Verpleegkundigen Algemene Heelkunde IttNlttlK chemisch technicus I hoofdanalist(e) analist(e) DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: Energiebedrijf Rijnland rekencentrum Leiden ervaren programmeur (m/v) 81 023 sf*bemardus verpleegkundige A als teamhoofd /1CADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Chem-Y, fabriek van Chemische Producten B.V., fabriceert een breed assortiment oppervlakte aktieve stoffen, die worden toegepast in kosmetische produkten, was- en reinigingsmiddelen, maar ook in technische processen. Op deze gebieden is R&D voortdurend bezig met de perfektionering en de uitbreiding van het leveringsprogramma Voor het Ontwikkelingslaboratorium wordt in verband hiermee gezocht een tot wiens taken onder andere zullen behoren: - onderzoek, ontwikkeling en het voor praktische toepassing gereed maken van oppervlakte aktieve stoffen voor de flotatie van mineralen de ontinkting van papier de oppervlaktebehandeling van metalen de olie- en gaswinning - de technische begeleiding van ontwikelde produkten, bij afnemers in binnen- en buitenland. De funktionaris krijgt daarbij de steun van andere laboratoriumafdelingen; hij kan voortbouwen op reeds aanwezige kennis en ervaring. Voor deze funktie zijn nodig: - een opleiding op KTS-niveau: chemische techniek - ervaring of belangstelling voor de aangegeven specifieke richtingen het vermogen om goed in teamverband te kunnen werken een behoorlijke talenkennis kreativiteit, flexibiliteit en goede kontaktuele eigenschappen een leeftijd van ca. 30 jaar. Het Energiebedrijf Rijnland te Leiden, verzorgt de distributie van gas en elektriciteit in 22 Zuidhollandse gemeenten. Het Energiebedrijf Rijnland vraagt voor het districtskantoor Ter Aar op korte termijn een ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V Takenpakket: Het verwerken van mutaties betreffende verhuizingen, naams wijzigingen, verwisselingen meters, tariefswijzigingen e.d.; Het geven van informaties aan het publiek, zowel aan het loket als per telefoon m.b.t. betalingen, tarieven, samenstelling voorschotbedragën e.d.; Het verrichten van alle voorkomende typewerkzaamheden. Functie-eisen: Diploma M.A.V.O.-4 en typediploma, administratieve ervaring en goede contactuele eigenschappen. Salaris: Afhankelijk van leeftijd en ervaring tot maximaal f 2.324,— bruto per maand. De premie A.O.W. komt voor rekening van het bedrijf. De gebruikelijke bij de overheid geldende rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de afdeling Personeelszaken van het Ener giebedrijf Rijnland, Langegracht 70, 2312 NV Leiden, onder ver melding van functie en nummer ER/81003/01 in de sollicitatie brief. Het Rekencentrum van de gemeente Leiden verzorgt automatiserings werkzaamheden voor diverse gemeentelijke instellingen. Het Rekencentrum maakt gebruik van een IBM 4341, DL/I, CICS. De programmering vindt plaats met behulp van beeldschermen. Bij de afdeling systeemontwikkeling is door interne promotie op korte termijn plaats voor een De taak bestaat uit programmeringswerk voor bestaande en in ont wikkeling zijnde systemen. Bij gebleken geschiktheid is binnen 1 2 jaar doorgroei naar de func tie systeemanalist/programmeur mogelijk. Wij zoeken een programmeur met enige jaren ervaring in COBOL en/of RPG II en een opleiding op middelbaar of hbo-niveau. Het salaris bij aanstelling is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt maximaal f 3.584, bruto per maand. Verdere uitloop is mogelijk, voortgezette studie in het vakgebied wordt gestimuleerd. Nadere informatie over deze functie kan worden ingewonnen bij de heer R E. van Gelder, directeur van het Rekencentrum, telefoon 071- 769255 of 's avonds 02155-15996. