Leimuiden JSSF westeinde ziekenhuis Dit keurmerk betekent energiebesparing en veiligheid secretaresse x/> Laborant(e) die verf en verflagen wil onderwerpen aan mechanische beproevingen A chef patiëntenadministratie (nw) Dit GIVEG Hoog Rendementsmerk moet u in het achterhoofd houden. Het betekent én aardgas besparen én veilig stoken. Wat is er aan de hand? Veel Nederlandse huizen hebben met aardgas gestookte centrale verwarmingsinstallaties. De 'centrale energiebron' van zo'n c.v. is de ketel. Technici van de N.V. Nederlandse Gasunie hebben een paar jaar geleden laten zien, dat het mogelijk is een ketel te bouwen met een flink hoog rendement. Hierdoor gestimuleerd kunnen fabrikanten nu ketels op de markt gaan brengen met het GIVEG-HR-merk. Enkele van die ketels zijn inmiddels op hun werking, prestatie en veiligheid door het VEG-Gasinstituut - het centrale keuringsinstituut van de Nederlandse gasbedrijven - gekeurd en goed bevonden. Ze zijn herkenbaar aan het nieuwe keurmerk, wat in de praktijk betekent: een verbruik aan aardgas dat zo'n 17 tot 22% lager ligt dan van een 'oude' ketel. In de loop van 1981 zullen de fabrikanten ze gaan produceren, eerst mondjesmaat, want het fabricageproces vergt allerlei aanpassingen, en daarna in steeds groter aantallen. Heel wat Nederlandse c.v.'s draaien al meer dan tien jaar. Veel van die oudjes raken aan vervanging toe. Wellicht is de nieuwe ketel ook voor u interessant. Hoe krijgt u meer gegevens? Er ligt een vouwblad voor u klaar, waarin onder meer antwoord op de volgende vragen wordt gegeven: Wat is de meerprijs van zo'n nieuwe ketel? Wat is de terugverdientijd? Hoe zit het met de 'beperkte' plaatsingsmogelijkheden? Hoe lang is de levensduur? Het vouwblad kunt u aanvragen met onderstaande coupon. Voorlichting Aardgas zorgt ervoor, dat u dit vouwblad ontvangt via uw plaatselijk gasbedrijf. Datzelfde gasbedrijf is daarna graag bereid u verder alle mogelijke informatie te verstrekken. Stuur mij het vouwblad over de verbeterde c.v.-ketel Naam Adres Postcode/Plaats Voorlichting Aardgas, Postbus 504,7300 AM Apeldoorn Publikatie van Gasunie (voert het aardgas aan voor industrieën en gasbedrijven) en VEGIN (de Nederlandse gasbedrijven die het aardgas bij u thuis brengen). TE KOOP TE HUUR Valkenburgseweg 68 te Katwijk Aan rijweg gelegen BEDRIJFSCOMPLEX bestaande uit: 2 hallen met verwarming, krachtstroom, loopkraan etc. De grote loods 850 m2, heeft div. kantoorunits met een gezamenlijk opp. van 150 m2, 2 toiletgroepen en een ruime entree. De kleinere loods heeft een totaal opp. van 250 m2 en bestaat momenteel uit 3 units Totaal grondopp. van het complex is 2800 m2. Het bedrijf kan direkt leeg opgeleverd worden. Alle informaties via: Makelaardij o/g Attcöra Ui Dir. D. DE JAGER Voorstraat 29 2225 EK Katwijk Z.H. Tel. 01718-16545' - 14315 GARAGE AUTO- EN TRUCKVERHUUR St. Aagtenstraat 10-14, Leiden. 071-125709, 153627 geopend van 6.00-18.00 uur, 's avonds na tel.^afspr. Semi-bungalow met eigen aanlegsteiger In rustige, doodlopende laan aan rivier de Drecht (open verbinding met Braasemermeer). Achtertuin op Z. (110m2) grenst aan weide langs de Drecht. Beg.gr.: woonkamer (55 m2) met open haard en dubb. begla zing, luxe open keuken, inpandige garage, bijkeuken. Ie verd.: 4 slaapkamers, badkamer. Verkoop rechtstreeks door eigenaar/bewoner. Praatprijs 390.000 kk Weidelaan 12 Leimuiden Tel.: (na 18.00 u) 01721 - 88 81. Sikkens ontwikkelt, vervaardigt en verkoopt lakken en verven voor de professionele en de doe-het-zelf markt. De fabricage van deze ge specialiseerde producten vindt plaats in een zestal vestigingen. In onze vestiging Sassenheim worden o.a. bouwverven, autoreparatielakken en indus triële lakken gemaakt. Tevens zijn daar ge vestigd het centrale researchlaboratorium, commerciële en administratieve afdelingen en de stafafdelingen. In totaal werken er zo'n 1250 mensen. Op ons fysisch laboratorium houdt de groep "meten en testen' zich bezig met het verrich ten van ondersteunend onderzoek voor de ontwikkelingslaboratoria. Binnen dit kader worden metingen en beproevingen uitgevoerd op het gebied van Theologische, mechanische en duurzaamheidseigenschappen. Wij zijn op zoek naar een laborant(e) die met behulp van geavanceerde apparaten en test methoden de Tysische eigenschappen gaat bepalen van verf en verflagen. Dit vereist een