scgeel looninspekteur bezigheids- therapeut(e) Technisch inkoper bij DMN te Noordwijkerhout. weel' ■PERSONEEU ERVAREN SCHADE- VERZEKERONGSDESKUNDIGE Bedrijfsvereniging voor de Gezondheid/Geestelijke en Maatschappelijke Belangen personeelswerker (m/v) HET RIJNLANDS LYCEUM WERKSTERS overduin bent u kreatief, kunt u organiseren, en hebt u belangstelling voor oudere, gehandicapte mensen? katholieke stichting voor verzorging en verpleging A. KOMMERCIEEL MEDEWERKER (STER) B. TELEFONISTE/ RECEPTIONISTE subhoofd tmm iwwi pmjofjmptrsonMt (M/V) Intermed is een jonge en moderne schadeverzekeraar die nausve banden onderhoudt met Zilveren Kruis Ziekte kostenverzekering, een van de grootste ziektekostenverzekeraars in het land. Door rechtstreekse contacten met onze verzekerden zijn de premies laag. Samen met de moderne polissen staat dat borg voor een expansieve groei van onze maatschappij. Op korte termijn hebben Intermed schade verzekeringen n.v wij plaats voor een ervaren schade- verzekeringsdeskundige (m/v). De gezochte functionaris heeft een goede kennis van en ervaring in meerdere facetten van het schadeverzekeringsvak. Voor deze functie is minimaal een HAVO-opleiding noodzakelijk, evenals bezit van een B.-diploma. De werkzaamheden hebben betrek king op zowel acceptatie als schade. De leeftijdsgrens is 30 jaar. Belangstellenden die graag werken in een klein dynamisch team en prijs stellen op uitstekende toekomst mogelijkheden, een goed salaris en een voortreffelijke pensioenregeling, kunnen hun schriftelijke sollicitatie richten aan de afdeling personeelszaken, Postbus 128, 2200 AC Noordwijk "ZW Hij zal in nauwe samenwerking met de andere personeelsfunktionarissen verantwoordelijk zijn voor een aantal uitvoerende taken, waaronder: een gedeelte van de personeelsplanning en aktiviteiten op het gebied van werving en selectie het toezicht op een aantal uitvoerings regelingen van de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen een aantal administratieve werkzaamheden. Andere deeltaken kunnen in overleg worden vastgesteld. Daarnaast wordt een bijdrage verwacht in de verdere uitbouw van het personeelsbeleid van St. Bavo. Wij denken aan een jonge personeels- werker met een op het werk gerichte minimaal middelbare opleiding. Ook zij die nog met een studie bezig zijn en ruime ervaring hebben op boven genoemde terreinen kunnen reflekteren. Salarisgrenzen: f2261,58 - f3093,46 bruto per maand. Schriftelijke sollicitaties kunt u sturen naar.de afdeling Personeelszaken, met vermelding van vakaturenummer 81.90.13. stichting centrum st.Davo noordwijkerhout Organisatie ter bevordering van de Geesteh|ke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel 02523-8141 - 2211 AB Noordwi|kerhout (uitvoeringsorgaan sociale verzekering) Utrechtseweg 30-32, 3704 HD Zeist Ons bedrijf verzorgt voor werknemers in dienst van de aangesloten groeperingen en instellingen de uitkeringen en voorzieningen ingevolge de AA W/WAO, WW en ZW. Naast het modern ingerichte hoofdkantoor te Zeist, heeft onze bedrijfsvereni ging 11 over het land verspreide rayonkantoren (totaal circa 1500 medewerkers). Bij onze bedrijfsvereniging zijn ongeveer 40.000 werkgevers aangesloten. Het aantal verzekerde werknemers bedraagt ca. 700.000. In onze buitendienst is er voor de regio Haarlem/Leiden een vakature voor de funktie van Funktie-informatie: De looninspekteur bezoekt werkgevers ten behoeve van de vaststelling van het premieplichtig loon. Tevens verstrekt hij informatie over de sociale verzekeringen. Funktie-eisen: