onroerendgoed M J nONROER .□NRI Open huis in de modelwoning ONROERENDGOED onroerendgoed B ONROERENDGOED Jf MB |P%A onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed U v onroerendgoed 1 359.000,- Wilma Verkoopkantoor 030 - 627 827 KÜppes h 01720-29306 BESPAARf45.000, onroerendgoed HAZERSWOUDE Bilderdijklaan 7 f 398.000,- Vrijstaande bungalow met garage en prachtig aangelegde tuin, gelegen aan een plantsoen met waterpartij. Inde ling: gang met plavuizen en gardero be, toilet, 3 slaapkamers, luxe badka mer met ligbad en douche, ruime luxe keuken met apparatuur, ruime woonkamer met open haard, parket en deuren naar terras (zonzijde). CV- Poelzoom 18 f 395.000,— Geschakelde villa met aangebouwde garage met berging, aan 3 zijden vrij staand. Ind.: zij-ingang, hal, toilet, open trap, zeer grote woonkamer met niveau-verschil bestaande uit zit gedeelte met open haard, eethoek met schuifdeuren naar de tuin, stu deer- of werkruimte, open keuken met eiken front, bijkeuken, garage met vliering. 1e et.: 3 kamers, ber ging, badkamer met ligbad, 2e badka mer mêt douche, apart toilet, 2e et.: 1 kamer, berging. CV-gas. KOUDEKERK A/D RIJN Pr. Bernhardstraat 66 f 187.000,- Modern woonhuis met voor- en ach tertuin, achterom en schuur, CV-gas. Gasboiler. Ind.: hal, moderne (Sie- matic) keuken, woonkamer met par ket, Ie et. 3 kamers, kasten, royale badkamer met douche, vaste trap naar grote zolder met brede dakka- parterre-appartement. Ind.: Entree, bergkast, woonkamer met moderne open keuken, slaapkamer, badkamer met douche en aansl. wasapp. Balkon en toegang tot gemeenschappelijke tuin. Eigen CV-inst. Inpandige ber ging. Serv.kst. t f 90,— p/m. Erf pachtscanon f 1.382,- p/j. Oude Rijn 21 f250.000.- Grachtenhuis met flink zonnig terras, in het centrum, aan de voet van de Burcht. CV. Woonkamer met niveau verschil, uitgebouwde keuken, 6 slaapkamers, douche, 2 toiletten. Rijnsburgerweg 127 f 325.000,— Hoek-villa met flinke tuin en CV. Part. 2 kamers, serre, keuken. Voorts 6 kamers waarvan 5 verhuurd, 2 keu kentjes, badkamer. Parterre komt ge heel leeg. Rijnsburgerweg 131 f 930.000,- Eersteklas gebouwde (1979) vrij staande luxe villa, met ruime garage. Ind.: grote kamer met open haard en houten plafond, studeerkamer, zeer moderne open keuken met alle app. toilet, bordestrap met tussenkamer, 2 slaapkamers met inpandig balkon, 2 volledige badkamers, 2e toilet, waskamer. Vlizotrap naar geheel be vloerde zolder. Grote, droge kelder met aparte stookruimte voor hete- luchtverw. Goed geisoleerd, Gunstige ligging. Schoenerwal 3 f 825.000,- Vrijstaande villa aan de Zijl met ha ven, nabij Kagerplassen (brugloze verbinding). Schitterend huis. Bouw jaar '76. opp 600 m2 grond. Ind.: living van 88 m2, luxe open keuken, 2 complete badkamers, 4 slaapka mers. Prachtig aangelegde tuin en ter ras. INRUIL OUDE WONING. Wij zijn event, bereid uw huidige woning in te ruilen. Schokkerwerf 2 f 398.000,— Halfvrijstaande villa, fraaie tuin (zuid), garage. CV, open haard. Ind.: 54 m2 woonkmr, plavuizen, extra kamer beneden, badkamer, 1e et,: 3 kamers, 2e badkamer. Schubertlaan 19 f 135.000,— 4-kamer-appartement met lift. CV, op de 2e woonlaag. Leuk uitzicht. Ind.: woonkamer met kastenwand, flinke keuken, badkamer, 3 kamers, zonnig balkon. Apollolaan 578 f 170.000,- Op 1e woonlaag gelegen 2/3 kamer hoekflat. Berging