opleiding op MTS-niveau, belangstelling voor algemeen materiaal onderzoek en een flinke dosis accuratesse. Wij bieden een goed salaris en een groot aantal bijkomende voorwaarden, waaronder: een 13e maand, een vakantietoeslag van 8%, 22 basisdagen vakantie plus twee collectieve snipperdagen en een gunstige pensioenvoor ziening. Als u belangstelling hebt voor deze functie wordt u uitgenodigd schriftelijk of telefonisch contact op te nemen met drs, C.A. Lansbergen van onze afdeling Personeelszaken, Rijksstraatweg 31, 2171 AJ Sassenheim. Sikkens bv Postbus 3 2170 BA Sassenheim (01711)8 20 88 exclusief bij schoonheidssalon „thcrèse" de wereldberoemde modellerende maskers van Maria Galland/Gérobio de modellerende maskers verbeteren de huidweefsels en geven weer de vroegere stevigheid verstrakking van de gezichtshuid (rimpels) verfraaiing van de handen (pigmentvlekken) verfijning van de huidstructuur acnébehandeling versteviging van buik en benen o.a. na vermagering, panniculose, etc. versteviging, vergroting of verkleining van de buste t de»» methodon zijn altorboyton dat de komwttok u haden tan daoa kan biadanl inplanten van everlash v aanbrengen van nagels I (nail to nail) electrisch ontharen vlgs. blend methode Bvoor wimpers en wenkbrauwen verven kunt u bij ons terecht evenals zonnen Schoonheidssalon „Thérèse" Kastanjelaan 33, Bloemendaal. Schoonheidssalon "Shirley" 's Gravendamseweg 5, Voorhout, Hollandsche Beton Groep nv, gevestigd te Rijswijk, bundelt een groep ondernemingen in de utiliteits- en woningbouw, weg- en waterbouw, metaalindustrie, baggerwerkzaamheden, offshore activiteiten, betonprefabricage, project ontwikkeling, installatietechniek en adviserend ingenieursschap. De afdeling Algemene Financiële Zaken is bij de Hollandsche Beton Groep nv de centrale staf afdeling. die belast is met de behandeling van vraagstukken betreffende geldmiddelenbeheer en financiering van de Groep in binnen- en buitenland. Op deze afdeling werken 8 medewerk!stjers. Voor het hoofd van deze afdeling zoeken wij een Zij zal in de eerste plaats worden belast met alle voorkomende secretaresse-werkzaamheden voor het hoofd van de afdeling Algemene Financiële Zaken. Daarnaast zal zij, tezamen met een collega, verantwoordelijk zijn voor het secre tariaat van deze afdeling. Zij komt in aanraking met veelzijdige activiteiten en heeft dus een afwisselende taak. Een HAVO- of Atheneum-opleiding, gevolgd door een secretaresse-opleiding en enkele jaren ervaring vormen voor deze functie een goede basis. Voor de onderlinge samenwerking vinden wij teamgeest een vereiste. Uw sollicitatie kunt u richten aan de Hollandsche Beton Groep nv, afdeling Sociale Zaken, Generaal Spoorlaan 489, 2285 TA Rijswijk. Tel. 070-152081. In verband met het vertrek van rle huidige funktionaris vragen wij ten behoeve van de Ekonorntech Administratieve Dienst een Op de patiënten-administratie, welke is samengesteld uit een drietal groepen, worden de werkzaamheden verricht door 12 medewerkers. De werkzaamheden, welke voortkomen uit verpleging en behandeling van patiënten, bestaan onder andere uit fakturering, debiteuren-bewaking en statistische ver werking. Er wordt gebruik gemaakt van een geautomati seerd systeem. Hij/zij zal worden belast met het koördineren van de werkzaamheden, het ontwikkelen en bewaken van procedures alsmede het geven van leiding aan de mede werkers. Tevens zal hij/zij kontakten onderhouden met diverse funktionarissen binnen het ziekenhuis, alsmede ziekenfondsen en verzekeringsmaatschappijen. Bij de uitvoering van de werkzaamheden is hij/zij verant woording verschuldigd aan de chef administratie. Onze gedachten gaan uit naar kandidaten in de leeftijd van 30 tot 40 jaar, die: in het bezit zijn van een MBA-diploma of studerend hiervoor beschikken over zowel goede kontaktuele eigenschap pen als leidinggevende en organisatorische kwaliteiten interesse hebben voor automatisering. Bekendheid met de gezondheidszorg en medische termi nologie strekt tot aanbeveling. Het salaris bedraagt maximaal f 3876,47. Voor informatie over deze funktie kunt u zich wenden tot A. P. Sieval, chef administratie, tel. 070 - 889393, toestel 2582. Uw schriftelijke sollicitatie gelieve u te richten aan de afdeling Personeelszaken, Lijnbaan 32, 2512 VA Den Haag.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 28