bekendheid met verschillende systemen van loonadministratie; opleiding op havo-niveau en mba- diploma of hiervoor studerend; goede kontaktuele eigenschappen; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; het bezit van rijbewijs B/E; kennis van en ervaring met de uit voering van de sociale verzekerings wetten strekt tot aanbeveling; aan het diploma Sociale Verzekering wordt veel waarde gehecht. Kandidaten dienen in de genoemde regio woonachtig te zijn. Wij bieden: Naast goede sekundaire arbeidsvoor waarden, een salaris - afhankelijk van leeftijd en ervaring - tot maximaal f 3.609,— bruto per maand. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektie-procedure. Wij maken geen onderscheid tussen mannelijke en vrouwelijke kandidaten. Interesse? Belangstellenden voor deze funktie verzoeken wij hun schriftelijke sollicita tie te richten aan de personeelsdienst BVG, postbus 276, 3700 EA Zeist. Dc Stichting Centrum St. Bavo te Noord wij kerhout met ruim 700 personeelsleden vraagt ten behoeve van de afdeling Personeelszaken een te Oegstgeest vraagt maandag t/m vrijdag van 14.00 tot 18.00 uur. nelden Apollolaan 1, Oegstgeest telefoon voor Aanmelden 155640. psychiatrisch centrum voor bejaarden te katwijk aan zee Wegens vertrek van één van onze kollega's vragen wij op korte termijn een voor 35 uren per week. Wij zoeken iemand die zelfstandig en in teamverband kan werken, initiatief kan ontplooien en bij voorkeur ervaring heeft met bewoners in een psycho-geriatrisch verpleeghuis. Gevraagd wordt het diploma Bezigheidstherapie (Princenoord of Norel), diploma MBO-AT of een gelijkwaardige opleiding. Nadere inlichtingen over de funktie kunt u verkrijgen bij de heer A. Tibben, psycholoog, telefoon (01718) 1.54.41. Sollicitatiebrieven te richten aan de heer J. Ringelberg, geneesheer- direkteur, Nachtegaallaan 5, 2225 SX Katwijk (Z.H.). Dan bent u misschien de man of vrouw die wij zoeken. In het dagbehandelingscentrum van ons psychogeriatrisch verpleeghuis MARIAHOEVE (Hongarenburg 240 te Den Haag) willen wij name lijk het team van ziekenverzorgenden uitbreiden met een AKTIVITEITENBEGELEID(ST)ER. Het centrum heeft mogelijkheden voor 32 patiën ten per dag. De nieuwe medewerk(st)er zal vooral gaan zorg dragen voor een zinvolle besteding van de dag, in het bijzonder voor de heren in de dagbehandeling. Ook het opstarten van een aanwezige hobbyruimte gaat tot zijn/haar taken behoren. En bovendien adviseert hij/zij de andere teamleden op het ge bied van aktiviteiten. Om de funktie goed te kunnen vervullen, zal de kandidaat moeten beschikken over een opleiding Bezigheidstherapie, MBO-AT, MBO-IW of een vergelijkbare opleiding. Als u interesse in deze funktie heeft, informeert u dan eens naar wat wij u te bieden hebben. De heer J.J. Luijten, direktiehoofd begeleiding is gaarne bereid u de nodige inlichtingen te ver strekken. Telefoon 070 - 824221. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, onder ver melding van uw postcode en het nummer MH-20-AB richten aan het hoofd Personeelszaken van: in de regio 's-Gravenhage, Wapserveenstraat3, 2545 KJ 's-Gravenhage. Handelmaatschappij VOS CO. B.V. Industrieweg 20 - Zoeterwoude/Rijndijk tel. 071-899305 Wij zijn een snel groeiende dochteronderneming van een internationaal concern. Voor spoedige indiensttreding is binnen ons team plaats voor: voor de afdeling Export/Expeditie die: O telefonisch/schriftelijk kontakt onderhoudt met enerzijds onze agenten en afnemers elders in de wereld en anderzijds met onze fabrieken, rederijen en expediteurs. kalkulaties en offertes maakt. de afwikkeling van bank- en douanedokumenten verzorgt. 