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad worden verzonden aan de Directie Personeelszaken, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, met vermelding van vacaturenummer Jeüdeh Op het haematologisch en klinisch-chemisch laborato rium van ons protestants- christelijk streekziekenhuis komt een vakature voor een Voor deze afwisselende en leidinggevende funktie is een ruime ervaring op haematologisch en klinisch-chemisch gebied een vereiste, met daarnaast goede kontaktuele eigenschappen en organisatorisch vermogen. Als minimum opleiding vragen wij H.B.O.- A, klinisch-chemische richting, of gelijkwaardige opleiding. In het laboratorium, dat ongeveer 20 mede werkers telt, is een huisartsenlaboratorium geïntegreerd. Door toename van de werk zaamheden is er voorts binnenkort plaats voor een ervaren Als opleiding vragen wij H.B.O.-A, klinisch- chemische richting, of gelijkwaardige opleiding. Voor beide funkties geldt, dat salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn vastgelegd in de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Voor het verkrijgen van huisvesting wordt graag alle medewerking verleend. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie van hei ziekenhuis, Stations weg 22, 3247 BW Dirksland. Voor nadere funktie-informatie kunt u bellen met het hootd van het laboratorium, dr. P.J. Helmsing, tel. (01877) 1555. Van Weel-Bethesda Ziekenhuis Dirksland (Goeree-Overflakkee) Technical Service is een onafhankelijk teken- en kalkulatie bureau voor installatietechniek bouwkunde en konstruktie Zij werkt in opdracht van adviesbureaus, mstaiiatiebureaus architektenbureaus aannemingsbedrijven, overheidsinstei lingen nutsbedrijven en de industriè Het bureau heeft thans drie vestigingen een totaal perso neelsbestand opdrachtgevf Gezien on; liggen er bij Dat ii il Serv uitstekende toekomstperspektieven. s bedrijf aantrekkelijke kansen voor de jie nu solliciteert naar de vakature van Aankomend TECHNIKER (C V.-AIRCO) TEKENAAR (C.V.-AIRCO) TEC HNIKER/KALKULATOR(ELEKTRA) Ervaring in de INSTALLATIE WERELD is voor bovenstaande funkties vereist Salaris vergoedingen studiemogelijkheden e d zijn geheel in overeenstemming met de aard van deze aantrekkelijke funktie Wij wachten op uw1 brief, waardoor wi| graag zouden vernemen welke opleidingen u heeft voltooid en welke rvaring u heeft wat u van ons verwacht en welke tijden u het schik informatie kunt u bellen naar ons dichts Schriftelijke sollicitaties voor deze funkt aan de direktie van TETEBU TECHNICAL SERVICE WEST Pluimgras 44 2318 TM LEIDEN Tars-nnrAi- «wi 5215 CM Den Bosc 2318 TM Lelden 7316 EB Apeidoor In het Diaconessenhuis te Leiden is plaatsingsmogelijkheid voor een part-time huishoudelijke hulp m/v in de schoonmaakdienst. De werktijden zijn van maandag t/m vrijdag van 7.30-12.00 uur en eens in de twee weken op zaterdag van 7.30-12.00 uur. Sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken, onder vermelding van vacaturenummer 21-3, Houtlaan 55, 2334 CK Leiden. DIACONESSENHUIS LEDEN Xj a Katholieke Stichting Huize B verpleeghuis B reactiveringscentrum HP bejaardenverzorgingstehuis I hoofdstraat 82. 2171 AV Sassenheim, tel. (02522) 19004 De direktie van het VERZORGINGSTEHUIS vraagt voor het team waartoe de afdeling intensieve verzorging behoort een Ons verzorgingstehuis biedt plaats aan 88 bewoners en is organisatorisch ingedeeld in drie verzorgingsteams, waarvan één afdeling intensieve verzorging. Tot de taak behoort o.a.: de leiding en organisatie van het verzorgingsteam; het begeleiden van het verzorgend en huishoudelijk personeel binnen het team. Vereist is: goede kontaktuele eigenschappen; belangstelling en gevoel hebben voor de oudere mens; kunnen samenwerken in teamverband; instemmen met het katholieke karakter van ons verzorgingstehuis. Een voortgezette verpleegkundige opleiding en enige ervaring in het bejaardenwerk strekken tot aanbeveling. De CAO van het ziekenhuiswezen is van toepassing. Salariëring vindt plaats overeenkomstig deze CAO. