat 59,2311CJ te Leiden, onder vermelding van vacaturenummer 81-GB-1. Nieuw kopen wordt onbetaalbaar Wilt u uw fiets, uw brommer, de wieldoppen van uw auto of een stalen kast eens flink onder handen nemen; maar hebt u ook zo'n hekel aan schuren? Kom dan naar Stokkermans Lakspuiterij. De radikale oplossing voor het verwijderen van oude verflagen en roest is: Wij doen dat vakkundig en snel; alle metaal wordt weer grondig schoon. Ook voor lakspuiten en moffelen bent u trouwens bij ons aan het goede adres: Nederlands grootste bierproducent Maar ook de grote naam achter een aantal bekende merken frisdrank, vruchtensap, wijn en gedistilleerd. Een modern en groeiend concern, zeker waar het gaat om organisatie, opzet en functioneren. Voor de adjunct-directeur Centrale Techniek van de groep Heineken Technisch Beheer, gehuisvest in ons kantoor te Zoeterwoude, zoeken wij op korte termijn een ervaren secretaresse. Haar werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit het verzorgen van de binnenkomende en uitgaande post, het in steno opnemen en uitwerken van brieven, notities en verslagen, het maken van afspraken, het bijhouden van de agenda, het onderhouden van telefonische contacten en het voorbereiden van vergaderingen. Tevens wordt van haar een bijdrage verwacht met betrekking tot de coördinatie van de contacten tussen de verschillende afdelingen van de groep Centrale Techniek. Voor deze afwisselende functie zoeken wij gegadigden in de leeftijd van 25 tot 35 jaar, die naast een opleiding op HAVO/VWO- niveau, een goede vaardigheid hebben in typen en steno en beschikken over ervaring in een soortgelijke functie. Contactuele vaardigheden en kennis van de moderne talen vormen een vereiste. Procedure: Belangstellenden worden verzocht schriftelijk of telefonisch contact op te nemen met mevrouw P. Christiaanse, Personeelszaken Kantoor, Heineken Brouwerijen B.V., Burgemeester Smeetsweg 1, 2382 PH Zoeterwoude (telefoon 071-814565). t WA Bestelwagens en chassiskabines van 1-2 ton nuttig laadvermogen. robuust komfortabel 3-mans kabine lage laadvloer keuze uit behzine motoren en de beproefde 2,31. GM-diesel Ube't^ii wij komen. [-"Kal Katwijk, Ambachtsweg 1Tel.: 01718 - 29203 Leiden, Vondellaan 80. Tel.: 071 - 769313 Voorschoten, Julianalaan 46. Tel 01717-2559/2236 v.d. Werfstraat 88 - Leiden telefoon 071 -122369 In een in de provincies Noord-Holland en Zuid-Holland gelegen gebied van ruim 100.000 ha. met ruim 1 miljoen inwoners, heeft het te Leiden gevestigde hoogheemraadschap van Rijnland taken op het terrein van onder meer waterkering, water beheersing en afvalwaterzuivering. Het personeelsbestand van het hoogheemraadschap bestaat uit rond 450 medewerkers, waarvan ongeveer de helft werk zaam op de kantoren te Leiden en de overigen op de gemalen, zuiveringsinstallaties e.d, verspreid over het gehele gebied. De toenemende omvang van het personeelswerk vergt het aantrekken van nog een enthousiaste en bekwame Zijn taak is onder leiding van het hoofd van de afdeling - in nauwe samenwerking met een extern bureau en een reeds in Rijnlands dienst zijnde eigen functiewaardeerder - het functie waarderingsproject te ontwikkelen. De aan te trekken medewerker zal met een grote mate van zelfstandigheid deze nieuwe ontwikkeling gestalte moeten geven. Vereisten: Vooropleiding op middelbaar niveau, aangevuld met een diploma H.B.O.