9 een opleiding op HAVO/MAVO niveau heeft. O de moderne talen, doch tenminste Duits - Engels beheerst. Ervaring in dezelfde of branche strekt tot aanbeveling. Wij bieden u een interessante, levendige functie met een goed inkomen, uitstekende ontplooiingskansen en goede sekundaire arbeidsvoorwaarden. die: O de vele in- en uitgaande telefoongesprekken in goede bannen leidt. O de moderne talen, Duits - Engels eventueel Frans beheerst. 0 bezoekers ontvangt. 0 enig type-werk verricht. Wij bieden u een levendige funktie met een goede honorering en goede sekundaire arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties te richten aan bovengenoemd adres. Voorde functie onder A. de Direktie, voor de functie onder B. t.a.v. Mevr. Valk. Sint Antoniushove te Leidschendam, een modern ziekenhuis met praktisch alle voor- ïzi komende specialismen, heeft 350 bedden, ve Het ziekenhuis behoort tot de regio Den Haao en is gemakkelijk bereikbaar met openbaar ei vervoer. >t Voor de afdeling GYNAECOLOGIE fe (34 bedden) vragen wij een Aanstelling vindt plaats in de rang van le verrc pleegkundige. ;éi Het subhoofd is'mede verantwoordelijk voor r de organisatie van de afdeling; geeft leiding -r; aan verpleegkundigen en leerling-verpleegkun\c digen en vervangt het hoofd bij diens afwezig heid. »J Telefonische inlichtingen worden gaarne ver-11 strekt door mevrouw É.C. Karei, direkteur- verpleegkundige, telefoon 070-209.360, t toestel 387. a| Schriftelijke sollicitaties te richten aan Drs. N.J. Gaakeer, hoofd dienst Personeel en Organisatie, Burg. Banninglaan 1, 2262 BA ijeidschendam. De Machinefabriek Noordwyker- hout bv, afgekort DMN, is gespe cialiseerd in het, voor derden, hoog- kwalitatief bewerken van o.a. machine-onderdelen en in de produktie van lieren en doorval- en doorblaassluizen voor de proces industrie DMN telt ongeveer 115 medewerkers. Voor onze inkoopafdeling zoeken wij iemand die bereid is onder leiding van onze technisch inkoper te starten met alle voorkomende inkoopactiviteiten zowel inzake de technische aspecten als de admini stratieve afhandeling. Wij verwachten dat de nieuwe medewerker in een later stadium volledig zelfstandig de inkoop activiteiten op zich kan nemen voor een door ons op de markt te brengen nieuw produkt, waarvoor thans de voorbereiding in volle gang is. Hij moet in staat zijn tech nische specificaties te vertalen in aan leveranciers te stellen eisen en hij moet aanbiedingen kunnen beoordelen, zowel op hun tech nische als commercieel/econo mische aspecten Als achtergrond denken wij aan iemand van een behoorlijke technische opleiding (bijvoorbeeld HTS-WTB). Spreek- en schrijfvaardigheid in Engels en Duits zijn vanzelf sprekend, kennis van Frans is een pré. Ervaring in een technische inkoopfunctie achten wij noodzakelijk. Een medisch- en eventueel psycho technisch onderzoek maken deel uit van de selectieprocedure De resultaten daarvan kunnen alvorens deze worden gerappor teerd, met de kandidaat besproken worden. Bent u geïnteresseerd? Schrijf dan naar DMN.afdeling personeelszaken, 's-Gravendamseweg 16, 2211 WJ Noordwijkerhout, Wilt u eerst nog wat meer informatie? Dan kunt u bellen naar de heer P.W. Idema, afd. personeelszaken, telefoon 02523-3941. O De machinefabriek Noordwykerhout (DMN) maakt deel uit van IHC HOLLAND. Een industriële groep, die werkzaamheden verricht voor de baggerindustrie over de gehele wereld.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 20