onder het gebouw. CV. Ind.: grote woonkamer, keuken met zijraam en ontbijtbar, grote slaapkamer (was 2), badkamer met ligbad, toilet (gekleurd sanitair). Thermopane beglazing. Serv.kst. f 225,- p/m. Bachstraat 46 f 62.500,— 1-kamer-appartement met CV en ber ging. Omvat: hal, badkamer met dou che, zit-slaapkamer met balkon, keu ken. De vloerbedekking blijft bij de flat. Haagplein 93 f 98.000,— Prima onderhouden luxe 2-kamer ap partement op de 5e etage. Hoek. Leuk uitzicht. CV, Lift. Eigen par keerterrein. Bij het centrum van de stad. Vrije vestiging. Haagweg 146 f 139.500,— Op leuk punt gelegen 4-kamer-top- appartement met lift. Nabij het cen trum. Grote woonkamer, 2 slaapka mers Zitbalkon op zuid. Div. ther mopane. Vrije vestiging. Herensteeg 7 f 248.000,— Geheel gerestaureerd 17e eeuws stadshuis. Monument, gelegen in hartje stad. Academiewijk. Ind.: hal, grote woonkeuken, toilet en studeer kamer alles met plavuizen, wijnkel der, en grote bergkamer. Ie et.: U- vormige woonkamer (9,6 x 5 m) met openslaande deuren naar terras. 2e et.: 2 slaapkamers, moderne badka mer met ligbad, vaste trap naar zol der. CV-gas. Nieuwe leidingen. Au thentieke eikenhouten zolderingen en spiltrappen. Kasteelhof 10 f560.000,- Vrijstaande villa met garage, schuur en tuin, gelegen in rustig villawijk|e. Ind.: grote hal, L-vormige woonka mer met open haard, luxe woonkeu ken, eetkamer, plavuizen op de hele parterre. 1e et 3 kamers, zeer ruime badkamer, aparte douche, balkons. 2e et atelier en 4e slaapkamer. CV- gas, diverse thermopane-ramen. Krefeldlaan 4 f 375.000,- Moderne villa op het Waardeiland met voor- en achtertuin, vrij uitzicht, grote garage. Alles dubbel beglaasd. Prima onderhouden. Indeling: woon kamer met open haard, luxe eetka mer/keuken, ingebouwde appara tuur, wasruimte, 1e et.: 4 slaapka mers en 2 badkamers. CV-gas. 5 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2 toiletten, balkon. Veel berging. Floralaan 63 f 148.000,- Op 2e etage gelegen 3/4 kamerflat na bij winkelcentrum. Ind.: gang, grote woonkamer over de hele breedte met balkon (Z), 2 slaapkamers, keuken, toilet, badkamer met zitbad. Eigen CV. Berging onder het gebouw. De flat verkeert in uitstekende staat. Economisch gebondenen/ingezetenen van Oegstgeest genieten de voorkeur. Jan Steenlaan 9 f 275.000,— Op goede stand gelegen goed onder houden herenhuis met voor- en vrije, zonnige achtertuin, stenen schuur en achterom, Ind.: hal, kelderkast, royale woonkamer met open haard, komple- te vernieuwde keuken met inb.app. 1e et.: 3 slaapkamers, badkamer met lig bad, 2 balkons, 2e toilet. 2e et.: vaste trap, 2 slaapkamers, veel berging. CV- Julianalaan 5 en 5a f 650.000,— Romantisch, wit, villaatje met gasten verblijf, prachtig gesitueerd aan één der mooiste lanen in het oude deel van Oegstgeest. Zeer rustige ligging. Ind.: hal, toilet, L-vormige woonkamer met open haard en deuren naar de tuin, keuken, Ie et.: grote kamer met bal kon, kleinere kamer met wastafel, badkamer met douche, wastafel en 2e toilet. CV-gas. Gastenverblijf: entree, grote kamer met ingebouwde kasten, keukenblok, douchecel met toilet en wastafel, lad- dertrap naar flinke berging. Fraaie Pieter de Hooghlaan 7 f 325.000,— Hoekherenhuis met 3 zijden tuin, ga rage en schuur. CV. Ind.: hal, keuken, woonkamer met open haard en par ketvloer, 1e etage: 3 slaapkamers, bad