F® ponstypiste PERSONEEL 'péwoneilp*'**"»* personeel soneel PERSONEEL! PERSOWEELPERSONEa ersi de rijksoverheid vraagt administratief medewerker/ster BOEKHOUDER JONKER BETON LISSE boekhouder jonker nNy beton bv nnm IC ICOATH8BU ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Academisch ziekenhuis leiden ■PERSONEEL PERSCföP"" personeel personeel personeel persom IEEL Medisch Kleuterdagverblijf "Margriet" Simon Smitweg 7 2353 GA Leiderdorp Tel. 071-899260 Het Medisch Kleuterdagverblijf biedt een dagopvang aan 100 kinderen, tussen de 2 en 6 jaar die in hun ontwikkeling belemmerd worden en/of dreigen vast te lopen. Per 1 maart 1981 hebben wij een vakature voor een part-time VERPLEEGKUNDIGE (12.30 uur - 15.30 uur) Het werk houdt o.a. in: medisch/hygiënische zorg voor de kinderen registratie van medische gegevens funktioneren in multi—disciplinair verband Gevraagd wordt: verpleegkundige opleiding A met oij voorkeur kinderaantekening ervaring met jonge kinderen Schriftelijke sollicitaties met vermelding van uitvoerige gegevens t.a.v. persoonlijk heid, opleiding en werkervaring, alsmede referentie-adressen, binnen veertien dagen aan de directie van het dagverblijf. Inlichtingen tussen. 09.00-10.00 uur bij Mevr. K. van Brussel, verpleegkundige en/of Dr. G.M.H. Veeneklaas, kinderarts verpleeghuis prinsenhof leidschendam Aan de Gravin Juliana van Stolberglaan te Leidschendam is gevestigd een zeer modern geoutilleerd verpleeghuis, waar 260 patiënten worden verpleegd en behandeld. Bij dit verpleeghuis kunnen direkt geplaatst worden voor de opleiding ziekenverzorgende, die op 24 augustus 1981 begint. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, echter tenminste minimum jeugd loon. Vooropleidingseisen: tenminste 3 jaar voortgezet onderwijs afgesloten met een diploma. Inlichtingen onder tel.no. :070 - 209201, toestel 212. Sollicitaties schriftelijk aan de afdeling Personeelszaken 'an Verpleeghuis Prinsenhof, Gravin Juliana van Stolberglaan 1, 2263 AA Leidschendam. De Stichting Gemiva te Gouda houdt zich bezig met intra semi- en extra murale zorg voor geeste lijk gehandicapten in Zuid Hol land. Zij beheert daartoe dagver blijven, gezinsvervangende tehui zen, internaten, een kort verblijf tehuis alsmede een project geleide^ kamerbewoning. VOORGEEST OEGSTGEEST Voorgeest is een internaat voor geestelijk gehandicapten, gele gen in Oegstgeest. Binnen de twee paviljoens. Meisjes Voor geest en de Honingraat, wordt gewerkt in woongroepen. In opdracht van de Stichting Gemiva wordt momenteel in Zoeter- woude een internaat voor 315 bewoners gebouwd. Als de nieuw bouw klaar is zullen veel bewoners van Voorgeest naar dit nieuwe internaat verhuizen. Deze verhuizing zal omstreeks het voorjaar van 1982 plaatsvinden. Nieuwe medewerk(st)ers die o.a. willen meewerken aan de voorbereiding van de bewoners op de verhui zing, zullen aangesteld worden door de Stichting Gemiva, tot de verhuizing werken binnen Voorgeest, en samen met de bewoners verhuizen naar het nieuwe internaat te Zoeterwoude. Voor Meisjes Voorgeest en de Honingraat vragen wij: Z-GEDIPLOMEERDEN, j M.B.O.-en H.B.O.-V-ERS M/V M.B.O.-en H.B.O.-I.W.-ERS) Inlichtingen over deze functies kunt u verkrijgen bij: Gonneke Timmer. Meisjes Voorgeest, telefoon 071 151840 toestel 314 telefoon 071 151840 Voor salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden is de C A O zie kenhuiswezen van toepassing Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de afdeling per soneelszaken van het Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest. Stichting Gemiva, van Limburg Stirumstraat 10, 2805 BD Gouda, tel. 01820-16433. Voorgeest, Endegeesterstraatweg 5, 2342 AJ Oegstgeest. tel. 071 -151840. medewerkers (mni./vri.) Centraal Bureau voor de Statistiek Hoofdafdeling Algemene Zaken. Afdeling