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door Zr. Wilma Straatman, direktrice, telefoon: 02522-19004. Sollicitaties te richten aan de direktie. Vakgroep Burgerlijk Recht van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid secretaresse (m/v) vacaturenummer 0-482 1158 Taak: het uitvoeren van typewerk; het verrichten van alle voorkomende administratieve werkzaamheden, waaronder het bijhouden van dokumentatie, bibliotheek werk en kopieer-werkzaamheden. Vereist: Mavo en type-diploma. Salaris: Maximaal 2.530,bruto per maand. Informatie bij: Mw. A. H. Piket, tel.: 071-148333, toestel 7276. Laboratorium i Mutagenese va a een laborant (m/v) b een analist (m/v) vacaturenummer 1-01711158 Taak: de Laborant zal genetische experimenten uitvoeren met de bananenvlieg drosophila. Taak: de analist zal assisteren bij biochemisch onderzoek met DNA geïsoleerd uit drosophila. Vereist voor de laborant: MAVO. Vereist voor de analist: HBO A of B. Salaris: voor de laborant Maximaal 2.187, bruto per maand. Salaris: voor de analist Maximaal 2.800, bruto per maand. Aanstelling geschiedt ten laste van een NIH/KWF-subsidie voorlopig voor één jaar. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij prof. dr. E. Vogel of drs. J. A. Zijlstra, Wassenaarseweg 72 te Leiden, teL 071-148333, toestel 6147 of 6145. Laboratorium Mutagenese v< wetenschappelijk assistent/ wetenschappelijk ambtenaar (m/v) vacaturenummer 1-01611158 Voor deze vacature gaat de voorkeur uit naar kandidaten met de navolgende kwalificaties: universitaire opleiding in biochemie of organische chemie; ervaring met DNA-onderzoek. Het onderzoek omvat de analyse van DNA geïsoleerd uit drosophila, nadat deze behandeld zijn met mutagene/carcinogene verbindingen. Parallel hieraan worden genetische experimenten uitgevoerd. Tevens zal het metabolisme in drosophila van te onderzoeken verbindingen nagegaan worden. De aanstelling geschiedt ten laste van een N I H. subsidie voorlopig voor één jaar. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij dr. ir. A. A. van Zeeland of prof. dr. E. Vogel, Wassenaarseweg 72 te Leiden, iel. 071-148333, toestel 6175 of 6147. De Leidse Universiteit streeft naar een vergroting van het aantal vrouwen in hogere functies. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeid, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Op de volgende afdelingen kunnen ver pleegkundigen worden geplaatst, in het bezit van het diploma A-verpleegkun- dige. H B O.V of M B OY met praktijk ervaring Algemene Heelkunde A vac.nr. 213.L.53 07 LD Op de afdeling worden algemeen chi rurgische patiënten verpleegd De afde ling omvat 26 bedden eri is in twee units verdeeld Candidaten dienen na een inwerkperiode in staat te zijn leiding te geven over één der units. Orthopedie vac.nr. 663.L.53 07.LD Op de afdeling worden patiënten ver pleegd die lijden aan aandoeningen van het bewegingsapparaat Na een opera tieve ingreep wordt de patient veelal vier tot zes weken op de afdeling ver pleegd De afdeling omvat 40 bedden en is in twee teams, met elk een eigen team van verpleegkundigen, onderverdeeld Algemene Heelkunde B vac.nr. 214.L.53.07. LD Deze afdeling, onderverdeeld in twee units van 18 bedden, heeft de zorg voor zowel vaatchirurgische als oncologi sche patiënten De twee units werken geheel zelfstandig met eigen teams. Voor alle genoemde functies geldt een werktijd van 40 uur per week. alle dien sten Salaris: afhankelijk van opleiding en/of ervaring tot een maximum van f 2666 bruto per maand Informatie: wordt gaarne verstrekt door mevr Zr A Mol-vd Luyt, coördinerend hoofdverpleegkundige (071-14 7222 toestel 2337) of de heer J van Riel. per soneelsconsulent (toestel 2720) Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds Vakantietoelage 7.5% U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden Graag op de brief het vacaturenummer ver melden M /ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 24