kamer met ligbad, 2e toilet, 2 balkons, 2e etage: grote kamer met breed dak kapel en wastafel, kamer met dakraam en voorts een bergkamer. Rijnzichtweg 29 f 149.000,— Karakteristiek hoekhuisje, met voor- en achtertuin (Z), stenen schuur en achterom. Ind.: grote doorzonkamer met parket en openslaande deuren, toilet, ged. open keuken met kelder kast, 2 slaapkamers met dakkapellen, douchekamer, berging en vliering. CV- Beatrixstraat 19 f 187.000,— Rustig en vrij gelegen woonhuis t.o. breed plantsoen. Voor- en achter tuin, achterom en schuur. CV-gas. Geisoleerd dak. Ind.: Woonkamer met open haard, dubbele beglazing, keuken, 1e et.: 3 kamers, badkamer met ligbad, 2e toilet, 2e et.: flinke zolder en kamer met dakkapel. Hoofdstraat 2 f 890.000,- Kapitale vrijstaande villa aan de Oude Rijn. Grote, fraai aangelegde tuin met terrassen. Het pand is ge heel onderkelderd: barruimte, bil - jardzaal, etc. Parterre: 42 m2 woon kamer met open haard, koepelkamer met uitzicht op de Oude Rijn, mo derne eiken keuken, studeerkamer, 1e et.: 4 kamers moderne badkamer, 2e et.: dubbele kamer met alkoven, badkamer. Recent gerenoveerd en verbouwd. Ie klas. CV-gas. Splinterlaan 48 f 132.000,— Perfect onderhouden 3/4-kamer-ap- partement. Omvat: grote woonkamer (11 m) met open haard, keuken, dou che, balkon, 2 slaapkamers. CV. Tollenaer- singel 37 vraagprijs f 690.000,- Exclusieve, vrijstaande villa met mooi aangelegde tuin (zuid). Perfect onder houden, royale luxueuse afwerking. Ind.: grote hal. marmeren vloer, woonkamer (65 m2) met kastenwan den, open haard, eiken eetkeuken, bij keuken, garage. 1e et.: 5 kamers, 2 badkamers, 2 balkons, 2e et.: enorme (hobby)zolder. CV. Anna van Burenlaan 3 f 350.000,— Royaal herenhuis gelegen in fraaie om geving aan plantsoen nabij modern winkelcentrum. CV-gas. Voor- en ach tertuin met achterom en schuur. Ind.: Hal, voor en achterkamer met parket, dubbele beglazing, keuken, bijkeuken. van Wassenaerlaan 23 f 120.000,— Maisonette gelegen op de 1e etage. In deling: entree, gang, 3 kamers, 2 bal kons, keuken, badkamer met zitbad, wastafel en toilet, spiltrap naar 2e eta ge: overloop, grote kamer met breed raam, veel kasten en bergruimte, apar te bergkamer. Ganzenwei 302 f 540.000,— Bijzonder vrij gelegen semi bungalow met mooie tuin. Uitzicht over vijver partij en op bos. Aangebouwde garage in gebruik als berging. L-vormige woonkamer, luxe keuken, extra ka mer. Overal plavuizen en thermopane. Zonneterras. Open trap naar 1e et. met vide in gebruik als studeerruimte, 3 kamers, badkamer, breed balkon. CV. Vlietwei 102 f 220.000,- Hoekhuis met voor- en vrije achter tuin. Grote woonkamer over de gehele breedte in open verbinding met een zeer moderne keuken, 4 slaapkamers, badkamer met ligbad, grote zolderka mer met wastafel CV-gas. Vrije vesti ging. Burg. Brandtstraat 16 f 169.000,- Perfect onderhouden modern woon huis met voor- en flinke achtertuin, achterom, schuur, CV. Ind.: Woon kmr. in open verbinding met schitte rende luxe massief eiken keuken met alle apparatuur (splinternieuw). 