Centrale Kopijverwerking en Vermenigvuldiging Er wordt door de Afdeling jaarlijks tienduizenden publikatiepagina's statistische informatie opge zet, gedrukt en in brochures uitgegeven. Daar naast worden er vragenlijsten en allerlei huis houdelijk drukwerk geproduceerd. Gevraagd worden: layout-medewerker vac. nr. 1-0241 !1158 Functie-informatie: layouttechnisch voorbereiden van modellen van pagina's staat- en tabelwerk, die met schrijfapparatuur worden ingevuld; aan brengen van de lineatuur en nog ontbrekende beeldelementen; camera-gereedmaken van de modellen; (laten) uitvoeren van correcties op bestaande originelen; opzetten van formulieren, vragenlijsten en overig huishoudelijk drukwerk. Vereist: gediplomeerd hand- en/of machinezet- ter; praktische ervaring met layout en papier- opmaak; bekendheid met fotozetapparatuur. Salaris-max. f2530,- per maand, met een uitloop mogelijkheid op grond van diensttijd. kleinoffsetdrukkers vac. nr. 1-0242 1158 Functie-informatie: bedrukken in zwart en kleurer van vellen A3 en A4 cp kleinoffsetperser. t.b.v. maand-, kwartaal- en jaaruitgaven, vragenlijsten en ander drukwerk. Vereist: gediplomeerd (klein)offsetdrukker; praktische ervaring bij grafische ondernemingen Salaris: max. f2187.- pef maand, met een uitloop mogelijkheid op grond van diensttijd. medewerkers binderij vac. nr. 1-024311158 Functie-informatie: bedienen van binderijmachi nes voor het vouwen, vergaren, hechten, boren, oerforeren, lijmen en snijden van vellen tot afgewerkt drukwerk; met de hand verrichten van allerlei nabewerkingen op drukwerk tot een compleet grafisch eindprodukt Vereist: LTS opleiding voor binderij/afwerking; praktische ervaring bij drukkerijen en/of binde rijen in het afwerken van drukwerk. Salaris: max. f 1986,- per maand, met een uitloop mogelijkheid op grond van diensttijd. papiersnijder vac. nr. 1-0244)1158 Functie-informatie: snijden van plano-papier en bedrukte vellen met een Polar-Mohr 92, t.b.v. de drukwerkproduktie. Gevraagd: B.v.k. LTS opleiding; ervaring als snijder en/of binderij-ervaring Salaris: max. f 1986,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Voor alle functies geldt: Standplaats: Voorburg. Sollicitaties inzenderi vóór 7 maart 1981 Bovengenoemde max. salarissen zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 7Va°/o vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollici tatiebrief wordt u door het C.B.S. toegezonden. De Nationale Investeringsbank NV DE NATIONALE INVESTERINGSBANK N.V. zoekt voor werkzaamheden ten behoeve van haar dochterinstelling DE NEDERLANDSE INVESTERINGSBANK VOOR ONTWIKKELINGSLANDEN N.V. een in de leeftijd van 20 - 30 jaar, met een opleiding HAVO of MEAO- secretariële richting. Tot de funktie behoort de administratieve verwerking van de door ons, in het kader van de Nederlandse ontwikkelingshulp, namens de Staat te verstrekken geldleningen, alsmede de correspondentie en mondelinge contacten daarover. Wij bieden onze medewerkers aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden, waaronder een 13e maand en een premievrije pensioenregeling. Belangstellenden kunnen zowel schriftelijk als telefonisch contact opnemen met de Heer J. G. A. Campo, Postbus 380, 2501 BH Den Haag. Tel.: 070-469464 toestel 456. De Regt Beton B.V. Hoofdstraat 159, Sassenheim. Tel. 02522-19024, vragen naar dhr. Kappe of dhr. De Recht. I is een vooraanstaande producent van beton- straatstenen. Zij maakt deel uit van een groep bedrijven die zich bezighoudt met de winning, handel- en transport van zand en grind, alsmede betonmortel en betonwaren. Wij zoeken op korte termijn een Rechtstreeks onder de direktie geeft hij lei ding aan de boekhoudafdeling en is hij ver antwoordelijk voor het totale administratieve gebeuren. Budgettering en managementinformatie beho ren tot zijn