MEUBELEN Verkoopadministrateur (m/v) een gediplomeerde bejaardenverzorgster UITNODIGING Zö'n bankstel voor zo n lage prijs kom je niet gauw tegen. Puur massief eiken. Prachtige gebloemde stof. 2 Extra poten onder de bank... en onze:BA A Éfk volledige garantie. Wat wilt u nog meer. RflTalC 3-Zitsbank 2 fauteuils slechts 24 uur zltgenot Een bankstel voor ledereen voor elk uur van de dag. Coede steun in de rug door de speciaal gemodelleerde kussens. Bekleed met een vlotte brede rlbstof. De prijs Is ook voor alle beurzen, in Knautsch leer 3195- 'n Vrolijk zltluweel Sprankelend, speels, massief grenen bankstel bekleed met een sterk, leuk modern blauw/witte streepstof. Zit uit de kunst. Als u'm nu koopt betaalt u maar Grenen salontafel 445 - Bijp. hoektafel leverbaar NÜ 3 2-ZitS LEIOEN Lange gracht (Aan de City Ring) Tel. 071-121645 Parkeerplaats bij molen De Valk donderdag koopavond, maandagmiddag geopend LISSE Kanaalstraat-Heereweg Tel. 02521-14642 i donderdag koopavond, maandag gesloten. A BEVERWIJK aan de Meubelboulevard, Parallelweg 98 A Tel. 02510-29062 donderdag koopavond, maandagmiddag geopend ^Êf In Leiden vindt u 1000 parkeerplaatsen bij molen 'De Valk' 200 meter van Mljnders Leiden Lisse Beverwijk Sliedrecht Te huur aangeboden 600 m2 bedrijfshal geschikt voor vrachtauto's en 100 m2 kantoorruimte. GEVRAAGD: NETTE KEETJUFFROUW Wegens vervroegde pensionering van de huidige funktionaris, zoeken wij op korte termijn een ambitieuze voor 2 ochtenden in de week, van 9 tot 12 uur. Te bevragen Randstad veilingen Leiden. tel. 071-131047. Tevens te huur gevraagd 150 m2 kantoorruimte. Aanmelden op ons werk aan de Gandistraat. Vragen naar de heer Jonker. B V. Aannemersbedrijf De funktie: Het na een ruime inwerkperiode: - in voorkomende gevallen kunnen optreden als plaatsvervanger van de Algemene Verkoopadministra teur; - zelfstandig leiding geven aan enkele medewerk(st)ers; - verwerken en interpreteren van afzetgegevens; - bijhouden van de buitendienst administratie en het analyseren hiervan; - mede opzetten van begrotingen; - onderhouden van dagelijkse kontakten met afnemers, buiten dienst en diverse interne afde lingen; - voorbereiden en "doen uitvoeren" van telefonische verkoop. Wie zoeken wij? Voor het vervullen van de om schreven funktie, denken wij aan een dynamisch en aktieve medewerk(st)er met tenminste vijf jaar ervaring op bovengenoemd terrein. Leeftijd bij voorkeur van 30-35 jaar. Een middelbare schoolopleiding (bèta-richting) met bijvoorbeeld N.I.M.A. is gewenst. H.E.A.O. betekent een plus. Hij werkt mede tot verdere auto matisering van order- en verkoop gegevens en zal voldoen aan de aan deze job gestelde eisen t.a.v. plan ning, tijdigheid, volledigheid, nauwkeurigheid en verantwoorde lijkheid. Voor nadere informatie over deze funktie kunt u kontakt opnemen met de heer W.J.G.M. Kotterman, Algemeen Verkoopadministrateur, telefoon 01726-19210, toestel 127 of buiten kantooruren 01726-14476. Wilt u uw schriftelijke sollicitatie met levensloop richten aan de Direktie van Andrélon Cosmetics B.V., postbus 1,2410 AA BODEGRAVER Admiraal Banckertweg 23, 2315 SR Leiden Andrélon is de grootste Nederlandse onderneming op het gebied van haar- en huidverzorgingsprodukten. Al 40 jaar is Andrélon een Prot. Chr. Bejaardentehuis "De Schutse" Postbus 53, 2170 AB Sassenheim.. Wij vragen voor zo spoedig mogelijk; voor de nachtdienst. en veroeterde produkten op de markt brengt. Het uitgebreide assortiment omvat naast de diverse shampoos, crèmespoelingen, haarverstevigers onder het Andrélon-merk. ook de merken Douche Fris, Crème- bad. Golf Lok en Kerafibre. voor vrije bezichtiging morgen van 11.30-12.30 WELTERDREEF169 te VOORSCHOTEN origineel nieuwbouw hoekhuis. Woon-eetkamer in U-vorm, moderne keuken incl. apparatuur; 1 e etage: 3 slaapkamers, lu xe badkamer; 2e etage: ruime slaapkamer. Tuin Z.W. in zeer goede staat van onder houd, leuk gelegen nabij recreatieparkje. Vraagprijs: 280.000,- k.k. Oplevering: direct. Leeftijd 23 jaar en ouder. Salaris en arbeidsvoorwaarden overeenkom stig de C.A.O. voor bejaardentehuizen. Sollicitaties te richten aan de directrice mevrouw T- J. Konstapel onder boven staand adres of telefonisch onder nr. 02522-10547.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 8