1e et.: 3 slaapkamers, badkamer met douche. Ingezetenen, dan wel economisch ge bondenen aan Zoeterwoude genieten de voorkeur. Vanaf 12 uur vandaag (zaterdag 28 februari) is de nieuwe modelwoning van het projekt 'Rijnstede' aan de Julianastraat te Alphen a/d Rijn geopend. U bent er welkom! Komt u eens kijken in deze stijlvolle woning, met uitzicht over het altijd levendige water van de Oude Rijn en de sfeer van een altijd gezellige jachthaven. Geniet van ruimte en luxe De ruimte van de jachthaven aan de voorzijde, de ruimte van de Oude Rijn aan de achterkant, de ruimte fn de huizen, het lijkt niet te kunnen middenin een stad. Tóch is dat bij Rijnstede wel het geval. In de woningen zorgen speelse niveau verschillen voor een aparte sfeer. De zorgvuldige afwerking met o.a. dubbel glas en hardhouten buitenkozijnen, de luxe ingerichte keuken en de als wijnkelder te gebruiken ruimte beneden zijn enkele van de punten die wij hier willen noemen. Wilt u dat niet zélf zien? Kom dan zaterdag of zondag tussen 12 en 4 uur of maandag of woensdag tussen 2 en 4 uur eens kijken: de hobby/studeerkamer, de woonkamer met open haard, de aparte eetkamer met hoekkeuken, de 4 slaapkamers, de badkamer, het dakterras en het ruime terras aan de Rijn zullen u beslist bevallen. Extra voor snelle kopers De eerste drie kopers van zo'n luxe Rijnwoning krijgen gratis een ligplaats in de jachthaven aangeboden. Dus als u tóch al interesse hebt, kunt u beter snel beslissen! Prijs v.o.n. Openingstijden modelwoning zaterdag en zondag van 12 tot 16 uur, maandag en woensdag van 14 tot 16 uur. Voor andere tijden kunt u natuurlijk een afspraak maken! De 'Eigen-Huis-Verkoop-Garantie' van Wilma Koopt u een Wilma vrije sektor-woning, dan koopt Wilma op een afgesproken datum uw huidige huis voor een onderling T overeengekomen taxatieprijs. U kunt natuurlijk proberen vóór die tijd uw huis op voordeliger kondities te verkopen, maar mocht dat niet lukken, dan bent u toch zekervan verkoop. En... van geld, op het moment dat u het nódig hebt. NB: Aan de inkoop door Wilma is één voorwaarde verbonden: de taxatiewaarde van uw huidige woning dient lager te zijn dan de koopprijs van uw nieuwe huis. Over de door ons gestelde grenzen zullen wij u graag informeren. TE KOOP IN OEGSTGEEST PRES. KENNEDYLAAN 184 Hoek-Drive-ln woning met inpandige garage en tuin. Ind.: entree, hal. toilet, berging, gezellige tuinkamer. 1e etage: L-vormige zit/eetkamer, moderne keuken. 2e eta ge 3 slaapkamers, badkamer. Het geheel is in perfecte staat van onderhoud. Veel luxe. Aantrekkelijke vraagprijs 335.000,- JUFFERMANSSTRAAT 62 Hoekhuis met garage en grote zonnige tuin. Ind.: entree, hal, toilet, keuken met bar annex eethoek, L-vormige zit/eetkamer met open haard, terras. 1e verd.: 3 slaapka mers, badkamer, aparte douche. 2e verd.: zolderkamer. Interessante prijs 295.000,- b.v. makelaarskantoor Na Kantoortijd J J.C. Sarlet 01751 -14842 Mevr O v d Flier 01751-12656 J E vd Poll 070-244108 op de bouwkosten van uw semibungalow. Bouwkosten f 180800,— inkl. 18% BTW, grondwerk en fundering, excl. gron Daar moet u zelf voor zorgen. Deze prijs geldt voor geheel Nederland m.u.v. eilanden. In deze prijs is begrepen: begane grond afm. 12.70 x 8.80 mtr: hal, ruime woonkamer met schuifpuien, eiken keuken met o.a. vaatwasser, bergi slaapkamer en luxueuze badkamer. Inklusief garage en CV. Verdieping: balkon, grote hobbyruimte (38 m2) en 2 royale slaapkamers. Inhoud 565 m3. Ca50% besparing op stookkosten d.rr perfekte isolatie. Korte bouwtijd. Muren uitgevoerd in handvorm stee Plavuizen in berging,

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 26