takenpakket. Ervaring met automatisering strekt tot aanbe veling, maar is geen noodzaak. Voor deze zelfstandige en verantwoordelijke baan bieden wij een goed salaris en goede so- ciale voorzieningen, waaronder een premie- j vrij pensioen. De juiste kandidaat dient ten minste enige jaren ervaring te hebben in het zelfstandig voeren van een administratie en een opleiding te hebben op SPD-niveau of hiervoor studerend. Bent u geïnteresseerd? Schrijf dan uw sollicitatie met recente pasfo to aan Jonker Beton b.v., Grevelingstraat 73, 2161 WE Lisse, tel. 02521-19036. RIUU Halve dagen baan op klein gezellig kantoor. Wie komt? Kleine's Chemische Fabrieken is een toonaan gevend bedrijf o.a. op het gebied van onder- houds- en reparatiemiddelen voor houten en lederen meubels. Op het kleine, gezellige kantoor, met prima teamgeest, komt binnenkort een stoel vrij voor een administratief medewerk(st)er voor halve dagen. De preciese werktijd is In overleg te regelen. De nieuwe man/vrouw gaat zich bezighouden met afwisselende werkzaamheden, waaronder boekhoudkundige taken. Gedacht wordt aan een akkuraat iemand die beschikt over goede typevaardigheid, boekhoud kundige ervaring, zelfstandigheid en een kollegi- ale instelling. Salaris en overige voorzieningen zijn zondermeer goed. Interessant voor u? Schrijf dan snel een bondige brief of bel voor meer inlichtingen. Kleine's Chemische Fabrieken B.V. Lammermarkt 63, 2312 CM Leiden. Tel. 071 -12.32.6 indiensttreding een voor het verrichten van afwisselende werkzaamheden in een klein team. Wij verwachten van de kandidate een grote mate van accuratesse en een flinke dosis enthousiasme. Van onze kant zorgen wij voor een aantrekkelijk salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw sollicitatie zien wij met belangstelling tegemoet. Tijdens kantooruren kunt u tevens inlichtingen inwinnen bij de heer C. van Schagen. Ico/Athibu bv Hoge Rijndijk 25 2313 KG Leiden Tel. 071-141741 Beenmergtransplantatie-afdeling voor kinderen Op deze afdeling kunnen 6 haematolo- gische patiëntjes worden opgenomen, 2 babies en 4 grote kinderen. Er worden kinderen verpleegd in de leef tijd van 0 t/m 14 jaar, die door hun ziekte, met name aplastische anaemie of leuke mie, tijdelijk, een verhoogde gevoelig heid voor infecties hebben Wij verplegen volgens de methode van strikt omgekeerde isolatie, omdat een zorgvuldige infectiepreventie essentieel is voor de kans op herstel van het kind Beenmergtransplantatie en de daarbij behorende infectiepreventie4 stellen speciale eisen aan de verpleging. De patiënt heeft veel aandacht en ver zorging nodig Soms trek je maanden met het kind op, waarbij het contact, ook met de ouders, zeer intensief zal zijn. Er wordt zeer nauw met elkaar samen gewerkt en in de dagelijkse patiënten besprekingen heb je ais verpleegkun dige je eigen inbreng. Wie zoeken we? Enthousiaste verpleegkundigen vac.nr. 613.F.53.07.LD die er niet tegen op zien langdurig opge nomen patiënten te verplegen en graag in teamverband werken Binnenkort komen er 2 plaatsen vrij. Het diploma A verpleegkundige of H.B O.-V. is een vereiste. Indien moge lijk met de aantekening kinderverpleging. Maar dit is niet noodzakelijk. Het salaris is afhankelijk van ervaring en opleiding en loopt op tot maximaal f 2666 bruto per maand. Liever eerst zelf een kijkje op de afdeling nemen? Dat kan Bel dan svp 071-147222 en vraag naar Zr. N.M de Jong (toestel 2702) of mevr. J A.H M Wiersma (toestel 2720). Zij regelen een afspraak om eens vrijblijvend kennis te maken. Bi| indiensttreding wordt iedereen direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds Vakantietoelage 7,5% U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden Graag op de brief het vacaturenummer ver melden.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 22