-P.W. (Sociale Academie, Stichting Haarlem, I.B.W.). Ruime ervaring in het beschrijven en waarderen van - met name technische - functies, steunend op een brede en algemene ervaring in het personeelswerk, goede contactuele eigenschappen en het vermogen om analytisch en kritisch te werken zijn voor deze functie beslist noodzakelijk. Zij, die in het bijzonder ervaring hebben met technische functies, genieten de voorkeur. Salaris: Aanstelling zal geschieden op het niveau van het maximum van de rang hoofdcommies A (f 4.078,- tot f 4.547,-). Een psychologisch onderzoek behoort tot de selectieprocedure. Sollicitaties te richten aan de secretaris-rentmeester van Rijnland en in te zenden aan het hoofd Financiële en Personele Zaken., Breestraat 59,2311 CJ te Leiden, onder vermelding van vacature-nummer 81-PZ-2. exclusief bij schoonheidssalons "thérèse" en "Shirley" de wereldberoemde modellerende maskers van Maria Galland/Gérobio de modellerende maskers verbeteren de huidweefsels en geven weer de vroegere stevigheid verstrakking van de gezichtshuid (rimpels) verfraaiing van de handen (pigmentvlekken) verfijning van de huidstructuur acnébehandeling versteviging van buik en benen o.a. na vermagering, panniculose, etc. versteviging, vergroting of verkleining van de buste •deM methoden rijn de albibMten dat de kownettok u heden ttmdwfc.n~btod.nl inplanten van everlash v aanbrengen van nagels (nail to nail) electrisch ontharen vlgs. blend methode voor wimpers en wenkbrauwen verven kunt u bij c evenals zonnen pedicure manicure s terecht Schoonheidssalon Schoonheidssalon „Thérèse" "Shirley" Kastanjelaan 33, Bloemendaal. 'g Gravendamseweg 5, Voorhout, 023-26 48 72 02522-13882 worden nieuw bij de STOFFEERDER antiek restauratie meubelstoffen/ leder vrijblijvend prijsopgave aan huis na telefonische aan vraag: 071-146352 t AMBACHTSHUIS ÏEHEMA meubelstoffering/ interieurverzorging Lobeliadal 11, Langestraat 6, Leiden. is een bedrijf dat prints gedrukte bedradingen) maakt voor de elektronische in dustrie) Wij hebben plaats voor een medewerker op de Op deze kleine afdeling krijgt u als taak: - het aanmaken van screensjablonen - het zeefdrukken van gedrukte bedradin gen. Wij ven/vachten van u: - het zelfstandig kunnen werken, organise ren en ervaring in zeefdruk of grafische sector. Uw sollicitatie voor deze vakature, die dis creet behandeld zal worden, kunt u richten aan: MEDIFO B.V. Industrieweg 12, Postbus 34, 2380 AA ZOETERWOUDE Voor inlichtingen kunt u bellen: De heer I/V. van der Zalm 071-895102 tst. 52 Vrijwillige verkoop NOTARIS H.C.A. BOOM te VOORSCHOTEN zal op woensdagen 18 en 25 maart a.s. telkens v.m. 11.00 uur in "Het Wapen van Voorschoten", Voorscho ten, resp. bij inzet en toeslag publiek verkopen: VIER PERCELEN WEILAND ongeveer gelijk van groot te, gelegen in buitengebied onder Voorschoten aan het eind van de Wilgenlaan tot aan de Vliet, groot 2.39.90 H.A, Te veilen in 4 percelen, kolom en massa. Betaling koop som uiterlijk 14 april 1981. Aanvaarding - vrij van pacht - op 14 april 1981. BEZICHTIGING des zaterdags van 10-13.00 uur en verder volgens afspraak met genoemd notariskantoor, Kon. Wilhelmirialaan 8, Voorschoten, tel. 01717-4040. GEMEENTE ZOETERWOUDE Opdonderdag 12 maart 1981 wordt door het colle ge van burgemeester en wethouders van Zoeter woude een informatie-avond gehouden over de realisering van het winkelcentrum in Zoeterwou- de-Dorp (Dorpsstraat-Dr. Bouwdijkstraal). De bedoeling van deze avond is om belangstellen den te informeren over de gang van zaken met betrekking tot de realisering van het winkelcen trum en tevens zullen inspraakgroepen uit deze belangstellenden worden geformeerd, die zullen worden betrokken bij de keuze van het uiteindelijk uit te voeren ontwerp. Belangstellenden worden om 20,000 uur ten ge meentehuize verwacht. Burgemeester en wethouders van Zoeterwoude, de secretaris, L, Kruithof de burgemeester, A.J.M. Houdijk in topbezetting Solisten, ballet, koor, orkest met 300 MEDEWERKENDEN Prachtige decors en kostuums Vanaf 11 maart in ons restaurant Bulgaarse culinaire weken met Bulgaarse levende muziek.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 12